Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

ni.kolet
1. sep 2009

No môj, keď sa narodil, mal len 50 cm. Takže narásť za 4 mesiace 14 cm je dosť. Si myslím. 😉

zanulienka
1. sep 2009

je,aj nam dokyna hovorila,ze az velmi rychlo rastie,ale ze kym je v poriadku,nie je leniva a tak,ze je vsetko OK

miavin
1. sep 2009

ahojte - tak sa hlásim - očkovanie prebehlo relatívne dobre, len do druhej nožky moooc bolelo tak bol rev, samozrejme sme teplotovali, ale nie tak fest, no dávali sme čipky.... v noci bol rev - asi ho to bolelo, neviem, lebo oči zavreté a rev neskutočný.... ale snáď už to bude o.k. dnes nám prišli robiť vstavané skrine a malý tak vrešťal až som sa hanbila - no ale už ho to asi prestáva bolieť, no tvrdé to ešte má ☹

jankaaa
1. sep 2009

babenky ktore dokrmujete prosim vas poradte mi....my uz mame tiez dokrmovat a lekarka mi kazala ze ho mam normalne nakojit a potom mu dat este tak 20-30ml UM....lenze ja ho nakojim dam mu to mliecko ale on mi este potom place....chcela som sa spytat kolko vy davate svojim drobcom?dakujem

bershka
1. sep 2009

ahojte holky. chodi sem k vam babenka pod nickom ''vranicatko''?

zanulienka
1. sep 2009

jani-ja davam len UM a vypije 150-200 ml

macikjm
1. sep 2009

jankaa a prečo ti vravela dr., ze mas dokrmovat??? 😒

macikjm
1. sep 2009

bershka...ja som ju tu nestretla ani raz...prečo????

cikyta
1. sep 2009

Zani,ja sa nečudujem,že ti vela Elaila pije.Ved tam máte stále horučavy.
Bershka-asi nie.
A vodičku piť nedávam.Len čajík,aj to len občas vonku.Doma vôbec.Kojím ju a tak dokial su neni horučavy,inak piť nemusí.Doma ju častejšie nakojím a vonku ponuknem čajík.Teraz ani nechce čaj.Iba ked pieklo riadne slnko.

misha666
1. sep 2009

ciky... skoro som si pisla ztej rokerskej fotky...no uzasna tam je Silvinka 😀 😀 😀 😀

inak mne dnes mala vypila 180ml kase s mliekom pred spanim, tha som zvedava kedy sa zobudi na jedenie, tolko verla mi este nikdy nezjedla, najviac 160ml

romanakatka
1. sep 2009

Ahojte, tak ja som dnes mala narodky (31) hrozné... normálne som mala depky 😀 a ešte ma k tomu aj manžo naštval 😒 takže deň úplne super... 🙄
A zajtra nás idú očkovať ☹

sabinazv
2. sep 2009

Katka, tak ty si "ustavova"? Gratulujem, zelam vsetko naj naj naj lepsie k narodkam,nech ta ti tvoji chlapi posluchaju a robia radost 😉

A z manza sa netrap, chlapi su taki, dvihaju aj adrenalin... tym padom drzia nas v kondicke 😎
A Timko nech dobre zvladne ockovanie 😵

jankaaa
2. sep 2009

macikjm preto mame dokrmovat lebo malo pribral maly

beadz
2. sep 2009

ahojte bambule. ako zijete ?
my sme celkom v pohode, tri dni uz trocha dokrmujem, ale len vecer 60 ml a na obed 30 ml.
inak katka vsetko naj, hlavne aby si bola zdravucka a samozrejme cela rodinka.

macikjm
2. sep 2009

ahojte...
katka aj ja sa pripajam a prajem vsetko najlepsie...hlavne nech ste vzdy zdavucki....to ostane uz bude ppopri...

jankaa...kolko je malo????

beadz
2. sep 2009

jani, babo ma do pol roka zdvojnasobit svoju vahu a to je v poriadku. ako to vyzera u vas ?
ja som zacala davat trochu prikrmu lebo sa mi videlo ze je trochu hladny este, ale mozno to tak ani nie je...

zanulienka
2. sep 2009

ja sa tiez pripajam ku gratulacii 😉
bei-mame sa super,po dovolenke,na buduci tt skola...hura

beadz
2. sep 2009

zanu, tak neviem neviem ci aj tvoje kocky hovoria ze hura skola 😉
ci ?

zanulienka
2. sep 2009

beadz-nie nehovoria,preto hovorim ja miesto nich,niekto sa predsa musi tesit do skoly

misha666
2. sep 2009

ahojte kocky... tak ja idem za chvilu s malou do kn iznice konecne vratit knihy,,, a dnes uz idem konecne cvicit , idem s kamoskou na pilates...vcera mi ukazovala nejake cviky ked sme tam boli vecer na navsteve a sko sa skoro pototo 😀 tha bude sranda dnes 😀

beadz
2. sep 2009

joooooj, neviem ho uspat, idem von. ahojte zatial

cikyta
2. sep 2009

Mischa-no to som pôvodne fotila inšie a vznikla z toho rockerská fotka.Muž si myslel,že som jej držala prštek,ale nie.Ona šibrinkovala tak ručičkou 😀
Katka-všetko najlepšie k narodeninkám.Vela zdravíčka,šťastíčka a lásky.Nech ťa poslucha manželík,aj maličký Timothy.CMUK. 😵

bambina
2. sep 2009

ahojte.
ciky, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem. konecne som sa vyspala. urobila som ako si poradila a mala si pravdu. dala som pit z obidvoch prsnikov a pekne sme spinkali. aj ked sa v noci zobudila, vypila z jedneho a zaspala, tak som jej este dala do pusy aj druhy, zacala papat a potom spala az do rana. joj, hned sa citim lepsie, uz to bolo o drzku. dufam, ze som prisla na problem a aj dnes to bude super.
este, ze vas mam 😉

cikyta
2. sep 2009

Joj Bambi,to som rada.Dufam,že bol toto problém a už bude iba dobre a budete spokojne spinkať obaja 😉
No idem zase dočasne mimo PC. Už ma Sisi volá.Ved som zato platená,tak sa idem povenovať 😀 😀 😀 😅

bambina
2. sep 2009

ved aj ja len sem tam zaskocim. je problem ked ma nevidi, uz pisti na cely byt 😉 a spinka len pol hodinku kazde dve hodiny, takze jednotlive ukony mam rozdelene na tieto intervaly. ale neskor na tieto casy budeme spominat a usmievat sa ako nam bolo dobre a ake boli zlatunke tie nase babatka. teraz nas este potrebuju, potom uz nie 😉

baska19
2. sep 2009

my sme dnes tiež lepšie spinkali v novom mama a ja pisala že ked babatka spia cez den tak lepšie zaspia aj v noci maju byť hore take dve až tri hodinky a ked su ospale tak ich treba dať zdriemnuť a fakt že to asi funguje dnes sme sa budili len každe 3 hodiny čo je fajn oproti tomu ked sa budila po dvoch hodinách

no a momentálne sa mi zobudila a už som ju aj dala na deku lebo ked je hore tak by sa len prevracala najhoršie je ked sa napapa a hned šup ho na bruško a jasne že potom grcka no ale ked ju to tak baví normálne kričí ked ju prevrátim na chrbátik lebo sa musí zase prevracať ale už jej to ide šikovne 😉

bambina
2. sep 2009

katka, vsetko naj k narodkam. ziadne depky, aj ja som mala tohto roku 31. este len zaciname 🙂

lillian
2. sep 2009

ahojte baby,

ja tu tusim chodim hlasit iba nove zuby 😀 ale uz mame druhy vonku. 🙂

my sme dnes spali uplne super, prvykrat sa mu podarilo od 21.30 do 06.00. Sme sviezi ako rybicka 🙂

misha666
2. sep 2009

no kocky uz sme doma z kniznice, ale skocila som aj k ujovej druzke na kavu, velmi sa nam potesila, sem tam u nej necham malu ked pojdem do skoly,,,ona je specialna pedagogicka tak to vie s detickami 🙂 nosila som malu v klokanke a Vam poviem ze uz je to fuska,... este som zasla aj do potravin a uz ked som isla vo vytahu mala mi normalne odkvecla....tak som ju len polozila na postel zobliekla jej nohavice a ponozky a ani sa nezobudila 😀 idem varit francúzke zemiacky 😝

zuzik25
2. sep 2009

cafte mamule, mne sa snivalo ze Emmka uz mala zubok, ale v reali nema ziaden.

kati, vsteko naj k narodkam. a nelam si hlavu z muzicka, my sme mali vcera tiez hadavy den, proste som to vsetko potrebovala dat zo seba von. sice sme nic nevyriesili, ale aspon mam klud na dusi a aj dnes hram urazenu. no neviem dokedy mi to vydrzi.

a mala sa zacala budit v noci vzdy medzi 2 - 4, ale to sa napapa a spinka dalej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre