Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

ninnaricci
27. aug 2009

krpy...tiež som si povedala, že keď dokojím sa sa poriadne opijem...noo už 2 mesiace sme na UM a ja som bez malého bola raz u kaderníčky na 2hoďky...a už bol nervozny...a to bol s ním u jeho rodičov
...niektorí chlapi by boli bez nás naozaj stratení 😵

cikyta
27. aug 2009

A k mužovi....Môj varí.Občas uprace.S malou robí všetko okrem kojenia.A strašne mi pomáha. 😵

romanakatka
27. aug 2009

macik, no už som si párkrát aj myslela, že nakoniec budeme plne kojiť ale bol hladoš a nestíhala som akosi... no teraz keď sa mu stratil apetít je možné, že sa chytíme 😉

ninnaricci
27. aug 2009

noo je pravda, že buzz je taký shopingový kočiar...ale dokúpila som aj také proti vetru čo sa nazipsuje na striešku a zdá sa mi to v pohode...a drobec bude aj tak v zime vo fusaku...tak hádam nepomrzne... 😉
a super sa ovláda..ľahko prehodím sedadlo aj s drobcom do oboch smerov...ja zatial spokojnosť

krpcek
27. aug 2009

nina tak ked si bude pripijat, tak na mna mysli. 😀 😀 😀

ja som bola par krat bez malej na nakupe, ale to len tak, ze som ju nakojila, dala mame a letela do obchodu a rychlo popozerala a letela spat . . . aby som na dalsie kojenie bola doma. o drzku - samozrejme, ze som si nic nekupila. 😠

macikjm
27. aug 2009

ciky...velmi sa tesim..... 😵
kati tak skus...mliecka bude habadej....neboj...

sabinazv
27. aug 2009
zucha
27. aug 2009

krpy, ja takto utekam raz do tyzdna nakupit potraviny, velky nakup 😉

misha666
27. aug 2009

nina...ja som sa uz viac krat opila...naposledy v sobotu to bola s malou moja mama...a na buduci vikend budeme s muzom oslavovat moje statnice...a to ju chcem nechat mame zo soboty na nedelu aj cez noc...ale neviem ci to vydrzim bez malej...este som tak dlho bez nej nebola ☹ este to zvazujem

krpcek
27. aug 2009

ja nakupujem potraviny priebezne a raz do tyzdna ideme do tesca, ale to aj s malou . . . alebo ide muz z roboty.

ninnaricci
27. aug 2009

noo aspoň ten môj chodí na nákupy...to sa nesťažujem...lebo to by som si mohla naozaj hodiť

...ja vás opúšťam...idem sa pripojiť k môjmu miláčikovi do hajan...nech tam nie je sám...lebo môj manžel sa niekde stratil 😉

krpcek
27. aug 2009

baby zavidim, ze sa mozte ist takto odviazat . . . 🙂

krpcek
27. aug 2009

nina tak dobru noc a neboj bude lepsie 😉

romanakatka
27. aug 2009

no a môjho drahého musím tiež pochváliť 😵 je zlatunký tatino... hoci sa Timkovi tiež občas vyhráža, že ho predáme 😅 ale v zápätí mu povie, že by ho nikdy nikomu nedal 😵 robí všetko čo treba... pomáha s malým i s domácnosťou... mňa vyháňa niekam sa odreagovať a ráno dokonca ma vyšla do vedľajšej izby aby som si pospala ešte a on je pri malom... pritom aj v noci vstáva k nemu so mnou 😵

ninnaricci
27. aug 2009

mishka...ja už mám mesiac takú poriadnu slinu sa opiť...tak dúfam, že čoskoro...a že do toho nič nepríde...lebo ma drbne

...prajem vám dobrú nôcku...aj drobčekom nech pekne spinkajú až do rána...aspoň do 7mej 😀

sabinazv
27. aug 2009
zuzik25
27. aug 2009

baby, konecne som objednala fusak a ohradku, lebo mala sa mi kotula po obyvacke. 😀

krpcek
27. aug 2009

katka aj my sa vyhrazame . . . ale ze ju dame muzovej tete (alkoholicka, co nemoze mat deti a najmudrejsia na svete). 😠 😀 😀 😀

krpcek
27. aug 2009

zuzik a aky? pochval sa.

krpcek
27. aug 2009

inak minule ste tu emitex rozoberali, ten sa aj mne paci, len neviem, ci mi bude sediet na popruhy.

sabinazv
27. aug 2009

zuzik, objednala si? a bezo mna? no toto 😎

na nejake popruhy ma fusak sediet? to som este neobzrela, hehe... ale citala som, ze na nas kocik bezne pouzivaju emitexove fusaky, tak hadam to napasujem 🙂

zuzik25
27. aug 2009

no ohradku som uz musela, minule sa mi skotulala z deky na zemi rovno na parkety a olizovala ich odusu. tak posilnovala trosku imunitu.

zuzik25
27. aug 2009

sabi, tak sup sup objednavat. popruhy v sportaku, na tie. a postovne bude 1,83 evracov pri prevode na ucet.

krpcek
27. aug 2009

😀 😀 😀 zuzi aspon nemusim umyvat. 😀 😀

sabi no bolo by dobre, keby to sedelo 😉 😀

sabinazv
27. aug 2009

ja chcem skocit do jedneho obchodu vo ZV a tam by mi tetusa mohla objednat ten fusak... mala by som to bez postovneho... aj zavinovacku mi tak objednala...

zuzik25
27. aug 2009

na nas sedi, videla som par foto s nim. teda duuufam. 😀

romanakatka
27. aug 2009

sabi vďaka zajtra sa tam asi mrknem 😉 a aj ten fusak omrknem, ale aj tak by som ešte brala aj nánožník, či nie? To už bude zbytočnosť? Mi to príde málo len fusak a deka môže zmoknúť 🙄

zuzik25
27. aug 2009

baby lucim sa, idem si dat rychlu sprchu a sup do hajan k spachtosom. dobru nocku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre