Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

solen
19. okt 2009

kati drzim palce nech je to OK a mate pokoj 😉

petusko
autor
19. okt 2009

presne pte to sme chceli golfac, lebo ja som mala problem ten velky sama nalozit do auta. kufor sice velky, ale kociar moc tazky 😅 a toto sup sup a je to tam 😀
ale na nase rozhegane cesty je zas lepsi velky, nedajboze ked napadne sneh. to by som si s golfacom ani netoto...
idem spat, decka uz spia 🙂 dobru noc

solen
19. okt 2009

tak tak petusko, idealne mate. Vedeli ti predajcovia, preco ti ho posielaju 😀

Dobru noc baby, ja sa tiez porucam.

romanakatka
19. okt 2009

solen ďakujeme 🙂

tak my máme zase ten kufor nejaký menší... 😒

no asi aj ja pôjdem do hajan, lebo tie naše noci za veľa nestoja 😔

elfi1
19. okt 2009

jaaaj dobru nocku kocky. aj ja pojdem, ale este domcovi nalepi par fotiek do albumu. mame taky oooobrovsky a kadeco sme mu tam chceli aj pisat. no mame napisane prve strany a inak zatial len fotky. hadam mu to do 18-tky dokoncime 😀

petusko
autor
20. okt 2009

dobre rano 🙂 medzi poslednymi som odchdzala a prva prichadzam? 😕 🙂
zda sa, ze cele prespate ncooi su minuost. zase sme od pol druhej do pol stvrtej mali pauzu na jedenie a hranie 🙄 a to som do jednej bola zase pri petkovi,lebo ho boli usko. takze spat sme isli v rekordnom caso pred stvrtou 🙄 mne jedna znama presne hovorila, ze po polroku dieta oziva. na moje to teda plati. 😅
to licko som mu vecer natrela a zda sa mi to lepsie.

jankaaa
20. okt 2009

dobre ranko 🙂
moj maly tiez nejak nedobre spinka v noci...vlastne mne sa asi len dvakrat stalo ze spal celu noc ☹
a dnes rano ma tak kusol ze som myslela ze sa zblaznim....no neviem dokedy este budeme kojit...uz som si viackrat povedala ze to skoncim ale nejak som este neskoncila 🙂

miavin
20. okt 2009

ahojte - dobré ráno
náš anjelik tiež nejako zle spinká.... stále pýta dudlík - prehadzuje sa... nič som sa nevyspala túto noc....

krpcek
20. okt 2009

ahojte.

tak mi sme mali uuuzasnu noc. mala bola hore, len dva krat a iba raz papala. 😵 😵 😵 normalne som sa aj vyspala. 🙂

my to mame asi nejako prehodene - vam, ked nespia, tak my spime. 😀

krpcek
20. okt 2009

a mala ma novu zalubu - skripe zubami. . . uz ma aj vrchne tak trosicku vonku. . . .vcera vecer ked som si sla lahnut, tak pocuvam, ze co to je, som myslela, ze nejaky vrabec na streche. . . potom to prestalo, tak hovorim, ze rano to vyriesim. a rano, ked mala lezala vedla mna a zacala to robit, bola zahada vyriesena. 😀 😀 😀
myslim, ze tak do konca tyzdna mame zuby pekne vonku. 🙂

solen
20. okt 2009

dobre rano,
aj ja hlasim, ze ako som zalahla, tak mala kazdu hodke hore. PO tretom raze som to vzdala a vraj moj muzo vstaval. 😅 Medzitym sa ozvala starsia , no fasaaaaa. Ak to takto pojde dalej, zacnem varit makovy odvat 😀 😝

solen
20. okt 2009

krpcek pekne. toto skripanie robila moja starsia a kedze mala spodne tri, tak vzdy usta vykrutene doboku. Liezlo mi to na nervy. Jednak hrozny zvuk a potom tie usta, bala som sa , ze jej tak ostanu.

krpcek
20. okt 2009

😀 😀 😀 😀 no ten zvuk bol hrozny, to fakt. . . . som chodila po spalni, ze kde to skripe a co to je. . . uz som chcela dnes DVD- cko rozoberat, ze tam je niecio pokazene. 😀 😀

sabinazv
20. okt 2009

dobre ranko,

aj ja hlasim nanic noc... sialene ma z nej bolela hlava, musela som tabletky svihnut 😒
Tak Danko standardne buntosil... ale este k tomu mojmu chlapovi bolo zle v noci, tak stale lozil po byte... potom zazil rozum asi o 2.h a odstahoval sa do obyvacky a nastahoval sa ku mne drobec... ten zasa lozil po celej postelli - som sa bala ze spadne z nej... no tak super som vyspata 😎
Teraz som ho uspala v kociku... tak chvilku klud.... wuaaa 🙂

sabinazv
20. okt 2009

to fakt uz vedia s takymi zubkami skripat? fiha... to som inac robievala aj ja...

danko uz ma dlho spuchnute vrchne dasienka... ale nejak sa zubky este neprerezali... cakame 🙂

sabinazv
20. okt 2009

a dajte nejaky tip na obed alebo veceru... uz som nejak vycerpala napady... 😒

zanulienka
20. okt 2009

aj nam uz vidiet zubok spod dasna sa tam belie,uz len to dasno pretrhnut a je vonku

krpcek
20. okt 2009

sabi my sme mali a este aj mame spuchnute. . . ale uz to ma belsie a to skripanie. . . to nemozu byt dasienka.

no uz sa tesim na kojenie. 🙄

solen
20. okt 2009

Moja opicka v noci buntosi ale cez den spi ako zakliata princezna. Padne 9 hod rano a sucha si oci.A to sa rano zobudila o 7:30. Vyhodim ju von do koca a spi tam do pol 12. Keby som mala len ju tak spim ale co ked tu mam druhu. POmoooc

krpcek
20. okt 2009

zase to robi 😀 😀 😀

ideme von. 🙂

solen
20. okt 2009

sabi lasagne 😉 Ak nemas platy tak to iste ale s hociakou cestovinou.

sabinazv
20. okt 2009

a s cim? nemam mlete mjaso...

sabinazv
20. okt 2009

teda... vidis solen, mna to ani nenapadlo, zeby som si mala s malym teraz pospat... poobede ma to viac laka... ale dnes z toho nic, kedze ideme plavat ...

solen
20. okt 2009

urob zeleninove, spenatove. hlavne ze je syr, ostatne tam nahadzem hocico co najdem doma 😀

sabinazv
20. okt 2009

spenat bol na programe vcera... dnes sa mi ziada na obed nieco sladke... asi zasa skoncim pri lievancoch 😅

ale veceru slanu nejaku musim vymysliet... ach jo, tazky zivot zeny na materskej.. 😒 😀

solen
20. okt 2009

Mne sa najlepsie spi rano. Spanie cez den mi pride ako strata casu. Aj vecer buntosim dlho. Pokial len k malej vstanem, ze strcim cicik a ona dvakrat cucne, tak mi to az tak nevadi. Horsie keby buntosila hodinu. V podstate mi to jej budenie vadi z principu 😀 Nerobila to a teraz spekuluje. A vobec, v noci sa spi 😀

solen
20. okt 2009

joj sabi ty tiez len vyvaras. No u nas sa sladky obed nerata, lebo sa to berie ako dezert.Ale niekedy dame parene buchty alebo daku polievku hustu a palacinky. Najhorsia je ta robota so sladkym. Varene, pecene sa robi same ale pri tomto treba stat 😒

sabinazv
20. okt 2009

aj mne by sa spalo rano super... ale mlady potrebuje zmenit miestnost o takej 7.h najneskor... ja som hladna, ranajkujem a uz som potom prebrata... takze druhe kolo poobede, ale to malokedy... uz som si zvykla na malo spanku...

sabinazv
20. okt 2009

ja rada varim a peciem, najradsej take rychle jasne 🙂 ... ale niekedy potrebujem pauzu, lebo som uz taka vyhorena v tomto smere ked denno-denne ...

Ja prosim pekne varievam a balim aj mojmu chlapovi obedy do prace... lebo citujem "domaca strava je domaca strava" no potesi, ze?

solen
20. okt 2009

sabi zasluzis si titul zena roka 😉 Dufam,ze to tvoj patricne ocenuje 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre