Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
16. sep 2009

korelka, aj nas maly lepsie spaval... a tiez som nevidela, zeby sli zuby, a zrazu som ich v papulke nasla... len treba vydrzat, nic ine nezostava...

korelka
16. sep 2009

ved prave, ze nic ine nezostava, ale nevladzem a potom je aj den taky dlhy kym cakam na draheho, aby aspon na chvilu zobral Alexa... no uvidime, ale nepozdva sa mi to

sabinazv
16. sep 2009

treba si pytat u doktorky tu ockovaciu latku, co dostala mala Ninka od Macika 😎

sabinazv
16. sep 2009

vsak vy uz mozte pomaly zacat aj prikrmovat korelka, nie?

sabinazv
16. sep 2009

ozaj chcem sa opytat, ake mate stolicky na krmenie a ako ste spokojne? sa po nejakej obzeram pomaly 🙂

komisakpd
16. sep 2009

baby ako vidim trapia nas rovnake starosti..nespavost nasich deti, caste nocne budenie a zubky.. 😒

macikjm
16. sep 2009

prajem vam vsetkym take ockovacie latky... 😉

korelka...ved babatka sa furt menia...nezufaj...uvidis ze sa to zmeni... 😉

ja vzdy ked uspavam ninocku, tak jej do uska sepkam, ako sa na nu tesim, ked sa v noci zobudi na papkanie...
ona je taka typicka baba...da sa namotat na sladke recicky.... 😀 😀 a pri tom zatvara ocka...no chutnucka je... 😵

aj ja sa uz budim v noci zo zvyku...ze co toto moje dieta nevstava ku cicke... 😀 no aj moc. mechur sa hlasi, potom ju pozorujem ci sa nebude budit a ona nic...

aj annaq pisala, ked som si davnejsie citala forum, ze babatka v takomto veku sa budia zo zvyku, alebo chcu citit mamicku, alebo len si podudlat...

macikjm
16. sep 2009

no a my sme uz presli takymi metamorfozami, ze uz ani neviem ci to je nas rezim...no a ked si to zacnem mysliet ze sa nini rezimuje, tak sa to zmeni.... 😀

a som zvedava, co to bude ked nam pojdu zubky...

elfi1
16. sep 2009

niki - veeelmi mi je to luto, co ste si museli prezit. tak len dufam, ze uz to je kazdym dnom lepsie. drzim palce, aby to bolo skoro zahojene

nas Domco sa budi kazdu noc teraz inak. niekedy papa len raz. dnes bol hore 3x ale papal len 2x. a stale je nervozny zo zubkov.

a dnes ked som ho rano dala do postielky, kym som cosi v izbe robila, tak sa tam bruskatil a hmkal si a zrazu ze hmmm ma ma ma 😀
hned som ho vybozkavala, ze nech si to zapamata a castejsie opakuje 😀

pikino
16. sep 2009

ahojteee.

nikolet boze vsetky chlpy mi stoja na tele. ☹ esteze ze to takto dopadlo stastie v nestasti. az mi zle doslo.

my ideme tiez ockovat v stredu buduci tyzden.malaje dnes od rana mrzuta uz vstavalas tym ze ma 37 co ona nezvykne tak maximalne 36,6 ked sa zobudi tak asi zubky. som zvedava kedy vylezu. vsetko hryzie a je nervna.

macikjm
16. sep 2009

korelka...to vy ste uz taki velki...ze 5 mes. a 3 t....no ved uz mozete pomalicky papkat...ako pisala sabi...drzajte sa... 😉

nany100
16. sep 2009

ahojte, niki strašný zážitok...ja nad našou slzy prelievam keď narieka a neviem čo jej je a keby sa stalo niečo takéto, tak sa od bolesti asi zbláznim...
korelka, sme dve...ja už som tiež zúfalá...mlieka dosť, ale milosťslečna potrebuje v noci dudkať...zaspáva okolo 20:00...dnes bola už o 23:00 hore, to som ledva konečne zaspala...potom o 2:00 a o pol 5 a o 6:00 mužovi zazvonil budík a bolo definitívne po spánku...podotýkam, že po každom kŕmení nasleduje chvíľa ticha a spánku a potom vresk, keď zistí že som vytiahla jej milovaný didík a schovala ho pod perinu 😠 ...takže vždy sa cca hodinu naťahujeme kto z koho...zaspí, vytiahnem, vresk, strčím...takto dookola...už mi hrabe
a najnovšie mi od toho hnusného očkovania nechce zaspávať ani cez deň...reve, reve...ani cicík, ani sedieť ani nosiť, ani ležať...nič len vresk...teraz som ju hodinu uspávala, už som šedivá z toho vresku...nelezú jej zuby, vyprdená je a furt je dôvod na plač ☹
a k tomu moja choroba, muž už išiel do práce a všetci okolo sú chorí, nemá ju ani kto ísť povoziť...ale asi sa vyberiem aspoň na 15 min., už nám tu šibe zavretým...
taak som sa vyrečnila, hneď je mi lepšie 😉

korelka
16. sep 2009

uz som mu aj dala mrkvicku v nedelu, ale asi nejako nedobre sadla - ma asi haklivejsie crievka ana druhy den bolhrozne nervozny, tak este pockam, 29. ideme do poradne,tak asi dovtedy, nech sa porozpravam s dr.

nany100
16. sep 2009

včera sme mali 5 mes., pridali sme fotečky 😉

zuul
16. sep 2009

ahojte maminky,

niki - bože to bola holiday, naša "zubatá" je proti tomu nič. držte sa a verím, že to bude dobré.

krpy - užite si to tam a nezabudni nabaliť teplé veci. my sme išli na "letno" a teda ráno že 4stup. tak do 11tej tak bývalo a potom stále aj na bundu. my sme mali šporťák a miško tam bol nababušený, lebo asi by zamrzol.

dievčatá včera mm kúpil čipky Vibrucol a večer som dala miškovi prvú a docela pekne spinkal - o 0,00 o 2,20, 4,30 a potom až o 6,30 hore. tak sa dalo.

dnes ma čakajú nové vlasy tak sa teším. mm bude strážiť.

😀

my máme druhé očkovanie až 8.10. strašne neskoro nám to dali

zuul
16. sep 2009

nany krásavica je to. aj my máme zajtra 5 mesiačikov 🙂

pikino
16. sep 2009

nany krasna je adelka ake ma liciska. na spapanie. 😵

zuul aj my mame zajtra 5 mesiacikov 😀 😀 😀 😀

zanulienka
16. sep 2009

kocky ja uz pomaly stracam rozum.nechavam kluce vo dverach z vonka a odidem prec,minule som nechala tiez a zatvorila pekne za sebou dvere,o plonoci zvoni suseda,ze kluce mam vonku vo dverach,dneska som sa pekne poprechadzala do obchodu,obisla celu dedinu...a vonku si hladam kluce

pikino
16. sep 2009

zanu tazka baby demencia 😀 😀 😀

zanulienka
16. sep 2009

prisaham,odkedy mam elaiu chodim vzdy bez klucov 😖

jankaaa
16. sep 2009

ahojte babulky tak uz sme doma a odber dopadol dobre takze nemusime ist na hematologiu...o mesiac zopakuju odber zatial mu mam davat dostatok tekutin....krasny darcek k 5-tim mesiacom 🙂 booooze ale to leti 🙂

komisakpd
16. sep 2009

jankaaaaaaaaa vidis vsetko dobre dopadlo..a aj to bude dobre..neboj..

jankaaa
16. sep 2009

komi dik som veeeelmi stastna ze drobec je v poriadku

pikino
16. sep 2009

jankaaa super. 😉

ni.kolet
16. sep 2009

Dík za podporu. Jedno šťastie je, že náš baranček má tvrdú hlavičku. Tú fontanelu mal zrastenú už v troch mesiacoch. A potom po mne zdelil rýchle hojenie sa. Teraz mu to na tváričke vyzerá, akoby sa len poškriabal nechtíkom. Dala som pár foto do albumu.

jankaaa
16. sep 2009

niki nech sa maly rychlo uzdravi....zlatunky je velmi 🙂

pikino
16. sep 2009

babatenko male muselo ho to dobre boliet.
ta fotka na skripci je dobra 😀

nany100
16. sep 2009

zuul, Miško je podarený...pekné fotečky z plávania 😉

nany100
16. sep 2009

piki, mne sa Terezka na niektorých fotkách podobá na Adel...napr. na tej, čo holatá na brušku dvíha hlávku 🙂 ...zlatá je veľmi, smejko 🙂

nany100
16. sep 2009

inak, keď spomínate maerskú demenciu...minule som do smetiaka hodila namiesto plienky Adelkine ponožtičky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre