Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
14. júl 2009

ahojte, sabi mi davame biogaia uz od narodenia, kvoli tym kolikam. dr. nakazala.

sabinazv
14. júl 2009

a to ako casto sa dava... a to su kvapky?

danko uz nema problemy s bruskom... teda nic nevravi 😅
len kakame myslim viac, a tak s hlasnym sprievodom stale... 😒

pikino
14. júl 2009

ja davam tiez biogaya kvapkam jej to rovno do pusiny pred kojenim.

nany100
14. júl 2009

ahojte, sabi mi dávame Infants Dophilus, sú to probio pre detičky, naša malá ich denne užíva asi od 7 týždňov a na bruško je to dobre...je to prášok, pol kávovej lyžičky rozmiešam v mojom mliečku a šup do pusinky 😉

miavin
14. júl 2009

fíha baby - vy všetky dávate detičkiám nejaké probiotiká???? my dávame len vigantol - nič iné nám dr.nekázala 😒

nany100
14. júl 2009

mia, naša Adelka mala zelené hovienko a bolievalo ju bruško, tak nám to lekárka odporučila

sabinazv
14. júl 2009

myslite, ze mu to mam dat, ked ho brusko neboli, ale mu v nom buble?

sandori
14. júl 2009

ahojte baby, tak my sme choručký- zase máme hrooozne veľa soplíkov a teplotu. Baby poraďte čo mám robiť aby jej to čím skôr prešlo a neskončili sme zase v nemocke

cikyta
14. júl 2009

Nany,my dávame to iste čo vy.Nám to nakázala dr.z nemocky,ked sme tam ležali 2 dni hore pupkom skrz koliky+refluxy.

sabinazv
14. júl 2009

juj sandori, to ma mrzi... ty nekojis? lebo u kojenych deti mozu mliecne vyrobky pojedane matkou sposobovat nadmerne zahlienenie...

sandori
14. júl 2009

sabi ja som prestala ked sme sa vratili prvy krat z nemocky, ked mala malá 2 mesiace. My sme už len na UM. ☹

luca33
14. júl 2009

sabi ak mu len buble a nevadi mu to, tak by som asi nic nedavala. Aj mojej buble, to je asi normalne. Ale bez kvapiek sa aj pucila a pred kakanim vzdy plakala. Tak preto jej ich davam. Som jej ich naordinovala sama 🙂 A davam 5 kvapiek raz denne.
sandori drzte sa, snad to prejde. Drzim palce nech sa nemocnici vyhnete ☹

sandori
14. júl 2009

luci díki... raz stačilo 😉

sabinazv
14. júl 2009

tak potom neviem... mate v byte/dome aku teplotu? lebo nas maly ked mu je len trosku chladnejsie, tak si hned kychne... a sopli... on je daky horkokrvny, ci co... tak ho vzdy radsej zakryvam a viac babusim...

sabinazv
14. júl 2009

luca dik, asi este vydrzim ako sa to bude vyvijat... on asi takto travi tu zeleninu co pojedam a akoze aj zdravo sa stravujem celkom teraz... (oproti predchadzajucemu obdobiu sladkemu a kalorickemu 😎 )

sandori
14. júl 2009

sabi aj ja ju viac obliekam- a v byte mame az 26 stupnov - takze neviem. Podla mna to ma virus...od manzela 😠

luca33
14. júl 2009

sabi, asi mu ta zdrava strava nerobi moc dobre 🙂
Nasa mala je nejaky otuzilec. Jej j stale teplo. V noci spava len v dupach s kratkym rukavom a nozickami. A vacsinou sa odkope, takze je odokryta. Ale rucicky ma teplucke, tak ju tak nechavam. Aj tak mame v spalni 25 stupnov ☹

sandori
14. júl 2009

baby neviete odkedy a ako sa môžu dávať príkrmy? zabudla som sa opýtať dokiho

sandori
14. júl 2009

inac sabi s tou zdravou stravou- ti zavidim ze to dodržiavaš- ja by som zjedla hadam všetko na svete teraz.... a najmä čipsy....a potom že sa do ničoho nezmestím 😠

sabinazv
14. júl 2009

aha tu je o prikrmoch, na tej stranke od Ari http://www.kojeni.net/prikrmy.php

sandori
14. júl 2009

ďakujem za stránku .. takže o chvílku budeme moct začať prikrmovať...

sabinazv
14. júl 2009

sandori, no vsak uz som musela nieco robit, lebo uz isla rucicka na vahe hore, namiesto dole... a ona musi ist riadne riadne dole ... ale som si uplietla na seba bic... obaja s mojim chlopom akoze dietkujeme a ja musim varit obedy a vecere furt... naa, som ako taka gazdina riadna... 😒

pikino
14. júl 2009

ja by som tak rada zdravo jedla neviem sa dockat jest salaty, len to moje dieta boli zo vsetkeho brusko tak dufam, ze tie probiotika je pomozu aj od tohto aj ja sa mozem konecne zdravo stravovat. inak uz tlacim aj cokoladu aj paradajky a mala sa nevyhadzala tak aspon nieco.

sandori inak tie probiotika su dobre na imunitu, zabranuji infekciam a vysokym horuckam skus jej to davat.

sandori
14. júl 2009

sabi to varenie ti nezávidím.. ja teraz tiež musím variť keď malý nie je vškole a on je stále hladný.Ale aspoň nemusím vymýšlať či je to diétne- hoci aj mne by sa zišiel riadny detox 😀 ( pri malej som síce pribrala málo ale za to po pôrode..... som si dopriala....). Musím nahovoriť aj toho môjho... lebo sama nevydržím...

sandori
14. júl 2009

piki- kúpila som nutrolin a máme v chladničke dophilus- tak jej asi nejaké začnem dávať. Len sa bojím aby moc nestučnela- mne malý z nutrolinu hrozne pribral...ale chorý nebol to je fakt

pikino
14. júl 2009

co je nutrolin?

radsej trosku tucnejsia ako chora nie? tucnotu vybeha ked zacne liezt. 😉

sabinazv
14. júl 2009

piky, skusaj pomaly... mne akurat na tu brokolicu zareagoval asi... alebo mozno taku mladu cibulku som davala do salatu, mozno aj to... tak budem davat bacha... ale ine bez problemov travime...

malemu sa iste zmenila chut mlieka... lebo predtym som jedla na kila sladkosti a teraz nist... maximalne jogurt, alebo ovocie 🙂 Ale konecne vaha nabrala spravny smer 😎

sandori
14. júl 2009

piki to je tiež probiotikum- kazali mi ho davat malej ked mala ATB

pikino
14. júl 2009

ja nepriberam ani nechudnem ale radsej by som brala keby isla dole ta protivna rucicka 😝

brokolicu som jedla a v pohode. aj surovu cibulku myslim, ze pohoda. ona mi reaguje na take veci ze ja z nej nechapem.

sandori
14. júl 2009

piki to by som brala aj ja... ale ja už niekedy až ... žeriem... normálne zo seba nechápem.. lebo vždysom jedla normálne... Takže asi od zajtra začnem aj ja..
☹ zbohom sladkosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre