Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petkapo
3. nov 2009

Dik za rady baby, skusim to nejako pokombinovat aby boli vsetci spokojni a nikto nebol urazeny.... Mozno obed u nas a na veceru kazdy sam....to by bolo celkom fajn.

dooscoby
3. nov 2009

miavin nemas zac....musim to aj ja kuk vecer s muzickom ze co nato povie

nam pamersky nesadli ale to sme mali tie sleep play a su dost tenke take onicom...no do metra sa neda s kocikom ani s dietatom ☹ ...naposledy sme to riesili tak ze babka strazila a my nakupovali

misha666
3. nov 2009

ahojte... bea...uz mam tie pampersky doma 😀 ale uz som kupila od 7-18kg 🙂

musim sa ist ucit...tak ahojte 😒

bambina
3. nov 2009

bea, dakujeme.
na chvilu vas opustim, prisla svokra ☹ keby aspon pomohla, ale ona len sedi, chce kavu a precita casopis. no nervy mam.
a moje okna az placu po umyti. tiez to sama pri Simonke neviem zvladnut. moja mamca je 35 km a kedze chodi na smeny do prace nema kedy tu prist (to bolo reci ked som bola tehotna) a o svokre ani nehovorim. tak neviem ako to zvladnem. musi muzik dovolenku zobrat aby som si mohla poumyvat
😀

dooscoby
3. nov 2009

bambina alebo nech muzik poumyva okna 😉 ....minuly rok ale to sme maly jednoizbak este umyval on 😉 ...moja mama je ako tvoja svokra nechava sa obsluhovat
mamina nie je nadsena ze je babkou a mala jej vraj bude hovorit teta ☹ ...ked pride na navstevu tak ju ani nepohladka nezoberie na ruky a tiez ju musim obsluzit uvarit kavu..pokecat s nou...no na druhej strane jej uz kupila kopec veciciek tak neviem co si o tom mysliet ...stale verim ze ju to prejde

tica
3. nov 2009

ahojte prosím vás o radu tie čo dokrmujete neviete mi poradiť čo mám spraviť so zvyšnou brokolicou? mohla by som ju zamraziť alebo mám ju uvariť a zamraziť neviete či sa to môže mraziť? nechcem ju vyhadzovať Ďakujem za všetky rady

elfi1
3. nov 2009

tica, urcite sa moze mrazit, lebo da sa aj kupit mrazena. ja by som to len tak obvarila a dala zamrazit - take ruzicky. aj karfiol tak mam pomrazeny. potom len po kustickoch vyberam a kombinujem
ale my mame dnes brokolicovu premieru - prave sa dusi so zemiacikom. a zvysnu mozno tiez zamrazim, alebo ju zjeme my

bambina
3. nov 2009

no to je zazitok, to by ste mali vidiet. tak ja so Simonkou na rukach varim kavu svokre a ona si cita sarm v obyvacke. ani ju nenapadne sa opytat ci nieco nepotrebujem, ale opise mi cely svoj chorobopis.
inak ja ozaj nie som hnusna osoba, aspon sa za taku nepokladam, ale toto ma vie dozrat.

dooscoby 😉

petkapo
3. nov 2009

Doo - to je smutne ☹ Opat sa potvrdzuje, ze (aspon u nas sa to tak hovori) ''Niet domika bez krizika''.

dooscoby
3. nov 2009

kupila som malej spenat so zemiakom od hami...fuj je to humas 😠 chuti to hnusne...asi kupim mrazeny a spravim jej z toho...myslim ze to bude pluvat

elfi1
3. nov 2009

dooscoby - to je trocha divny pristup. akoze sa citi teraz starsie, ked ma vnuca a sa jej to nepaci, ci co?

dooscoby
3. nov 2009

petka.....moja mama si stale mysli ze na dieta som mala cas a este som si mala uzivat vyhody slobodneho cloveka....nasi nemali ukazkove manzelstvo a ostala cela taka zatrpknuta...viem ze nemala lahky zivot a tusim ani deti nechcela...vraj sa viac menej o mna starali jej rodicia nemala trpezlivost ale mame krasny vztah..sem tam to skripe ale to asi vsade....juj preco je taka zatrpknuta a tvrdohlava...aspon ze mam drobec mojej mamy mamu ta ju ide zozrat 😀 hra sa s nou spieva jej kocikuje ju....keby moja mamina bola rovnka ☹

dooscoby
3. nov 2009

elfi1...ona je jedinacik...s otcom sa rozviedla....jej mama je general v sukni 😀 a dako sa na mna upla...juj to bolo cirkusu ked sa dozvedela ze som tehotna....malej dost dlho nevedela prist na meno...beriem ju aka je a dufam ze raz dospeje

miavin
3. nov 2009

doscoby - to ma mrzzí, že to máš také ťažké, určite to človeka veľmi mrzí, povznes sa nad to - každý je iný.... hlavne, že ty ľúbiš svojho anjelika....

petkapo
3. nov 2009

Doo a kolko mas rokov ak sa smiem spytat?

dooscoby
3. nov 2009

miavin....hrozim sa dna ked bude starsia a poviem jej ze ide sa k tete nie k babke ☹ ....neriesim...cas zahoji vsetky rany a verim v zmenu

na plienky mavaju dobre akcie aj v tescu....naposledy mali mega pack od huggies...tie su suprove a vychadzali cca.5 SKK za kus

dooscoby
3. nov 2009

petka mam 27 rokov

beadz
3. nov 2009

doo, neviem ci aj s vodou, podla mna nie.
ta akcia len teraz myslim zacala, nemam letak, len mi hovorila svagrina, ale skus na nete pozriet. ale s kocikom ta tam urcite nepustia

petkapo
3. nov 2009

Doo - tak keby si mala o 10 menej, tak nepoviem.... Ale 27...ved to je priam idealny vek na babatko 🙂 Mozno sa mamka zmeni ked ju Barborka prvykrat oslovi ''baba'' 😉

baska19
3. nov 2009

no svokra to je kapitola sama o sebe moja mi nosí veci po jej dcere take obnosene ale na doma sa ešte dá ale lezie mi na nervy tým že chce aby sme my chodili ku ním aj ked jej ide z pred baraku tesco bus a privezie sa zadara až tu skoro ku nám ale to sa jej nechce ale my sa máme trepať s kočiarom cez cele mesto na vlakovku a od vlakovej stanice u nich to tiež je cez cele mesto a mne treba baliť veci ešte aj pre drobca takže cez zimu sa jej vykašlem ked sa jej nechce nech nechodi neuvidi si vnuča ked je leňoch

no a v nedelu prišli na hroby tak volali že už su v meste a my že tiež pojdeme tak nech nás počkaju a ked sme šli z cintorína tak im voláme kde su a oni už na stanici čakali som myslela že ma trafí tak aj ja prídem ku ním a budem čakať na stanici nech si pridu malu obzrieť ked chcu 😠

juuuj ale som si uľavila aspoň takto

nany100
3. nov 2009

ahojte, no teda rôzne životné peripetie si tu človek prečíta...niekedy sa až veriť nechce...moja mama aká je hrdá babina a to mlado vyzerá, že keď mala segra prvého syna (má 7 rokov teraz), tak sa jej na ihrisku koľkokrát opýtali či je to jej synček 🙂 ...držím palce scoby, mamina isto dostane rozum, keď jej Barborka začne prejavovať lásku...
Vianoce asi strávime tento rok u našich aj so segrinou rodinou, dohodli sme sa, že večeru posunieme tak na 17:00, aby sme sa napapali, dali si darčeky a okolo 19:00 môžeme ísť v kľude domov...a na 1.sviatok asi k svokre na obed...my robievame obed pre všetkých na Tri krále, tak potom zase my pozveme všetkých k nám...

dooscoby
3. nov 2009

beadz....pozeram novy tesco letak a pri kupe 2 baleni ta cena bude rovnaka ako v metre...11.99 za bal. tak mozte kuk aj do tesca..platne od 4.11 do 17.11

baska19
3. nov 2009

no a na vianoce sme minuly rok pozvali moju mamku so sestrou ku nám a tento rok plánujem že budeme mať sami večeru uvidíme možno ich zavolám aj teraz maju to tu na skok tak si spravíme pekné vianoce 🙂

dooscoby
3. nov 2009

tak ja na svokru nemozem ani krive slovo povedat...vidim ju tak 3 krat za rok 😀 ....kedze byvaju v LM tak tam nechodime casto...ked sa mala narodila tak prisiel len jeho tato a to nahodou bo ma v Novom Meste mamu ale jeho mama sa ani neunuvala hoc ma kusok od nas sesternicu kde moze prespat....odvovodnovala to vlakom peniazmi a neviem cim este.....pekne si pockali na nas prichod lenivci a to uz mala krpata 3 mesiace skoro....ale jeho tato ju videl este daku mini...som dostala obrovsku kyticku a bonbonieru mnami

dooscoby
3. nov 2009

len taka pikoska...kamoska sa na noze dostala so svokrou kvoli tomu ze nesuhlasila aby jej 9 mesacnemu drobcovi davala jest cokoladovy zakusok 😠

tica
3. nov 2009

elfi Ďakujem tak ja to teda obvarím a dám do mrazáku inač ja som robila borkolicu so zemiakom zo začiatku malý dával hocijaké grimasi ale teraz to je jedna radosť ale inač po tom strašne prdká
no a teraz máme hnačky tak dnes mu robím čistú mrkvu ešte ju tak nemal tak uvidím že ako to bude jesť
už nam vychádza druhí zúbok tak možno preto mi hnačkuje

no a k téme svokra tak ja si tu moju musím len chváliť ona príde kedy len môže a stále mi aj pomôže či požehlí či sa postará o malého a tak aj okná umyje no čo môže tak to spraví hoci má niekedy rozdielne názory k jedlu pre malého ale riadi sa tým čo poviem ja a to je dobre ... a malého si strašne vychutnáva je to jej prvý vnúčik 😀

baska19
3. nov 2009

moja mamina bola šťastná už ked som jej oznámila že som tehotná a teraz je neskutočne rada s Baškou a vždy tvrdí že to je radosť mať vnúča lebo nemá žiadne starosti s ním len radosti

Dooscoby tiež si myslím že ju to obmäkčí ked ju osloví "baba" ved čas ukáže 😉

bambina
3. nov 2009

veru, kazda ma svoj pribeh. najlepsie je sa na nic nespoliehat a neocakavat. ked mi svokra nieco pomoze, tak ostanem zaskocena a potesi ma to, ako nieco ocakavat a potom byt nestastna, ze mi nic nepomoze.
najviac som sa zasmiala ked dala minuly tyzden Simonke na meniny Jojo cukriky 🙂 no kedy sa my k nim dopracujemem, musim pozriet zaruku.
chce sa ukazat tam kde nemusi 😉

sabinazv
3. nov 2009

no zeny, clovek tu chvilu nie je a kolko ste popisali... no toto...

my sme sa boli vonku vymrznut... fuha, ale mlady este spi, tak som vas stihla precitat 😎

petkapo
3. nov 2009

Bambi - to si nepochopila, cukriky si mala zjest ty 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre