Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
21. aug 2009

ahojte micky 🙂

vsetko najlepsie janulkam- hlavn pevne nervy a zdrave babatenka. 😀

sabi gratulejsn. 😀

baby nasa mala ma uz dva tyzdne stale zapchu. vobec sa nevie vykakat. len sa puci ani prdkat jej poriadne nejde.
a to davam aj probiotika. rano vzdy stavame s pistanim lebo jej nejde prdkat. 😒 uz neviem co s nou mam robit. kazdy den davame kvapky. sa bojim aby jej crievka nezleniveli. a tento tyzden este nekakala. 😒
zeby to boli kvoli zubom? predtym kakala denne.

a zajtra ideme s manzom do shoppingu tak malu rano nesieme k svokrovcom. dufam, ze to bez nas vydrzi par hodiniek.

kaitka
21. aug 2009

piki,,,moja koli tym zubkom praveze kakava aj kazdy den,,,skor riedke,,,sracky byvaju ked ich trapia zubky,,,,teda aspon tak som pocula...
skusala si aj trubicku do zadocku? a davas jej cajik? skus daky na travenie,,,zevraj krusinovy,,ci tak nejak sa to pise je vyborny na vykakanie...ale mozno staci feniklovy,,kamilkovy
vyskusaj....pomasiruj brusko,,,pocvic s nou,,daj ju na brusko
snad sa cim skor vykaka
aj ten espumisan mozno pomoze..ja som ho davala kazdy den

ni.kolet
21. aug 2009

Ahojte, bola som na tej stránke plienočky a pozerala tie nosiče. A mám otázku, ktorý nosič / MANDUCA, Liliputi, Ergo/ je aj na nosenie dieťaťa tvárou k svetu?

sabinazv
21. aug 2009

piky, my kakame viackrat denne, od narodenia stale... to je indi-vindi, ozaj... ale uz to aspon odzelenelo 😉

niky, ani do jedneho ergo nosica sa neda dat babo tvarou k svetu... privelmi ma roztiahnute nohy - a v ergu je su stehna vyssie ako ritka... to by sa opacne nedalo 🙂
ale ten, co dala piky link, ten sa da... to je taky hybridny nosic ergo-klokankoidny 😎

arizona
21. aug 2009

ahojte 🙂

ciky, malého z nutrilonu bolelo strašne bruško, nám zase úplne najviac vyhovovalo francúzske mlieko... a o mesiac už budú kĺbiky úplne v poriadku, neboj 😉 musia!!!

piki, tiež by som už asi skúsila tú rektálnu rúrku. aspoň nám zabrala vždy. aj podľa mňa by kvôli zúbkom viac kakala ako vôbec... teda mala by hnačky...

a všetko naj oslávenkyniam 😎

kaitka
21. aug 2009

ahoj ari,,ako sa mate? 🙂 papate o5 francuzke?

arizona
21. aug 2009

kaitka, idem ti pisnut ip 😉

zuzik25
21. aug 2009

ahojte mamulky!
Jankam prajeme s Emmkou fsetko naj naj!

No my sme uz 2. den po preockocvani, bez horucok, len to ma trosicku zapalene ale inac pohodka. A trosku hnackujeme.

Vcera som bola nakoniec na neurologii s tymi krizami, dokyna ma ponapravala, cela chrbtica praskala ako vysusene drevo v ohni. Poobede ma to bolelo jak fras, ale vecer uz len trosku. Dnes to este citim tiez, od utorka idem chodit na rehabku na cvicenia. A ze som hypermobilna. 😀
No a najlepsi gol bol, ze naco mi pichal moj obvodak tie injekcie ked kojim, ze to sa nesmie´. A ja som sa ho na to zvlast pytala, ze ci ich fakt mozem a tvrdil ze ano. 😠 😠

A tiez kupime nejaky nosic, bo mala je uz tazka a takymto sposobom pridem o krize raz dva.

sabinazv
21. aug 2009

baby zdula som sa a vytiahla nosic, lebo danko je dnes aj tak velmi nervny..,. ale v nosici bol spokojny... ako maly klokan odtial ziral 😎

sabinazv
21. aug 2009

zuzik tak super s tymi injekciami fakt... to aby si clovek vsetjko overoval sam 😠

zuzik25
21. aug 2009

no a som zistila, ze mala sa v noci budila kvoli tym injekciam, teda B12 co mi pichal, chudatko bola taka hladna, aj dnesnu noc bola hore o polnoci, o 4 a 8. konecne som uz bez nich.

arizona
21. aug 2009

musím sa pochváliť 😀 na 6.-krát mám konečne vybavený rodičovský príspevok!!! 😠 😀

sabinazv
21. aug 2009

no... dankovi sa v nosici paci, som s nim tancovala, tak sa radoval, ale musim ho oprat lebo furt chce ozuzlavat tie popruhy 😒

ale teda nosic odskusany a odporucam 😉 aj som fotila, mozno aj prihodim foto

krpcek
21. aug 2009

chceme foto, chceme fotooooo. 😀 😀 😀 😀 😀

my sme boli shopingovat a som nahnevana. 😠 malej som kupila veci 6 a sebe 1. 😠 😠 😠 😠 skoncili mi moje zlate casy. . . ale ked tie detske veci su na zjedenie 😵 😀

ani3012
21. aug 2009

vidím,že ste v očkovacom období. Baby máte niektorá narodené dieťatko skôr? Ja som porodila ukončeným 31.týždňom . Neviete mi poradiť ,ako sa bude mala očkovať?Prosím IP
Ďakujem!!! 🙂

pikino
21. aug 2009

ja neviem niektora z vas tu davala taky clanok o raste zubkov a tam bolo ze mozu mat aj zapchy.
no dala som espumisan a cely den spokojne prdka ale nekaka.
ale aspon sa nepuci

ari to co si tam robila 6 krat preboha? 😅

moj mm vymysla ze kukneme ten nosic zajtra v rakusku len neviem ako si mam vybrat ked neviem po nemecky ani ceknut 😠 a pochybujem ze on sa bude vybavovat s predavackou

anib
21. aug 2009

ahojte, tak my sme vcera isli s maminou a malou vlakom do zvolena, zvladla to v pohode,len tie horucavy, nakojila som ju na namesti pri wc-je aj miestnost na prebalenie a kojenie-fakt super napad, sabi pozdravujem 🙂
no a potom nas drahy vyzdvihol z prace a isli sme autom aj do europy bb,a dopadli sme tak,ze sebe som si tiez nekupila nic 😠 a malej akurat svetrik a krasne leginky biele s fial.srdieckami na jar bude fesanda 🙂
a nekakala opat od nedele,ale zatial prdka,je spokojna,akurat viac tieto dni pomasirujem,minule zabral harmanc caj-fakt len kusok, zubky nam este nerastu,ale slinta poriadne,zatial padam,ideme este s maminou po obchodoch,pa

krpcek
21. aug 2009

ani myslim, ze ani jedna tu nema tak skoro narodene babo - vsetky sme rodili od 38tt - 42tt . . . akurat tica, ale ta ma tiez az po 36tt.
ale podla mna bude ockovany normalne. ked budete mat tri mesiaciky, ved sa skus popytat na poradni dr

aaaaa dnesna prihoda - mala mi zacala kricat, tak sme vliezli do H@M, do kabinok a zacala som kojit (este som si nasla aj kabinku pre ivalidov - velka, priestrana, aby sme sa do nej vmestili aj kocikom), mala papala a zrazu zacala kricat, lebo uz bola unavena a nechcelo sa jej tahat . . . za chvilu okolo presiel SBS-kar a chodil po kabinkach . . .otvoril moju, ze dobry pocul som nejaky plac, tak som sa bal ci tu zas niekto nenechal dieta 😲 tak som sa nanho len usmiala a hovorim, ze NIE my papame. 😀 😀
ale ma zaskocilo, ze ZAS nenechal dieta. 😖

cikyta
21. aug 2009

Krpy- 😀 😀 😀
Dnes mám malu výbornu.Stále hajká a ked nehajká,strašne sa smejká 😀 Konečne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Spala vnoci od pol 9,do 8 rána s 2 prestávkami na papu.A cez den k kuse 3 hodiny na obed a pomedzi hodinky,také 10 minutovečky.

cikyta
21. aug 2009

Idem si dať kukuricu.Tak držte palce potom pri kojení...............Proste MUSIM! 😠 😅

krpcek
21. aug 2009

ciky ja jem kukuricu normalne - aj vcera som mala. 🙂

jeeeeejz avidim - moja bola dnes upistana a teraz vecer, ma uz tak nasrala, ze som ju isla o pol hodinu skor okupat a uz spi (dufam).

jankaaa
21. aug 2009

ahojte babenky prajem pekny vecer ako sa mate?

no ja neviem co ten moj drobec v noci vymysla ale este stale sa to nezmenilo vkuse sa budi dnes bol od tretej do pol piatej hore som myslela ze sa zblaznim

jankaaa
21. aug 2009

aj ja blahozelam vsetkym jankam hlavne vela zdravicka,stasticka,lasky a zdrave a poslusne deturence 🙂
ani ja som nevedela ze nas je tu tolko a tiez dakujem za gratulacie 🙂

zuul
21. aug 2009

kuk maminky,

blahoželáme jankáááááááááááááááááááááám a tiež cikynej silvinke. aká vie, byť dobrúčka slečna!

dievčatá my dnes len lozíme a lozíme. dám ho na postele, prevráti sa na bruško a už lezie, vypučuje pri tom riť a nôžky dáva ako žabka. evidentne ho to baví 😀 aj mňa keď ho sledujem.

a my už spinkáme od 19,45 a tiež ho pochválim, dnes bol dobručký, spinkal a len sa smial. 😉

janka a nejdu aj Vám už zúbky?

zuul
21. aug 2009

malo tam byť cikytinej silvinke 😲

jankaaa
21. aug 2009

zuul neviem ma tam take dve ciarocky ale nie su biele tak neviem

ale som zistila ze ked len tak lezi rozhadzuje nozkami tak sa vkuse budi ked ho zabalim do zavinovacky tak je to lepsie

jankaaa
21. aug 2009

babenky idem pa lebo ten moj drobec sa vkuse budi ☹

zuul
21. aug 2009

aha, no priznám sa, že ani ja tam žiadne zúbky nevidím u nás. uvidíme časom.
asi chce Kubko stále cítiť, ako by si ho objímala. a nie je mu malá zavinovačka?

cikyta
21. aug 2009

Aj ja sa pripájam ku gratulácií Jankám.

Teraz leží Silvia mužovi medzi nohami a strašne sa mu rozpráva s gaťami , až piští a hádže ohromné grimasy. 😀

miavin
21. aug 2009

ahojte - pridám sa dnes k dobručkým dietkam - náš len bubkal a hrajkal sa - rehotal a tak... jedine k večeru bol nervoznejší, bubá od 19.40 - zabral za minútku - máme konečne žalúzky tak som mu urobila tmu 😀
zuul - joj Miško je prekrásny - a aký je šikovnučký a zlatučký - ale je maminkyn - to vidno 😀
ciky - no vidíš, aká je Sisinka šikovnučká.... super, vie maminu potešiť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre