Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
6. dec 2009

bei-vzdy som ju ulozila do postielky,potom strasny plac,tak zostala v mojej posteli,ale urcite som ju budila...takze kazdy ma svoju postel

zuzik25
6. dec 2009

cafte, krasneho mikulasa prajeme.

od piatku sme chory, Emmka ma hrozne sopliky, vcera sme konecne zohnali elektricku odsavacku, lebo z tej vysavacovej chytala hysaky. a davame coryzaliu, takze sopliky rapidne ustupuju, zato zas chripime, tak na to pijeme sirupcek, a ja uz mam nadcu tiez od dnes.

vcer nam rachlo kurenie (starky prevtrla ruru pri radiatory), tak sme boli na noc u mamci.

anib
6. dec 2009

no hura, precitane, tak my zubky stale ziadne, ani nic ine, uz pol hodku spinka, zatial velmi dobre, u nas mam-mam a nana nana znamena - neviem asi mnam - teda jest, a vie tiez tapusky aj kyvat asi mesiac

krpcek
6. dec 2009

ahojte. aj u nas dnes uspavanie trvalo dlhsie nez obvikle. 😝 som uplne vypluta. . . nastastie sa budi uz iba dva, tri krat za noc.

beadz
6. dec 2009

tak simon je hrozne tvrdohlavy, on neopakuje ani tapusky ani papa ani nic. asi bude v tomto po mne, tiez nikdy nerobim co odo mna chcu ini, ale presny opak... 🙂
zuzik, skoro sa uzdravte. s tymi soplikmi je to fakt na nervy.

krpcek
6. dec 2009

moja mala rano krici mama, ked sa zjavim vo dverach spalne. (rano o siedmej, ked sa zobudi, tak mi ju muz berie a ja spim este do osmej).

beadz
6. dec 2009

krpcek, ja ked po nom chcem aby povedal mama tak sa mi rehli do ksichtu akoze co ti sibe... 😀

macikjm
6. dec 2009

aj my prajeme skore uzdravenie...neviem, ci som pisala, ale vyter z hrdielka mame ok...sopliky este trosku...dnes som ale naordinovala fenistil R, V...a zda sa mi lepsie...inak len libenar, physiomer...ten physiomer riadna brutalita, jak to striekne... 🙄

ninka tapka, ale len na moje ruky, ked jej hovorim tapy tap, ale ked jej tapkam s jej rucickami, tak ich ma krasne vystrete a tapka......a este nekyva, aj ked ju uz ucim...ale raz sa dockam... 😅

zanulienka
6. dec 2009

aj nasa krici,ale po madarsky namna

petusko
autor
6. dec 2009

marcel vie dat papa ked ma dobru naladu a tapka len na ruku niekoho druheho 😅 ked mu poviem tap tap a nastavim dlan, tak pacne 😅 o mame len snivam 😀 ide mu najlepsie dadadada dededede

petusko
autor
6. dec 2009

macik pisali sme narat, rovnako tapkaju nase deti 😀
zanu vy ste super medzinarodna rodina. spanielsko-slovensko-madarsky budu vediet kocky, parada 🙂

ninnaricci
6. dec 2009

zuzik...akú elektrickú odsávačku máte?
...lebo ja tiež by som niečo iné brala...lebo teraz vysávač týždeň stál v obývačke...keď sme boli chorý
...my máme takú na baterky...ale to akoby nič nebolo...

ninnaricci
6. dec 2009

...u nás nechodil mikuláš...drobcovi som kúpila výživky...ale nedala do čižmičiek...a dostal ďalšie hryzatko...síce zubky ešte nemáme ale už sa vie poriadne zaťať do ruky...a do líca...tak dostávam pusinky 😀

sabinazv
6. dec 2009

ani u nas... vyslovene som zatrhla pre mna sladkosti... ma je prebytok aj bez toho ... a danko nic nechce, iba mlieko... a to dostal, do cizmicky som mu necvrkla 😀

zanulienka
6. dec 2009

petusko-moje kocky kecaju medzi sebou slovensky,ak su z kamoskami-baskitsko-spanielsko,manzo keca doma slovensky,vonku baskitsky.somnou kecaju po spanielsky.ja sa preto rozpravam z malou po madarsky,pretoze to je tazky jazyk a nechcem,aby jej bol cudzi,kedze moja rodina prevazne keca po madarsky a je viac LASKAVEJSI.

sabinazv
6. dec 2009

zanu a je velky rozdiel medzi baskitsky a spanielsky ?

beadz
6. dec 2009

sabi, o tych sladkostiach mi ani nehovor. dostala som aj ja od mamky, aj moj muz a este aj simon od oboch starych rodicov, a hadaj kto to vsetko likviduje...
prave som zrusila perniky a uz sukatujem co dalsie padne za obet 😀

zanulienka
6. dec 2009

ako slovencina a madarcina,uplne odlisny

sabinazv
6. dec 2009

danko dostal z tatikovej roboty balicisko a adventny kalendar, tak sme ho sfurtrovali ... tot vsjo 🙂

zanu, tak ste multilingvisti...fiha 🙂

zanulienka
6. dec 2009

sabi-snazime 😉 .ale potom,ked sa zacne ucit rozpravat,tak len po slovensky.jasne,ze padne nejake madarske slovko

zuzik25
6. dec 2009

nina, no mame teda tu na baterky a frci dobre a aj dobre vytiahne. klasicka elektricka ani neviem ci je. no uvidim ako bude zajtra s hlasom, ak to bude lepsie tak k dokyne ani nejdem.

my sme dotsali tiez sladkosti, ale to bude na vianoce (take kolekciove) a par coko a ponozticky a keksiky dostala emmka. a tiez si mame aj do roboty prist zobrat, tam som im nadiktovala co chceme. 😀

macikjm
6. dec 2009

hej a ninka dava krasne pusinky, ked si od nej pytam, take jazyckove.... 😀

macikjm
6. dec 2009

mame nove foto...
😉

zuzik25
6. dec 2009

aj nasa mala uz hovori mama ked ma vidi, ale ci je to v spojitosti so mnou, to netusim. a tiez dava krasne papa a ukaze kde su tik tak a žiža. a už sa dava na rucky a kolienka, tak ocakavam kedy zacne štvornozkovat. zatial sa plazime.

beadz
6. dec 2009

macik, no rozkosnaaaaa je mala ninka 😵

miavin
6. dec 2009

ahojte
macik - úúúžasné fotky, Ninka je krásna - a bubká ako náš drobec......
no my sme mali mikuláša - malý dostal výživky, príkrm a piškotky. ale nejak mu to bolo jedno - a ešte mikulášske body - to vyperiem a zajtra bude krásny.....
no som sa zabudla pochváliť - my už tiež hovoríme mama - som sa až rozplakala keď prvý krát povedal.....a už hocičo porozpráva - je to úžasné.....
tak baby ..... kedy ideme tehulkovať????? 😀

macikjm
6. dec 2009

dakujem baby...nas najvecsi pokladik...sme z nej hotovi...zlatulinka je...ale co to pisem, ved to zazivate aj vy... 😀

miavin
6. dec 2009

macik hej, ale aj mňa dnes popadla nejaká milujúca nostalgia....len by som ho poľúbila - je to náš miláčik zbožňovaný - vravím, že toľko lásky čo on dostáva nedostal nikto z nás....ani krsňatá naše....

macikjm
6. dec 2009

tak tak mia...lubime ich nadovsetko...ved su z nas tie pokladiky krasne...ja sa nepridavam k tehulkovaniu...ale co nie je, moze byt...neplanovane...ale dobrovolne nie... 😀

miavin
6. dec 2009

macik -- no ja tiež zatiaľ nie....len manžel že na budúci rok....ale zatiaľ niesom vysporiadaná s pôrodom, takže asi nie....ale po čase..... švagriná čaká v máji a verím, že keď to drobča uvidím, zmäknem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre