Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
15. aug 2009

Mia-naša má hnede vlásky,ale na slnku (pomoc) ryšave 😖 To by sa asi vášmu blonďáčikovi nepáčila 😀
Naša Sisa bola v klokanke asi 1,5 hod.a normálne zaspala ako dudok.(Ale nie v nej.Stihli sme prísť domov,lebo plakala a mrvila si ospale očká.Aspon sme ju unavili.)

miavin
15. aug 2009

ciky - no veď náš má také svetlé mihalnice - že mu dedo tiež nadáva do ryšavov 😀 😀 😀 to sa smejem, lebo môj manžel mal blond vlasy, keď bol malý a potom hrozne svetlo hnedé - skoro vo svetle ako ryšavé - ale teraz je stále na krátko tak nevidno - fúzy má niekedy ale dlhšie ako vlasy - a tie sú sem tam ryšavé - tak sa smejem, že synátor po ňom podedil všetko.... 😀

cikyta
15. aug 2009

Hej?Aj mihalnice má blede? Tak si potom bude musieť dávať pozor na slniečko.Takých blondáčikov slniečko velmi miluje! 😉
Pri našej Sisi viem,že bude taká tmavšia po mne aj tatovi,len tie očká furt neviem.Také olovká uplne.Tmavo-šedo-zelené.Ako žaburinkove jazierko. 😀

miavin
15. aug 2009

no ak je po tatinovi - tak slniečko nebude ľúbiť, už teraz je k.o. keď sú také horúčavy.... ale čo už... ani náš nemá presnú farbu očí - vôbec - okolo má šedo - modré, potom kúsok hneddého so zeleným - no mišung riadny...
baby idem bubať, dobrú nocku

cikyta
15. aug 2009

Dobru nôcku......................

krpcek
16. aug 2009

ahojte.

sabi no mohla by si vyskusat ten nosic alebo niektora ina, ktora ho mate, lebo aj mne sa pozdava. 😀
my smew mali vcera veeelku navstevu - prisla cela muzikova firmicka aj deturencami - takze vekovo 2,5 r, 10m, 4m (nasa), a 1m. 😀 😀 mala bola tajka vycerpana vecer, ze mi zaspala na rukach. mala som ju ako taku opicku (no tak ako keby som ju mala v tom nosici, ze nozulky mala okolo mna). . . a taka bola spokojna, ze zaspinkala. . . aj preto zvazujem ten nosic a hlavne sa mi strasne paci, ze sa tam daju nosit aj vacsie deti, ked pojdeme niekam do hor. 🙂 🙂 🙂
noooo vynikajuco by sa mi hodil na dovcu do tatier. 😨 😀

baby skusajte!!!!! 😀 😉

zanulienka
16. aug 2009

krpy-ja mam a elaia je vtom super,rozhadzuje nohami a rukami,lepsie sa jej tam paci ako v kociku

ni.kolet
16. aug 2009

Ahojte. O akom nosiči sa tu bavíte? Napíšte. My by sme chceli taký, čo môže byť aj chrbtom ku mne a čelom k svetu. A je vhodný aj do hôr. Inak dnes zas super spinkal od 20:15 do 6:30. 🙂

ni.kolet
16. aug 2009

A dnes sa konečne sám pretočil na bruško. 🙂

cikyta
16. aug 2009

My máme klokanku od 2 mesiacov do 8 mesiacov.(Teda,tak sa tam píše.No a na jar sa už bude učiť chodiť,tak neviem,či bude treba väčšiu klokanku-nosič)

ni.kolet
16. aug 2009

A ešte jeden rozhodujúci údaj. Náš má už teraz osem a pol kila. Takže potrebujeme takú, ktorá je aspoň do 12 kilov. Do 8 mesiacov pre nás neplatí, lebo už teraz váži ako osemmesačné dieťa. 😅

zanulienka
16. aug 2009

my mame taku aj chrbtom aj celom-4-9 kg,takze este par mesiacov mozme pouzit,kym ma nestiahne dopredu 😀

cikyta
16. aug 2009

Aj naša klokanka je na chrbtom aj bruškom k sebe od 4-9kg.
Takže Niky,neporadím vzhladom k váhe.Ale su aj od 9kg hore nosiče,len v tom sa už nevyznám.Pošmírujte po obchodoch. 😉 A inak-GRATULEJEM k pretočeniu a posielam cmuk za odmenu 🙂

zanulienka
16. aug 2009

my sa teraz trapime,ze elaia ma sople,tecie jej dole a potom vracia hlieny-sople.

cikyta
16. aug 2009

Tak nech sa čím skôr uzdraví bambulka.Naša sa drhne soplami len ked plače (čo je dosť často) a to hned vysávačujeme.Vonku je to horšie potom... 😒

ni.kolet
16. aug 2009

Cikytka, ďakujem za odmenu. 😉

cikyta
16. aug 2009

Niky 🙂

pikino
16. aug 2009

ahojte micky

nikolet tenliliputi je az do 17 kil tak skus ten. mne sa tiezpozdava rozmyslam nad nim. ale ked takobjednat cim skor
nech pride este kym je teplo.

pikino
16. aug 2009

co poviete na toto?

http://nosime.sk/kategoria461-sanami-prsiplast

celkom sa to hodi ked leje len ta cena 😅

majka_dk
16. aug 2009

piki - no je to super a hlavne ta cena 😕

majka_dk
16. aug 2009

my mame zatial tiez len klokanku do 9 kg, ale od jeziska by sme chceli bud toho liliputa 😀 alebo
http://www.biga.sk/detske-nosice/zopa-nosic-car...
resp.: http://www.biga.sk/detske-nosice/bebe-confort-n...

ninnaricci
16. aug 2009

ahojte
..pridala som foto ako spinkame vo vaku...sa z toho vytešujem...začínam si to naozaj užívať 😉

baska19
16. aug 2009

ahojte tak my sme dnes boli grilovať u mojej mamči a malu sme nejak od slniečka tiež opálili tak ma taku červenučku polku tvaričky sme mysleli že v klokanke ale ona spala pod stromom a presne tou stranou hore takže aj v tieni opaľuje a to bola chudatko aj natreta 30-tkou tak to teraz liečime panthenolom

a ešte sa jej na nožičkach vyhodili take červene fliačky ako keby jej žilky popraskali najprv mala len jednu taku bodku a dnes som si všimla viac tak zajtra bežíme ku dr. že čo to je.

mia a sranda je že ja mám tiež tmavé oči take hnedo-zelené a Baška zdedila po tatovi modré ani nevyzerá ako moja dcérka ked ju mám na rukách bo má ešte aj svetlé vlásky a ja tmavé 😀

baska19
16. aug 2009

nikolet do hôr my ideme kupiť tuto sedačku pozri ale to je fakt len do hôr a nie na prechádzky po meste

http://www.gamisport.sk/detske-sedacky/p/salewa...

macikjm
16. aug 2009

ahojte,,,
aj my mame nove foto...
tesime sa z otociek na brusko...ni.kolet... 😉 ciky... 😉
aj ja by som chcela nejaku sedacku...no uvidime...
zanu...elinka nech je rychlo zdrava... 😉

macikjm
16. aug 2009

hej,,,a dnes bola ninka prvykrat v bazeniku....veeeeeeelmi sa tesila...vysantila sa....zlatucka bola...aj je....sladko spinka od 19.30...

nikinka008
16. aug 2009

Ahojte,,ako vam zaspavaju vecer vase babatka? 🙂

macikjm
16. aug 2009

nininka kedy ako...niekedy zaspi do 5 minut...ako dnes...a niekedy sa vrti...vybera si cumel...tak pri nej lezim alebo sa naklanam nad postielkou a davam jej ho...alebo zaspi na ciciku...pri papani..len ju prelozim do postielky...ale vrti sa ako sidielko...hadze ruckami, nozkami...no sranda...kde berie tu energiu??? zeby s maminkinho mliecka??? 😀 😵

cikyta
16. aug 2009

Nikinka-okolo 21:00hod.mi zaspí a to tak,že ju pred tým kolíšeme v lehátku s plačom a potom ju o takej pol 11 preložím do postielky,alebo mi zaspí o 20:00hod.na cicíku a o 21:00 ju preložím do postielky.

zanulienka
16. aug 2009

moja teraz zalomila 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre