Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
22. feb 2010

jankaa...tak ako pisu baby, skus brat aspon mesiac a uvidis...inak pozor na psychiku...mozes si vsugerovat, ze ti je zle, budes sa toho bat a zle ti naozaj aj bude....drzim palce...
ja anti tiez zatial neberiem...ani velmi nechcem...ja to tiez nechavam na manzela...no ked si neda pozor, bude druhe babo, ale potom mu uz nebudem verim...potom uz bude anti... 😀
brala som, ked sme este nechceli babo...a tiez som priberala...mia...to kludne moze byt zo zadrziavania vody, ten narastok vahy...fakt to musi byt svinstvo a riadna sila pre organizmus...som velmi zvedava na vysledky vyskumov o 20-30 rokov...co sa bude potom o anti vraviet... 😕

petkapo
23. feb 2010

Ahojte baby!

Viete mi poradit? Maly ma uz druhy den suchy kasel - nic nevykasliava, nema teplotu, len suchy kasel. Aky sirup mu mam dat? Skusala som hedelix, ale zatial nic, zda sa mi, ze ten hedelix ale nie je na suchy kasel.

Dakujem za rady!

cikyta
23. feb 2010

Ahojte.Petka-skus Stoptussin.Vždy nám krásne pomohol.A hlavne vela piť,nech sa to viac tie hlieniky skvapalnia,uvolnia a tak vykašlu.

anib
23. feb 2010

dobré ránko, mala zaspala,idem vas precitat, dnes sme vstali len 3x aj papali

anib
23. feb 2010

stoptusin, to poznam, malej som dala cca 8 kvapiek na lyzicku /nie do caju ☹ / ach, ale na druhy den bola zdrava ako rybicka

petkapo
23. feb 2010

Dakujem dievcata! Skusim mu dat stoptussin, snad pomoze. Nechce sa mi s nim velmi ist k lekarke do cakarne medzi chore deticky 😒

cikyta
23. feb 2010

Ja som to strekla Sise tým dávkovačom z panadolových kvapiek 😉 Také,ako striekačka.

cikyta
23. feb 2010

Sise začal chutiť papier.Včera som našla len trištvrte ozdobnej taštičky(štvrtina bola rozžutá)a dnes som našla len polovičku bločku z obchodu 😀 ☹
Koky,to neustriehneš 😝 UF!!!

petkapo
23. feb 2010

Ciky - nic si z toho nerob, Alexej uz pojedol polovicu prvej strany svojej knizky, kusok casopisu, krabice od sunaru...proste vsetko co najde. Vcera si odtrhol kusok sacku z chleba a zjedol ho ☹ To su fakt len sekundy a hop - je to v ustach....

ninnaricci
23. feb 2010

ahojte...ja beriem anti...lebo po cisárskom sa neodporúča pár rokov ďalšie mimi...a ani ja si na to netrúfam 😉
...ináč prvý mesiac aj mne bolo veeelmi zle z nej a druhý mesiac úúúplna pohodička...to je normálne, telo si musí na to zvyknúť na prísun hormónov
...takže janka...hlavne pohoda...neboj to je pre telo asi šok...preto tak reaguje

...tiež žužleme všetok papier...krabice...a zbožňuje vlhčené obräsky na riťku...ale to len žužle 🙂

cikyta
23. feb 2010

Ozaj.Dnes sa mi 1.krát vykakala Sisa do šerbliku a hned som poslala krásnu MMS mužovi s jedným malým,zatočeným,hnedým... 😀

zanulienka
23. feb 2010

cafte,ciky aka bola noc?my sme boli hore taku hodinku a pol a tak verim,ze aj vy

cikyta
23. feb 2010

Presne Zani-na chlp!!! 😀

zanulienka
23. feb 2010

vidis normalne som to vytusila 😀

zuzik25
23. feb 2010

cafko baby,
mala mi dnes spadla na roh stola, som ju drzala na kolenach, isla som sa naciahnut za sprejom do nosa a zrazu sa mi vysmykla a bum, rovno na to najostrejsie, taku bude mat hrcu ako svet. a ten plac, ach jaj, aj ocko to videl, ale nekomentoval.

dnes mame doma elektrikarov, robia podkrovie, tak mame hrmot nadhlavou, dufam, ze vonku bude spat aspon 2 hodky.

a papame aj my aj nejedle veci, papier tiez chuti.

anti mam aj ja, to vnutromaternicove teliesko, ale nehormonalne, ale nie je vhodne pre mna, lebo tyzden spinim, tyzden mam kramose a zas tyzden spinim, takze mam len tyzden v pohode. aj som bola u dokyho, ale kym kojim, nechce mi dat tabletky, ze on by ich ani vlastnej zene nepredpisal, ze aj ked pisu, ze to pre babo nie je nebezpecne, on tomu neveri. takze bud vydrzat kym dokojim, alebo ak mi to bude uz fakt liezt na nervy, ze mi ho vyberie. asi to aj tak urobim, lebo mi uz z tych vloziek hrabe.

baska19
23. feb 2010

ahojte tak my už asi dva tyždne vieme povedať papa a zamávať taka je zlatá občas sa jej podarí aj ukázať aká je veľká a ked sa čuduje tak povie jeeejda to je take podarené 😀 no a kadejake zvuky sa tiež snaží napodobniť. Zatiaľ ešte stále chodíme kolo nábytku ale už sa drží len tak letmo jednou rukou a občas sa už aj pusti takže čoskoro očakavame prve krôčky. 😎

sabinazv
23. feb 2010

nazdo zenske, po dlhsej dobe sa ozvyvam, citat vas citam, takze viem, co je vo veci 😎 len nepisem, dako nestiham, mam toho dako vela v poslednej dobe na starosti 🙂

Ciky super fotky zasa, mala je riadna samicka, o tom potom 😉
My sa mame dobre, maly stale nepapa ako by mal, jedine co dobrovolne zje je vecerna kasa (robim take nemliecne s vodou a bananom), obed nula bodov, ak do neho dostanem 5-10 lyziciek, tak som rada... stale len mm, ani pit nechce... aj avent poharik mame, ale on nevie co s tym robit... z flase nechce pit, z poharika obycajneho sa napije, ale to len tak trosicku... rada by som, aby do leta pil,lebo kojit ho nemienim vkuse, ked si zmysli...a hocikde 😝
A viete co? danko tento mesiac nebude mat 10 mesiacov, lebo nebude 29.-teho 😅 , hm, no ako k tomu dieta moje pride... bez 10 mesiacov? Rovno uz len 11 budeme slavit 🙂

A teda uz o 2,5 tyzdna nase prve aprilovciatko bude mat rok... teeeda, Sandori, uz mate nejaky scenar na to? 😎

zanulienka
23. feb 2010

sabi-neboj on zacne papat,ked my budeme riesit,ze nam v 3 rokoch prestali jest tvojmu bude najviac chutit 😉

komisakpd
23. feb 2010

petka na hrdlo stoptusim ale ked uz budu hlieny tak mucosolvan a skus kupit sinupret net zkvapalnuje hleiny ktore si teraz upchate..

a anti..nikdy som ju nebrala a ani bra nebudem..myslim ze je to kazdeho vec a zdravie...

macikjm
23. feb 2010

ahojte...
sabi...danko sa rozpapa....uvidis...
ja sa z ninkinych pokrokov tesim velmi, len to neberiem, ze to bude tak furt...napr. aj to papkanie...ninka papka krasne, ale moze prist den, ked nebude chciet...alebo uz mi mesiac kaka len do nocnicka...ale moze prist chvila ze nocnik nebude chciet ani vidiet...takze to neberiem tak, ze ake je moje dieta uzasne...no pre mne je...ale vychutnavam si kazdu chvilku...tie krasne o to viac...
takze tak... 😀 pointa mi asi usla...ale nie...vsetko ma svoj cas...len nech sme zdravi....

ale prečo danko nechce papat, tomu nerozumiem...som zvedava, co za tym bude... 😕

petusko
autor
23. feb 2010

ahojte 🙂
ninka, presli sme na Bebu 3 a v pohode, malemu chuti aj ho dobre zasyti.
baby, to uz riesite prve narodeniny? panecku nieeee, ja chcem este babatko!!! ja mam zatial Marceliho narodky v pamati len tak, ze ich bude mat na Velky piatok 😀 ale my chceme oslavu urobit neskor, lebo v aprili ma aj meniny, tak to potom nejako spojime 🙂
a ja beriem hak, nechcela som, ale teraz som spokojna, sadla mi super. a dokonca ani nezabudam! totiz mavam tabletky v skrinke pri kave 😀 a vzdy rano si robim kavu, tak mi padnu do oka 😀

nany100
23. feb 2010

ahojte, sabi veru Danko je mliečkový závisláčik 😉 ...Adel našťastie papá poriadne a nasadila som jej predvčerom na olovrant Activiu bielu (sladenú lebo z obyčajnej ju striasalo) a baští s veľkou chuťou 😉 ...s pitím to nie je veľká sláva, stále dáva prednosť mliečku, ale nevadí mi to...vie už piť z toho pohárika so sosáčikom a väčšinou si vodičku odchlipne a aj párkrát prehltne, ale potom len vypľúva a smeje sa na tom 😀 ...zatiaľ to neriešim, dehydrovaná hádam nie je...ciká dosť a vlastne má vodičku aj v obedíku pomixovanú a aj vo výžive, tak hádam to stačí...ale je pravda, že toto leto by som už nerada vysedávala po lavičkách s holým cicíkom ako min.rok...vtedy to bolo nevyhnutné, ale teraz už bude veľká, tak dúfam, že bude pekne piť z pohárika

lenka1smejka
23. feb 2010

tak moja mala uz toho tiez dost pojedla,spinu zo zeme ked sa mi nechce vysavat,vseliake papiere,sacky ale asi pred tyzdnom ochutnala aj svoje hovenku.

lenka1smejka
23. feb 2010

jaj pardon neako sa mi to poslalo

ochunala hovenko bola som sa osprchovat a mala sa hrabala v kosi a tam nasla svoju okakanu plienku 😀 Ale uz chodime kakat iba na serblik a aj to ho musim vozit v kocari lebo do plienky sa nechce vykakat

lenka1smejka
23. feb 2010

nany-to ty este mixujes???Ved je uz velka

ninnaricci
23. feb 2010

lenka1smejka...aj náš drobec papá ešte pomixované...ale už konečne začal papať aj kuskove...hoc ťažšie...jednoducho nám neskoro vyšli zúbky a on to nevedel spapať a dusil sa...každé dieťa je iné...nie je to len o veku

lenka1smejka
23. feb 2010

ja viem,ze kazde je ine len ma to prekvapilo.Aby skoro rocne dieta jedlo rozmixovane

cikyta
23. feb 2010

Ahojte.
No dnes som bola v cukrárni a kamoška,čo som ju dlhšie nevidela sa hrala so Sisou.Išla som na WC a ked som prichádzala,tak vidím ako si to Sisa štráduje po cukrárni vedla kamošky a ja kričím:
-Pre boha,chyť ju.Ved ona nevie chodiť a padne hlavičkou na dlažbu!
A kamoška že:
-čo? Ved ona normálne chodi celý čas,čo si preč. 😅
No šoky.

cikyta
23. feb 2010

Stvrtok čakáme dalšieho záujemcu o byt.

misha666
23. feb 2010

ciky....tak ako ste nemohli do pol roka ani sediet ani nic...tak ti to silvinka teraz vsetko vynahradzuje 🙂 moja opica sa dnes rozbehla tak po gauci ...normalne zacalka utekat a len jednou rukou sa pridrzala trosku 😀 ale my tak skoro chodit nebudeme 🙂 sa dost boji 🙂

nany ...emmka len papa activiu bielu sladku z jogurtov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre