Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
13. aug 2009

zanu - a nevadí jej retiazka??? ja by som nášmu tiež chcela, ale nikde som to tu v okolí nevidela - tak má len na krku retiazku

zanulienka
13. aug 2009

nie,ma ju asi dva tt po narodeni a uplne je poho.takto aspon vidim ako pribera ci posuniem o jedno ocko...

cikyta
13. aug 2009

Je to velmi pekne tá retiazka,ale ja by som sa bála.Kedže strašne moc všetko žužle a ťahá Sisa.Kedže nemáme dudel,je to hruza!!!Mokrá až po lakte od slín a všetko hryzie.Aj náušnice sme vyberali čo najmenšie radčej.

zanulienka
13. aug 2009

ja som preto nechcela retiazku na krk,vsetko si taha,trha...je to nebezpecne.ale z naramkom si nevie ublizit,ani nevie,ze ho ma

miavin
13. aug 2009

no náš má od narodenia a zatiaľ si netrhá.... ale mal červenú šnúrku na ruke a celú ju obžúval.... 😀

zanulienka
13. aug 2009

mia-elaia je trhacka 1.stupna,kebyze ma nausnice tak su urcite uz v policke aj z usami 😀

miavin
13. aug 2009

zanu 😀 😀 😀 no vidíš - náš ma od narodenia retizaku na krku a pohoda zatiaľ.... aj krsňatá mali a zvykli si... ale Eliška rozhrýzala prívesky....
no predstavte si, že sa idem s drobcom hrať na schovku - hodila som nanho plienku že urobíme kukuk a ten šibal ako mal zakrytú tvár šup pästičku aj s plienkou do pusy - bohovský bol 😀

krpcek
13. aug 2009

ja som vedela, ze tie hodiny tanca mi raz v zivote na nieco budu. 😀 😀 😀

mala bola strasne nervna, tak som si ju zobrala na ruky a tancovala s nou. 😀 popritom som jej spievala, takze by mali aj v LSU radost. 😀 😀 😀

dnes mam nejaky dobru naladu aj napriek tomu, ze mala ma zase svoj den.

krpcek
13. aug 2009

aaaaa vidim, ze slovencinu si musim zopakovat. 😀

ni.kolet
13. aug 2009

To chodíme v utorok a vo štvrtok na rehabilitácie. Ono sú to cviky Vojtu, či tak nejak. A ich s ním cvičím 4 x denne. Pri jednom sa ma docieliť, aby nožičky držal čo najdlhšie zdvihnuté a pri druhom aby sa pretáčal. Inak jeho sesternice sa začali pretáčať, keď mali 5 mesiacov a od neho to už chceli, keď mal 3.

majka_dk
13. aug 2009

baby mam na vas taku otazocku: ako dlho piju vase deticky z ciciku? my sme dnes pili len 3-5 min a normalne spal 2 x po 2,5 hodiny, myslite, ze sa naozaj tak najedol alebo drzi dietu?

krpcek
13. aug 2009

majka moja tak papa uz od tretieho mesiaca.

korelka
13. aug 2009

Aj môj tak papa už riadne dlho.😉my sme dnes boli 2.x na očkovaní a cez deň ho chytali záchvaty plaču,tak už sa teším na noc...1.očkovanie bolo v poho,ale toto tak nevyzerá...☹

petusko
autor
13. aug 2009

sabi, my sme vam asi doniesli ten zubok, dnes sme boli vo ZV 😀 mate fantasticku zmrzlinu na pesej 😝 🙂

sabinazv
13. aug 2009

ahoj petusko,

fakt? no je to mozne... vy ste boli prvi zubati 😎 a ktoru zmrzku ste si dali, tu smotanovu tocenu, ci jadran?
ja mam radsej tocenu
😎

petusko
autor
13. aug 2009

jadran, dali sme si po 4 kopceky do sladkeho kornutka, tak sme uz inu nezvladli. ale bola fakt vyborna. a tie vase mini fontanky, odchadzali sme ako vodnici. pre petka to bol bohovsky adrenalin cakat, kedy to vystrekne 😅

sabinazv
13. aug 2009

jaj na namesti to tam strieka, ze? mame pekne namesticko, ze? taka "tarajstreka" a s kocarom super ... 🙂 a co ste tu robili ?

petusko
autor
13. aug 2009

hej hej, na namesti 🙂
boli sme na Donvaloch poziet Habakuky, tak sme sa cestou zastavili pozriet Zvolen. Aj pri hrade sme boli, akurat sme vytihli slniecko, tak sa nam pacilo 🙂

catusca34
13. aug 2009

awojte mamičky...
tak u nás sa dnes oslavuje o dušu.... Mám dnes narodky.... 😀 😀 😀 Aj malinká oslavuje, od rána mi tu vyspevuje do uška. Podarená je... Jazvička sa nám krááásne hojí, troška nás trápi upchatý noštek... Ale snád to prejde, kvapkám jej kvapky do nošteka. Tiež pekne rastieme, už máme 63 cm... 😎 😎 😎 a 6,5 kg.

Nany to jaaaaaa som ti písala, že mám narodky.... 😀 😀 😀 s tvojím mužičkom.... Dúfam, že aj u vás oslava dopadla v poriadku. U nás sa už spinká len mamka sedí za pc.... 😀 😀 😀

Tak sa majte pekne mamičky a dobrú nocku všetkým..... 😉

petusko
autor
13. aug 2009

catusca, tak vsetko najlepsieee 🙂 a aj nanynmu manzelikovi 🙂 😉

sabinazv
13. aug 2009

habakuky?

na hrad chodime aj my, vyhrkat drobca... tam su take skaly vsade 😎 ... a tam sme chodievali s mojim starym randit za mladi ... romantika brutalna 😅

petusko
autor
13. aug 2009

http://www.lyziarskaskola.sk/sk/habakuky.shtml

no presne, tie skalky, Marcelimu hlava len tak nadskakovala, ale spal ako drevko, konecne bol natiahnty v kociku, nemusel sa krcit v autosedacke.
viem sa tam predstavit rande, vselijake zakutia su tam 😀

petusko
autor
13. aug 2009

zanu, krasne fotky, tu bicyklovu by som poslala do nejakeho casopisu, ta je skvela 🙂

sabinazv
13. aug 2009

jej, uz sa tesim, ked bude danik vacsi a ho tam zoberieme, som nevedela o tejto akcoske 🙂

catusca, blahozelam k narodkam 😵

petusko
autor
13. aug 2009

je to tam nove, ale je to skor pre vacsie deti, my sme mali so sebou aj synovca 8 rocneho, ten si to vychutnal. ale aj petkovi sa pacilo, len sa trochu bal tych hercov v kostymoch, tam behali, poskakovali a kricali.
zajtra hodim foto ak stihnem.

miavin
14. aug 2009

catusca - dodatočne všetko najlepšie k narodkám - čítam, že oslava dopadla dobre, keď všetci pospali, len mamina potiahla 😀

majka_dk
14. aug 2009

dobre ranko

krpcel, korelka dik, fakt som si myslela, ze je hladny, ale asi je to teda normal 😉

baby ja v poslednej dobe tak nevladzem, chuda maly sa mi zda, ze sa mu venujem cim dalej tym menej ☹

pekny den

miavin
14. aug 2009

majka - no sme na tom rovnako - som totálne vyčerpaná, už niekedy tiež nevládzem - teraz som ho dala na deku, ale to tak na 5 minút, kým začne kričať - nechce byť sám - sa smejem, že dementniem na materskej - som non - stop len s malým a moja komunikácia o chvíľu bude: blll, gaaa, ieee, uoooo... 😀 😀 😀

majka_dk
14. aug 2009

mia presne ako pises, ja som uz povedala, ze isto skoncim niekde v ustave, nic ine nerobim len spievam a recitujem riekanky, uz aj ked maly spi mi stale chodia po rozume. a nas tiez nechce byt sam a najhorsie na tom je, ze uz nechce byt s nikym len so mnou, resp. musi mat kontrolu kde som, inak spusti ☹ ale to sa dalo cakat, ked som s nim cele dni sama 🙄

jankaaa
14. aug 2009

ahojte babule 🙂
catusca tak vsetko naj naj naj k narodeninam 🙂

ja som hotova moj drobec uz vyse tyzdna sa v noci vkuse budi a s placom stale sa puci pokial si nepoprdka tak je to strasne a potom ho musim este uspavat na rukach.a to tak sa zobudi aj 3x za noc ...ja som uz maximalne unavena...nechapem co sa stalo...predtym sa zobudil napapal a spinkal dalej ale teraz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre