Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
21. júl 2010

je to des, co niekedy ty krpci vymyslia. 😀

zanulienka
21. júl 2010

nikinka008-tesim,tesim,akurat som rozmyslala,ze uz dva vikendy idem do roboty

cikyta
21. júl 2010

No práve mi Sisa zaspala,no má na stehienku otlačené moje 3 prsty. ☹ Dostala "pacále",lebo ani jesť,ani spať,došklbala mi balík,čo chcem poslať,vydrapila náušnicu a nemohla som ju dlho nájsť a ked som jej išla dať plienku a staru s hovienkom vyhodiť,tak mi capla nohami do tých hovienok a nechcela zohnuť nôžky,ani rozkročiť a to som sa už sama skoro dočurala...čo nebolo kedy 😠

Takže teraz velké UF a nádych...výdych...nádych...výdych... 😔

cikyta
21. júl 2010

Ozaj,dnes mi volali z roboty,či nechcem prísť,lebo obhánaju ženy na materských-už maju taku krízu !!!!
Nuž,sami si zato môžu.....je tam jeden velký bordel! 🙄

petusko
autor
21. júl 2010

dnes je asi divny den, aj moji dostali suchanec po zadku obidvaja, lebo neexistuje spat. sa rehotali a blaznili v izbe.
a prave dnes som to potrebovala, menili sme okno v chodbe, vsade bordel, tak som to chcela upratat, kym budu spat, no to isto... sa mi tu motaju pod nohami po tom prachu 😠 do vecera budem sediva 🙄

petusko
autor
21. júl 2010

nazorna ukazka momentalnej nalady mojich deti :

nikinka008
21. júl 2010

@petusko niekto ma dobru naladicku 😀

nany100
21. júl 2010

@cikyta a čo si im povedala? Ja sa veru ešte nechystám, teraz je nám fajn...pokiaľ nebude nevyhnutné, tak budem s malou doma čo najdlhšie 😉 ...inak Sisa má fajn deň...hlavne s tým hovienkom by ma potešila...naša zase urobí vždy to, že keď ju rozbalím a je tam hovienko, tak hneď si hrabne rukou a ten pokakaný zadok si začne chytať 😠...ma ide poraziť, lebo potom si chce strkať ruky do pusy 😖
@petusko nemá ti chlapcov kto na poobedie zobrať?...robiť niečo takéto aj popri jednom je na zbláznenie 😅

no idem sa pomaly chystať, chodím na rehabilitáciu a plynové injekcie s tým mojím chrbtom...dnes naposledy...ale nemám pocit, že by to bolo nejako veľmi zabralo ☹

petusko
autor
21. júl 2010

@nikinka008 hej,ale ja to nie som 😀

@nany100 ani nie, ale mozno pride kamoska, tak sa s nimi pohra a ja si porobim. ale inak som zvyknuta robit vsetko s nimi. trva to dvakrat tak dlho, ale sak co, nepredam ich 😀

cikyta
21. júl 2010

@petusko 😀 😀 😀 😀 😀 Paráda!

@nany100 No že,nemám kde dať malu.Dedkovcov nemáme,muž chodí robiť preč a som na malu sama.
(muž mi povedal,že som mala povedať,že za 2 násobný plat s tým,že mi príde malu strážiť tá učtovníčka 😀 )

U dr.držím palce,nech sa ti z chrbtom už polepší !!!!

nany100
21. júl 2010

@cikyta dík 😉

ozaj dnes má sabin Danielko meniny...prajeme všetko najlepšie a hlavne nech je zdravučký a nech sa mu dobre býva s maminkou a tatinkom v novom domčeku...sabi, žijete? 😉

petusko
autor
21. júl 2010

hej hej, a v pondelok bolo Ninky, aj tie tu mame, tak vsetkym vsetko najlepsie 🙂

cikyta
21. júl 2010

Danielkovi všetko najlepšie.

cikyta
21. júl 2010

Aj Ninuškám.

zanulienka
21. júl 2010

petusko-krasny bazen,kde ste ho kupili a za kolko?

cikyta
21. júl 2010

@zanulienka Ved ty máš more 😉

zanulienka
21. júl 2010

ale u mami na dvore nie!🙂jaj,ciky 😀

cikyta
21. júl 2010

@zanulienka A taká hadica nestačí? 😀 čo Zani? 😀

zanulienka
21. júl 2010

no stacila by na napustanie bazena,hm,ciky 😀

cikyta
21. júl 2010

@zanulienka čo bazena....trošku vyšvácať prudom vody! Nech zoberu kočky hadicu a taho na mamuuuu.Elaia by sa vyšantila! 😀 😀 😀 😀 Verím tomu.

zanulienka
21. júl 2010

eeee,ciky,len zle by si my robila.moji rodicia maju vodu zo zeme ci ako sa to hovori a ta voda je viac ako ladova

cikyta
21. júl 2010

Ked sme boli na kupku...najväčšia sranda bola jedna uplne obyčajná hadica pre Sisu 😀 Pchala do nej prsty a tým si urobila fasa sprchu na okoloiducich 😅 a hlavne na maminku s make upom 😠 😀

cikyta
21. júl 2010

@zanulienka Viac ako ladová? No tak ešte lepšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 otužovať treba! Je to zdrave 😀 Ja ti chcem len dobre,nie zle 😉

zanulienka
21. júl 2010

ciky-ako mozes ist na kupko z make-upom?
teraz mi pisal bratranec,ze babku mam v nemocke,praskol jej vred a krvaca-leje sa jej krv z konecnika

cikyta
21. júl 2010

@zanulienka Ráno som vstala,že krása....fasa den.....Budem za peknu,pôjdeme na nákup.....No muž rozhodol,že by bolo fajn isť na kupko a kedže tam treba ísť skôr,nech chytíme dobrý flek,tak sme prášili hned......no a ja som pekná zostala a nestihla som sa odmalovať 😀 😀 😀 😀 😀

A s tou babkou mi je luto.Velmi držím palce,nech jej to krvacanie čím prv zastavia a nech je babka OK.Chudiatko ☹ Drž sa aj ty Zani. ☹ Myslím na vás...

zanulienka
21. júl 2010

uz to mala raz a skoro zomrela,museli jej vymienat krv a teraz znova,len teraz stihli rychlo ist do nemocky...byvat daleko od rodiny je niekedy dost tazke,pretoze ked sa vraciame nikdy neviem ci to nie je nase posledne lucenie..

cikyta
21. júl 2010

@zanulienka Tá posledná veta je pravdivá.........aj ked v našom prípade mi býva rodina blízko.Je to len 80km a vidím ich tak často,ako ty zo španielska ☹

No idem....musím kupiť nejaký "šlajfik"na bicykel.Pôjdeme večer so Sisou bicyklovať.

zanulienka
21. júl 2010

ja som chcela tiez kupit sedacku na bycikel,ale do predu.pozerali namna jak na mimozemstana,ze dopredu????????????este take nevideli..vy kde mate?

petusko
autor
21. júl 2010

@zanulienka v Metre za necelych 60 € 😉
mam tu uz kamosku, tak makam a vonku lejeeeee priserne. ale ma to aj vyhody, zaprasene kvetiny som vylozila na dvor a uz sa sprchuju 😀

cikyta
21. júl 2010

@zanulienka My máme v predu.Nám to dal mužov šef tu sedačku po jeho deťoch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre