Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
10. sep 2009

mia-uz som jej dala zemiakovu kasu,uvarene zemiaky,vzdy jej dam zo vsetkeho ochutnat na jazyk.daj banan a potom hned mliecko,moze byt,ze nevypije vsetko

miavin
10. sep 2009

no asi hej - lebo ako pozerám je štvrť - to už môže papať normálne - tak dáme len na koštovku banánik a mliečko - tak ja neviem - on furt chrní 😀

zanulienka
10. sep 2009

bud rada,aspon si oddychnes

miavin
10. sep 2009

no hej - keby som vedela, že bude tak dlho spať - zaľahnem aj ja ale už hodinu chodím, chystám - že sa zobudí a on nič - a teraz keď si sadnem - tak určite vstane 😀

zanulienka
10. sep 2009

to poznam,ja ked zacnem jest vtedy sa elaia automaticky zobudi-aspon nepriberiem 😀 ja som taka leniva,nic sa mi nechce,musim odlozit saty do skrin co su vyzehlene,ale nechce sa mi

korelka
10. sep 2009

hej mia, celu noc, sice tlmene, ale celu noc, uz by som st ym aj chcela prestat, ale je to zvyk a chybalo by mi, ze na neho nevidim

jankaaa
10. sep 2009

macikjm maly ma 67cm a na poslednej poradni mal 6300g....ale za styri tyzdne nam pribral 600g tak lekarka nic nehovorila...ale vlastne on je cely manzel a on ked bol maly nebol tlsty ale taky akurat takze mne sa zda ze je to v pohode...a s tym dokrmovanim on ked mi vytaha obe cicky tak este place preto ho dokrmim nutrilonom...ale uz tri dni sme len na MM lebo nejak sa mi rozbehlo tak uvidime na poradni kolko pribral...

my sme zo zaciatku spali pri svetle ale teraz posledne 2-3tyzdne uz spime po tme....

krpcek
10. sep 2009

ahojte, my spime po tme od narodenia . . .sice bola jedna noc, co sme pri svetle, ale to bolo nejaky druhy alebo treti den, co sme prisli domov.

dokonca stahujem aj roletu, lebo mame pred oknom poulicnu lampu.

zanulienka
10. sep 2009

aj my spime od zaciatku po tme a poulicna lampa mi svieti do izby takze malu vidim

krpcek
10. sep 2009

fuuuuuuj tak sa mi teraz mal posrala. . . az mi nos krutilo pri prebalovani. 😀 😀 😀 😀 vcera nekakala vobec a dnes az teraz, ta si viete predstavit tu nadielku 😀 😀 😀 😝

miavin
10. sep 2009

no my spíme po tme od narodenia a mali sme svetlo pod oknom, ale už máme žaluzky - takže úplná tma aj v detskej mu na noc zaťahujem žaluzky - a úplne v pohode
zanu - hej to aj náš - akonáhle si sadnem k raňajkám začne ziapať 😀
krpy - dobrý žalúdok, keď si to zvládla bez ujmy na zdraví 😀 😀 😀

krpcek
10. sep 2009

mia nebolo mi vsetko jedno - nos som mala otoceny do druhej strany a malu umyvala len podla hmatu. 😀 😀 😀

miavin
10. sep 2009

krpy 😀 😀 😀 😀 ale zmákla si to - klobúk dole 😀

krpcek
10. sep 2009

mia aj ty by si zmakla 😉 nic ine by ti nezostavalo 😀 😀

miavin
10. sep 2009

no veď áno - no môj manžel má s tým veľký problém - on by ho asi nechal v plienke kým by som nedošla...aj keď raz musel - ale ťažko ťažko 😀 😀 😀

zanulienka
10. sep 2009

moj mangel musi,aj ked minule sa elaia statocne posrala a on tutko kym si zobral novu plienku,utierku,tak zatial sa elaia pobuchala po susulke,kde samozrejme tiez bola od hovna,hned si pochytala tricko,hlavu....a uz sa chystala dat ruky do ust.

miavin
10. sep 2009

zanu - 😀 😀 no to sú chlapi - kým niečo spravia -najprv veľký bordel okolo nich 😀

zanulienka
10. sep 2009

ale mne to cele trva par sekund a jemu-aj telenovelu stihnem pozriet 😀

miavin
10. sep 2009

zanu - ale veď to normálka - môj keď prebaluje malého a oblieka - ja sa stihnem namaľovať, obliecť, urobiť čaj, pripraviť veci do tašky, pripraviť veci manželovi .... a oni sa furt len rehocú na seba - až sa nakoniec podarí malému sa počurať na podlahu a je to... 😀 😀

zanulienka
10. sep 2009

a potom zase odznova 😀

miavin
10. sep 2009

zanu - no jasné - ale po dobrom rozčúlení to beriem do svojich rúk.... a môj muž sa len rehoce s malým a kvákajú....

zanulienka
10. sep 2009

moja elaia konecne zaspala,boli sme vonku strasne dlho,pozreli sme asi vsetko co sa dalo vonku od mravcov az po auta.uplne ju to unavilo,ja jej vysvetlujem co vsetko je a ako funguje a ona sa pri tom tvari velmo dolezito a potom vzdy tak kukne namna,ze ci mi sibe 😀

miavin
10. sep 2009

no to máš dobré - môjho malého zaujíma všetko pár sekúnd.... a tiež na mňa pozerá ako na blbú - že : mama tebe hrabe??? 😀 😀 .... no náš bubal od 18.15 - o 19.20 sa prebúdzal - tak som ho prezliekla - napapal sa a bubá už fajne 🙂

krpcek
10. sep 2009

tak moja si o pol siestej na chvilu zdriemla a teraz nie a nie zaspat - robi v spalni bordel. a moj uzasny manzel si v pohode hral hru a mala v spalni revala az kym som ho nezvozila, ze vsetko musim robit ja. . . krista je to take nepochopitelne, ze chcem mat od nej aspon vecer klud. 😠

miavin
10. sep 2009

krpy - nie je to nepochopiteľné - ak by boli naši chlapi aspoň týždeň sami s deťmi - pochopili by to..... no ja sa sťažovať nemôžem, náš vždy zaľahne okolo 20.00 - a mám fajront - ale keďže som stále sama ... tak neviem, či to je lepšie, alebo horšie. no od budúceho týždna sa to má zmeniť... tak sa teším 😀

macikjm
10. sep 2009

ahojte...mia...tak aky to mas matrac...som sa ta tiez pytala, ale asi si si nevsimla...my budeme dnes spinkat prvu nocku na novej posteli a matraci...jujuj...tesim sa...dufam, ze zajtra vstanem uplne dolamana... 😀 😀

zanulienka
10. sep 2009

mia-az ti bude chybat ten klud doma co si mala

miavin
10. sep 2009

macik - prepáč - asi som prehliadla.... my máme PerDormire- a som maximálne spokojná.... mám aj vankúš - no fakt odvtedy čo na nich bubám - som fakt vyspatá - no skôr nedolámaná, .... fakt som spokojná vy aké máte? z akého materiálu?
zanu - aký kľud? ja nemám kľud už dobrý 5 mesiac 😀 😀

zanulienka
10. sep 2009

mia-to viem,ja uz 10 rokov 😀 a nebudu chybat peniazky z druhej prace

miavin
10. sep 2009

zanu - no uvidíme - zatiaľ ak by platili ako doteraz - mali by sme to zmáknuť, aj keď mám z toho hrôzu niekedy... uvidíme, ak nie - budeme musieť poriešiť
macik - no tie perdormire sú tiež od materasso....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre