Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
6. nov 2009

zepter musia byt super...no ale ta cena, co som pocula...ujuj...nane love... 😀

beadz
6. nov 2009

macik, zepter su drahe, ale ja mam orin a to je to iste, ale oni nemaju nikde reklamu, tak je to o hodne lacnejsie. ale nie najlacnejsie..

anib
6. nov 2009

jááááááááááááj 😀 😀 😀
bei a kolko Ta vysli tie hrnce?

beadz
6. nov 2009

anib, ja som ich kupovala asi pred 15 rokmi. vtedy ma to vyslo 13 tis. a mam tam 3 hrnce (5 litrovy, 3 litrovy a litrovy) jedno take sitko ktore sa da dat na tie hrnce a varis stupnovito ze v pare a potom este jednu panvicu velku.

anib
6. nov 2009

a este 1 otazka - listopad je co po cesky? december?

macikjm
6. nov 2009

dobru nocku...idem aktivnejsie zobudit muzika...a do postele...pa...krasny vikendik...
😉

beadz
6. nov 2009

anib, podla mna november
macik, uz ked ho zobudis, nieze pojdeme spinkat !!! 😀

anib
6. nov 2009

ok, idem aj ja spat, muzik isiel hrat futbal...

beadz
6. nov 2009

macik, teraz po sebe citam, ze pojdeme.... jasne ze pojdete. co uz by som tam robila ja ??? 😀
anib, dobru

beadz
6. nov 2009

cize uz som tu sama ??????

jankaaa
6. nov 2009

babenky idem aj ja do hajan...papa a dobru nocku

lenka1smejka
6. nov 2009

dooscoby-jej tak aj ty si este neisla ku gyne,Tak aspon nie som sama🙂 kojis?

beadz-neboj rurku nepouzivam casto a teraz ani nemusim,lebo pekne kaka od kedy papame jogurty

macikjm-nie si sama kto ma stale buzeruje aby som tam isla myslim ku gyne ale ja sa hambim,lebo som este neschudla 😒 ale ja viem je to len vyhovorka ale ani sa mi nechce niekde rozcapovat 🙂 ty si sexovala az po 600nedeli?To mi sme uz po 2tyzdnoch 🙂

beadz
6. nov 2009

no pekne, a to ste chceli prist zurovat 😉
tak sa pekne vyspinkajte.

beadz
6. nov 2009

lenka, vy uz papate jogurty ? fiiiiha. nie je to skoro ?

lenka1smejka
6. nov 2009

beadz-mala uz je skoro vsetko,nie som tabulkova...viem teraz ma kooopec mamiciek vyhresi ale...moja mama ked som mala ja 3mesiace krmila masom a som tu a som zdrava,nikdy som nic nemala zlomene,nikdy som nebola vaznejsie chora,nie som alergicka

beadz
6. nov 2009

lenka, jasne ze tabulky su nanic, ale na druhej strane, ked si bola mala ty to bolo kedy ... odvtedy sa toho vela zmenilo a na nove veci sa prislo, tak preco to nevyuzit, ked uz sa to vie.
ja tiez nemam rada nejake tabulky a smernice co a ako, ale osobne idem na to velmi pomaly, ved sa niet kam ponahlat.
ale je to na kazdej mamine ako sa zariadi.

beadz
6. nov 2009

tak asi uz vsetky spinkate, tak dobru nocku. nech krpci spinkaju aspon do desiatej... 😵

lenka1smejka
7. nov 2009

beadz-no tak to by bol moj sen,keby mala spala do desiatej 🙂 na zaciatku sme tak spavali ale chodila spavat az o pol noci takze teraz mi to viacej vyhovuje.Zaspi o osmej a spi do siedmej 🙂 jogurty davam lebo mala nekakavala mi totiz pri zubkoch mame zacpu a teraz po jogurte sa vykaka,tak som velmi rada.Od zaciatku je nekojena.pri 4tvrtom zubku sme mali velmi velku zacpu a po 8smom sa to upravilo

ni.kolet
7. nov 2009

Ahojte.
Konečne je to vonku. Máme prvý zúbok. 🙂

macikjm
7. nov 2009

ni.kolet...blahozelame k zubku...

lenka smejka...fakt je to len na tebe....myslim tu kontrolu...ja mam tiez este kilecka naviac, ale zdravie by som nezanedbavala...este chcem mat deticky...ja by som sa bala takto riskovat...

no a fakt sme sexovali az po 600-nedeli...resp. este neskor, lebo na kontrolu som isla po 8 tyzdnoch...
po 2 tyzdnoch...juj...to ja som si este ani poriadne nesadla...na sex som ani nepomyslela.... 😅

krasny sobotku prajeme.... 😉

lenka1smejka
7. nov 2009

macikjm-ja som chodila hned po porode mala som malo stehov a vobec ma nic nebolelo mala bola hned vonku

ni.kolet-gartulujem

ni.kolet
7. nov 2009

Ďakujeme.
Jéj Lenka, vy máte Nikoletu?
No kilá. Ide ma poraziť. Som čítala niekde, kde Čobejová písala, že po pôrode mala 68 kg a schudla na 51. 😠 Ja som iný prípad. Po pôrode som mala 62 a teraz si nahováram, že 65. No bojím sa postaviť na váhu. Pred tehu som mala 61 kg. Aj ja som čakala s ťuťu muťu, až po kontrole. A už mám spravenú aj preventívku. Ešte ma čaká kontrola cukrovky /tehu/. Tam sa neponáhľam, však ho ešte kojím. Keď si predstavím, že budem zas piť tu gebuzinu, bleee.

krpcek
7. nov 2009

ahojte. tak my sme chorucky - mala ma sopliky, rano mala zvysenu teplotu, tak som jej dala paralen a odsavame ako sialeny. uz vecer sa mi zdala nejaka divna, o osmej som ju ulozila a uz o jedenastej bola hore a nedevela spat, kazdu chvilu bola hore - tuto noc som spala asi dve hodiny. uz asi citila, ze nie je dobre, ze je chora.

macikjm
7. nov 2009

juj krpcek...prajeme vam skore uzdravenie... 😉

zanulienka
7. nov 2009

cafte,krpy skore uzdravenie.inak aj my papame jogurtiky,nie cely,ale par lyziciek.

zuzik25
7. nov 2009

ahojte,
krpcek, skore uzdravenie.
Nikolet, ale Cobejka chodila zhadzovat kila do nejaku salonu, teda tie kila za nu zhadzoval stroj /ked na to ma penaze/.

no sme uvrieskani a ukrcani uz 4 den, som jej aj gelik na dasna kupila ale ze by som videla nejake skludnenie. uz som z nej na nervy, ocinko nam radsej isiel do LV na hokej a mna tu nechal zblaznit sa. tak som sa vyprdla aj na varenie, nech sa najedia niekde po ceste ked sa na mna vyflakol. a 😠
normalne sa chytila na cumel. len som citala, ze ked uz su zubky nie je dobre mat cumlik. tak neviem. ale zas ho nevydrzi mat dlho, max 10 minut a potom uz leti von.

dnes tu prsi a mala spi uz hodku, dufam, ze este 2 hodky bude. v dazdi sa jej dobre spinkava.

aine04
7. nov 2009

cavko 😉
my teplotkujeme, vcera vecer sa nam malicky zdal horuci tak sme zmeralia mal 37,7, dnes este stale 37,5... ☹ neviem z coho to moze byt, ale nechcem ho vlacit po pohotovosti aby nenachytal nieco horsie lebo zatial mu nic okrem tej teploty nie je.
nemali vasi drobcekovia nieco podobne?

zuzik25
7. nov 2009

aine, my sme take este nemali. nejdu mu zubky?

aine04
7. nov 2009

zuzik aj ja som na to myslela, zubky mu idu ale ci s tym ma suvis aj ta teplota.... dasienka nema cervene, zapal tam nema...

zuzik25
7. nov 2009

aine, my sme dasienka cervene nemali, boli skor take bielo biele a napuchnute. pri zubkoch moze byt teplota.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre