Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
12. sep 2009

majka - náš tiež vypľúval - lebo nevedel čo s tým - tak ja mu dám lyžičku - a nechám mu ju trošku v puske.. a spapká - tak skús.... môjho zo začiatku aj napínalo - a teraz pohoda. Dnes papal zemiakovú kašu - som zvedavá na reakciu, lebo som dala aj mliečko do nej.... ale chutila mu . No ja chcem aby sa naučil prehltať, lebo moja švagriná svojmu synovi všetko mixovala pomaly do jedného roka.... a on sa potom dusil aj banánom - no hrôza - a pritom už mala dieťa jedno.... jednoducho pohodlnosť a rozmaznanosť.....

miavin
12. sep 2009

anib - no neviem - zajtra skúsim, lebo mu dávam aj gélik sem-tam keď je už taký nervný.... ale už by nejaký ten zúbok mohol vyliezť 😀

majka_dk
12. sep 2009

mia vyskusam, aj nasho natahuje, chudatko male a ani ja mu to nechcem mixovat, dnes som len skusila, ci nebol problem v tom a nebol 🙄

krpcek
12. sep 2009

som sa zabudla pochvalit, ze aj my sme vcera dali mrkvicku - celkom jej to chutilo, len mne to pride moc take umele . . . asi jej dam radsej nasu zo zahrady, sice ma viac dusicnanov, ale menej umeliny 😅

a to utorkove ockovanie liecime este dnes - jej to napuchlo, normalne tam mala tvrde bobule - tak som jej musela davat vinove obklady, lebo studene nepomahali. 😅

majka_dk
12. sep 2009

krpy aj my mame "bobule" ale len na jednej nozicke, na druhej ani nevidno, ze nas pichali

miavin
12. sep 2009

krpy - vinové obklady???? o tom som nepočula... no super, že Sabinke šmakala mrkvička - aj nášmu chutí, ja som bola kúpiť normálnu mrkvu a v pondelok skúsim uvariť a rozmixovať.... uvidíme, ja som ale čítala, že tieto sterilizované príkrmy sú vraj zdravšie - no ale - čo človek - to názor.....

krpcek
12. sep 2009

majka obporucam vonoy obklad - fakt to pomaha . . . 😉

miavin
12. sep 2009

krpy - som zabudla - aj my sme mali také tuhé stehienka - ale mu to samo zmizlo...

majka_dk
12. sep 2009

my sme sa bavili s nasou dr. o dojceneckych vodach a hotovych prikrmoch, tak povedala, ze od pol roka nevidi vyznam davat detom len tuto vodu, ze nasa voda je pitna a ked ju prevarime, tak ok a hotove jedla, ze mame zaradit lebo, ze napr. kralicie maso asi nebudem varit 😉

krpcek
12. sep 2009

hej vinovy - najlepsie je zlomene vino, ale nemusi byt. davala som malej aj normalne a pomohlo.

mia tie prirmy - ja som tiez citala, ze su lepsie kupovane pretoze su upravovane a dusicnany tam nie su a bla, bla bla , ale ked si to zoberies, kolko je tam zase chemie . . .no ja som odchovana na domacej zelenine, tak moze yt aj mala.

mia nemas moznost od niekoho si zobrat domacu zeleninu?

majka_dk
12. sep 2009

a dnes som staaale hladna 😠 pomoooc

krpcek
12. sep 2009

majka ja uz davno davam nasu vodu, prevarim a hotovo.

miavin
12. sep 2009

majka - no veď - a niekde som ja ozaj čítala, že tieto príkrmy porovnávali s domácimi - príkrmami a jedlom - a neobstáli domáce... ale ani hipp vraj neobstál najlepšie, naj obstáli príkrmy od hami - tak som aj ja prešla na hami....

krpcek
12. sep 2009

😀 😀 😀 ja som mala vcera zravku 😀 😀

krpcek
12. sep 2009

dnes som v rakuzsku kupila cajiik hipp 400g za 3.50€ a u nas kupuje 200g za 4€ 😲 😲 to je rozdiel

miavin
12. sep 2009

krpy - nemám - veru nemám - nikto v mojom okolí nepestuje - aj keď naši majú záhradku - majú tam len kvety, trávu a tak - na vegetenie....
majka - no a čajík si ako robila???? náš drobec od malička mal normálnu vodu - raz sme kúpili "Lucku" dojčenskú - ale potom sme ostali pri našej - prevarenej...

majka_dk
12. sep 2009

ale ked si zase zoberies, ako krpcek pisala, ze cim to musia stabilizovat, aby to vydrzalo,... vsak aj my budeme papat z poharikov, ale nie stale 😉

majka_dk
12. sep 2009

my sme stale prevarali lucku alebo korytnicu dojcenecku 😅

miavin
12. sep 2009

krpy - kde v rakúsku? bo môj manžel je tam teraz - to je parádna cena - my kupujeme v polsku 200g za cca 70 sk....

krpcek
12. sep 2009

majka ved to, neviem co je lespie - ci dusicnany, alebo konzervanty??? 😅 asi budem kombinovat . . .pokym je cerstva zelenina a ovocie dam domace a ked uz nebude dam kupene.

miavin
12. sep 2009

maji - určite bude dobrá aj vaša obyčajná voda z vodovodu - prevarená, vyskúšaj.

krpcek
12. sep 2009

mia my sme boli v hainburgu - to mame kusok od domu.

aj to je dobra cena.

krpcek
12. sep 2009

baby aku tabletku si mozem dat na hlavu? asi mi ju roztrhne. 😠

majka_dk
12. sep 2009

panadol alebo paralen (to je to iste)

ninnaricci
12. sep 2009

...ahojte baby...ja dávam dojčenskú vodu...lucku ružovú ...netreba prevárať...
...ja osobne by som vodu z vodovodu ešte nedávala...veď nie zo srandy robia vodu pre dojčatá...

krpcek
12. sep 2009

ok, dakujem . . .ak nezaberie kava, tak sam tabletku.

ja som tiez dobra sisi, o osmej vecer kavu . . . 😀 😀

majka_dk
12. sep 2009

tak ja idem do sprchy a venovat sa muzovi 😉
dobru

miavin
12. sep 2009

krpy - paralen ak máš

jankaaa
12. sep 2009

babenky dakujem za radu 🙂

elfi1
12. sep 2009

ahojte. no ledva som to ako tak precitala.
hadam to bola prva aj posledna hadkova vymena nazorov v nasom fore. to by ma mrzelo, keby sa to tu rozpadlo.
je to super, ked sa tu takto zideme a povymiename si nazory. kazda mame svoje skusenosti, svoje nazory a kazda mame ine deticky. ale prave to je super, ze kazda si tu urcite najde to, co potrebuje

ja som sa dnes tiez na maleho zlostila, lebo doma nie a nie zaspat. stale je nerovozny zo zubkov a na posteli sa len kruti, otaca na brusko a jeduje. niekedy ma ide porazit. a potom si zas hlavu "trieskam" ze to nezvladam a ze by som sa mala viac ovladat. ved to moje zlatko za to nemoze, ze si nevie s niecim dat rady

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre