Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

majka_dk
7. jún 2009

krpy jahody som skusila aj ja, nemohla som odolat, ale tiez len 3 🙂

no tak si idem dat broskyne, snad to prezijeme 😉

krpcek
7. jún 2009

majka tak potom napis ci zabralo.

inak a mam tolko kompotov, ze osm povedala, ze musim urobit nejaky kolac, ale mam cas pri malej? no nemam 😠 😀 a navyse tento tyzden mam skusky v skole. 😠 😠 brrrrrrr 😀

majka_dk
7. jún 2009

tak smola, muz ma schladil, ze som vsetky kompoty zozrala ked som bola tehotna 😅 tak musim pockat do zajtra a ist sii kupit nejaky umely 🙄

ni.kolet
7. jún 2009

Ja jej marhuľový, broskyňový a slivkový.

misha666
7. jún 2009

ahojte kocky...pridala som foto nove tak kuk ak chcete... nestiham sem velmi chodit lebo 16teho mam skusku a 30 statnice z informatiky...tak sa ucim s malou na rukach 😀

zanulienka
7. jún 2009

krpcek-to ste fakt malinky.moja sa narodila s tou istou vahou ako tvoja a nosime saty na 3 mesiace,aj tricka,nohavice-vsetko.

lindula3
7. jún 2009

zanu my tiez🙂 kolko vazite?

zanulienka
7. jún 2009

lindu-neviem,kazdy mesiac je to cez kilo.12.6 ideme do poradne,tak uvidime,ale je zlatucka,ked ma len tricko alebo body je taka maskovita 😀

lindula3
7. jún 2009

my mame uz cez 5600 g vazime sa vzdy pri kupkani🙂, tiez mi slusne pribera ale nie je ziadna gula🙂 ma to tak rovnomerne rozlozene🙂 na nozickach a na rucickach sa jej zacinaju robit zarezky🙂 to sa mi strasne paci a tie licka na zjedenie🙂 no nejako nestresujem ked mi nespapa na jednu davku tolko co ma, no hlavne ze neplacka a je spokojna🙂 my ideme do poradne v utorok som hlavne zvedava kolko meriame, to sa mi nejako nedari doma odmerat🙂)))

majka_dk
8. jún 2009

ahojte.

zase prva 🙂

takze v noci sme sa zase nevykakali, dnes uz idem nabehnut na tie zavaraniny tak uvidime, ak sa to nepohne tak asi skocime k dr. lebo ja sa strasne bojim tej rektalnej rurky ☹

no vcera sa maly stale tvaril hladno, tak sme mu vecer navarili nutrilon, ale ani sa ho nedotkol, tak asi len chcel byt na ciciku, uvidime dnes.

pekny den

zuul
8. jún 2009

ahojte maminky,

máme novinku 😀 už sme schopní jesť každú hodinku teda o 8,30 začneme do 9,30 jeme v kuse, ani odcucnúť sa nedá a potom o 10,30 znovu.
už ani negrcá a teda kaká 2x za deň!!!
teda toto bola noc, moje bradavky už dostávajú zabrať. 😨

zuul
8. jún 2009

majka skús rúrku. my sme sa z nej teda poriadne pokaka... a to sme nekakali len 3 dni a nie 😝 neboj nebude ho to bolieť len ho dobre podlož pod riťku, lebo budeš mať všetko od toho 😝

zuul
8. jún 2009

dievčatá ešte som chcela v noci sme sa zobudili o 00,20.
takže sme papali 45min a vtedy som povedala, že stačilo, že sa ide spinkať. vložila som ho do postieľky a do 2,00 tam robil taký cirkus. tak búchal ručičkou o matrac a vydával zvuky, že o 2,00 som mu dala znovu. 🙂 a bol kľud ale nie na dlho 😖

mauzos
8. jún 2009

ahojte dievcata 🙂
mate tu rozbehnutu peknu temicku, rada by som sa pridala, ak mozem 😝
mam dvojicky - chlapcekov Tomaska a Lukaska, v sobotu mali dva mesiace.

krpcek
8. jún 2009

ahojte. 🙄 toto bola desna noc. mala zaspala okolo desiatej aj to len tak, ze mala cicik v pusine a potom som jej to vytiahla . . .zobudila sa o pol tretej, napapala sa (asi - ja som pri tom spala, takze neviem) a potom spustila krik, tak si ju muz zobral a asi dva krat ju priniesol, ze uz spi. . . polozil do postielky a za chvilu zase krik. o pol siestej som jej dala papat zase (zase som zaspala) a ona zase krik. tak zase o osmej sme papali (uz som nespala 😀 ), ale moc tomu papaniu nedala. 😠 nejako zle zacala papavat. 😠

beadz
8. jún 2009

ahojte babiky moje.
vitaj mauzos medzi nami. kde si bola doteraz ?

sabinazv
8. jún 2009

ahoj bea, ako sa mate so simonkom?

my sme pred pol hodkou prisli zo sona klbikov... tak su ok, vyvijaju sa spravne, ale este nie su uplne zrele, tak ze este mesiac mame balit nasiroko... no neslubujem, v tych horucavach sa mu cela ritka zapari... 😒 ale aspon na noc ho pobalim...

mauzos
8. jún 2009

beadz dakujem za privitanie 🙂 No tulala som sa v dvojickach a tak podobne 😉 Ale tato tema sa mi zda vzhladom na vek chalanov velmi dobra. Predtym som do terminov ani raz nenakukla, nejak ma to nenapadlo 😒
Takze kosicanka? Odkial si ak sa mozem spytat? Ja som z Terasy.

krpcek take noci poznam, az na to ze moji nie su kojeni, papame Nutrilon. Najhorsie to je, ked ma drahy nocnu a som s nimi sama, vtedy neviem kde mi hlava stoji 😀 😀

beadz
8. jún 2009

sabi, a ty si balila doteraz poctivo ? ja ho vobec nebalim, tak dufam ze mu neurobim nic zle.
inak na figu. neviem ci ma seklo, alebo som prechladla, ale uz skoro tyzden chodim ako paragraf, tak ma bolia krize. som z toho riadne nervna a asi to maly citi, lebo 3 dni je hrozny. cez den skoro vobec nespinka. aj nejako viac placka.
a vy ako ?

beadz
8. jún 2009

mauzos, my byvame v tahanovciach. na sidlisku.

mauzos
8. jún 2009

bea pozrela som si tvoj album. Mas krasne fotky z tehu, to ti robili v Ke? A Simonko je rozkosne babatko, krasne sa uz usmieva 🙂 Nasi sa zacali usmievat minuly tyzden, je to take mile, ze uz tak na nas reaguju.
a nebalime ani my. Balili sme len prve dva tyzdne, ale mali boli z toho hrozne nervni, tak som sa na to vybodla. Tiez sa "modlim" aby nebol ziadny problem. Ale ved nikde sa to nerobi len u nas, tak snad to bude OK. Dokonca uz aj u nas to je zrusene a ortopedi to stale odporucaju 😠

mauzos
8. jún 2009

tak to si mi trochu odruky, spolocne kocikovanie asi nehrozi 😒

zanulienka
8. jún 2009

caute,aj vase deti zacali byt viac placlive 😒 ty kokso,moja co vela neplakala,tak teraz to dobieha

sabinazv
8. jún 2009

bea, praveze vobec poctivo nebalim... davam mu to na par hodin denne, lebo je v tom nespokojny, on je strasne stastny, ked je holy - kope, smeje sa... no ale este sa pocikava a pokakava, skoda 😀
Ale kedze sa to vyvija dobre, som rada... ale na noc mu to dam, ak nebude velmi prostestovat... stretla som tam na sone jednu znamu a oni mali chudatko male remence... 😒

inac krize bolia aj mna... po kupani a komplet obriadeni maleho ked sa vystriem, tak som ako starena v predklone este chvilu... musim zacat nejak cvicit... vsak mi konci 600 nedelie a mozem ist na to 😎

mauzos vitaj 😉

bambina
8. jún 2009

ahojte, po dlhsej odmlke trochu pisnem. mala rastie ako z vody, pekne papame, zatial plne dojcime. Ziadny prikrm, ani caj alebo vodu som jej nedavala. V noci pekne spinka, stale od 20.00h do tej 02.00h a potom o 4.00h. Nejako sa predrieme do 05.30h kedy uz vstavame. Pocas dna niekedy spi ale vacsinou chce byt na rukach. Boli sme na konrole s klbikmi, vsetko OK, hoci ja uz ju vobec nebalim. S kolikami sa netrapime, zato nechce byt velmi v kociari. Skoro stale place. Nemate taku skusenost? Nemozem chodievat von na dlhsie ako hodinku. Vo vajicku pekne spinka.

nany100
8. jún 2009

ahojte, my sme stále chorí...Adelka má soplisko a chrčí ako starý hrniec. Chúďa, až ju niekedy napína z toho. Včera sme boli na pohotovosti a dnes ideme na výtery k našej doktorke. Okrem toho má tmavozelené hovienko, najprv povedali že asi je hladná, ale videli záhyby, tak že vraj prospieva a môže to byť bacil...preto aj výter z riťky nás čaká ☹ ...No tak odsávame a jedujeme sa, lebo sa s plným noštekom nevie napapať, chúďatko malé...a naširoko nebalíme už týždeň, mávala dosť silné koliky, tak som to zrušila...dúfam, že sa nič nestane...prestala som dávať aj Sab Simplex, akosi sa mi zdá, že s bruškom je to už lepšie (asi z toho už vyrástla našťastie)

beadz
8. jún 2009

mauzos, tak v prvom rade dole klobuk. obdivujem ta z dvojkami, ja mam jedno a aj to si niekedy trham vlasy. ale chlapci ti urcite robia radost, su krasni. to bolo prirodzene, alebo umele ? lebo ja som bola na umelom a tiez som cakala dvojky, ale jedno v 3. mesiaci odumrelo.
fotky mi robila fotografka (ria foto v byvalom hoteli strojar).
a kde chodis do poradne ?

lindula3
8. jún 2009

cafte baby... no jak to tak citam jak ste v noci kazdu chvilu hore a drobeckovia vam stale placu, musim si poriadne zaklopat ze to moje dieta to je hotovy anjel🙂 dufam ze to tak aj ostane🙂

sisark
8. jún 2009

ahojte maminy, naposledy som tu bola pred pôrodom, pozerám, že to poriadne fičí a kopa nových tvárí. Spomínam, ako sme to chceli mať za sebou a šup, čas letí a deti rastú. My sme sa narodili 1. apríla happy dátum, vyzerá, že aj drobec bude beťár, poriadne so mnou cvičí 😀

beadz
8. jún 2009

zanu, presne ako ty. aj moj teraz vkuse place.
sabi, nastastie ze maleho kupe muz, ja ho potom len obriadim, ale aj tak mam dost...
bambina, u nas je to prave opacne. jedine miesto, kde zaspi asi za pol sekundy je kocik. ale ved ked ti spinka vo vajicku, tak ho ber na prechadzky v nom. nie ?
nany, skoro sa vyzdravte. ja inak uz tiez nedavam sab simplex, len obcas ked vidim ze sa uz velmi puci.
baby, ja uz tak cakam kedy bude mat 3 mesiace, kazdy vravi, ze je to zvrat o 100 % k lepsiemu, tak dufam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre