Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

romanakatka
3. sep 2009

mia, od obeda má stále 38, obklady som dávala no teraz som mu už nedala... tak asi zase spravím... mám pocit, že celý horý ☹ no a snažím sa dávať vodičku ale ju vypľúva ☹ tak ho aspoň prikladám stále keď je hore

cikyta
3. sep 2009

Ahojte.
Katka,fakt? Juj to mi je luto.
Práve som sa chcela pochváliť,že nám to očkovanie dnes zase len prospelo a super sme spinkali celý den.(To teraz znie,ako provokácia ☹ )Aj dokine som vravela,že si vypýtam aj domov pár injekvií,ked je po nich táká skvelá.

cikyta
3. sep 2009

Katka,dala si mu aj čípok od horučky a bolesti?

cikyta
3. sep 2009

Poobede sme išli von a dala som jej trošku čaju:
-Reku trošku sa napije a ona zlupla celu 100-vku naraz 😅 Ale nemala horučku,nič.

romanakatka
3. sep 2009

Ciky dala, aj mi ho vykakal a tak som mu dala nurofen pre deti... bože, dúfam, že mu to už stiahne .... včera večer 39 ale v noci bol v pohode a dnes od rána teplotuje ☹ už nech je zajtra a je v pohodičke inak ideme k dokyne, bojím sa nejakého prehriatia ogranizmu ☹

cikyta
3. sep 2009

Katka a ako sa meria tá teplota detičkám? Zabudla som.Vieš,že kolko sa to odratáva? Dva dieliky?
(Inak dnes som dala preventývne malej čípok a za pár minut sa tak dokala,že jej vyšplechlo až za krky! 😀 )
Držím silno palce maličkému Timymu,nech ho to čím skor prejde chudiatko maličké.Aj Siska drží palčeky...tfuj tfuj..

cikyta
3. sep 2009

Neviem,či sa to smie-tie mokre zábaly bábätkám?

cikyta
3. sep 2009

No ja prchám.Nejaká velká burka tu je a vypadáva net,tak vypínam.

Dobru nocku želám!

romanakatka
3. sep 2009

ciky ďakujeme, no ak meriaš teplomerom v konečníku tak 0,5 stupňa odpočítaš... neviem ani ja či sa môžu zábaly a kde sa dávajú... snáď ich nebudeme potrebovať... joj, nech je už ráno... z noci mám vždy také blbé pocity keď nie je niečo ok

cikyta
3. sep 2009

Jáj ano 0,5 stupna............... 😅

Neboj.Aj počasie sa mení.Bude chladno a hádam to zaberie aj na to rozhoručené telíčko.Tak ešte raz-držím silno palčeky.Bude dobre aj vnoci aj ráno.Uvidíš!
Bude bude bude!!!!!!!!!!!!

Pápá 😔

macikjm
3. sep 2009

ahojte...odratava sa 0,5 st. v konecniku...zabaly, resp. obklady sa mozu, ale vlazne...studene nie, lebo chlad sposobuje zuzenie ciev a nasledne brani odvadzaniu tepla z organizmu...obladiky mozes dat na zapestie, slabinky, brusko....
nech ste rychlo ok.... 😉 nas caka ockovanie buduci stvrtok... ☹

romanakatka
3. sep 2009

vďaka ciky, tak sladké sníčky Vám a nech nemáte žiadne dozvuky z očkovania

ni.kolet
3. sep 2009

K očkovaniu. Ja som mu vpichy previazala mokrou vreckovkou. Asi tri krát. A na druhý deň, keď mal 37,8, tak som mu dala mokrý kapesník na krky.
Dnes sa mi malého podarilo natočiť, keď sa pretočil. 🙂 My ho totiž nahrávame na video od narodenia. Začína to prvým kúpaním, ktoré bolo hrozne chaotické. Plno ľudí, malý vrieskal a ja nervózna a zdeptaná. 😅 Malý bude mať nahratý 1 rok života.

cikyta
3. sep 2009

Aj ja natáčam ako divá všetko.Od bruška po každý nový kusok Silvinky.
Rada natáčam.Ked sa nám narodili pred rokom šteniatka,tak sme ich mali 5 týždnov a ja mám 5 kaziet.Každý týžden jedna 😅
Na druhý týžden má muž guláš party a bez mojej video produkcie to ani nesmie byť! 😀

Inak pred chvílou sme sa nasmiali.Máme trošku tučnu fenku Čikytu a tá vtrepala malej pod postielku! Tak spí ako truba 😀
Nu už idem het.Muž ma ťaháááááá

ni.kolet
3. sep 2009

A to som chcela ku kúpaniu. Prvé 2 mesiace so kúpanie nazývala - týranie malých detí, čo revával. A teraz sa teší a špliecha jedna radosť. Takže sa čoskoro presťahujeme do kúpelne. 😀

sabinazv
4. sep 2009

Dobre ranko,

a to sem uz nikto nepride,ak ja nie? 😎

Katka ako Timko, teplota klesla?

zuzik25
4. sep 2009

cafte, no to je dnes den, prsi, mala je od rana urevana, len by sa nosila a spat ani za svet. dala som ju do postielky nech sa vyreve a snad zaspi. ☹

sabinazv
4. sep 2009

zuzik u nas neprsi, ale vyzera ze bude... a nejaky podnikatel zasa dosiel predavat nejake zel-ovo... rozmyslam, ci idem ci nie 😎

zuzik25
4. sep 2009

u nas bol minuly tyzden, len akurat v dobe, ked som bola na odchode na rehabku, tak som nic nekupila.
a uz doprsalo, na chvilku.

doviezli nam tehly, tak je cely dvor zapratany, a ked este dovezu drevo, no budem s kocikom asi lietat.

ja cakam kym mi vykysne cesto v DP, idem robit tvarohovo-pudingove hniezda s ovocim.

sabinazv
4. sep 2009

a co idete pristavovat nieco, ci priecky robit?

fiha, ake dobroty vypekas 😉

zuzik25
4. sep 2009

no pristavba uz je vymurovana, teraz sa uz len pustit do strechy. este buduci tyzden klud (no relativne klud, lebo pridu robit kachle) a potom to zacne. takze sa asi zacnem modlit, aby nam minimalne 1 tyzden neprsalo.

sabinazv
4. sep 2009

tak budete tyzden bez strechy? drzim palce, aby neprsalo... 😉

inac to je ako naschval... my mame tento vikend taky nabity... docestujeme sa po oslavach ako blazni a ide byt nanic pocasie... joj, hneva ma to...

zuzik25
4. sep 2009

no asi tak tyzden bez strechy veru, hlavne ked to uz bude pod foliou, potom si vydychneme, krytina sa da uz hocikedy. sa s malou vystahujeme k mamine do BB, troska panelakovej kultury zazit, pospominam na stare casy v byte.

nany100
4. sep 2009

nikde nikoho v tomto otrasnom počasí??? všetci spia 😀 ...našťastie aj Adelka-dnes už druhýkrát...práve som vytriedila malé vecičky aby sa jej zmestili svetríky a jesenné gate a bundičky a normálne som mala takú smutnú dušičku za tými 56 a 62kami...ani sa mi to nechce veriť, že z toho tak rýchlo vyrástla...na jednej strane si vravím chvalabohu, ale na druhej strane je mi aj smutno...táák som sa vyrečnila sama sebe a idem dovariť obed 😉

misha666
4. sep 2009

ahojte kocky...aj moja je od rana urevana ale nastastie aj spinka ..zajtra ju veziem k mojim rodicom a nechavam ju tam na noc, lebo my s muzom robime oslavu mojich statnic, len neviem ako to bez malej jednu noc vydrzim 😕 no uvidime ako to prezijem

nany100
4. sep 2009

juj, misha veru ja si to neviem predstaviť, noc bez malej...aj tak by som sa asi budila na kojenie 😀 ...ale možno bude taká zábava, že ti tá noc rýchlo zbehne 😉

daanka85
4. sep 2009

Ahojte, tak my sa zase po nejakom tom case ozývame... Ani neviem, ci si nas este pamatate 😉
Mame sa celkom dobre, po tých statnicach je to o niecom uplne inom... Uzivame si to s malou obe...
MISHA, blahozelam k statniciam tiez, tak tie nase Emkx (Tvoja Emmka 🙂 ) to s nami zvladli a my nakoniec tiez 😉
My sa mame dobre ako som pisala... Stale sa kojime, ale momentalne je mala akasi zahlienena... ☹ Tak neviem, co bude dalej.. Uz aj 2x u Dr. sme boli sa dat popocuvat, no zatial to na priduskach nemame... Ani teploty nemame... Takze cakame... Ale zda sa mi, ze je to uz aspon o kustičko lepsie... Len jej v hrudniku tie hlieny chrapia, najma rano...
Snad sa z toho dostaneme a neskoncime na ATB...
A vy ostatne mamicky a deticky ako sa mate? Co uz papkate?

ni.kolet
4. sep 2009

My sa už lúčime s veľkosťou 68. 😅 A keďže ideme na budúci týždeň do tatier, tak manžel mu nakúpil teplú výbavu: gate, vestu, svetrík a bundu s kapucňou.

cikyta
4. sep 2009

Ahojte.
Danka-papáme tiež len MM,ale už padla aj flaša UM raz za 100 rokov,lebo mi bila cicík a len ho zbadala,išla urieť od vreskotu. 😀
Dnes si pospinká každu 2 hod.na pár minutiek a ked vstane,tak sa chvílku posmeje a potom ju musím zase 2 hod.vláčiť po byte.No nedajbože zastať,alebo sadnuť,takže by som už asi dnes bola aj v BA pešo! Prisahámbohu!!!
😠

sabinazv
4. sep 2009

No my sme boli trosku vonku s drobcom... ale moj maly neznasa ciapky... som zvedava co budeme robit v zime... aj teraz na jesen 😒

inac 68ka je aj Dankovi mala... neviem preco, ked ma tak okolo 65 cm pocitam... asi ma dlhy trup, lebo dnes som mu body 68 ledva zapla - na ukor vacsieho vystrihu 😅

ciky budes mat ruky ako rambo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre