Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

romanakatka
4. aug 2009

čaves zase... sme doma ... po očkovaní, veľa kriku nebolo a teraz ho odpílilo... ale počujte máme 7030kg 😕 asi mu dnes znížim dávky 😀 a dokyna sa čudovala, že sa už prevraciame, vraj dobre, ale že ešte mal čas, takže žiadne stresy, jasan??? a zúbky... no vraj sa mu už rozšírili ďasienka ale ešte to na zubane nevyzerá, vraj deti, ktoré sú kojené idú im zúbky neskôr, takže tie čo ste čisto na UM môžete čakať už kedykoľvek prvé kúsky 😉

sabinazv
4. aug 2009

katka, tak ste pekne uz tazky... a ja reku, ze akeho mam velkaca 😉

super... a co vam pre zaujimavost dala dokyna po ockovani, kdybyneco?

arizona
4. aug 2009

zanu, k tej omelete by malej mohla spraviť aj nejaký steak, nech to má chúďa malé za sebou 😀

ináč, kamoškina dcéra sa začala stavať v 8 mesiacoch a v 9 už ako-tak chodila, keď sa mohla pridržať. a malú do toho nikto nenútil. nie každé vydrží sedieť do roka... ja by som skôr zakázala rodičov, ktorí hodia decko v 7 - 8 mesiacoch do chodítka a pritom žiadny náznak chodenia to dieťa nemá. tak ale majú postarané na pár hodín denne 😠 😅

sabinazv
4. aug 2009

inac... tak z dlhej chvile som rozmyslala, ze som davno daku tabulku nerobila... a chyba mi praca v exceli 😀
tak co kebyze urobime nejaku tabulecku prirastkov apriloviek ? hm... ? by sme robili statistiku... a tak 😅

romanakatka
4. aug 2009

sabi Ti poviem, vieš ako ma bolí chrbát z tej mojej malej hurky 😀 ale on je aj dlháň určite máme cez 70 centy, to ho starká merala, lebo dokyna mu len obvod hlavičky...

no nám dala paralen čípky, teraz mu mám dať trištvrte preventívne a ak stúpne teplota tak o ďalších 6 hodín znovu... a len obkladíky na nôžky, tak dúfam, že to bude stačiť a žiadne kŕče nebudú 🤐

sabinazv
4. aug 2009

ari, ved jasne... ked je na to dietko pripravene a samo sa stavia, tak hej... napr. ja so zdesenim pozeram, ako danko uz chce sediet... aj vo vajci sa taha dopredu... vsak ma cas... ja neviem, aj na nohy sa stavia, o chvilu sa len zdvihne a odide z domu 😎

romanakatka
4. aug 2009

a inak neskutočne sa potí... tak som to vravela a dala nám zase nejaké homeo na mesiac.... uvidíme ako to bude pokračovať... on je nonstop mokrý...

sabinazv
4. aug 2009

kati, aj my sme viac malemu namerali... ale dnes sme sa dozadovali merania u dokyny, tak vytiahla taku podlozku speci na to a odmerala, vraj 63 cm 🙂

ja som danka merala, tak mal len 36,5, teraz buva... zmeriam ked sa zobudi...

sabinazv
4. aug 2009

a ake homeo dala?

ja som uz aj chamomilu na zubky kupila... ze aby sme neboli zaskoceni 🙂

romanakatka
4. aug 2009

ja som mu ešte nemerala, ale na pocit sa mi nezdalo, tak uvidím keď sa zobudí a hneď mu frknem ten čípok... no Sabi ale my sa už skoro ani do kočíka nezmestíme... máme šťastie, že sme sa narodili do leta... za chvíľu budeme musieť vybrať športovú verziu...

arizona
4. aug 2009

sabi, keď bude danko odchádzať, nezabudni mu dať na chrbátik ten nosič, čo si mu kúpila 😉 veď je jeho, tak nech si v ňom posedí, keď bude mať na to čas 😀

my máme dnes doma nervné bábo, takýto ešte asi nebol... 😠 asi ho vymením 😀

sabinazv
4. aug 2009

veru, idealne sme porodili... ale my sa este v pohode zmestime do kocara zatial 🙂

uz sa musime niekedy stretnut a zoznamit tych nasich fafrnkov, co? v piatok idem do mesta... nedojdete?

sabinazv
4. aug 2009

ari ok, dam 😀

danko sa naucil skriekat... a ked sa nudi, tak z dlhej chvile zacne robit take zvuky... som ho dnes vyhresila a sedel ako 5 penazi a poslusne sa usmial, ked som na neho kukla 😎 Proste na vychovu nikdy nie je priskoro 😀

romanakatka
4. aug 2009

calcarea carbonica to sú zase také guličky... takže 5 granúl denne

krpcek
4. aug 2009

ahojte.

my sme si s malu trosku pospali a som jak mechom udreta. 😠 😀 😀 😀 ideme von.

vsetko naj dnesnym oslavencom. 🙂

sabinazv
4. aug 2009

jej, a ake riedenie?

vsak to je moj profilovy liek 😵

romanakatka
4. aug 2009

sabi, piatok dohodneme 😉 letím k drobcovi, lebo sa zobudil a idem zmerať teplotu a dať ten čípok

nany100
4. aug 2009

ari 😀 ...som si predstavila sabinho danka ako odchádza s nosičom 😀

zanulienka
4. aug 2009

jaj kocky viete co,minule som hovorila mojmu muzikovi,ze mame fialovu vodicku na pliesen a on sa ma opyta kde si bola u veterinara,pretoze jeho mama vzdy isla k veterinarovi pre tu vodicku.

nany100
4. aug 2009

išli sme dnes zvonku ako blázni...teda ja...začalo liať, tak v jednej ruke dáždnik, držala som ho nad kočiarom, lebo pláštenku sme nevzali, v druhej ruke nákup a zároveň som ňou tisla kočiar (podotýkam do kopca, takže som bola mokrá od dažďa aj spotená ako myš) a malá slečinka sa velice prevelice na maminku škerila a vyzivovala a keď na ňu kvaplo z dáždnika tak sa rehotala...a že prechádzky s bábätkom aká krása...no dnes to bol čistý 😒 adrenalín

nany100
4. aug 2009

sabi dobrý nápad s tým albumom prírastkov...aj keď my máme poslednú actual váhu spred dvoch týždňov

sabinazv
4. aug 2009

zanu uz sa tesim na prupovidky so svokrou 😉

nany, to je ok... dame start.hmotnost a 3.mesiac... pripadne aj 2.

arizona
4. aug 2009

nany, v tom nosiči si danko ponesie pár plienok 😉

jáááj, už ma to doma nebaví, samé somariny mi behajú po rozume. keď je malý hore, tak vonku brutálne leje a keď neleje, tak zase malý spí v posteli a nechcem ho zbytočne budiť, aby som sa mohla ísť vyvenčiť...

zanulienka
4. aug 2009

este som rozmyslala,ze kupim gel ked zacnu rast malej zuby,ale asi to necham na svokru,nech zbehne k veterinarovi pre nejaku vyzivovaciu kost na hryzkanie

sabinazv
4. aug 2009

ale danko ak pojde, tak len na par hodiek... musi jest...kedze prsa sa zabalit nedaju... 😎

ni.kolet
4. aug 2009

My sme takto pred rokom mali IUI. A malý prišiel do cieľa ako víťaz.

romanakatka
4. aug 2009

tak hlásim zatiaľ bez teploty klop klop, a bolo divné mu dať čípok 😅 a obkladíky nám padajú stále 😖 😠

sabinazv
4. aug 2009

nikolet, gratulujeme 🙂

sabinazv
4. aug 2009

a kati, dala si polku? pozdlzne prerezane? ja mu dam asi len, ked bude teplota...

nany100
4. aug 2009

nikolet, oslávte 😉
katka, aj ja som už dávala do malej riťuše...je to sranda 🙂
sabi, možno nejaké prsia cestou stretne...

mi k tomu napadlo, bola tu cez víkend sesterka s 6 týždňovým chrústikom, prikrmuje ho, má málo mliečka, tak som sa ponúkla že jej ho nakŕmim kým tu budú 😀 ..ale bolo by to divné robiť dojku inému bábätku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre