Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
25. aug 2009

a este blahozelaaam Misha!!! si skvela sikovna, super si to zvladla 😉 🙂

krpcek
25. aug 2009

petusko domacou palenkou?

ja som zase pocula, ze potriet octom 😅 😅 no tak nieco vyskusam. 😀

misha666
25. aug 2009

dakujem kocky za blahozelania,,, idem sa konecne vybuvat...dufam ze sa mala nezobudi vela krat dnes v noci... dobru nocku... 🙂

petusko
autor
25. aug 2009

krpcek hej, ale asi je to teda jedno, zavan to bude tak ci tak 😀
misha oddychni si. 😉
este mam trochu zehlenia a potom padam aj ja. este chcem citat, zazrala som sa do Harryho Pottera 😀 😀

petkapo
26. aug 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂
Tak konecne mi manzo spojazdnil notebook a wifi, tak hura,hura, mozem tu byt s vami cele dni 😀

CIKY a MAJKA - dievcata, drzte sa. Velmi velmi na vas myslim a drzim palce, nech sa vsetko zasa dostane do poriadku. Ja si od prveho dna doteraz stale len odsavam mlieko a takto maleho krmim,tak viem ake je to tazke. Ale vy to zvladnete!!!!

MISHA - B L A H O Z E L A M!!!! Klobuk dole, si sikovnica sikovna! Uz bolo pivko? 😉

majka_dk
26. aug 2009

dobre ranko,

tak my sme vcera uz papali normalne, ale kedze 2 dni skoro nepapal a aj napriek tomu, ze som si odsavala mlieko sa mi zapalil prsnik, boli ma ako svina 😢 a krpec z neho samozrejme pit nechce, dufam, ze nedostanem horucku ako na zaciatku lebo ma uz isto slahne 😠 😠 😠

pekny den

petkapo
26. aug 2009

Majka,ak mas doma biele vino tak si ho daj schladit do chladnicky,daj si ho potom na plienku a tu si daj na prsnik. Mne to vzdy velmi pomohlo - mala som uz 3x zapal. Drzim palce nech ta to rychlo prejde!

terqa
26. aug 2009

ahojte, tak ja som sa vam riadne dlho neozvala... ozeram, ze s prsnikmi a kojenim nemam len ja problem... inac my sme si pred mesiacom presli kiahnami, takze tie mam uz odbavene s oboma naraz...

majka_dk
26. aug 2009

petkapo - dik, skusam uz aj to a teda ja ta obdivuje, stale odsavat ja by som to nevydrzala a teda nechapem ako to stihas 😕

petkapo
26. aug 2009

Je to tazke, ale co uz mam robit. Este niekedy skusam si maleho prikladat, ale bez sance.

baska19
26. aug 2009

ahojte tak my sme sa dnes krásne otocili z chrbatika na bruško pri prebalovaní aspon tam nič nezavadzalo tak sa z toho vytešujem, tato dnes išiel na výlet tak to prepásol 😀 aj ked má tento tyždeň dovolenku

inak kamoška má trošku staršieho chlapčeka a chodi s ním na rehabilitácie lebo nevedel dať pripažene ručičky dohora ked ležal na brušku no a jej sa otočil už pred pár týždňami a na rehabilitácii jej povedali že sa otáča zlou technikou a že ešte nemá tak spevnené bruško ako by mal mať tak to si myslím že už je prehnané ved ako taký drobec má vedieť akou technikou sa má otočiť nemyslíte 😕

cikyta
26. aug 2009

Dostala som menzes a zase mám menej mliečka.Tu mi pomôže len malá to rozťahať ☹ Ak nebude zase večer štrajkovať.(Zabite ma.Večer som musela dať UM a vypila všetko.Celých 150ml.Proste prso večer nechce...)

zuul
26. aug 2009

ahojte maminky bojovníčky, čítam že sa tu bojuje každým dňom ☹

ciky, majka, držte sa. teda veľa trpezlivosti si vyžadujú tí Vaši drobci. majka ozaj je dobré víno, tak ako radí petka, z vlastnej skúsenosti, už som mala 2x zápal a raz upchatý mliekovod - to bola iná bolesť 😔

MISHI blahoželám srdečne! teda ty si môžeš povedať, že si popri Emmke aj školu stíhala. máš môj obdiv a klobúk dolu! 😀

maminky ja už od júna 2008 nemám menzes! je to super pocit, len dúfam, že je všetko ok s mojím telom 😨

baska lekári to strašne preháňajú, každé bábo je iné a má aj iné móresy, techniky. zbytočne stresujú maminky a deti tiež.

ciky verím, že Silvinka ti pomôže a večer bude papať ako divá. 😀

bambina
26. aug 2009

ahojte,
mishi blahozelam, beriem si ta ako vzor, ze si to pri malej zvladla, mna to caka od septembra. pokracujes dalej v studiu?
baska, tiez ako zuul si myslim, ze je to prehnane. ja Simonku nesilim do nicoho, som si ista, ze spravny cas na vsetko pride, ved kazde babo je individualne.
ciky, majka skuste napisat annag, je tu na konikovi a vie velmi vela toho o kojeni, aj mne pomohla ked mi Simonka odmietala jeden prsnik. uz je vsetko ok. myslim, ze ma svoju temu niekde pri babatkach, presne opises ako male reaguje.

macikjm
26. aug 2009

ciky.... 😠 😠 a vypila???juj...sisinka jedna.... 😀
ja som dnes skusala BEBU 2...urobila som si ju pre seba na ranajky...mala som doma vzorky...ale fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj...ochutnala som a hned to zjedlo umyvadlo...vobec mi to mliecko nechutilo...
ciky....skus calcium s horcikom, zinkom a medou...
vidis ciky....a mozno silvi citila v mliecku zmenu, preto tak bojkotovala... ked aj tvoje hormony robili v organizme sarapatu predmenstruacnu....asi je velmi vnimava na zmeny zlozenia mliecka???moze byt???
misha...aj ja sa pripajam k Bc.....viem co si prezivala...ja som s mesacnou ninkou tiez statnicovala... 😅

bambina
26. aug 2009

macik, mas moj obdiv 🙂

krpcek
26. aug 2009

ahojte.

miska gratulierene k Bc.

macik a to si preco pila?

misha666
26. aug 2009

ahojte kocky....

baby dakujem za blahozelania... ste zlate 🙂

bambi,,,hej idem dalej...chcela som rok prerusit ale rodicia mi nedovolili...a si myslim ze potom by som uz nenastupila...tak radsej si este odmakam tie dva roky a mam pokoj... babo budem mat uz velke a mozem si ist kludne do prace... 🙂 a ty ides dialkovo??? bo ja musim denne moje sa neda dialkovo,... ☹

krpcek
26. aug 2009

miska neprerus, lebo sa ti uz nebude chciet . . . ved to pekne stihas aj popri malej . . .a cim bude vacsia, tym to bude lahsie. 😉

pikino
26. aug 2009

ahojteeee

krpi neviem ci ti niekto odpovedal na tie boty ale da sa na to kupit sprej.nastriekas ho dovnutra a chodis v tom boticky sa pekne roztiahnu. 😉 myslim, ze sa da kupit v Batovy.

krpcek
26. aug 2009

piki jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej konecne niekto kto mi nieco odporucil. 😀 😀 😀

zajtra letim k ujovi batovi. 😀 uz v nich pobehujem po dome - ponozky a sandale, jaka som cacana, 😀 😀

pikino
26. aug 2009

bola som nan kuknut tak nem bata ale Gabor. este ze som sa kukla inak by som ta poslala zbytocne. ale podla mna maju nejaky taky sprej vo vacsine obuvy.

krpcek
26. aug 2009

ja ma kusok od domu novu, znackovu obuv, tak tam skocim, ci nieco take nemaju?

pikino
26. aug 2009

to je dobry napad 🙂

krpcek
26. aug 2009

alebo dam mame rozchodit. . . len sa ojim, ze sa uz potom nevratia. 😀

pikino
26. aug 2009

radsej skus ten sprej, by som to neriskovala 😀

ozaj moja opica si stale sosa spodnu peru,no je to normalne? sa bojim aby si tym nedeformavala pusinu

krpcek
26. aug 2009

piki aj moja to robi, ked prave nereve. 😠
uz mi tu pol hodinu pili usi. 😠 😠 😠

cikyta
26. aug 2009

Bambina.Annag som písala už vela krát,ale teraz viem presne,čo mám robiť a čo mi povie aj ona....nepoužívať flašu a stále ju nutiť na cecok.......Lenže mám velký dôvod tu flašu jej dať.Je v nej medicinka+aj čajík a bez čaju von ani na krok!No a dalšia vec.Potrebujem sa občas aj najesť,umyť...som sama a Sisi pol dna nespí,len reve,alebo si rozpráva.Sama sa nezahrá.Len somnou.A ked ju zlomí na 10 min.spánok lietam ako vrtula a robím,čo je najdôležitejšie.
Macik.Tie vitamíny jem od dnes.Už minule mi ich poradila Annag pri menzese 😉

Sakra a to mám na krku aj 3 dni psa.Nebolo ho kde dať.Takže 4 krát denne klokanka a snažiť sa ju vyvenčiť bez toho,aby mi Sisi revalááááá-čo nie vždy ide 😠 Ked ide muž preč robiť,dávame ho synovcovi,lenže synovec je na dovolenke a tak smola.

Teraz spí....idem si uvariť krupicu.pa

krpcek
26. aug 2009

ciky ja tiez bez caju von nejdem. . . 😉 vobec nic si z toho nerob.
mne ked toto robila, tak som jej UM nedala, jeden vecer sa "najedla" caju a potom to pochopila.

my dnes zase bojujeme - mala by sa len nosila na rukach, uz ani nepomaha, ked si ju dam sediet na koleno a pozerame TV alebo sa hrame, len by sa nosila a chodila po byte alebo stala na nozickach . . . tak som ju dala do lehatka a ta reve.,

stascha
26. aug 2009

ahojte maminy 🙂 no citam ze uz mate menzes, tak ja som ho dostala po 9 tyzdnoch ☹ den pretym som bola u dr. ona mi vravi ze to mozem cakat kazdym dnom len sliznica v maternici mi pekne dorasta, takze uz som si to uzila 3x, no a prvy krat mala mliecko bojkotovala, teraz tiez ale uz si zvykla na tu chut, a mam pocit ze aj ked mam ovulaciu aj vtedy je chut mlieka ina a je ho menej tak ju prikladam castejsie, ale da sa to zvladnut.

tak sa drzte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre