Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
7. júl 2010

Marcel ked niekde sme, tak len sedi v kociku alebo mne na rukach a vyrazom tvare "nasratysomnacelysvet" 😀

pikino
7. júl 2010

😀

to nasa drza opica dojde a prve co spravi ze pootvara vsetky skrinky a spravi inventuru. 😝

skorvankova
7. júl 2010

Ahojky.
Dlho som sa tu neukazala, ale nieto casu, maly je stale na nohach a s nim aj j, vsak viete...cez den pospi tak dve hodky v noci 4, tak som rada ze si vobec nieco urobim kym cez den spinka a este k tomu stale nieco prerabame, takze fakt nestiham.
Mame 10 zubkov a tlacia sa dalsie 3. 😀
Co tu mame nove?

A cikanie, to nam vobec nejde, ked ho necham bez plienky necika aj dve hodky a ked mu plienku dam tak hned je pocikana 🙂
Vie toho uz vela povedat, napr: tata, mama, robo, baba, dedo, teta, ujo, kde ides a tak....

elfi1
8. júl 2010

caute mamulky,
nam sa tiez dierie prave stolicka. soplosi, zvysena teplota a mrnci vzdy ked sa v noci preberie - cize vzdy, ked ja akurat zadriemem konecne. nie dost, ze v tom horku sa mi neda spat, este aj zuby 😠
ale uz druhy den aj kycha, tak dufam, ze tie soplne nebudu aj z nachladnutia. ale netecu mu, len pocujem ako chrchle ked papa.
my sa inak stale este aj kojime. niekedy je to na nervy, ale niekedy zas zachrana, ked potrebujem troska ho ukludnit.
A tiez vyzera ako anjelik, ale ked sa rozzuri (co nie je take ojedinele), tak hruza. Od vcera mam na ruku celu zbierku modrin od jeho zubov

jankaaa
8. júl 2010

tak dakujem babenky za povzbudenie ja som z toho jeho padu este teraz hotova....ale ked to fakt niekedy sa neda vobec ustriehnut...sledovala som ho vcera vkuse nebol ani ospaly,ani nezvracal,tak verim ze je vsetko ok....zrejme tych padov bude este viac

pekny dnik vam prajem

nikinka008
8. júl 2010

@jankaaa urctite je v poriadku,to by sa unho hned prejavilo,a stymi padmi tak to mas pravdu 😖 to neustriehnes vzdy 😒

miavin
8. júl 2010

ahojte maminky
no ako sa máte? čítam že ste všetci zubatý....my stále len štyri - no hrôza.

@jankaaa nič si z toho nerob - detičky padajú - ale sú odolné, zvládnete to - držím prsty.
náš malý je taký šinter, že 10 sekúnd nedokáže byť bez pohybu....fakt som mu to minule stopla, ešte aj keď papa tak sa vrtí..... - chvalbohu, naučil sa krásne zliezať aj z postele aj z gauča - ale minule spadol na zahrade u našich dole schodami....ale je o.k. 🙂

jankaaa
8. júl 2010

dakujem.....

mia a ked spadol zo schodov bola si s nim aj u lekara?

moj maly tiez vie krasne zliezat aj z postele aj z gauca lenze vcera sa blaznili s mojim krsniatkom ona ma dva roky no a neviem co robili ze z toho gauca spadol...

miavin
8. júl 2010

@jankaaa neboli sme - lebo on len chvíľku plakal aj to len preto,že som kričala na maminu moju....lebo stála rovno nad ním..... neboj bude v pohode, len ho odsleduj a ak máš obavy zájdi k svojej dokyne - teda k Jakubkovej dokyne 😀 . Detičky sú teeraz rozšantené - aj mm sa s malým tak blázni - že hockedy z roztopašnosti nevie kde skáče.....až mi vlasy stoja dupkom - len pozeram kde so sebou hodí.... 😀

ni.kolet
8. júl 2010

Ahojte. No môj neobsedí ani 5 sekúnd. 😅 Som mu objavila 14 zúbok - 4 stoličku a dolné 3 budú čo nevidieť. Čo mal malý minulú stredu ten úraz, tak keď sa ho spýtame, že kde si hapal, tak najprv ukáže smer a potom tam príde a dá sa na štyri. Včera vyšiel hore 8 schodov, pridŕžal sa len zábradlia a vie si otvoriť dvere, to aby sme sa už zamkýnali. Zachviľu bude mať nohy veľké jak muž. 14 cm, som mu bola kupovať nové papučky, č. 25. Však dva dni robil, že si zdvihol nohu a chytil si špičku topánky a ja že čo to robí a on mi ukazoval, že sú mu už malé. 😀 No a čo má stoličku na jedenie, tak sa vie odtiaľ odšraubovať a vytiahne aj ten klinček, či čo to je. Sa nemôžem ani otočiť. Ma porazí.

nikinka008
8. júl 2010

@zanulienka a ides len ty s detmi na svk?

nikinka008
8. júl 2010

no ja sa citim horsie a horsie 😝 🙄 manzel sa cely den staral o malu,teraz ju isiel okupat 😀

zanulienka
8. júl 2010

nikinka008-nie aj z muzom,preco?

nikinka008
8. júl 2010

@zanulienka no ze si aj od muza ides oddychnut 😀 ale tak ked pojdete vsetci tak ti manzel pomoze s malou v lietadle,,a kolko trva cesta? 😕

zanulienka
8. júl 2010

elaia uz sama chodi domov po schodoch a pekne zaklope na dvere muzovy,aby otvoril.zo stolicky aj ona vylezie a uz parkrat aj vypadla z nej,ale nepouci sa a skusa znova...dneska na kupalisku takmer zbila jedneho 4 rocneho chlapceka,ktory z placom utekal rodicom,ze sa boji elaie 😅

zanulienka
8. júl 2010

no ideme z dvoma lietadlami.obidve lety trvaju 2 hodiny cize letime 4 hodiny a mame aj cakaciu dobu v brusely

nany100
9. júl 2010

fíííha a kde ste dnes všetky? Adel spí a potom vyrážame na chatu na oslavu synovcových 8.narodenín 😉 ...zajtra nás čaká guláš a v nedeľu zatiaľ neviem 😉 ...tak pekný víkend, užite si ho baby s drobcami...hlavne bez úrazov 😉 ...inak dnes sa malá sama naučila piť z fľaše Lucka s tým ventilom...strašne sa jej maminkina fľaška páčila a stále s ňou špekulovala, až sa to naučila...Aventku môžeme zahodiť 😀

@nikinka008 dúfam, že je ti lepšie 😉

pikino
9. júl 2010

ahojte micky

nam isiel tatinko na pohodu a my sme tento vikend same. 😒 ach jo. co uz. cez den sme zvyknute ale v noci sme este same dve tusim ani neboli. a ja mam taku bujnu fantaziu ze na kazdom rohu vidim nejakeho vydriducha. 😀
esteze mam doma dvoch trhacov. 😝

zanulienka
9. júl 2010

pikino-a ty si ho pustila sameho?

nikinka008
9. júl 2010

@pikino ja by som ho nepustila 😀 😠

pikino
9. júl 2010

mna sa nikto nepytal, mne to bolo oznamene. co som mala robit ked uz mal aj listok kupeny aj stan objednany. keby ste videli ako mal dobru naladicku, sa tesil ze od nas vypadne 😝

zanulienka
9. júl 2010

piki-verim tomu.moj sa neopovazi si takto odist sam,on ani nechce,on je moj druhy cecok ako deti.dobre som si ho vychovala,cooo? 😀

pikino
9. júl 2010

skvele zanu zavidim. moj je v kuse niekde jeho nebavi byt s nami. on sa s nami nudi. 😒

zanulienka
9. júl 2010

piki-by som mu jednu velka je.la po papuly 😠

petusko
autor
9. júl 2010

ahojte 🙂
zanu, super fotecky, to je paradne to nieco neviem co, kde sa da behat a strieka tam voda. pre deti ako stvorene 🙂
piki, zase ten tvoj chlap nestastny, teda vlastne stastny, ziadna by mu tolko netrpela ako ty 😒 nechces mu aj ty oznamit, ze ides s malou niekam na vikend? ved aj taka Pohoda cosi stoji, tak si rezervuj nejaky welness aj s Terezkou a uzite si.

nikinka008
9. júl 2010

@zanulienka tak to ani moj by si takto nedovolil odist 😠
@pikino joj moja ☹

nikinka008
9. júl 2010

@zanulienka to ake kraasne miesta tam mate wawwww 😀

baska19
9. júl 2010

@pikino ked si chcel užívať nemal mať rodinu a ked ju už má tak má vymýšlať výlety kam idete spolu aby ste sa nenudili a nie takto 😉
my rozhodujeme spoločne kam vyrazíme a ani by mu nenapadlo isť niekam a takto poza chrbat si vybaviť lístok to už vôbec nie.Dnes sme akurat v televiznych novinach pozerali Pohodu a už sme rozmyšľali kedy tam pôjdeme ale už aj s detvákmi ked podrastú. Teraz tu máme remeselny festival a už dnes sa ma pytal či ho pustím zajtra na pivo s kamošom 😀 a to nie je pod papučou ale trošku ho ponaťahujem a jasne že dovolím ved je to len raz za čas 😀

zanulienka
9. júl 2010

petusko-to je plavaren a zvonka taketo nieco pre deti-neplavcov(plienkarov) 😀 .malej sa tam paci,pobehuje tam,pije vodu... 😀

pikino
10. júl 2010

ahojte micky

no moj muz je uz doma. 😝 pokazil si zaludok fesak. nie som svina ale bozie mlyny ............. 😝

baby zas to nie je take hrozne 😀 ja tiez ked niekam idem tak mu len oznamim a nepytam sa. nemame si co vycitat.
to ze niekam ide bezo mna mi az tak nevadi, len keby sa nam viac venoval vo volnom case, to mi vadi. cele vikendy je niekde fuc a nam sa samym dvom nikam nesce. ale dnes uz sme si dohodli kupko s nasimi a on nech si pekne doma lezi sam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre