Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

ninnaricci
17. jún 2009

už uteká od mami...bude samostatná 😀 ja si myslím...že je to v pohode...každé dieťa je iné...náš sa plazí len keď mu zapriem nôžky...takže ešte sa nemusím báť nechať ho na gauči...hoc človek nikdy nevie

veland
17. jún 2009

Ahoj Nina, dakujeme🙂...konecne sme na seba natrafili🙂Nas sa v spanku pretocil na brusko v 3. tyzdni - ani neviem ako sa to stalo - strasne plakal - velmi sa zlakol🙂..asi ho prevalilo brusko, ked spal na boku🙂 Nina, boli ste na sono klbikov....? Mame rovnaku pediatricku🙂

zanulienka
17. jún 2009

nohy jej nemusim absolutne chytit-nestihnem,ona si ich sama zaprie a ide,ale zase hlavicku si len niekedy zdvihne

veland
17. jún 2009

zanu, nebezpecna🙂 ....zeby po maminke?🙂
Katka, mas nadherne kocky....ked boli malinke nezdalo sa mi, ze by sa tak podobali.....ale cim dalej, tym viac sa podobaju🙂

veland
17. jún 2009

Nina, vyvasho ako volate?.....Maxim ci Oliver?....alebo naozaj Maxim Oliver?🙂

skorvankova
17. jún 2009

Ahoj mamicky a drobcekovia.
Ako sa vam dari?
My celkom fajn, dobre spinkame, uz sa nam podarilo prespat aj celu noc. 🙂

Akurat sme mali zl reakciu na to ockovanie do pliecka, moc to hnisalo tak mu to cistili, este to nie o.k., ale uz sa to zlepsuje.

Mamicky ktore mate babatko s pipikom, uz im ho pretahujete?

lindula3
17. jún 2009

nina nam sa tiez nechce past... a ako si pomahate?

ninnaricci
17. jún 2009

veland...boli sme na prvom...a v pondelok ideme na druhú kontrolu...ale už asi od 2mesiacov nebalím na široko...
...no super...skvelá pediatrička...ja som zatial maximálne spokojná...a asi aj drobček... 🙂

ninnaricci
17. jún 2009

veland...voláme ho Maxim...ale babky ho volajú Oliver...a snažím sa aj oboma menami...ale ešte to tak nevníma...hlavne nech reaguje na to prvé 😵

lindula...treba mu s laktom trošku zatlačiť na zadoček...aby sa nedvíhal...a jeho rúčky mu podlož pod hrudník...do pravého uhla...akoby sa modlil...tak to nazvala dr. 😉 a krásne sa držal...skúsim nafotiť...ale ete spime vo vajíčku 😵 a treba drobcov vela nosiť do klbka...

ninnaricci
17. jún 2009

skori...my zatial nepreťahujeme...ono to povolí samo...

ninnaricci
17. jún 2009

zanu...tak to ma naozaj silné nôžky...my sa z nášho smejeme...keď tak sa mocuje...že si briadku zošúcha 🙂 naozaj každé dieťa je individuálne...preto sa mi nepáči...keď niekto škatulkuje zručnosti detí do nejakých mesačných tabuliek

skorvankova
17. jún 2009

pridala som foto.

ni.kolet
17. jún 2009

Ahojte. Dnes má malý 2 mesiace. Kuk foto. 🙂

cikyta
17. jún 2009

Skovi,Niky-krásne bábätká!!!!!!!!!Ake je to ine,ked už vnímaju svet.Krásne fotky máte s krpčekmi. 🙂

sabinazv
17. jún 2009

ahojte baby,

takze info z UPSVaR, bolo nam treba nakoniec len obciansky preukaz... nic ine (okrem peciatok od lekarov) a je vsetko v poriadku 😉

a co sa tyka pipika... my ho po kazdom kupani pretahujeme, ale len tak trosku ako ide, vobec nie nasilu... a kvapneme tam do stredu olivovy olejcek... od prvej poradne u pediatricky - tak nam to kazala... Otecko na to dohliada, lebo on ked bol maly, jemu to nerobili, zapalilo sa mu to a museli mu to na chirurgii riesit... ze strasna bolest 😒

sabinazv
17. jún 2009

veland, no ze sa tu tiez ukazes ! ale malicky je aky pekny... a ake vydarene fotecky ste narobili, ste sikovni s fotakom 😉

inac krasne babatkovske fotky ste dnes popridavali vsetky 😵

jaduska
17. jún 2009

ahojte... trošku sa vám tu votriem, lebo sa mi nechce hľadať v iných témach a vy máte rovnako staré bábätká, tak asi budete vedieť....dnes sme boli s maličkou na očkovanie - prevenar a ešte niečo a ani ma nenapadlo sa opýtať, kedy je preočkovanie prevenaru....prostrednú dcérku sme totiž dávali očkovať, keď mala viac ako rok, tam boli iba dve vakcíny a čosi sa mi marí, že bábätká sa očkujú 3x....neviete niektorá ako to je presne?

P.S.
krásny názov témy ste dali 😉

macikjm
17. jún 2009

ahojte...
moja bambulka krasne dviha hlavku na brusku od zaciatku....aj sa uz parkrat pretocila z bruska na chrbatik...a posuva sa odusu... nemozem ju nechat samu na neuzatvorenom priestranstve...opiera sa o nozicky, dviha ritku a sup ju hore...aj sa uz bojime mat ju na posteli v noci... lebo sa zacina otacat okolo vlastnej osi...nezbednica nasa velka...rehabilitacna nam vravela, ze asi preto ze sa narodila velka-4150g a 52cm a ze s nou cvicime...
mame z nej velku radost, bombulka nasa krasna... 😀

luca33
18. jún 2009

Ahojte, nie su tie nase male zazraky na zozratie, ked sa o druhej rano rehocu v postielke ako blaznive? A ze vstavame 🙂 Nevedela som, ci ju mam zaskrtit, alebo vybozkavat 🙂

zuzik25
18. jún 2009

cafte baby.
luca, veru su na zozratie, a ked recni o dusu a zabehne jej slinka a ona sa este popri tom rehoce, no neviem ako to vsetko stiha.

vcera sme mali prve kupanie vo vani, mala si to neskutocne uzivala, pri papani odkvicla a spala od 21:00 do 4:30. a tetula ju strasne vychvalila ze aka je vnimava, vsetko sledovala a pri kupani si tak vyzivovala.

baska19
18. jún 2009

macikjm aj naša je taka huževnata že sa odstrkuje nožkami a cestuje po postieľke vraj čisto dojčené deti su silnejšie v svaloch a aj my cvičime vždy pred kupkanim a narodila sa drobnučka tak asi to v tej vahe nebude 😉

zanulienka
18. jún 2009

baska-moja nie je cisto dojcena a silu veru ma 😀

luca33
18. jún 2009

baska aj moja putuje po postielke. Mam podozrenie, ze sa snazi prepracovat k nam na velku postel 🙂 Ale na brusko sa este nepretoci, ona je na brusku strasne nerada ☹ Takze zatial sa prevaluje iba z boka na bok 🙂

pikino
18. jún 2009

ahojteeee

nasa tiez este nic ani necestuje ani sa neprevracia na chrbatik. leniva je. 😀

krpcek
18. jún 2009

ahojte. 🙂 mala sa tusim zacina normalizovat pri papani. (klop, klop, klop)

vcera sme sli z tatkom do prace a na nakup, mala sa zle najedla (asi) tak mi celu dobu premrncala, stiahla 60ml caju a potom som ju nakojila a odvtedy si cecik drzi - sa ho nepusti. 😀 akurat vecer mala zase taky zachvat - papala, papala a zrazu rev, tak som ju nechala kricat, zrazu hlavicku natocila na prsnik a tahala dalej.
inak ani mne sa este nepretaca - ale to asi preto, ze je skoro stale na brusku - na chrbatiku mi vydrzi pol hodku a na boku len nadranom v posteli.

vcera sme boli poobede s malou vonku a lezala mi na brusku v kociku a isla okolo nas nejaka stara fuchtla, kukla do kocika a otocila sa na mna, ze JEZISI SAK SA TO MALE ZADUSI!! a ja ze ne nezadusi. a zacala ma poucovat, ze deti sa tak nesmu davat, ze maju noztek zaboreny v plienke a ze by mi to urcite aj doktorka povedala. tak som jej povedala, ze ja som jej mama a viem co robim a na jej rady som sa nepytala. 😠 😠 😠 vytacaju ma takyto ludia. a dnes ked som ju ukazala mame, tak mi povedala, ze to je stara dievka, co nema deti. 😠 😠 😠 😠

cikyta
18. jún 2009

😀 Krpy.mne zas malá na brušku vydrží len pár sekund.Hned ringuje o dušu.A na boku nehrozilo nikdy.Len chrbát a dovidenia. 🙂

zanulienka
18. jún 2009

krpy-ved ju kontrolujes a vidis,co by sa jej malo stat preboha 😠

baska19
18. jún 2009

stare dievky su najväčšie odborníčky na výchovu detí 😀 😀 😀 keby si aspon nejake adoptovali ked už nemaju chlapa ale starať sa do všetkych na to by ich bolo 😎

krpcek
18. jún 2009

ved prave. 😠

baby uplne od veci. kupila som si topanky, ale az ked som v nich presla par mestrov som zistila, ze nie su OK a teraz neviem co s nimi, ci mi ich zoberu spat alebo nie, ked uz som z nich odtrhla tu vysacku? neviete, ci ich mozem vratit?

baska19
18. jún 2009

no aspoň to skus vratit uvidiš 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre