Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

luca33
17. júl 2009

Ja som moju malu svihla do postielky a pustila som jej uspavanky. Zatial sa jej to moc nepaci. Ale nechce sa mi ju usavat na rukach. Sa potim jak somar v kufri ☹

romanakatka
17. júl 2009

krpcek, rezen je dobrý aj o polnoci 😀

poobede som nejako musela zdrhnúť z netu... takže...

nina: máme quinny ale speedy, som v celku spokojná... skladá sa super... jedine čo mi trošku vadí, že sa nedá prehadzovať rúčka... a aj vetranie má slabšie, teda na iných som videla riadne vetračky v takomto teple... inak pohoda... na tú športovú časť som zvedavá... nejaké výhrady určite budú, ale myslím, že by som ho menila len preto, že sa mi páčia už aj iné typy... nie kvôli funkčnosti... no a Ty si ale pozerala Buzz, tak k tomu neviem nič... ale tiež sa mi páči, hlavne už pre takých sediacich krpcov... len pozor, nemá žiadnu striešku a to si teda neviem predstaviť v žiadnom období...

krpcek
17. júl 2009

luca a tam je nejaky bazen pre kojencov? nevies o tom nic? lebo vraj mojej mami kolega tam chodi s dcerou uz od dvoch mesiacov. 😕

luca a place?

krpcek
17. júl 2009

kati jasne 😀 😀 😀 vzdy a vsade . . . 😀

romanakatka
17. júl 2009

krpcek, tak chute si narobila, idem ja teda asi radšej do hajan, nech sa mi o reznisku aspoň sníva 😅

krpcek
17. júl 2009

kati tak dobru chut/noc 😀 😀 😀
idem aj ja. . . 🙂

lindula3
17. júl 2009

luci a to sa ti chce trepat do pezinka kvoli tomu?
inak ten bazen odporucam je to fakt na nezaplatenie

luca33
17. júl 2009

krpcek, viem ze je tam bazen pre deti. Ale ze by tam bol bazen pre kojencov, to som nepocula. Skusim sa popytat. Mala zaspala, ale musela som jej ist tu uspavanku spievat do uska ja 🙂 Aspon sme zaspali v postielke a nie na rukach. Aj maly pokrok je pokrok 🙂

ninnaricci
17. júl 2009

katka...ďakujem za info...hlavne som chcela vedieť či si spokojná so značkou...teda jej kvalitou...
...už mám jeden Buzz dohovorený...tak sa teším...ale ešte viac budem keď sa drobcovi v nom bude páčiť 😀
...a striešku má...aj také bočné clony proti vetru...ale to sa zvlášť dáva...nemusíš to mať stále
...noo tá prehadzovacia rúčka je nevýhoda..že nie je...tu musíš prehodiť celé sedadlo...teda na Buzz sa dá dať aj proti smere jazdy...neviem ako Speedy
...už ho chcem mať doma 😀

...všetkým nočným sovám prajem dobrú nocku 🙂

ni.kolet
17. júl 2009

Cikyta: My, keď sme odchádzali z nemocnice, tak sme mali v prepúšťacej správe, že krvný obraz vo veku 1 mesiac. Malý bol chudokrvný. Kontrolný odber minulý týždeň dopadol dobre. Ďalšia kontrola bude, keď bude mať malý pol roka.
Dnes mi naši hovorili, že malý má tri mesiace, zajtra mu spravia slíže. 😕
My sme nášmu kúpili 2 hrkálky na zápästie za 6,36 € na www.predeti.sk

luca33
17. júl 2009

dobru 🙂

ni.kolet
17. júl 2009

A ešte som zabudla. Som dnes písala, že malý chodí späť 21:30. No, ale to ho uspávam na rukách. Dnes som ho v túto hodinu dala do postieľky, že čo bude. A zaspal 22:00 a bez revu. Takže super.

luca33
17. júl 2009

parada, gratulujem. Aj ja chcem tu moju pomaly ucit zaspavat v postielke. Ale som maka na to, aby som ju nechala plakat. Tak som bola dnej pri nej a dufam, ze pomaly sa odputame 🙂

miavin
18. júl 2009

dobré ránko - tak gratulujem k uspávaniu - aj malý pokrok je niečo - takže o chvíľu bude princezná bubať sama - bez uspávanky - uvidíš.
nikolet- tak vidíš aj ty si oddýchneš keď drobec sám zabubá
ja si neviem predstaviť, žeby sme uspávali na rukách - veď už je aj ťažký... 🙂
baby - pôjdete s detičkami na tie kurzy plávania???? ja asi áno - aj keď už pláveme vo vani 😀

luca33
18. júl 2009

dobre rano
miavin dik za povzbudenie, ale asi to nebude take lahke 🙂 Chcela by som, aby to najneskor do pol roka zvladla sama. Tak mame este cas 🙂 A dnes spala do pol piatej v kuse. Potom sa najedla a spali sme skoro do osmej. Tak som sa paradne vyspala 🙂
my zacneme chodit plavat od 3.8. Uz sa tesim. Dufam, ze sa to malej bude pacit. Malo by jej to pomoct aj na tie jej slabe svaly 🙂 Som zvedava.
A mame novinku. Mala si konecne zacina chytat hracky do ruky. Strasne sa tesim, je to hrozne zlate 🙂

elfi1
18. júl 2009

ahojte
v pezinku su plavecke jaslicky MOKO - www.moko.sk
myslim, ze zuul tam ide od augusta
my by sme tiez chceli, ale ja nesoferujem, takze by sme mohli len piatky, aj to asi nie vzdy - ked ma manzo volno

luca33
18. júl 2009

v moku ten kurz zacina 3.8. Trva to mesiac, dvakrat do tyzdna. Konkretne dni zatial neviem 🙂

miavin
18. júl 2009

ahojte - tak máme za sebou prvú jazdu v športiaku - keďže bolo dnes horúco - tak sme vyskúšali, malému sa páčilo.
pridala som foto.... je zlatučký
a vy ako víkendujete???

sabinazv
18. júl 2009

ahojte,

mia, takze uz bola premiera sportaku? no nam sa maly este v pohode zmesti do vane, tak ju ideme vyuzit, kym sa da... aj tak je to velmi kratko 🙂

tu sa tak zatiahlo, hrmi... ze mi maly v postielke zalomil, asi si myslel ze uz je cas spania 😎

miavin
18. júl 2009

sabi - aj náš sa zmestí do vaničky - ale tam nie je vzduch... tak sme chceli vyskúšať trošku "luftu" 😀
bože - ja mám na Pohode kamošku a vôbec sa nehlási - nedvíha mobil po tej tragédii, normálne mám stresy

sabinazv
18. júl 2009

nie je vzduch?
my v poslednej dobe sme chodili tiez len s vajcom na konstrukcii... ale vela sme nechodili, ked bol taky hic... uz sa ma konecne trosku ochladit...

nuz, je to hruza, co sa stalo na tej pohode... to musela byt hysteria... 😖

miavin
18. júl 2009

sabi - aj ja som včera podvečer bola len s vajíčkom - lebo je neskutočný hic.... bléééé, ale drobcovi sa v šprortiaku celkom páčilo, aj pospal - no neviem, či aj na brušku by v ňom chrápkal....keďže sa poriadne vyspí len na brušku
no už mi kamoška volala, že akurát odišli odtiaľ-šli si po bundy a spadlo to.... je to fakt tragédia.
sabi - vy sa chystáte s Dankom plávať?

krpcek
18. júl 2009

ahojte.

no neviem si to predstavit, ked tam malo byt okolo 30 000 ludi

sabinazv
18. júl 2009

mia, myslis teraz cez vikend co ideme na liptov? tak nie... ale ak vseobecne, tak by som sla, len to este nemam pozistovane... u nas sa tusim plava az od pol roka...

miavin
18. júl 2009

sabi - no a na liptov idete do toho penzionu:???? či kam
krpy - no vraj 33 tisíc, tak neviem, fakt to muselo byť hroznééé

krpcek
18. júl 2009

si to neviem predstavit. no des . . . som zvedava, ci bude este dalsi rocnik, lebo toto je strasny pruser . . a ci niekoho za to potrestaju

miavin
18. júl 2009

krpy - ja pochybujem, že bude... a ak áno určite s menšou účasťou - a podľa mňa nepotrestajú nikoho - vyhovoria sa na nečakane prudký vietor - aj keď toto by sa nemalo stať, ani keby bol neviem aký silný vietor.... je to tragédia, ísť na festival a prísť pomaly o život - neskutočný prúser 😠

sabinazv
18. júl 2009

ano mia, do penzionu... zajtra ideme, dufam, ze burka uz bude niekde na ukrajine 😎

miavin
18. júl 2009

no snáď - prajem vám pekné počasíčko - a to na ako dlho idete? lebo ste to tu viaceré pozerali - akčné baby... 😀

sabinazv
18. júl 2009

iba na 3 dni... aj tak som zvedava, ako to drobec zvladne... este inde ako v porodnici a doma nenocoval 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre