Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
25. apr 2010

Nany-dík 😉

Sabi-do albumčeku pridáme foto až z oslavy po 8.5. 😉 To dnes bolo len také nácvične,sukromne,pre Sisu 🙂

jankaaa
25. apr 2010

ahojte vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj naj naj....

zanulienka
25. apr 2010

ciky-pre silvinku velku pusinku a aj pre ostatne a ostatnych 😉

cikyta
25. apr 2010

Ze díka Zani.Až nás prekotilo z tej velkej pusky 😉

cikyta
25. apr 2010

Oprava: díky,nie díka 😝

macikjm
25. apr 2010

aj my uz mame rocny albumcek... 😀

macikjm
25. apr 2010

a este som sa nepochvalila...
moje krsniatko je uz na svete...spominala som tu kmotricku, ze mala zle triple testy na downa...
23.4. sa narodila mala zdrava terezka...3400g a 50 cm...dnes som bola pri nich na navsteve...terezka je uzasna...malicka...chutnucka... 😵

cikyta
25. apr 2010

Macik-no gratulujem ku krásnemu dievčatku! 😉 Nech je zdravučká!!!

Baby,akej farba máte spálnu...?
Lebo moje názory sa rozchádzaju s mužovými,tak nech to ešte prehodnotím 😉

Ozaj.Práve prišiel unavený z prerábky bytu a v ruke kytica ružových tulipánov a vraj:
-Dakujem,že si pred rokom o takomto čase dala našu krásnu Silvinku 😵 ( 😢 )

nikinka008
25. apr 2010

ciky,jeeeej to bolo krasne 🙂
no my mame obycajnu bielu tu moc nemozeme v dome experimentovat lebo ten dom chcema raz predat tak nech je taky aky je 😀 ale v buducnosti uz do vlastneho by som chcela spalnu bud zltu lebo aj detsku izbu som doma mala taku tak uz som zvyknuta alebo pomarancovu nejaku peknu 😅
macik,gratulujem len nech je malicka zdravucka 🙂

cikyta
25. apr 2010

Hm.Niky 😉 Zaujímavý typ-dakujem.Priblížila si sa mužovmu.

nikinka008
25. apr 2010

ciky,tak to som ti asi nepomohla 😀 😀

cikyta
25. apr 2010

Niky-pomohla.Je 1:0 pre muža 😀

nikinka008
25. apr 2010

jeej no super ciky,pockame ako poradia ostatne kocky 😀

nikinka008
25. apr 2010

a silvinka ti uz spinka?sara spi uz od pol 9 ani nie 10 min a zaspala ale to preto lebo nez som jej dala papat tak sa vyplakala a vynervovala 🙄 😀

zanulienka
26. apr 2010

ciky-ja mam spalnu bledomodru a vsetko skoro bledomodrej farbe,postelne pradlo......zavesy

beadz
26. apr 2010

ahojte bambulky. idem vas skusit precitat co ste popisali. teraz sme trocha zili viac hokejom ako konikom, tak dufam ze to tu uz nebudem tak zanedbavat...

beadz
26. apr 2010

tak zbezne som to presla. vsetkym choruckym skore uzdravenie, oslavencom krasnu oslavu a poslusnych rodicov 😉
ciky, my mame oranzovo-zelenu spalnu.

zanulienka
26. apr 2010

cau bei-ako?
elaia chytila nejaku virozu co tu ma skoro kazde tretie dieta.horucky,bolesti bruska,hnacky..a nekonecny plac den-noc

beadz
26. apr 2010

zanu caues. ved prave citam a som zhrozena kolko deticiek je chorych 😒 . nastastie simona to obchadza.

pikino
26. apr 2010

ahojteeeee

dodatocne prajeme simonke vsetko najlepsie. 🙂
neviem ci su nejaky aj dnes

zanu elaie prajeme skoro uzdravenie chuda male este aj hnajdy musi ju brusko dobre boliet. 😒

my sme stale soplavy zajtra ideme k lekarke tak uvidim co nam povie.

ciky my mame bledoruzovu spalnu

beadz
26. apr 2010

ahoj piki. mojmu simonkovi ? on uz bude mat zajtra 13 mesiacov, ale dakujeme 😉
jediny problem co zatial simon ma, su take suche flaky na ruckach a trochu na krku, neviem od coho to je, ale vo stvrtok ideme na poradnu, tak mu to pozru. a vo stvrtok mam aj ja poradnu, tak som zvedava... dufam ze je tam dnu vsetko ako ma byt. bozinku, zienky, ja som uz stara na take nervaky ☹

beadz
26. apr 2010

takze simon je hore, koncim. papa

sabinazv
26. apr 2010

Ahojte zienky,

dodatocne zelam vsetko najlepsie k vcerajsim narodeninam Silvinke a Simonke, cmuuuk holky 😵
A na Leu sme zabudli v sobotu, tak tiez gratulujeme 😵

U nas choroba stale pretrvava... joj som z toho vykolajena, lebo moje bejby bolo stale zdrave... sople stale hrozne, ho to drazdi a kasle, napina ho... do toho hnacky, celu ritku ma z toho podrazdenu... Asi zajtra skocim k MUDr. nech ho znovu pozrie a nieco poradi...
Bola som na poste po trojkolku... no ake hebedo, ledva som to dotiahla, ale nevydrzala som cakat do poobedia, kym by to to siel tatino 😎
jaj a uz si strihame meter... v piatok sa stahujeme, boze... ako sa mne nechce balit 🙄
Ciky, vidim, ze makate na byte... uff, riadna prerabka, ale budete to mat po svojom pekne... inac my mame zelenu spalnu 😉

pikino
26. apr 2010

beady nee simonkovy ale simonke bambininej 😀
ale vklude aj simonkovi k 13 mesiacikom. 🙂
a drzim palce na poradni, neboj vsetko je olraijd. 😀

sabi tak to teraz makate ako divi aby ste vsetko pobalili. 😀
tha sa mi to rymuje. 😀 😀 😀

my tiez sople po bradu a uz tyzden presiel atb dobrate a nepomohli ani tu pipinu ani na sople. 😠

sabinazv
26. apr 2010

aj ja drzim Bei palce, si nasa hrdinka ! 😅

piky, vidis ako makam... to chytim a nahadzem do vriec co treba a co netreba pojde do kontajnera... kto to bude opatrovat tolko veci... 😝

fakt uz tyzden sople a nic lepsie? no vsak nadcha vraj trva tyzden, tak uz by to malo byt ok...
a u nas najhorsie to, ze uz to utoci aj na mna... boli ma hrdlo, sople mam, kaslem... hruznica...

pikino
26. apr 2010

hej a stale strasne sople ma ich vela a stale su zelene ale ani sa necudujem ked je stale so mnou a ja detto to iste . poviem dokine nech jej da pamycon a budem si z neho aj ja tajne capovat. 😀

tomu sa proste neda vyhnut virusy su svine. rychlo nasad horuci caj a poriadne cisti nufak.

ni.kolet
26. apr 2010

Ahojte.
Oslávencom gratulujeme.
Bea, aj náš to mal a že vraj z banánov a jabĺk. A nejak sa nám to pokusmi podarilo overiť, že je to tak. Dala nám mastičku locoid. Zabrala.
Majú vaše deťúrence šošovičky? Ja som mu našla už 3.

zanulienka
26. apr 2010

my sme boli na kontrole tak este chytila aj nejaku infekciu na jazyk,dasno a mandle

sabinazv
26. apr 2010

piky, zelene? uf... to u nas su cire priesvitne...
ja som vcera dala do spalne cibulu nakrajanu a vietnamsky olejcek do aroma lampy... tak mlady krasne dychal do polnoci, som ho chodila kontrolovat, ci zije... ale do rana ho to par krat znovu drazdilo... a tato ked vosiel rano do spalne, ze fuuuj tu je aky smrad.. no kombinacia tych dvoch veci bola super 😀

niky, danko nema ziadne znamienko zatial...

zanu, fuha... to co je toto za obdobie... ale vraj takto po roku budu deturence castejsie chore... 😒

zanulienka
26. apr 2010

ja som nechapala preco tak strasne place ked pije mliecko,tak teraz uz viem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre