Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
19. okt 2009

katka, ani nas nezapiekla... akurat zafarbila kako... aj sa cudujem, ze z takeho pidi mnozstva 🙂

romanakatka
19. okt 2009

no aspoň už nemáte zelené 😉

to je čert... tak uložím ho na deku pod hrazdičku a on sa furt vytrepe z tade na podlahu... akoby na deke nemal dosť miesta ...

romanakatka
19. okt 2009

no asi sa pôjdeme nababušiť a von, lebo doma len vymýšľa

sabinazv
19. okt 2009

aj my ideme vonku... 🙂

jankaaa
19. okt 2009

ahojte 🙂

aj ja chcem vidiet zanu aka bola pekna kde si mozem pozriet?

jankaaa
19. okt 2009

dik sabi....

jej zanu zlatunka si bola a tak vam to spolu pristane 🙂 tak vela stastia

miavin
19. okt 2009

ahojte
jééééééééj zanu - no krááásna nevestička si bola - fakt ti to seklo - a aká si chudučká...... a Elaia je ako princeznička aj jej ségry... super foto
to ste všetky už také chudé????? mne sa stále nedarí nejako pochudnúť na pôvodnú váhu
😠

zanulienka
19. okt 2009

mia-chuducka?jasne,este mam 5 kilov a uz mi asi aj zostanu ☹

sabinazv
19. okt 2009

mia ja nie som chuducka,.... ale zanu je kost, o tom potom 😅

mia, za kolko ste kupili sedacku?

zanulienka
19. okt 2009

oooo.dakujem 😀

jankaaa
19. okt 2009

ja ze si chvilu s vami popisem...noooo mozem?ked drobec ma take pol hodinove spanky

miavin
19. okt 2009

sabi - na papanie či autosedačku?

sabinazv
19. okt 2009

autosedacku

miavin
19. okt 2009

zanu - ja mám stále 7 navyše - vyzerám jak buchta, už mi to ide na nervy!!! a idú sviatky, tak neviem či schudnem 😀

miavin
19. okt 2009

cca 5 tisíc

sabinazv
19. okt 2009

dobra cena.. to v polsku?

miavin
19. okt 2009

hej - mali akciu - a posledné dve sedačky, ale ináč v maluszeku stála 899 zlotych....

ni.kolet
19. okt 2009

Ahojko.
Dnes sme boli s malým na krvičku, kontrola na 6 mesiacov, kvôli anémii a je to OK. 🙂
A doma ma čakalo super prekvapko. Došla mi materská za september, čo bolo za 26 dní + 4 dni už rodičovská. No a za tie štyri dni mi dali celú rodičovskú. No som v šoku. 😅 Takže suma sumárom 428.82 Eur.

miavin
19. okt 2009

nikolet - to je super, že výsledky sú o.k. a tá materská s rodičákom - no fajnáááá sumička 😲

kiki5
19. okt 2009

pekný den. baby čo varite drobcom? dajte nejaky napad bo stale zemiak mrkva petržlen brokolica micovat-dookola

sandori
19. okt 2009

Ahojte babenky, som tu sto rokov nebola, sem tam Vas pocitam ale nestiham pisat. Zanu aj ja dodatocne gratulujem -bola si fakt kraaasna nevesta.
My sme mali v sobotu 7 mesiacov- papame co pride- masko, zeleninku, piskoty a sem tam jej dam uz aj kusok peciva ked na mna pozera pri ranajkach. Sedime uz celkom pekne a chodítko máme zakázané od neurologičky ( ale asi aj tak ju tam budem davat aspon na chvilocku).Inac my este nemame zuby. A tiez sme uz objednali autosedacku carrera od Zopa za 119 EUR lebo do vajíčka sa už nezmestíme.A ešte som objednala aj nový športový kočík... Uvidíme ako bude vyzerať keď príde..

sandori
19. okt 2009

A ozaj malu sme uz zapisali do jasiel od marca

miavin
19. okt 2009

zanu - perfektné foto - album , tie zelené šaty sú krááásne a celkovo - vidno, že ste sa parádne bavili.... super.

krpcek
19. okt 2009

ahojte.

zanu aka kocka. 😉 ked budem po troch detoc vyzerat ako ty, tak budem veeeelmi spokojna 🙂

ja mam dnes dost rozlietany den - doobeda som isla do servisu (pneu), potom som sa zastavila v zahradnictve - s babenkou sme robili navrh ako ozivit dvor, za chvilu idem k mame po sestrino auto a po nu, potom pre moje auto do servisu, do obchodu, do zahradnictva . . . . a furt volaco.

viete ako som pisala, ze mi nechce prikrmy - tak zeleninu horko tazko do nej dostane par lyziciek, ale ovocie to mi zje aj tristvrte flasky. jablckovu uplne miluje.
lenze teraz ma na obed miesto zeleniny, ovocie - fakt neviem ako dalej. ci pockat zo zeleninou, alebo jej pomalicky skusat aj zeleninu, alebo ju oblbnut a primiesat zeleninu do jablcka - ale aby mi neprestala papat aj to 😔 co myslite?

krpcek
19. okt 2009

baby baska ma dnes narodky. 🙂

dufam, ze sa nenahneva, ze som to takto zverejnila. 🙂

basi este raz, vsetko NAJ - hlavne, aby ste boli vsetcia zdravi a aby ti mala robila len radost. 🙂

zanulienka
19. okt 2009

BASKA-vsetko najlepsie k narodeninam 😉

korelka
19. okt 2009

zanu. krasna nevesticka si bola, WOW!!! ja by som si to tiez rada zopakovala 😀 😀 😀

krpy - maly mi zacina presne to iste robit - na vyzivu a kasu nasiroko otvara usta a na zeleninu spapa par lyziciek a staci, ale aj to zavisi od toho, aky ma den - niekedy zje viac, niekedy menej... vyzivu mu vsak aj tak davam len po troske...

nikolet - ja som tiez v septembri dostala celu matersku a cely rodicovsky za 3 dni - to bolo super, ale tento mesiac uz kruta realita 😅

pikino
19. okt 2009

ahojte micuse.

zanu blahozelam mladomanzelka 😀 kocica si bola.

baske vsetko najlepsie k narodeninkam. 😉

aj polrocikovym vsetko najlepsie. 😉

ta moja opica je stale soplava a dnes sa mi zasa pokadila az o usi 😀 lno kako soplov co uz s nou.

a ozaj kaitka pisala o tom hovienku s ciernymi bodkami tak to je normalne ked babo spapa banan. ale svokru by som asi prizabila aj tak. 😠

nany100
19. okt 2009

ahojte kočky...fuj, ale je vonku veterno a chladno...malej začalo slziť očko, asi od vetra...inak musím ju pochváliť, asi máme polročný prerod...je strašne zlatá, smejo moje...prebavká sa aj sama keď mám robotu...no posledný týždeň ako keby mi vymenili dieťa 😀 ...aj keď tie noci stále žiadna sláva, ale aj to sa asi trochu zlepšilo (alebo som si už zvykla 😉 )

zanu, všetko dobré...nech sa ľúbite po celý zvyšok života a ste šťastná rodinka...obdivujem, že si pripravila svadbu pri starostlivosti o tri deti 😉

baska, všetko naj..., zdravíčko a šťastíčko

my ešte neprikrmujeme, zajtra máme poradňu, tak až čo povie pani doktorka 😉 ...ale zrejme v stredu bude náš veľký deň 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre