Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

misha666
5. jún 2010

Ahojte kocky...dlho som tu nebola...nie je cas sak skuskove mam teraz... my sa mame fajn, emmuska este stale nechodi,ale sak muz zacal az ked mal 17m...takze sa nema kam ponahlat...

ja som z kosic a tesco voda ani nelizla...to bol nejaky blud...dneska s me tam boli a ani voda nebola na parkovisku... tesko je dost daleko od hornadu... podla mna si to niekto pomylil s tescom v kezmarku...inak hornad je tak vysoko ze sa mi az oci isli vyocit a 3m vlny sa len tak valia... dnes ked sme isli autom popri hornade tha hroza bola pozerat sa nan... my byvame na tahanovciach ale na sidlisku tu nam povoden nehrozi ale obec tahanovce si to odniesla dost...tam evakuovali...

krpcek
5. jún 2010

nany uz nie ☹ mala rok a dva tyzdne, ked sa definitivne odstavila. trosku ma to aj mrzelo,ale aspon to bolo bez kriku, scen a nervov. sama si vybrala radsej cumlik ako mna. 🙂

cikyta
6. jún 2010

@krpcek Sa máš ☹

krpcek
6. jún 2010

ciky si uzivaj to,ze ju mas este ako utisit. my mame za sebou strasny vikend, aj napriek tomu, ze je konecne teplo. malej sa tlacia ocaky a je tak strasne nervozna, ze sa to s nou uz neda vydzrat. chvilu sa hra a potom spusti z nicoho nic strasny plac a neviem ako ju utisit, lebi nic nefunguje. ☹ aj so zaspavanim mame teraz problem. ☹

petusko
autor
6. jún 2010

ahojte 🙂
my sme mali fajn vikend, vcera sme boli v tom Arborete a dnes sme si tiez spravili minivyletik, chceli sme pozriet zvieratka na ranci, ale mali tam uzavretu spolocnost, tak sme skoncili na terase pred Tescom, deti sa vyhrali v detskom kutiku a my s mm sme si dali kafe 🙂
teda baby, tiez vam nezavidim tie noci, ja si to veru neviem predstavit ☹ ja som rozbita, ked vstanem 2x na chvilu.
nechcem porieknut, ale nasi chalani spavaju super teraz, ked su sami v izbe. zaspavaju medzi osmou-deviatou a dneska aj vcera bolo viac ako osem, ked sa prebrali. ale cez tyzden Petko vstava do skolky, tak budu hore trochu skor. bodaj by uz vsetky vase deti spinkali len a len dobre 🙂 😉

cikyta
6. jún 2010

Všetko zle je na niečo dobre.
Tiež mi vadí,ked ideme von a ona si zmyslí,že chce cecok.Začne ma barskde vyzliekať,pchať ruky pod tričko a hrýzť ma do krvy do výstrihu a krku.Samozrejme vždy to končí ukrutným revom a následným hádzaním na zemi 😠

Dnes napríklad natiahla výstrih na tričku kamoške! A zostala len tak vonku s ceckom v podprde ☹

cikyta
6. jún 2010

Peti a vzájomne sa ti nebudia? Vieš,jeden druhého....?

Aj my sme mali fajn nedelu.Boli u nás kamošky z modreho koniku.

petusko
autor
6. jún 2010

ciky 😀 prepac, len som si predstavila, ze by ku mne prislo babo a stiahlo mi tricko 😀 tvoja Sisa sa v zivote nestrati 🙂
nas Marcel je zase taky bojko, ked sa mu niekto nepaci, nedaj boh, ze by co len pozrel na neho. hned strasny rev a krokodilie slzy. a neprestane, kym ho nevezmem na ruky.
minule sme brali kamosku do NR autom, sadla si k nemu dozadu, po par metroch sme museli zastat a ja som si musela sadnut k nemu a ona dopredu, lebo maly sa zachadzal od revu. celou cestou sa nesmela ani otocit na neho, lebo koniec 😒 a to ju popritom pozna, chodi k nam casto 😒

petusko
autor
6. jún 2010

ciky nebudia, lebo spia celu noc obidvaja. zatial. ale oni maju dobry spanok, ked uz zaspia, tak im nic nevadi.

cikyta
6. jún 2010

To je fajn,ked spinkaju 😔

Lakt.poradkina tvrdila,že takto velké bábo sa už nedá oklamať a neprisaje sa cudiemu,no u nás to neplatí,ked hlada cecok aj kamoške 😠 Dokonca by cucala aj otcove,keby nemal chlpatý cecok ☹

Sisa je zase dosť odvážna.Teda nebojí sa ničoho a nikoho.Možno dvoch mužov,ale to neviem prečo.Proste má z nich rešpekt.Inak je to ona,čo dolieza za detičkami ako prvá,či chodí na pokecy k cudzím ludom na lavičke atd... 😒

petusko
autor
6. jún 2010

U nas je odvaznejsi Petik. Ten by isiel s hocikym. A ako si vymysla 😲 neuveritelnu fantaziu ma. a pamat skvelu, musime si davat velky pozor, co mu povieme a slubime. lebo to na nas vytiahne aj po tyzdni 😅

cikyta
7. jún 2010

No veru už také 3 ročné detičky su velkí výmyselníci a tiež sa teším na toto obdobie,ked už kecaju 😅
Musíš mať z Peťka velku radosť a vlastne nielen z neho...Máš zlatunkích obidvoch chlapčekov.Šťastná maminka 😉

ivanulienka81
7. jún 2010

ahojte maminy...
tak misko si vymyslel novy rezim dna a zacal zase spavat 2x denne... chapete, ked prsalo buval 1x a cely den doma vystrajal a teraz ked by sme mohli ist vonka tak jemu sa chce spat 😒 a to nehovorim, ze sa zacal budit aj v noci minimalne 1x ... ale je pravdou ze mu idu aj stolicky a zrejme ked sa v noci dobre nevyspi dobieha to cez den 😅
a zaciname mat problem... misko je vzdorovity ako nikto.... ked nie je po jeho rev a rozhadzuje ruckami a vsetko okolo seba hadze 😠 a vonka mi uteka, nepocuva ma, ide si kade tade, skryva sa mi... rozmyslam, ako ho dam do laty 😀

baska19
7. jún 2010

ahojte aj baška začala vzdorovať ale hrozne teraz kričí ked nedostane alebo ked ju vezmem na ruky a ona nechce tak to ide vyskočiť z kože. A dnes sme boli v meste a nezaspala v kočiari lebo svietilo jej slniečko tak sme s takym krikom prišli domov ako ešte nikdy.

Inak ja som tiež nevedela v piatok že až take povodne su lebo som hhore na kopci len mi bolo divné že toľko aut je zrazu pod oknami a to už boli preparkovaní z dolneho sídliska ale našťastie už voda klesla ale ostala riadna spúšť po nej a to len taky maly potôčik nenápadný a čo to z neho bolo.

ivanulienka81
7. jún 2010

baska, my sme kazdy den sledovali televizne noviny a tie zabery v tv boli hrozne ☹ ja si ani neviem predstavit, zeby mi malo dom zaplavit az po strechu....

zuul
7. jún 2010

ahojte maminky,

dievčatá povodne radšej nespomínajte. je to hrozne 😲

ivanka ahoj, juj tak ste ako my, myslím vzdorovitý 😀 a práve urobím dnes test, spinká od 10,00 inokedy ho budím po 2hod. a teraz ho nechám kým sám vstane a už ho nedám spinkať o 16,00. otestujeme a uvidíme aká bude noc.
teda už je poriadne teplo vonku. 😵

zanulienka
7. jún 2010

zuul`preco mas teraz napisane,ze sa snazite?ved si tehu,nie?

cikyta
7. jún 2010

Ahojte.
No veru moja malá mi aj capne,nielen vzdoruje.Strašne rada bije po tváry ludí,ťahá oči,vlasy a môžem sa všemožne jej to zakazovať,hrešiť..................čím viac človek pri TOM kvíli,tým väčšia sranda pre nu a už neprestane ☹

zuul
7. jún 2010

zanu uz nie som, a zistuju preco. potratila som v nedelu.

zanulienka
7. jún 2010

to mi je luto ☹

cikyta
7. jún 2010

Zuul-Aj mne 😔 je to luto 😔 ...Držkajte sa s Mišenkom.Určite sa vám to čoskoro podarí znovu a už krásne do uspešneho konca do 40tt.Moc držím palčeky.

nany100
7. jún 2010

ahojte babule...zuul, panebože to mi je ľúto ☹ ...teším sa z každého bábenka apríloviek, čo je na ceste..ale určite to príroda tak pre niečo zariadila...držíme palce pri zotavení a ďalšom snažení...

my sme mali celkom fajn víkend, v sobotu u svokry na dvore celé poobedie a včera u nás na chate...maličká sa riadne vybláznila...dúfam, že počasie už vydrží...
inak aj Adelka začala byť tvrdohlavá a hlavne presne vie, čím vždy dosiahne svoje...a vie si ukázať čo chce a ak jej chcem dať niečo iné hneď sa sťažuje 😉 ...našťastie mi cez deň nelezie pod tričko a vonku už vôbec...didi ju zaujíma len keď ide naobed a večer spinkať a samozrejme celú noc...občas podvečer keď prídeme domov a pred kupkaním je nervózko, tak jej dám, ale inak nemá čas sa tým zdržiavať 😀 ...začala pekne piť čajík z pohárika a vypije cca 200ml v tomto teple, tak som rada 🙂 , dokonca sa už vie sama napiť, otočí si fľaštičku a ťahá 🙂

ozaj a dnes ráno cinkol piaty zúbok...horná ľavá dvojka... 😉

nikinka008
7. jún 2010

ciky,ved siska na tych foto vyzera tak nevinne 😀 a ty vravis ze je certik 😀 ...

nikinka008
7. jún 2010

zuul,to mi je luto ☹ rychlo sa zotav a vela stastia pri snazeni 😉

nikinka008
7. jún 2010

no my nepocuvame od rana do vecera.a ked nieje po jej tak koniec 🙄

nikinka008
7. jún 2010

ja utekam do skoly tak pekny zvysok dna 🙂

zanulienka
7. jún 2010

ja zacinam vo stvrtok chodit na tae-bo aj z manzelom,som zvedava ako dopadneme,sa na nom urcite vela nasmejem 😀

ivanulienka81
7. jún 2010

zuul... ☹ ja som vas vyzerala v piatok na ihrisku, je mi to luto 😢
my sme boli dnes na nakupoch a ze potom sa stavime na ihrisku, ale tak je otrasne teplo, ze sme radsej utekali sa domov schovat a schladit a pojdeme vonka neskor....

cikyta
7. jún 2010

Niki-ved to je dalšia vec,čo jej ide na 1.Tváriť sa ako anjelik s čertíkom v duši.Ale práve ZATO ju MILUJEEEEEEEEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Zani-viem uplne presne,kde začnete štvrtok s manzelom chodiť !!!!!!!!! Uplne presne !!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :

zanulienka
7. jún 2010

cikyta-ty blbaaaaaaaa 😀 .ja som chodila na svk a dost mi to chybalo,ten pohyb.aspon niekde ,ked uz doma nic nemame 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre