Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

ninnaricci
18. okt 2009

kaitka...aj ja už čakám na chodák...už je objednaný...tak dúfam, že tento týždeň dôjde...lebo aj s fusakom má prísť...no našťastie hlásia oteplenie...

ninnaricci
18. okt 2009

tato ho dnes dal do takých popruhov na učenie chodenia...majú také ako keby gaťuše...a nemusí sa tak ohýbať chrbát...a hojdal malého pred zrkadlom...noo to vam bolo smiešne...sa malý chechtal o dušu...

beadz
18. okt 2009

solen, ja som tie stolicky pozerala este ked som bola tehu, potom som na to zabudla, a uz sme kupili v madarsku, takze v buducom zivote...

ninnaricci
18. okt 2009

mamule tak ja sa lúčim...už sa mi oči zatvárajú...prajem dobrú a pokojnú nôcku...nech sa dobre vyspíme do nového týždňa 😵

beadz
18. okt 2009

a ja som tu sama, co nechcem chodak ?

beadz
18. okt 2009

dobru ninna, ja cakam este na particku a potom pojdem aj ja do hajan.

beadz
18. okt 2009

solen, ja som hlavne pozerala tu postielku ich. perfektnaaaaa

solen
18. okt 2009

bea niesi. U nas to nebolo nutne, tak sa zaobideme bez neho aj teraz.

nina dobru.

Ten detsky smiech je balzam na dusu. 🙂

solen
18. okt 2009

bea hej, postielka je super, akurat ze za tie prachy jej kupim ojazdene auto 😀

adya01
18. okt 2009

bea aj ja sa pridavam - nebudeme mat chodat. doktorka nam ho "zakazala", ze je to na nas, ale ona to nedoporucuje. My mame vsade koberce tak aj tak by sa asi len prekacoval na zem

beadz
18. okt 2009

solen, no ved to, ze to stoji neskutocne prachy ☹ . ale tie detske izby vyzeraju spickovo.
adya, my mame koberec len v obyvacke, ale aj tak nechcem. ved ked ma zacat chodit, zacne aj bez toho. akurat je to dobre mozno na to, ze by som ho nemusela stale strazit ked prave nie som s nim v izbe. takto odbehujem kazdu chvilu a neurobim poriadne ani tuk.

adya01
18. okt 2009

nas je taky isty, neznasa ked je v miestnosti sam a my sme spolu inde. Zacne vykrikovat a koniec....kde su tie casy ked sa napapal a spal 🙂 Ked som sama doma tak ho mam stale v kuchyni v lehatku alebo na podlozke na zemi vzdy tak aby mi videl do tvare, lebo ked ho mam za chrbtom tak sa mu to nepaci a vresti tak, ze musim zatvarat okna, lebo si ludia mozu mysliet, ze ho bijeme 😉

solen
18. okt 2009

vymyselnici su to. ja porobim ked mala spi, pripadne ju mam vzdy pri sebe na zemi alebo na kuchynskej linke v lehatku. Ale povacsine jej robi aupairku ta starsia. Sice musim jednym ockom dohliadat ale super sa spolu zabavia.

solen
18. okt 2009

Dievcata lucim sa, dobru noc.

adya01
18. okt 2009

idem aj ja, aby som pri ranajkach o piatej bola fit 🙂 dobru

beadz
18. okt 2009

dobru kocky. ja dopozeram particku a padam tiez

petusko
autor
19. okt 2009

dobre ranko 🙂
tak dnes bola noc nanic, Marcel si o pol druhej zmyslel, ze je hladny a potom sa chcel hrat 🙄 zato teraz je vysmiaty ako leco.
idem s nim dnes k dr., ma na lickach nejaky skaredy ekzem. 😒
my choditko mame, ale nejako sa stale neponahlam ho vytiahnut. pamatam, ze petko uz pobehoval v jeho veku v nom, ale teraz ma to vobc nelaka. nechavam vsetko na neho, ked sa bude citit, ze chce stat alebo behat, zacne aj tak. ale myslim, ze ho vyuzijeme, len asi neskor.
solen, tvoja starsia je dobra au-pair, aj Petik by bol, ale z Marceliho sa stava maly vyryvac, akonahle pride Petko k nemu, tak ho zacne sklbat, stipat a Petko sa nazuri a je po bratskej laske 😅 Nemozu byt spolu pri sebe, lebo Marcel hned utoci 😀
zanu, krasna nevesta si bola! este raz blahozelam 🙂

sabinazv
19. okt 2009

Dobre ranko,

tak marcelko je takyto maly vyryvac? to je zlate 😅
Nuz vydobyja si miesto na zemi 😉

Solen, ta stolicka sa mi paci... hlavne ze zabera tak malo miesto, wooow... ale na SK ju asi nezozeniem, ci?
Lebo nejak som ju nenasla nikde... 😒

zanulienka
19. okt 2009

cafte,ta posledna foto je moja svokra 😠 .k jazyku ja z malou kecam po madarsky-slovensky,manzo-rodina po baskitsky,kamosky a ostatny ludia-spanielsky-chaos 😅

zanulienka
19. okt 2009

sabi-my mame taku stolicku v ikea a ked ju mame tu tak aj na svk musi byt

sabinazv
19. okt 2009

tu stoke? vraj ju maju v kike... hladam... este som ju nenasla... len take podobne... aku je aj tuto vpravo reklama na MK

sabinazv
19. okt 2009

no nasla som ju v kike za 169 euro... to je veeela 😨

zanulienka
19. okt 2009

sabi-vsetko drevene je drahe

romanakatka
19. okt 2009

ahojte, mám 20 min. tak som prišla trošku zrelaxovať 😉

sabinazv
19. okt 2009

http://detskahracka.sk/-c-58_77_79.html tato podobna stoji o 100 menej 😎

romanakatka
19. okt 2009

zanu, tak veselica bola riadna... splnila všetky očakávania? Ešte raz gratulujeme a tfuj, tfuj, tfuj, nech Vám to takto krásne spolu svedčí ešte aspoň sto rokov 😉 😅

sabinazv
19. okt 2009

nazdo katka... maly hadze 20 min spanok? aj Danko dnes kratko spal... teraz sa zliepa po hrazde... snazi sa na nu vyliezt ci co 😅

romanakatka
19. okt 2009

seva sabi, no veru, myslím, že ma ani dnes neprekvapí 😀 tiež sa vieme zliepať po hrazdičke... a... nesklamal... dokonca sa interval skracuje....

sabinazv
19. okt 2009

vy mate aku stolicku katka, kupili ste v polsku ked ste boli?

uz je hore? 😎

romanakatka
19. okt 2009

veru už vstal... šupla som ho pod hrazdičku tak som zvedavá koľko vydrží...

stoličku sme zatiaľ nekupovali.... a možno ani nebudeme ... asi zdedíme, myslím že si na to obdobie vystačíme aj s takou, no uvidíme ešte...

Inak náš krpec ako sme začali dávať zeleninku kakoší po každom papaní 😕 a mrkva vraj zapeká... 🙄 a posledne má taký hlúpy zvyk, že keď je na brušku búcha hlavičkou o posteľ 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre