Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
31. aug 2009

ale vobec to nie je zle kati, si kocica stihlunka... kasli na ludi, zavidia, ze ti dobre spaluje (aj ja) 😀

zanu, si si dala... ides s tym opalenim babam pekne prikladom 😅

romanakatka
31. aug 2009

Jejda Danielko je aký chutný 😵 mali by sme hodiť stretko 😉
Inak ja musím ísť na nejaké nákupy... neviem čo budem malému obliekať v tomto prechodnom období... 🙄

sabinazv
31. aug 2009

jasne kati, dohodneme 😉

dnes maju akciu v Lidli na celkom fajn mimi veci 🙂

jankaaa
31. aug 2009

ahojte babenky ako pozeram riesite kila...tak ja som na tom tak ako katka...tiez uz mam menej ako pred pôrodom a manzel si tiez zo mna utahuje ze uz vyzeram ako troska 🙂

pikino
31. aug 2009

ahojteeee.

no mne do trosky chyba takych 20kileciek, to je jak nic 😀 😀 😀 😀 😀

nasa satiez v noci budi ale odolavam a nedavam jej papat az po piatej. som hnusobaaaa 😀

krpcek
31. aug 2009

ahojte. piki a neplace ti potom?

inak kto by chcel par kileciek, rada darujem. 🙂 ja mam uz o dve kila menej ako pred tehu, ale este by som chcela ist aspon 5 dole, hlavne na bruchu, lebo mi zostalo brucho, akoby som bola vo stvrtom mesiaci. 😠

pikino
31. aug 2009

neplace, chvilku funi mrnci a potom zaspinka.

ja mam tiez brucho, snad zmizne 😠

ninnaricci
31. aug 2009

ahojte
...taak...aj mne ostalo brucho po pôrode...ale ešte aj nejakých 12kg...ale ja som pribrala počas tehu veeela...32kg 😅

...MY sme včera oslavovali 5 mesiačikov čo je Maximko s nami...a za odmenu dostal prvý krát mrkvičku...noo to bolo prekvapenie pre neho...trošku sa zatváril...ale pekne spapal...zatial len pár lyžičiek...dnes pokračujeme

...a Mimko začal vymýšlať s mliečkom...a to sme na UM...normálne do neho neviem dostať mlieko...už len kašu chce papať...a to už je fajne vypasený...tak ja neviem čo s ním

...no a najnovšie máme srandu...lebo drobec stále vyplazuje jazyk...ta sa z neho rehlím...a on potom tiež...pekne ho manžel naučil 😀 a niekedy si tak žužle jazyk ako cumel

krpcek
31. aug 2009

piki moja by uz vrestala ako oz zivot.

my sme dnes dali mrkvickovu stavicku, lebo sa stale trapime s hnackou a znama mi poradila mrkvicku dat.

taaaaak sa ksichtila. 😀 😀 😀 moc jej to neslo, tak skusime zase neskor.

kaitka
31. aug 2009

ahojte)
my papkame taky 5ty den mrkvickovu polievocky,,,ide jej to dobre)) teda spapa vsetko/zatial davam len troska,,tak zo 10liziciek maximalne/
mame ju aj nafotenu)))nasmiali sme sa veru s darhym,,,dnes mi dokonca kusala aj misticku)))
ale mliecko mi potom nechcela,,hm
takze ninka nieste sami,co nechcu papat mliecko
neviem cim to je,,
ale vecer nama problem spapat
ci ju ta mrkvicka nezapeka,,toho sa bojim,,,vcera iba trocha kakala
ale mam pocit,,ze ju sem tam boli brusko
na noc som jej zacala davat vyvar z ryze,,do ktoreho zarobim mlieko
a to jej dost chuti)
vydrzi celu noc,,,i ked ona vydrzala aj pred tym)
a svoje kila nejak uz neriesim,,,uz ziadne nemam,,,ale brusko este ostalo trocha
co je horsie ze mi vlasy padaju jak salene,,no uz beriem lieky nato,tak uz sa to zacina zlepsovat nastastie

ni.kolet
31. aug 2009

Ahojte. My sme dnes prvý krát jedli mäso. Najprv zjedol mrkvičku so zemiačikom a potom sa mu tam pridalo zajačiny. A včera naposledy jedol 19:30 a 20:00 už spal do 5:00 /inokedy spí až do 6:00/, najedol sa a spal do 7:30. Ja neviem, nepýtajú tie vaše dietky v noci len zo zvyku?

ninnaricci
31. aug 2009

kaitka...tiež sa trošku obávam či tá mrkvička nezapečie...aj náš drobec bol včera taký nekludný večer...tak som mu natrela bruško pupíkom...poprdkal sa...a spinkal...a dnes našťastie naložil do plienky...také mierne sfarbené od mrkvičky 🙂

nikolet...ja si tiež myslím, že v noci chce skôr zo zvyku...noo ja neviem spať...keď mi vedľa mrnčí v postielke...a bojuje s dečkou...dáva ju do pusky...tak mu urobím mliečko...trošku podudká...a spinka
...ale niekedy vypije všetko...tak ja naozaj neviem...

...a k vypadávaniu vlasov...ja našťastie nepozorujem zmenu...akurát mám po pôrode úžasné nechty...také pevné som nikdy nemala...minule som si strihala...a to bola makačka...sú pevné ako na nohách 😅 a to ja som mala velmi krehké nechty...neviem čím to bude

ni.kolet
31. aug 2009

ninna, ale mne sa vôbec v noci nebudí, nemrví sa. Pekne spinká. A mňa zobudí všetko. Aj dnes sa začal mrviť až o tej piatej. Vstala som, išla na Wc a čakala som, kedy otvorí očká.

kaitka
31. aug 2009

ninka,,ja som este mrkvickove hovienko nezbadala,,hmhm
a nechty mam aj ja super,,pevne,nelamu sa,,ako aj cez tehotenstvo🙂
len te vlasy,,no des.....ale aj sestre velmi padali,,tak to mame asi v rodine))

ninnaricci
31. aug 2009

...noo ideme opäť na mrkvičku 😵 potom pridám foto...som zvedavá, čo na to povie dnes 😝

zanulienka
31. aug 2009

ja som skusala vyzivy ale vobec jej nechutia.minule som skusila zemiakovu kasu bola super a najviac jej chuti kecup.jedli sme v mc donalde a ona mi tak pozerala na kecup a naprazdno prehltala tak som jej dala prstom do pusinky a potom mi vrieskala,ze este chce 😅 ,tak som jej vzdy trosku dala na jazyk.a ked jem salamovy rohlik tak bez cucania mojho rohlika to nejde 😀 ,ale musi byt sucha salama a jogurt bananovy a broskynovy aj tie mozu byt,ale take ze vyzivy-vobec 😖 my hned zaciname prikrmy klobasami 😅

zanulienka
31. aug 2009

kaitka-moje vlasy su vsade-na vankusi,v jedle,plienke....vsade 😖

kaitka
31. aug 2009

ninka,,neboj da si s chutou))
aj ja pridam potom fotos ako papame mrkvicku🙂
zanu,,vy mate pestry jedalnicek:D

zanulienka
31. aug 2009

je spanielka co uz,tu rocne deti behaju z klobasovym rohlikom.vcera sme ju ostrihali zo strojcekom,na jednej strane bolauplne holohlava,vstrede haro ako elvis presley a vzadu ako sandokan dlhe.tak teraz dufam,ze jej zacnu rast rovnomerne

macikjm
31. aug 2009

zanu...a poriadne pestry jedalnicek... 😒 😒 🤐 🤐

zanulienka
31. aug 2009

pridala som fotky z barcelony

jankaaa
31. aug 2009

ahojte babulky kde ste vsetky ☹

jankaaa
31. aug 2009

zanu krasne fotky....super vam tam muselo byt

jankaaa
31. aug 2009

nikolet tebe je fajn ked ti maly tak pekne spinka....ja to nepoznam a tak by som si chcela pospat celu noc

petusko
autor
31. aug 2009

zanu, krasne fotky! potichu zavidim, ze taku krasu mate takmer na skok 😅 😉
a vyzerate s manzom super, mlado, akoby ste tie vase baby starsie mali len pozicane 🙂 pristane vam to 😉
marcelik prave papka, ja ukladam pradlo, dnes sa stihli styri varky vyprat a aj posusit 😎 uz len kvoli tomuto milujem leto 😀 v zime mi to trci na susiaku pri krbe aj dva dni 😝

zanulienka
31. aug 2009

petusko-ze pozicane 😀 ,ale uz su to velke baby-chvalabohu.a ze vyzerame mlado?v leviciach ked som bola vypytat na rodny list peciatku apostel si zena pytala odomna obciansky preukaz sofie.tak som sa jej opytala,ze na kolko rokov vyzeram 😠

petusko
autor
31. aug 2009

mozno si myslela, ze ste sestry 😀

zanulienka
31. aug 2009

asi nie,len som bola prekvapena ked mi povedala,ze dajte mi obciansky vasej dcery 😖

petusko
autor
31. aug 2009

jaj, tak sestry teda nie. tak mala slabe sosovky, sak sofi zdaleka nevyzera na 15 😅
inak k tomu jedeniu, marcel zase mrkvu nechce, ale jablkovu vyzivu zosrotuje naraz cely poharik.

zanulienka
31. aug 2009

mne nechce vyzivy,nechutia jej,mozno neskor.banan zje,skor ocmula

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre