Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
8. okt 2009

zanu - mne to príde neskoro - chcem aby do tej 8-pol 9 spal.... my kúpeme po 7... no možno to po nedostatku spánku zmením
ciky - a duduš nechce, čo???? skús nejaké tvary pomeniť.....lebo náš sa tak budí - mrnčí - keď sa zbadá že nemá dudu - keď je po ruke, tak si ju šupne sám do pusy.....
jani - nevyčítaj si - ja som dala dnes malému po ručke - tiež mi to príde ľúto, ale tie naše ratolesti nás vedia vytočiť do neprítomnosti. Tatino ho naučil pľuť - ale tak už s jazykom robí bzzzzrrrr - no a dnes sme papali mäsko s jablčkom a zeleninkou - 3 lyžičky - a šup s plnou pusou..... je to všade, na stene, sedačke o oblečení ani nevravím..... tak som ho dala na zem, že tam môže trucovať a revať, tak na mňa pozeral, že či mi nešibe a o chvíľu sa rehotal.....

jankaaa
8. okt 2009

mia ved to ze niekedy ma vie tak vytocit ze to je az neskutocne

a k noci sa ani ja nevyjadrujem ja mam pocit ze je vkuse hore a vkuse sa mrvi vobec nema kludny spanok neviem ci to je zubkami alebo aj tym co ma po tvaricke take cervene na licku a hore na hlavicke a asi ho to svrbi....a na kozne nas objednali az v stredu ☹ a ja neviem ako mu mam pomoct

elfi1
8. okt 2009

ani vas nejdem citat, lebo kym to stihnem, tak tu zas nikto uz nebude

Domko este sam nesedi, ale ani ho nijako nepodkladam. sedkava v jed. stolicke, ale to mu davam na pololezato a len co sa sam pritiahne a je tam len chvilku.

nie je to dobre urychlovat. velakrat to potom maminky olutuju, ked zacnu mat neskor deticky problemi s klbikmi.

jankaaa
8. okt 2009

my kupeme tak o pol siedmej a tak o siedmej uz spinka

miavin
8. okt 2009

jani - a čo to??? čo sa vám spravilo - ekzém? či alergia??? a nejaký fenistil na ukľudnenie nepomôže??? alebo niečo iné, čo môžu bábätká???
elfi - ahojky, ja som tiež toho názoru - dieťa si samo povie.... ja som sa tu doteraz sťažovala, že sa malý neotáča - a raz to okúsil - a krúti sa jak vrtuľa - ale lezie opačným smerom - dozadu, tak ho miesto na puzzloch nájdem pri prahu dverí na podlahe 😀 😀 😀

elfi1
8. okt 2009

mna tiez niekedy maly vytoci, ale teraz uz je to troska lepsie. snazim sa ovladat. ale niekedy to nejde. tiez sa potom trapim 😖

ja si pri nom nic nespravim. ledva si dam rano jogurt - aj to po mne pozera, ze preco nedam aj jemu. a potom sa uz len jeduje s hrackami v stolicke - cokolvek mu dam, tak sa po chvilke rozzuri

zanulienka
8. okt 2009

kocky ja som sa uz naucila pri detoch kontrolovat svoj hnev-chce to vela praxe 😀

miavin
8. okt 2009

zanu - takže veľa detí??? 😀 😀 😀 že pri treťom budeme odolne??????
no ináč náš drobec vie tak žobrať..... normálne sa napapá - ale akonáhle sa idem najesť ja alebo niekto iný - tak ústa otvorené a uprený pohľad - no to je neskutočné - akoby to nikdy nevidel - a potom presne ako elfi píše - ten pohľad - "mne nedáš"????§!!!!! tak mu dám vždy ochutnať - ak to môže papať

zanulienka
8. okt 2009

alebo s tebou prehlta,len elaia vzdy naprazdno.dneska mi dokyna hovorila,ze ked bude tak pozerat po mne mam jej dat pri ustocka a ona sama ak chce olize

elfi1
8. okt 2009

tak nas by vocpal do pusy uplne vsetko. aj po nasom psovi ide 😀

miavin
8. okt 2009

zanu - no veď to ja robím - ak nepapaám niečo pikantné alebo vyprážané... vždy mu dám ochutnať, aj pribináčika už ochutnal... aj mu chutil.... aj jogurtík, ale to tak na koniec lyžičky len....

jankaaa
8. okt 2009

mia neviem co sa nam urobilo dufam ze to nie je ekzem...

nas maly tiez tak naprazdno prehlta taky je zlatunky pri tom 🙂

jankaaa
8. okt 2009

davala som mu na to ten holtov krem tak sa mi zda ze trosku to zmizlo ale este stale nie uplne

zanulienka
8. okt 2009

elaia dneska jedla jogurt taky co ma cukriky,asi 5 lyziciek

miavin
8. okt 2009

zanu - fíha, tak ty jej už dávaš také detské papkať? ja som tiež rozmýšľala, ale neviem... či hej, či nie... myslím, že je dosť veľký už...

zanulienka
8. okt 2009

ked chce,tak ano,nema z toho ziadny problem,ani hnacka,vracanie-nic.velku si grgne akurat

miavin
8. okt 2009

no veď aj náš by už všetko papal - náš pije cez deň len 120 ml mliečka, ale mamina mu minule dala polievočku - a zdruzgal 180 len tak zahučalo 😲

elfi1
8. okt 2009

pridala som nejake fotky z mobilu 😀

zanulienka
8. okt 2009

elfi-su super 😀

elfi1
8. okt 2009

na to ze ma pol roka, je to riadny nezbednik 😀 . ale niekedy sa riadne nasmejeme

zanulienka
8. okt 2009

vsak?my sa smejeme na nej a ona na nas

miavin
8. okt 2009

elfi - krááásna foto - aj my máme takú v košíku - to tiež moja mamka ho tam posadila - očividne sa mu tam páčilo.....
krásne fotky, naozaj. šinter malý

elfi1
8. okt 2009

dakujeme mia - je to riadny šinter. ešte som pridala jednu - tam je na prvy pohlad vidiet, čo je to za číslo 😀

miavin
8. okt 2009

elfi - náááááádherný pohľad - nádhernééé očká má Domčo - úžasný je..... mi hrozne pripomína jedného skvelého človeka - krásne očkáá...fakt sa podaril 🙂

elfi1
8. okt 2009

sme si dali zalezat 😀 .
chcem poslat nejaku okatu aj do tej sutaze na Lesk.sk

skorvankova
9. okt 2009

Ahoj.

Tak po mesiaci mozem napisat ze sma mali dobru noc.
boli sme hore len 2x a vstalki sme o 8.
ukazkove spanie aspon pre mna. 🙂

miavin
9. okt 2009

ahojte
skorvi -tak gratulujem.... super bubkanie 😉

baska19
9. okt 2009

ahojte elfi super fotky 😀
tak ja som sa dnes tiež super vyspala síce vstala o 1 a vyhnala ocka z postele ale potom sa jej už bubalo perfektne do pol 5 trošku pocucala a bubala zas do pol 7 to tiež len tak cucla a spala ešte do 8
Len ju nechcem dávať spať do našej postele aby si na to nezvykla len teraz som bola tak unavena že mi to už bolo jedno.

a momentalne spí zas 🙂

zuzik25
9. okt 2009

cafte mamulky.
tak my sme v stredu oslavili polrocik a v sobotu bude mat Emmka taku malu oslavu, uz som aj tortu upiekla.
so spankom to byva ´kadejake, raz spi celu noc, inokedy sa budi kazde 2-3 hodky. a najnovsie spava na boku a ked sa niekedy rychlo prevali na chrbat, zlakne sa a uz je hore.

teraz tiez spinka, tak mam chvilku free.

dnes idem s kamoskou vyberat svadobe saty, druhe kolo, bo este sme nenasli tie prave, takze ocinko sa bude poobede starat. a som sa rozhodla, ze malu berieme na svadbu so sebou a berieme aj maminu ako aupair, rezervujeme izbu a budeme kludni vsetci (kedze svadba nie je blizko nas).

a boli sme v poradni a mame uz 8040 g, takze buchticka nasa krasne pribera. akurat ze papat uz tuhu stravu odmieta.

nany100
9. okt 2009

ahojte, skorvi gratulujem k noci...my sme takú mali tú predtým, tá dnešná bola horror...vkuse pišťala, akonáhle som sa len pootočila na posteli už bola hore a revala za prsom...o 5:00 som ju zdrapla a vzala do obývačky, nech sa manžo ešte chvíľu vyspí a ja som s ňou chvíľu bojovala aby vzala dudlík, ale kdeže...ona vôbec nechápe na čo je to...hryze ho ďasienkami a jazykom vytláča, nevie že to má sať...no super...už máme 4 typy cumľov a ani jeden nechce

inak giulin samko, dvojičky terezka a danielka, baškina barborka a aj ostatné bábätká sú nádherné...na schrumnutie 🙂

bambi, tá kniha o papaní a príkrmoch, čo si ju odporúčala mi už dorazila a je super...veľmi sa mi pozdáva, už som čosi aj stihla prečítať a som spokojná...a sú tam aj fajné receptíky...vrelé dík za tip 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre