Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
20. aug 2010

@petusko máte doma technického génia 😀 😀 😀

cikyta
20. aug 2010

@nany100 ked nemáme surodenca,musí pomôcť technika 😉

petusko
autor
20. aug 2010

hej mame, akurat keby ten druhy nebol televizny maniak 😀 vies aky je to cirkus, ked Petik pozera rozpravku a Marcel mu to vypne 😠 nic nepocuvam len mamiiiii marcel robi zlotuuuu 😀

petusko
autor
20. aug 2010

ale niekedy aj surodenec zlyhava 😀

petusko
autor
20. aug 2010

no a maly genius uz vstava 🙂

miavin
20. aug 2010

no my pozeráme telku - ale moc na rozprávky nezaberá - macko pu nehrozí to len chvíľku.....my fachčíme na princezne ze mlejna -alebo - jak se krotí krokodýli atď..... ale aj pesničky má rád - tancuje o dušu keď sa mu chce 😀

cikyta
20. aug 2010

Jáj zabudla som...dlho sme fičali na lady gage,ale tento týžden ju niečim naserkala a už ju nechce ani vidieť...dokonca ju ignuruje.(čo som v šoku.Lebo vždy ked ju započula-vyletela meter päťdesiat do výšky od radosti) 😀

ivanulienka81
20. aug 2010

@nany100 nic si z toho nerob, ked aj ja nieco potrebujem robit bez Miska, tak ho posadim pred TV, ale u nas ucinkuju len niektore reklamy, hlavne na Talentmaniu... ostatne mu je sumafuk .. tiez je viac na kable a prepinanie... Misko by skor bol keby sme mali doma preliezky 😀
chcela som mu vycistit uska vatovou tycinkou, tak mi vzal tycinku z ruky a zacal si ju sam strkat do uska, mile ale este nebezpecne pre neho...
boli sme teraz na hodinku vonka... cesta na ihrisko nam isla na "chvalitebne"... ale cesta spat "nedostatocna" piesok v ustach som mala este aj ja a musela som ho niest na rukach, lebo sa chcel plazit a stale chcel ist naspat... co neprichadzalo do uvahy kedze si na hlavu aj za tricko hadzal piesok...

miavin
20. aug 2010

baby - a čo nejaké stretko? koná sa? či nie???

zuul
21. aug 2010

ahojte maminky,
tak sme po holiday, docela to uslo, pri miskovi sa skratka nedaju robit niektore veci (napr. najest v restauracii) ale inak bol dobrucky, kazdy den sme ho znicili.
boli sme lodou, na motokarach sa vozil s tatom, na bicykli, pochodili sme toho vela.
ale doma je doma 😀

zbezne som Vas precitala, ivanka ani nas misko nevie odist z ihriska, ale mame ho aj na dvore, tak to je pohoda. my teraz ficime na kamionoch, motorkach. ked ho chcem na nieco nalakat a nejde tak mu poviem, ze ideme pozriet kamion a uz aj bezi 😝 a kamion samozrejme nikde 🤐

juj tebe sa to krati. kde pojdes rodit? domov?

a my ficime na žížalakoch, dve epizody vie pozriet potom ho uz nebavia. 🙂

krpcek
21. aug 2010

@zuul kde ste boli na dovci?
inak to sa neda najest s tymi detmi - my sme to mali tiez dost tazke, ale robila som to tak, ze som nabrala malej aj mne na jeden tanier, mali sme dve vidlicky, jedna bola jej a ked papala tak ja som to rychlo nahadzala do sebe.

mne mala nevydzi pri rozpravke ani 5 minut. 😒

cikyta
21. aug 2010

Jankám všetko najlepšie...

miavin
21. aug 2010

všetko najlepšie Jankám - veľa zdravia, šťastia lásky a na čele žiadne vrásky 😀

@cikyta no krásna príloha ku gratulácii - nemôžem z tej tvojej Sisinki....je úžasná

nikinka008
21. aug 2010

Ahojky 🙂
Babulky,ako zaspavaju drobci cez den?U nas je to nekonecny boj,sice zaspava sama v postielke ale aspon 30krat musim k nej prist a skrotit ju 😀 lebo robi vsetko okrem spania 😖 mozno ze nieje dost unavene alebo co,o ktorej vam deticky rano vstavaju a kedy chodia spinkat ? 🙂
Jankam vsetko najlepsie 🙂

nikinka008
21. aug 2010

Napr,teraz,,,pred hodinou som ju dala do postielky ale spanok nehrozi 🙄

cikyta
21. aug 2010

@nikinka008 Ked ráno vstane,tak za 4 hodiny ide spať. 🙂

miavin
21. aug 2010

@nikinka008 no my vstávame okolo 6.30 a spať ide o tej 9.30-10 a poobede - teraz ho idem uložiť 😀

petusko
autor
21. aug 2010

@cikyta dakujem a Silvinke extra 😀
u nas sa chodi spat medzi pol dvanastou a pol jednou bez ohladu na to, kedy vstavaju. niekedy vstanu o osmej,niekedy, napr. dnes, o pol siedmej.
a vecer su max. o deviatej v posteli, ale uz sa snazim /zatial neuspesne 😠 / im to trochu posunut, aby petko nemal sok, ked zacne skolka.

sabinazv
21. aug 2010

Vsetkym Jankam zelam vsetko najlepsie k meninam !
Viem, ze vas je tu neurekom 🙂

nany100
22. aug 2010

Jéééj ďakujeme za prianičká...včera sme pooslavovali na chate, pogrilovali a aj čosi popili, malá bola zlatá a stále sa jej niekto venoval, tak som mala ozaj slávnostný deň 😀
@sabinazv že sa aj ukážeš 😉 ...ako sa máte? čo Danko? staviate už?
@cikyta Sisa je úžasná, hneď by som si od nej dala naliať 😉
@zuul vitajte z dovči...ako sa cítiš? bábätko sa ako drží?
@nikinka008 my chodíme tak 4,5-5 hod. od zobudenia...keď vstane o siedmej najneskôr o dvanástej už spí...pospí tak 1,5-2 hod. a večer ide spinkať okolo ôsmej 😉 ...

inak dnes som ostala vyvalená, sused trieskal už o pol siedmej tak nás zobudil, ale to nie je pre malú nič nezvyklé...vstáva medzi pol siedmou a pol ôsmou...tak išli s mm o pol jedenástej von, lebo ja ešte chystám dnes ďalšiu oslavu, a o jedenástej boli naspäť a Adelka spala v kočiari!!!...nechápem čo s ňou urobil, sú tu hody, tak ho podozrievam, či si spolu čosi pri stánkoch nedali 😀 😀

cikyta
22. aug 2010

@nany100 Co s tým druhým pilierom??? Ty si mala ten problém,či???

petusko
autor
22. aug 2010

este raz vdaka za blahozelania a aj ja prajem menovkyniam vsetko naj 😉
ja som oslavovala uz vo stvrtok, aj vcera, aj dnes 😀

pikino
22. aug 2010

čafte micky ako sa tu mate?

ja som nejaká vyšťavená v poslednom čase. 😒 som zlenivela asi na dovo 😀 😝

naša terez vstáva o šiestej a spinkať chodí okolo jedenástej a potom ťaha až do večera do osmej. okúpem vypije mliečko niekedy ani to nie a do desiatich minut je tuhoš. a na obed tiež vačšinou zaspava bez problemov.

my keď ideme do reštiky riešime to tak že kým manžo je, ja nakrmim terez a potom sa vystriedame on sa jej venuje a ja to do seba rychlo nahadžem. 😝 inak to nejde. treba ju proste niečim zabaviť

petusko
autor
22. aug 2010

my si v restauracii dame marcelka medzi seba a davame mu raz jeden raz druhy 😅 Petik sa uz naje sam, ale to cakanie... si musia mysliet, ze tie deti nejedli snad pol roka 😀

cikyta
22. aug 2010

My sa tiež striedame raz jeden,raz druhí.....................no v nahánaní Sisky po celej pešej zone pred reštauráciou 😝

petusko
autor
22. aug 2010

😀
@cikyta

zuul
23. aug 2010

ahojte maminky,
prave idem urobit novy album.

misko je hore od 6,00 chodí spinkat o 10,00-12,00 a potom este o 16,00 na 30min.
dnes sme boli na druhom ockovani proti kiahnom. a este pojdeme na zltacku typu A o mesiac.

krpy boli sme v CR preliezt Lednicko-Valticky areal a byvali sme v mikulove v zamecku.

nany a nase babo, juj o tomto viem poriadne. rano a vecer je pre mna horor inak fajn. zatial som ani nic nepribrala. sa na nu tesime.

nany100
23. aug 2010

@cikyta zatiaľ som to nebola v Sociálnej riešiť...ale mala by som, len akosi nestíham ☹
@zuul budete mať dievčatko? Ako vieš?

miavin
23. aug 2010

Ahojte, tak my sme sa boli dnes očkovať - osípky atď....

@zuul a na tie kiahne a žltačku to je dobrovoľné očkovanie??? lebo nám povedala, že až o rok ďalšie očkovanie....

zuul
23. aug 2010

nany myslime si, ze to bude. 😀 aj pri miskovi sme si mysleli, ze dievcatko 🙂

miavin na kiahne aj zltacku su dobrovolne a platis si to cele sama. na kiahne 2x 47 eur a na zltacku 2x 30eur. ale recept ti musi predpisat lekarka.
my sme uz kiahne aj mali. presne 10kusov a pohoda. to bola reakcia na tu vakcinu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre