Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
18. aug 2009

Veru.Sabi bude naša hlavná kuchárka 🙂 Nenavaríš aj mne? Dobre zaplatím 😀

cikyta
18. aug 2009

No už ozaj idem............ 😔

sabinazv
18. aug 2009

ahoj katka, veru asi zuby idu, aj danko je nervny... chvilu lezi, kopka, smeje sa a do toho riadny rev... chudacisko... ale inac je zlaty, pozoruje ma v kuchyni ako kuchtim... pripadne spinka...ale dnes to bolo narocnejsie ako inokedy, chcel spat na prse, inak nie... ale to sa mi nedalo kuchtit, tak museli sme trochu bojovat 🙂

romanakatka
18. aug 2009

tak ja som na revy zvyknutá.... dnes sme vonku boli poobede 20 minút a museli sme ísť dom, bo tak ručal, že som sa hanbila no a na rukách ho stále už nevládzem... ale nepomohla som si lebo nechcel byť ani doma v lehátku... tiež ma už niekedy bolí pri kojení... a to mu ešte nevyliezli...

romanakatka
18. aug 2009

tiež sme mali taký deň, že zo smiechu išiel z ničoho nič do riadneho revu... som nechápala

zucha
18. aug 2009

romanakatka, nam uz presvitaju zuby pod dasnom, takze cakam, ze sa cochvilu prerezu. Ale aj tak dost neskoro v porovnani s mojou starsou. Ta uz v tomto veku mala styri zuby. Ale je fakt, ze prvy jej vysiel v dvoch mesiacoch

cikyta
18. aug 2009

Je to zle,ked sa nám krpcekovia takto občas trápia,ale zase ked tu čítam,že máte tiež všetky NAŠE príznaky,som kludnejšia.Lebo už by som išla k dr.snou ☹ (Ako v 6 týždni na pohotovosť a potom nás 2 dni vytrápili v nemocke-a nám vraj relatývne vobec nič nieje,len obyčajný reflux)

sabinazv
18. aug 2009

hehe, viete ako sa vytesujem, ked vidim v policke namiesto prazdnych poharov plne? 😅

ja zajtra chcem pozhanat klincekovu silicu na dasienka... uvidim aka budem uspesna... ak nezozeniem, tak sa pokusim vyrobit doma klincekovy olej... (babka korenarka 😀 )

cikyta
18. aug 2009

Vraj kojeným detom idu v 6 mesiaci (zhruba) a nekojeným už omnoho skôr.

zucha
18. aug 2009

ciky, ja som vyhradne kojila prvu. Je to genetika. Ja som mala presne na den tak isto prvy zub.

romanakatka
18. aug 2009

no ja som čakala, že zuby nás potrápia oveľa, oveľa neskôr...

sabinazv
18. aug 2009

ciky, to neplati... moja segra kojila do 2 rokov pomaly a maly mal ako 2,5 mesacny prvy zub... to je indi vindi

zucha
18. aug 2009

pockaj Katka, ked pojdu stolicky a ocne. To si len budes hovorit, ake to je trapenie. Toto je uplna pohodicka 😅

elfi1
18. aug 2009

nam dr. povedala, ze este zubky nevidno, ale podla maleho nervov a zuriveho hryzenia a slintania uz podla mna lezu.

dnes bol troska lepsi ako vcera. aj rychlejsie zaspal. aj ked to vyzeralo zas tak ako vcera. ale nakoniec ho zlomilo moje vymyslene spievanie uspavankovych basniciek - asi radsej zaspal, aby to uz nemusel pocuvat 😀

romanakatka
18. aug 2009

elfi, aj nám dokyna povedala, že zúbky ešte nejdú, len ďasienka sa vypĺňajú...

zucha... tak to si ma potešila... 😨

sabinazv
18. aug 2009

dankovi dokyna do pusy nepozerala... katka, das mi konakt na tvoju dokynu? skusim jej zavolat, ci by nas nevzala... celkom sa mi paci... ona je aka stara?

zucha
18. aug 2009

elfi, ked si pozries dasienka, tak ich bude mat opuchnute tam, kde ide zub. uplne take hrbolceky velke

romanakatka
18. aug 2009

dohadzovala som nejaké foto konečne...

sabi, hodím Ti ho do IP... dnes som tam bola ... máme ďalšie homeo 😀 malý sa veľmi potí, vraj je to asi tým, že rýchlo rastie ... zatiaľ som mu ich nedala ale ak to neprejde, tak skúsim... a keď som sa spýtala na príkrmy tak ma hneď stopla... vraj do 6 mesiacov sme len na mliečku a až potom sa budeme o tom rozprávať ... musím teda staré mamy spacifikovať, bo tie by ho už teraz chceli napchávať

zucha
18. aug 2009

katka, ked babky teraz vycvicis, pri druhom uz nebudu protestovat, ze len kojis 🙂 Mne mama aj svokra stale hovorili, ze nech jej dam stavu a kasu a ine veci, ale stala som si za svojim a teraz pri druhej uz ich ani nenapadne nieco take povedat. 😉

romanakatka
18. aug 2009

ja neviem čo to majú za mániu... vraj čo mu len to mlieko dávam, že on už potrebuje aj inú stravu 😠 a tie reči čo sme my jedli v jeho veku už... 🙄

zucha
18. aug 2009

to je vsade rovnake. Ale nemozes sa na ne hnevat, lebo ich viedli tak. A podla toho to aj vyzera. Tolko alergikov tu je, ze az.

romanakatka
18. aug 2009

no áno... stará škola... v sobotu ideme na svadbu, tak dúfam, že malého poza môj chrbát nenapchajú niečím iným ako mojím mliečkom 🙄

sabinazv
18. aug 2009

aha, holanik Timko... idem ho pridat

zucha
18. aug 2009

tak tam ho mozu napchat jedine kuracou polievkou alebo chlebom. Tak pozor 😀

romanakatka
18. aug 2009

no malý ostáva u starkej... ideme bez neho... mliečko odsávam a aj mu zarobia... dúfam, že len to, lebo inak ma nahnevajú a budem zlá 😠

romanakatka
18. aug 2009

sabi a kde máme holánikov?

romanakatka
18. aug 2009

no pekne 😵

romanakatka
18. aug 2009

tak idem zalahnúť ku krpcovi, prajem sladkú nôcku všetkým 😔

miavin
19. aug 2009

dobré ránko všetkým - som tu pár dní nebola a ani nestíham čítať - zhrnie mi to niekto? je tu niečo nové? nejaké nové zúbky?
no čo sa týka plaču a nervov - to by som mohla písať román.... je to hrozné a túto noc čo vystrájal - no mala som dosť, už som revala v noci....
romi - jéééminenku no ten váš drobec má také parááádne háro - normálne z toho nemôžem - náš má vlásky, ale také jemnučké - keďže ho tatino ostrihal na holáka 😀 no krásneho synčeka máte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre