Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
27. júl 2010

cikyta-postrach spi uz od 11.30a kocky su vonku,tak som samucicka sama.prides na kafe?

nany100
27. júl 2010

@cikyta Sisa pardón Saška je šikovnica...aj my dávame bábike piť čajík a dokonca minule ju držala v ruke pri zaspávaní a dala mi ju na cicík 😀 ...tandemové kojenie 😀 😀

@zanulienka chcelo by to štvrté 😀

zanulienka
27. júl 2010

nany100-hned dvojicky a dalsie baby 😀

cikyta
27. júl 2010

No a ja sa už nenudím.Vstalo mi to ☹ ................

nany100
27. júl 2010

@zanulienka môžeš si otvoriť súkromné jasle 😀
@cikyta ja budem asi budiť, idem ku kaderníčke a madam vyspáva 😀 ...tak má ešte 15 min., ak nevstane sama, tak budem musieť zobudiť ☹

baska19
27. júl 2010

ahojte tak my sme dnes boli na očkovanie a ani nezaplakala tak tichučko čakala kym ju pichne sestrička a aj ona bola prekvapena aka je statočna tak jej hned dala nalepku a kremik na dupku 😀

inak my sa ešte tiež kojíme a ked som chcela že obmedziť tak to bolo len horšie takže teraz to nechávam na ňu a pýta si tak ráno, večer pred spaním už len občas a cez den ked sme doma tak občas pride cucnuť ale ked sme vonku alebo niekde tak nechce ale momentalne prší tak musíme sedieť doma 😀 😀 😀

krpcek
27. júl 2010

inak je to sranda, ako tie deti uz rozumeju - moja mala dnes, ked sme rano cakali na tatina pred bankou, videla cervene auto a sa postavila k nemu a chceli si otvorit a ist si sadnut (mam cervene auto). sranda to je! 😀

miavin
27. júl 2010

@nany100 joj to aj náš povie ťi ťa - ako tik tak....aj koníka napodobní aj iné zvery....len niečo súvislé nepovie....ale neriešim - hádam sa z tej hatlaniny rozklebetí aj po slovensky 😀

majka_dk
27. júl 2010

ahojte kocky,

ja zase po dlhej dobe, ale stale vas citam len reagovat nie je kedy 😕

@nany100 @cikyta @baska19 baby neuverite, ale nas krpec sa odstavil sam, bez revu a dokonca pije UM, zacalo to celkom nenapadne, ze chcel didu len vecer, v noci a rano, potom zrazu chodil, ze dida je "beee" 😀 a chcel iba v noci a pred tyzdnom a pol sme boli v chorvatsku a tam sa mu proste zle pilo ci co a prestal, prisli sme domov a normalne si da vecer trochu UM (tak 90ml) nad ranom okolo 150ml a rano zase tak k ranajkam 60ml 😉 takze som happy ako to u nas dopadlo a vsetkym zelam taketo jednoduche odstavenie (keby sa mi to nestalo, tak neverim 😉 )

majka_dk
27. júl 2010

a tiez este nerozpravame nic suvisle (no rozpravame ale "cinsky" 😎 ) a teraz mame obdobie "bo, boli, boji" a to aj v jedne "vete" 😀

miavin
27. júl 2010

@majka_dk aj my rozprávame po thajsky alebo čínsky 😀 😀

beadz
27. júl 2010

caute zienky. no, tak my sme sa vratili prave z pohotovosti. to, co spadol pred 2 dnami z postele mu uz odpuchlo a stale tak chrapcal, tak reku nech mu to pozru ci nejaka chrupavka nezavadzia alebo co. a nakoniec sa z toho vyklula angina jak das, takze sme nastupili na antibiotika. ale nema ani teplotu ani nic, tak je to moj maly bojovnik ze s tym tak sam bojoval

cikyta
27. júl 2010

@beadz Skore uzdravenie maličkému ☹

@majka_dk šťastná to žena.Mne sa to nestane.Ja si cez den nemôžem v prítomnosti Sisi ani sadnuť-hned dobehne,vyhrnie tričko a je ako v tranze 😖 😖 😖 😖 😖 cicu cicu....

macikjm
27. júl 2010

@cikyta o tom cickovom tranze viem tiez svoje...ja si nemozem zase lahnut, lebo uz dobehne a zacne kcicat,,,didi, didi, daj didi.... 🙄 a tiez sa mi hrabe vo vystrihu a rucickami demostruje daj... 😖

macikjm
27. júl 2010

kricat- malo byt...

cikyta
27. júl 2010

@macikjm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Taký krpci a ako nás vedia znásilniť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
27. júl 2010

či chcem,či nechcem,musím !!! 😠 😀

iku
27. júl 2010

ja už si to ani neviem predstaviť, mne ich len občas naťahuje ako vechte

macikjm
27. júl 2010

@cikyta no hej...ale niekedy mam uz riadne nervy... 🙄 a obcas som hnusna a ked sa vecer nacica a vidim, ze pekne pila a o 5 minut chce zase dudkat...nedovolim jej...trosku povresti, ale nedam...tak kde...ma ide roztrelit...jej poviem, ze uz nemam mliecko, ze v noci bude... 😀

anib
27. júl 2010

ahojte, vidim,ze nie som sama, kto riesi nasich malych ciciacikov 😀 , tak my sme dnes u starkej skusali dat uz aj kozie mliecko, aj flasku s cumlom som vytiahla, co doteraz vôbec nepouzivala, a nic, proste ee. Kojim cez den, ba aj v noci niekolkox. A teraz nejak malo aj papame, ide 11 zubok vrchny ocny,tak neviem,ci z toho.

krpcek
27. júl 2010

@anib to moze byt zo zubkov - malej ked isli ocaky, tak mi tri dni poriadne nepapala.

co to? vy idete snazilkovat o dalsie mimi? 🙂

zanulienka
28. júl 2010

dobre ranko-mi uz asi 3 tyzdne vobec nespime,tie sproste zuby...aj cez den je nervozna,svokra mi ju vzdy donesie z prechadzky skor a skor,ze s nou nevladze 😅

ivanulienka81
28. júl 2010

ahojte
tak my mame za sebou dva dni a dva nove experimenty... vcera sme sa vybrali na prechadzku s cielom bez kocika, katastrofa, to dieta ma vobec nepocuva, vobec sa nechce drzat za rucicku, ked mu nedovolim ist smerom ktorym on chce, tak sa mi zacal hadzat o zem a ked uz uvidel ihrisko a preliezky, tak sa chcel tam rozbehnut krizom cez kriky, som mu vysvetlovala, ze my ideme pekne po chodniku, nie, on skratkou cez husty porast ostrych krikov, tak sa mi zase hadzal o zem a reval.... to je hrozne jak sa to vzpiera, som lutovala, ze som ten kociar nevzala, ale ja ho to musim nejak naucit... ved si neviem prestavit ako budeme chodit vonka napr. v oktobri... ja pojdem s malou a kocikom do lava a Misko sa vyberie do prava? mam z toho dilemu 😖
druhy experiment bol uspeny, prvykrat som mu dala ako ranne mliecko obycajne kravske mlieko a vypil celych 250ml, ani si nevsimol, ze to ine mliecko, hlavna vec ze je to biele a tekute 😀

nany100
28. júl 2010

@ivanulienka81 gratulujeme 😉 ...u nás som s kravským mliekom zatiaľ nepochodila..chce len didu a puding alebo krupicu z kravského odmieta...
@anib držíme palce 😉 ...Bianka má plnú pusu zúbkov 😉 ...my len 6 ks...
@cikyta @macikjm našťastie malú to cez deň samú nenapadne...len keď ide naobed a večer spinkať a samozrejme v noci...ale ani ja sa nemôžem pred ňou vyzliekať, hneď sa začne smiať a vískať lebo myslí, že dostane podudkať 😀

cikyta
28. júl 2010

@ivanulienka81 No veru viem o čom hovoríš.My takto na "pešaka"fungujeme už 5 mesiacov 🙄 Horor niekam isť,niečo kupiť atd...

@nany100 Sisa má s Adelkou rovnaké chute v puske.Tiež z kravskeho mlieka zje pudinčeky,grisku atd...no vypiť ho to : EE 😝

My máme stále 5 zubkov , ale v puse to vizerá tak,že každu chvílu vyklíčia snád všetky ostatné naraz.Aj hore aj dole je to také,že už už......

Noc bola užastná.Od pol 3 do 5 sme sa hrali 🙄

petusko
autor
28. júl 2010

a my si furt ritku vyvazame 😀 mliecko mu chuti v pohodke plnotucne aj samotne aj v strave, ale zas neda sa to porovnavat, kedze nie je kojeny.
a zubov tusim 10 kusov. ani som nekukala davno do pusinky 😅

ivanulienka81
28. júl 2010

@cikyta my sme chodili stale tak ze kocik sme vedla tlacili resp. odparkovali alebo s trojkolkou.... a u vas zlepsilo sa to aspon, zvyka si ze chodite peso, poslucha? ako chodite do obchodov? vsak mne Misko vytahuje veci z regalov ked je v kociku, neviem si predstavit, ze tam chodi, povyhadzoval by vsetky regale 😀 ....vcera som ho z ihriska niesla domov na rukach, inac by sme sa domov asi plazili, skoro som dusu vypustila, ja ho uz nevladzem natahovat, to je hrozne, vsak ja mam denno-denne rozcvicku pri nom, ani si neviete predstavit aku energiu musim vynalozit kym sa len rano napapame, prezlecieme, prebalime, umyjeme... ale ma to pozitivum, aspon nepriberam 😅

zanulienka
28. júl 2010

aj my este kocikujeme,posedi trosku,potom peso,potom zase kocik...striedame..vcera sme boli prvykrat na bycikli...aj sa lubilo kocke 😀 v noci sme ani mi nespali,od 2.00-6.00 sme boli hore a defitivne o 7.30,plakat sa mi chcelo..slecinka si v noci zliezla z postele a isla do obyvacky sa hrat...ja som sa zobudila,ze pocujem nieco...jasne elaiu 😠

petusko
autor
28. júl 2010

@ivanulienka81 nechcem strasit, ale ja mam doteraz niekedy problem chodit na prechadzky s obidvomi 😝 Uz je to lepsie, ale tak pred rokom to bol des, Petko tiez neposluchal, utekal. Vyzeralo to tak, ze som jednou rukou tlacila kocik a druhou tahala Petka za sebou za obrovskeho revu a vsetci po mne pozerali ako po sibnutej 😅 Ale uz je to lepsie, uz si da povedat a posluchne vacsinou.
Takze to bude chciet iba trening a "hrosiu kozu" 😉 Nevsimat si okoloiducich, Misko si casom zvykne, ze musi ist popri tebe 🙂 😉 Zvladnes to 🙂

ivanulienka81
28. júl 2010

diky @petusko, povzbudenie dobre padne, musime to zvladnut, ja som si uz vcera pripadala ako sibnuta... aspon bude na co spominat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre