Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
8. júl 2009

nina - no ja Ti moc asi neporadím - a nechce sám zaspinkať v postieľke - pri kolotoči? náš sa napapá, uložíme a spi - chvalabohu - ale minule som ho musela dať do kočiara - lebo nechcel nikde spať - tak skús kočiar....

sabinazv
8. júl 2009

nina, ja maleho bud prenesiem spiaceho zo seba do postielky, alebo bdeleho ho zanesiem do postielky, natocim kolotoc (niekedy niekolkokrat) a drobec spi... 😉

misha666
8. júl 2009

nina...ja dam malej cumlik do pusy,drzim jej ho jednou rukou a druhou ju hladkam medzi ockami nad nosikom, u nas to stale zaberie vyskusaj. 😉

cikyta
8. júl 2009

Nina...
okolo 20:00 papáme,potom plačeme,zároven hojdáme v lehátku,kde zaspíme. 😔 Okolo pol 10 sa zobudíme,trošičku najeme a v momente spíme-už ani velmi negrgneme.A opatrne ju vložím do postielky.
Potom spíme do takej pol 4.
Napapáme sa,znovu hned spíme a často ani negrgneme.
O 6 jeme zas a niekedy ešte na hodinku zaspíme.Potom nespíme často celý den! Až večer.

ninnaricci
8. júl 2009

mia...sám v postielke nehrozí...dala som ho...pustila uspávanky...hladkala ho...a on len pozerá a pozerá...aj napapkaný...a teraz pochoduje tatovi na stehnách akoby bolo ráno
😖 už som mu aj cicík dala...noo nechcel dundať...len ručkami nožkami rozhadzuje...nejaký je aktívny

miavin
8. júl 2009

nina - no alebo tak ako píše misha - to zaberá vraj na každé bábätko - hladkať po čele smerom na noštek....

miavin
8. júl 2009

nina - tak skús kočiar - ak ho máš doma - náš zaspí keď sa s ním trošku trmáca.... tak chodím cez káble 😀 aby to hrkalo.... alebo v autosedačke ponosiť.... neviem už

sabinazv
8. júl 2009

to s tym hladkanim som robila, ked bol malicky... zaberalo, teraz je uz velky - vsak mi robi cucfleky, tak spava pekne sam 😉

ninnaricci
8. júl 2009

my sme vypili o 19:30 150ml UM...to samozrejme zaspinkal pri papaní...dávam ho do postielky...a vydržal tam možno 10min...
...do postielky ho prenášam až keď zaspí...dávam mu ešte na dudkanie cicinu (namiesto cumlika) inokedy pekne zaspinká...a ja s ním...noo dnes...neviem...či ten mesiac na neho tak vplýva...
...ale ďakujem za rady...

ninnaricci
8. júl 2009

tak asi skúsime ten kočiar...ale teraz je ťažké udržať ho na rukách...len by stál a pochodoval...môj malý sumo bojovník...joj aj sa smejeme s mužom...že či potajomky kafe vypil abo čo je s ním 😀

miavin
8. júl 2009

nina - a čo je spln??? lebo aj to môže byť - náš včera tak zle spal - 2 krát v noci hore - no kto to kedy videl.... som zvedavá ako to bude dnes 😒

miavin
8. júl 2009

no dievčence a deťúrence - idem ja k tomu môjmu chlapíkovi - prajem vám pokojnú a dobrú noc - ráno o 6-tej najneskôr sme tu 😀 tak papapa

ninnaricci
8. júl 2009

noo už sa unavil...pomohli 2kv sabsimplex na cumlík...ináč ho vypluval...a kolísanie na podložke...uff...noo makačka

mia...u nás je zamračené...ale mesiac v splne..už včera pekne osvetloval...tak hádam budeme dobje spať
...prajem maminkám aj drobcom pokojnú a dobrú nôcku 😉

miavin
9. júl 2009

dobré ránko prajem - my sme už hore - drobec zase zle spal - presne na minútu ako včera - 5 minút po polnoci sa zobudil - a hádzal so sebou - tak sme šli pocvičiť, dala som mu čajík a zaspal. no o 2.30 zase mrnčal - som myslela, že ma normálne rozdravpí, ale dala som mu len dudušu - a do 5 potiahol - no..... teraz je v lehátku a vôbec ho netankuje, že mamina chce spať - rehoce sa s plným bruškom 😀

lindula3
9. júl 2009

dobre ranko... ahoj mia...
my uz sme tiez hore, ale ideme este spinkat, malinka uz tusim aj zaspala, napapana, prebalena, spokojna, tak ideme este do deviatej potiahnut, to je nas ritual kazde rano🙂
pekny den baby... dufam ze dnes bude krajsie ako vcera

vilocka
9. júl 2009

Ahojte babulky,
Sabi, ten novy albumik je uplne uzasny, ake su tie nase deturence prenadherne 😵 . Musim aj ja pridat nejake foto, ale to by mi musela nasa herecka na to dat trochu casu. Fuuuurt by sa nosila na rukach 😀 . Ani konikovat nemozem, lebo nestaci sa nosit, musime pri tom aj chodit hore dole po byte, aby nebola nudaaa 😀 😀 😀 . Dufam, ze z toho vyrastie. Aspon ze v noci pekne spinka, zlatusik maly 😵 .

sabinazv
9. júl 2009

dobre ranko, mia, asi je nieco vo vzduchu, nas maly sa tiez teraz po 2 noci viackrat budi na jedenie... mozno je to naozaj tym splnom, alebo ja neviem... ale teraz zalomil... lenze ja uz mam odcvicenych 5 tibetanov, sprchu, ranajky a pijem kavu, tak hold smola 🙂

nazdar vily 😉 uz ste aj vy v novom albume

miavin
9. júl 2009

ahojte baby - tak my sme ešte potiahli do 8.00, teraz sa drobec hrá pod hrazdou - no musí vydržať do 9-tej, lebo bude papať a ideme dnes do Zoo - tak som zvedavá ako to zmákne
sabi - no môže byť ten spln - lebo už raz sa mi toto s drobcom dialo - a tiež bol spln....večer pritom naozaj dosť zjedol a krásne zabubal - ale nevadí, snáď to prejde.... idem zjesť pribináka a dať kávu hádam sa nepo...m 😀

majka_dk
9. júl 2009

ahojte

no keby som uz neranajkovala tak zozeriem ten nas novy album 😀 su krasne tie nase babatka

miavin
9. júl 2009

majka ahoj - sabi je šikulka, však? ja som si ho teraz pozerala - no nik nemá také krásne bábätka ako my 😀 . Sú fakt fantastické - prekrásne - na spapanie

sabinazv
9. júl 2009

veru krasne... vydarene 😵

majka_dk
9. júl 2009

mia ja som ho kukla uz asi 3x a stale sa vytesujem, su fakt vsetky super 😀

jana_pk
9. júl 2009

Dobre ranko kocky, ja som sa Sabi tiez vnutila nech da malu do albumu, lebo v takom krasnom albume je byt cest! 🙂
No tak dufam, ze to vymyslanie je tym splnom, lebo ani jest ani spat a mne uz praskaju nervy...
Mia ja stale papam pribinaka s Carom (to je taka kavovinova zmes, ktoru pijem s mliekom) a ziadne behanie na WC.
Ozaj pamatate na zapchy pocas tehu?!?!?! To bolo teda obcas trapenie

miavin
9. júl 2009

janka - to je super - aj ja pijem caro - ale ja si to robím s kávou - to môj manžel vymyslel - lyžička kávy-nescafe, dve lyžičky caro a cukor - do toho mliečko - vymiešať a zaliať vodou - no paráááda a táá pena, mňam - som si urobila chute, utekám si urobiť 😀
čo sa týka zápchy - no ja od pôrodu nehrozí - skôr kade chodím tade prdkám 😀 😀 nejak sa mi ten tráviaci systém polepšil - som rada, lebo to bolo hrozné aj týždeň neísť na wc. ☹

sabinazv
9. júl 2009

ale jani, ake vnutila, vsak sem chodis... ja by som ta aj sama tam dala, priebezne doplnam 😉

mia, aj ja si to robim tak, ze nesca a caro a mlieko

miavin
9. júl 2009

sabi - no vidíš, a ja som myslela, že som sama, čo tak mixujem 😀 no ten môj chlap nič nevydrží - mal do 9 byť hore - a už sa pýtal spať - no to je super, chrní v kočiari - tak sa idem dať dokopy - že ho potom zobudím a napapáme sa a hajde medzi zver 😀

miavin
9. júl 2009

majka - ja som album pozerala už asi 5 krát a stále dookola sa vytešujem z tých krásnych tváričiek našich ratolestí - sú fakt úžasné - najkrajšie na svete

ginepra
9. júl 2009

ahojte aprílové mamičky
ako možem poslať fotečku mojej aprílovej Gabrielky Sofie? Do IP neviem vložiť prílohu... Diky

sabinazv
9. júl 2009

ginepra, ja to vyberam z albumov... a vidim, ze nemas... na chvilku si tam vloz a ja vyberiem, jo?

sandori
9. júl 2009

ahojte babenky- tak aj my sme doplnili album o nejaké fotečky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre