Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
2. okt 2009

ahojte babulky pekny dnik vam prajem 🙂

idem sa vam pochvalit mame prvy zubok 🙂

macikjm
2. okt 2009

jankaaa...super...blahozelame k zubku...my zatim este nic...ani nam nechybaju.... 😀

jankaaa
2. okt 2009

macikjm dakujeme 🙂

ja uz mam upratane drobec akurat zaspinkal tak teraz troska vegetim

zanulienka
2. okt 2009

sabi-vcera mne toto povedala tuto co je homeopatka-neviem.ale neviem ci elaia nema alergiu na kamilku,pretoze od vcera noci ma nenormalne sople a vela kycha.inak ak si ja vyguglim tu chamomilu 6 lm,tak mi ukaze nieco po spanielsky naco to je dobre atd.kedze ja tu mam vsetko pisane v spanielcine

macikjm
2. okt 2009

juj jani tesim sa s tebou, ked konecne citam ze si v pohode...spokojna ty aj jakubko...len tak dalej...pfuj pfuj... 😉

zanu...dost mozne...inak harmancek je velmi alergizujuci...pozor!!!!

majka_dk
2. okt 2009

ahojte kocky.

tak uz som vas konecne docitala a teraz sa idem poradit 😉

uz skusame papat zeleninku, ale uplne ho natahuje ked mu ju dam napucenu vidlickou, chce len pomixovanu resp. z poharika, ta mu chuti najviac 😕 a inak spapa tak max 60g. co myslite do kedy mu ju mozem mixovat?

a este jedna otazocka. tie, ktore uz davate kasicky, kedy mu ju mam dat 1. krat, tesne pred spanim alebo radsej na olovrant aby som zistila, ci ho nebude boliet brusko?

dakujem

korelka
2. okt 2009

ahojte!

majka-ja Alexovi zatial mixujem, nepucim, z poharika som neskusala... mixovat sa moze podla mna, kym sa nenauci papat, resp. kym nenarastu zubky... 🙂

kasicku davam radsej poobede okolo 16., lebo sa bojim, aby ho na noc nebolelo brusko a zatial to funguje, tak vyskusaj aj ty radsej poobede. 😉

krpcek
2. okt 2009

ahojte.

vcera sme boli na husacine a bolo tam s nami 3-mesacne babo a prislo mi to taaaak strasne davnooooo - uz si ani nepamatam, ze bola taka malicka. 😔 s manzom sme sa potom dohodli, ze takto o rok pustime Huga z jeho mieskou von 😀 😀 😀 😀

cely vikend mame u nas zelove (kapustove) hody, tak tu je jarmok, milion ludi, ciganska, trdelnik . . . uz sa tesim ako sa budem prezierat 😀 😀
vecer ideme na koncert HOrkyze slize . . .

majka ja som ju dala prvy raz, radsej na obed, a potom uz vecer - davam pol hodinu pred kupanim, hodina pred poslednym papanim.

majka_dk
2. okt 2009

baby dik, aj som si myslela, ze radsej dam skor 😉

skorvankova
2. okt 2009

Ahoj.
Niekto tu daval link na capacky, bolo to na mimibazare. Nemozem to najst. ☹

zanulienka
2. okt 2009

ma neskor napadlo,ze ked sme boli na svk som jej kupila cajik z kamilky a mala sopliky,bola taka nekludna.potom taky mlady chlapec-magister mi povedal,ze nech jej nedavam,pretoze jej nie je dobry.ale vsetky detske cajiky maju kamilky 😖 .MM ma tiez alergiu na kamilku,ale jemu sa cudujem,ze este zije pri takej materi,ak ak aj im robila take veci ake chcela elaie-zbohom.urobila som jej cajik-pre dennu pohodu a dala dve kvapky fenistilu,uvidime.ale asi ta davka kamilky co je v caji nie je taka silna,si myslim.

korelka
2. okt 2009

zanu - my pouzivame Viburcol cipky - tiez homeo a vidi sa mi, ze je od nich kludnejsi 😉

zanulienka
2. okt 2009

ano?ja neviem je strasne akoby nervozna,placliva,neviem co je s nou ☹ zacne mi z nicoho nic plakat uprostred noci alebo cez den

korelka
2. okt 2009

vyskusaj tieto

zanulienka
2. okt 2009

a ako ich mam davat,nieze si zase zdrogujem dieta 😅

korelka
2. okt 2009

no ja davam vecer po kupeli, ale predtym som dala asi 3 hod. pred spankom a max., ze 2x denne sa maju

zanulienka
2. okt 2009

no idem sa spytat ci maju

sabinazv
2. okt 2009

zanu harmancek je alergen ale v homeo je ho tak zanedbatelne malo, ze to by elaia bola hypercitliva 🙂 skor to tipujem na ten caj, pripadne kozmetiku... neviem preco to drgaju do detskej kozmetiky a aj do plienok... 😒

sabinazv
2. okt 2009

zeny a moje dieta je v casopise Dieťa, nove cislo 10 😵

sabinazv
2. okt 2009

krpcek, to bol hlod s tym Hugom 😀 , normalne som musela 2x precitat 😅

zanulienka
2. okt 2009

sabi-ten caj som jej dala az teraz poobede,nepouzivam ziadnu kozmetiku,nemoze nic.takze zostava ta chamomila

zanulienka
2. okt 2009

sabi a ako kde,ja to viem kuknut len na nete

sabinazv
2. okt 2009

na nete asi nie... kupila som si casak... ale na titulke nie je 🙂

zanulienka
2. okt 2009

tak nic,asi nekukunem 😒

sabinazv
2. okt 2009

je tam ta foto co mam aj v albume - zubky, tak nesmut 😉

zanulienka
2. okt 2009

no tak uz som kludnejsia 😉

sabinazv
2. okt 2009

😀

zanulienka
2. okt 2009

objednala som si ten viburcol,v lekarni pozerali namna ako ,ze co chcem?!tecu jej tie sproste sople...kupila som aj sirup co neviem naco,pretoze u nas nie su kvapky do nosa pre deti 😠 .sirup-16 eur 😕

jankaaa
2. okt 2009

babenky tak moj drobec uz hajka a ja uz konecne sedim pri pc a idem vas pocitat...aj ked viem ze nie dlho lebo manzo mi hned vezme pc....

babule ja som uz zufala zo svojich vlasov sa bojim ze dokial budem kojit tak mi z nich nic nezostane ved mne tak vypadavaju ze to je nieco neskutocne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre