Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

korelka
16. júl 2009

no boli sme v hoteli

korelka
16. júl 2009

sabi, teraz sa tam nechystame, o rok najskor, ale urcite sa vam tam bude pacit 😉

kaitka
16. júl 2009

no mozno aj happy plienky raz vyskusame 😉
korelka uz ho mate v galfaci? sedi,,ci lezi?)

korelka
16. júl 2009

zatial iba lezi, ale pomaly ho asi dvihnem trocha-je tam 5 poloh 😵

sabinazv
16. júl 2009

no a ako daleko su od seba: ten penzion horec a hotel?

korelka
16. júl 2009

blizko-k hotelu ides do takeho strmeho kopca a penzion je pod kopcom-cca 200m

sabinazv
16. júl 2009

tak super... lebo som rezervovala ten penzion 😉

korelka
16. júl 2009

penzion vyzera zvonka velmi pekne a je podla mna novy, novy, novy 🙂

kaitka
16. júl 2009

no my pojdeme na chatu a ja ani neviem kam,,dve rodinky ,dakam do lesa..je tam aj bazenik,,detsky aj vacsi,teda skor ze je to daka vila..ja sa neham prekvapit,ale aj tak budem mat co robit aby malu nahodou daco nestiplo,hm
sabi,,tak si to tam dobre uzite) pocasie bude zevraj pekne🙂

nany100
16. júl 2009

sabi, Ty si akčná žena🙂))...ja len uvažujem a Ty už máš zajednané 😀 ...ale to je dobre, ja tiež rada takéto rýchlovky, len asi manžela prekvapím a venujem mu to k narodkám čo má v auguste a ten deň voľna si hádam bude môcť urobiť 😉
objednala si hotel či penzión? júj, hneď by som išla 😉...ozaj, vy to asi nemáte ďaleko od Vás, však?

inak k téme kočiar, ja by som ten náš najradšej vyhodila, ale statočne bojujem a tvárim sa, že je OK, lebo mužíček chcel iný a ja som ho presvedčila...vŕzga a už sa odtrhol dolný nosič na veci a celkovo sa mi zdá ako haraburda...no hlavne nie na sídliskové chodníky 😒 ...ale zase je ľahký a dobre sa s ním manipuluje a zmestí sa do nášho mini výťahu a aj korbička sa dá odpojiť a kolieska strčiť do kufra auta

z plienok sa nám osvedčili Huggies Classic (teraz boli v akcii v Tescu 80ks po 11 EUR)

sabinazv
16. júl 2009

nany, inac diky za tip, vdaka tebe tak ideme 😅
ten penzion som vybrala... reku bude tam menej ludi a vacsi klud...

ja som uz bola z toho unavena... chcela som povodne smer Slovensky raj, ale nakoniec nam to bolo aj jedno... aj Piestany som pozerala, maju dobre akcie na taketo vikendove pobyty, len sme iba dvaja a to by sme si neuzili, kedze by sme sa pri malom museli striedat... a nechodili by sme spolu... tu do bazena v pohode sa prestriedame...

a ideme od nedele do utorku a v utorok ma Danko meniny... no aka nahodicka 😵

nany100
16. júl 2009

Danielkovi všetko naj 😉 ...poriadne to tam roztočte 😀 😀
aspoň dáš potom referencie 😉

ozaj poraďte mi, dostali sme tekvicu a chcem urobiť placky tekvicovo zemiakové...to sa robí tak isto ako klasické?...je to pol na pol zemiaky a tekvica?

sabinazv
16. júl 2009

a nam dnes nabehli peniazky - ten vysoky priplatok k narodeniu dietata 😎

sabinazv
16. júl 2009

nany, dik, roztocime to vis 😀

dufam, ze pocko bude ok... a aj malemu sa bude pacit.

tie placky som robila aj tak, ze len z tekvice, bez zemiakov... a ako klasice placky... joj, dala by som si 🙂

misha666
16. júl 2009

no ja som pocas tej strasnešj burky pozehlila a povesala a dala opat prat, drobcek mi spi uz hodinu a pol tak si vegetim trosku pri telke,

ja som s nasim kocikom spokojna , teraz sa vozime v autosedacke, ale ked budem mat 4,5mesiaca dam jej sportiak 🙂

nany100
16. júl 2009

no hádam sa vydaria, len neviem ako ich mám ochutiť aby som ich aj ja mohla...ale hádam trocha cesnaku a majoránky malej nezaškodí 😉

miavin
16. júl 2009

nany - určite v malom množstve nezaškodí - ja papám ozaj všetko a malý nemal zatiaľ žiaden problém, ani s jahodami, ani s kapustnicou 😀
ozaj baby - aký športiak uvažujete? máte niečo vyhliadnuté???

pikino
16. júl 2009

nany cesnak im vadi iba surovy takze vareny v klude.

sabinazv
16. júl 2009

ja som uz placky robila niekolkokrat a pohoda... ochutila som ich ako obvykle... maly neprotestoval 😎

mia, no aky sportak..? no taky aky mame z 3-kombinacie 🙂

miavin
16. júl 2009

a neuvažujete o novom športovom???? ja tiež chcem využiť ten z 3-kombinácie, ale veľa dievčat kupovalo nové - a celkom sa mi pozdávali....

sabinazv
16. júl 2009

no ja neplanujem, vsak toto co mam by mal byt dobry sportak... a uz len dake golface mozno a to asi zdedime 🙂

zanulienka
16. júl 2009

kocky,moja elaia len place a place,v noci spi len 3-4 hodky a je nepokojna,uz ma ide jebnut

baska19
16. júl 2009

mia tie šatočky včera mala prvý krát ale tie gate k tomu su jej ešte dosť veľké tak možno aj o rok vynosí 🙂

inak ja mám športiak dosť mohutný z toho mojho kočiara ale zatiaľ to nejak neriešim uvidíme neskôr možno tiež niečo len take skladne ked pôjdeme na výlet aby sme mali v čom povoziť ked nebude vladať

kaitka
16. júl 2009

zanu,,to ju asi svrbi ten ekzem,,davas jej fenistil kvapky, ? my sme mali novorodenecky,,ked mala mesiac aj nieco a davali sme ho,,,a urcite jej pomoze aj spanielsko,,,morske ovzdusie prospieva ekzemu,,a hlavne voda

cikyta
16. júl 2009

Baby-malu mi dnes očkovali a hádajte čo?
-Ona furt spí.Celý den! Raz vstala,trošku pocuckala mliečko,aj na prechádzke sme boli a furt spí! ☹
BOJIM SA NOCI 😝 Nočná šichta to istí 🙄

cikyta
16. júl 2009

Juj Zani,čo to môže byť? Držím palce,nech sa to rýchlo zmení a maličká poslucha. Viem,ako sa cítiš. (Tiež mám revacie maratony za sebou a tie nervy-už som aj ja pár krát plakala.) 😒

ninnaricci
16. júl 2009

ja si teraz tento obhliadam...dá sa dať do ľahu...len sa nevystru nožky...podobná poloha ako vo vajíčku...len ho dáte lažkať...sa mi páči
...vo vajíčku je taký skrčený drobec...a šporťák je veeelmi velký...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4086438

ninnaricci
16. júl 2009

ciky...pozor na to...vraj aj keď velmi bambulka spí po očkovaní...že to nie je dobre...mňa na to upozorňovala pediatrička...skús radšej zavolať...alebo počkaj do zajtra...

cikyta
16. júl 2009

Nina-akurát sa zobudila 😀
A to fakt??!!!! ☹ No počkám.Hádam nedostane ešte aj tu horučku.

ninnaricci
16. júl 2009

očkovali vás do oboch nožičiek?
...náš našťastie nemal žiadne reakcie...trooošku zvýšenú teplotu a veelmi bol večer nosivý na rukách ale prežili sme to...teda prvú dávku... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre