Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
20. okt 2009

o dakujem... take skvele to so mnou zas nie je... 🙂

hej, ocenuje... hlavne ked mu zabalim a on to zabudne doma... vtedy ma ide rozhodit a na druhy den ide bez obeda tiez 😝

misha666
20. okt 2009

ahojte kocky...dlhsie som tu nebola tak vam napisem co mame nove...dnes sme lenosili v posteli s emmikou v posteli do 10.30 vstala uz o 7,45 ale este sme si o 9tej zdriemli obe...dnes uz budeme papat zltok z vajicka so zeleninkou tak som zvedava,,,pred chvilou som ranajkovala a emmika na mne tak hladne pozerala tak som jej dala kukuricne bezlepkove chrumky bez soli tak spapkala asi 4...

dnes ide opat so mnou do skoly...lebo kamoska je chora tak s nou nemoze byt... tak ju bude strazit spoluziak v bufete kym ja budem na cviku 🙂

kiki5
20. okt 2009

baby neviem či ste dostale spravičku ale dam to tu pre istou.
V uplynulých dňoch na to upozorňoval aj Český rozhlas:

Neprjímajte nič od kontaktu pete_ivan@ **_hotmail.com a ani video o Bushovi , je to hacker, formatuje počítač a zničí aj password k Vašej elektronickej pošte. Pozor, ak ho Vaše kontakty prijmú, tak ho dostanete aj Vy, takže im pošlite rýchle správu - je dôležité poslať tento oznam všetkým !!!! - Vašim priateľom, rodine, spolupracovníkom, .........

V najbližších dňoch si musíte dať pozor:

Neotvárať žiadnu správu, ktorá bude mať prílohu s názvom: Pozvánka ( invito, invitation ) nezávisle od koho tá správa bude. Je to vírus, ktorý zničí celý hard disk. Tento vírus príde od známej osoby, ktorú máte medzi kontaktmi. Preto musíte upozorniť všetkých o tomto nebezpečenstve. Je lepšie dostať túto správu 25 krát ako dostať vírus a otvoriť ho. Ak by ste predsa dostali poštu od priateľa s prílohou : pozvánka, neotvorte ju a vypnite ihneď počítač. Ide o najhorší vírus ohlásený CNN. Tento nový vírus bol objavený len teraz a Microsoftom bol klasifikovaný ako najdeštruktívnejší vírus všetkých čias. Tento vírus bol objavený včera spoločnosťou McAfee a neexistuje zatiaľ žiadny antivírusová ochrana voči nemu. Tento vírus jednoducho zničí Nulový sektor Hard disku, v ktorom sú zachované vitálne informácie jeho funkcií.

miavin
20. okt 2009

tak ja som si s drobcom zdriemla do 10.30 - som si povedala, že každé ráno tak urobím je to fakt oddych, spal 2 hodky - a ja hodku tak super, sme spapali príkrm a teraz lozí po byte....
baby ste sa niekedy pristihli keď krmite detičky, či náhodou aj vy neotvárate pusu? aspoň ja som sa tak minule zo seba smiala - ako mu dávam lyžičku, tak to s ním prežívam 😀 😀 😀
misha - to ste si dobre zdriemli - ty brďo....

miavin
20. okt 2009

zanu - Elaia má zúbok???ako to? veď sme mali mať naraz zúbky.... my po zúbku ani chýru ani slychu... 😀

misha666
20. okt 2009

miavin...ja sa stale olizujem ked krmim malu 😀 😀 😀 😀

ni.kolet
20. okt 2009

Ahojte. Tak my máme za sebou soplíkovú noc. Aleluja tomu, kto vymyslel odsávačku na vysávač. Začalo to včera 21:30. Náhle začal hrozne nariekať, sme si mysleli, že ho bolí bruško, ale vybehol mu dlhočizný soplík. Mordovali sme sa do 11.30. 02:30 sa zobudil a boli sme hore do 05.30. Pol hodinku spal, ale potom sa začal nepokojne mrviť do siedmej. Vysali sme nádielku a zaspal. Dala som si ho do postieľky a spali sme do 10.30. Našťastie nás teplota obchádza. Mám ?. Je tu niektorá, ktorá od začiatku kombinuje MM A UM a ešte nedostala návštevu?

nany100
20. okt 2009

Ahojte babule, ideme dnes do poradne, som zvedavá koľko váži 😉 ...a dozvieme sa niečo hádam aj o papaní a zajtra začneme 🙂
sabi, aj ja chystám mužovi svačinky do práce, ale nie varené našťastie...rožteky s niečím 😀 , nakrájam do misky zeleninu, dám ovocie, nejaký keksík...nemá kde chodiť na obedy, tak to riešime takto a doma má potom vždy navarené...dnešné menu: gulášová polievka a bryndzové halušky...aj mne už často dochádza fantázia, tak sa inšpirujem vami, receptami na nete a kuchárskymi knihami...ale môj muž nie je náročný, zje všetko, tak pohoda...a mäsom u neho nikdy nič nepokazím 😀

niki, rýchlo sa uzdravte, aj my máme akési soplíky, ale odsávať zatiaľ netreba...len paličkami vyťahujem 😉

nany100
20. okt 2009

ozaj a v marcovkách už je jedna tehulka 😉

miavin
20. okt 2009

nanny - to fakt???? no som zvedavá, ktorá z nás prvá napíše, že je znova tehu... 😀
stále nevieme čo je s erikou????????

cikyta
20. okt 2009

Ahojte.Baby,od kedy sa môžu dávať jogurty? Po 8 mesiaci,či roku,či????Všade je ine popísane...a pýtať sa mamy(ktorá by dala malej aj huspeninu sa ozaj nechcem) 😒

misha666
20. okt 2009

no tak dnes mi na prikrm mala vyprdkala ☹ vobec jej nechutilo...mala tam zltko,brokolicu, karfiol a mrkvu...dala som to do chladnicky a ked sa vratime zo skoly tak jej dam do toho kupenu mrkvicku tak dufam ze to potom spapka 🙂 som prisla na to ze tam kde je kupovana mrkva od hami tak to zje...inak len horko tazko alebo vobec...tak som ju dala do postielky stiahla 160ml mliecka a buva...ale po 13.30 ju budem musit zobudit lebo musime bezat do skoly 😒

miavin
20. okt 2009

misha - to ťa obdivujem, že stíhaš takto školu popri tom všetkom

majka_dk
20. okt 2009

ahojte kocky,

my sme od soboty doma v dk a maly je uplne zlaty, 1. krat v dk ide ku hocikomu, dokonca aj spi ako tak (tradicne 2x papa, hodinku je hore,.. 😅 ) no a uz konecne aj trochu papame, malu vyzivu spapa aj celu, zeleninu pomenej, ale ked mu ju davam s piskotom miesto lyzicky tak to celkom ide 😀

jankaaa
20. okt 2009

niki ja davam MM aj UM a teraz v sobotu som dostala prvykrat navstevu...no ale musim ti povedat ze to bol brutal

nas maly zatial papal mrkvu,karfiol,zemiak,brokolicu, mäsko aj vyzivku....co mu este mozem urobit?poradte babenky?co davate este svojim detickam?

zanulienka
20. okt 2009

ciky-ja davam elaie jogurt,mame tu take mini bananove,velmi jej chutia

zanulienka
20. okt 2009

kocky my sme hore od 6.00 a este mi nespala a ani nevyzera,ze sa chysta,som zvedava kedy odkvacne

jankaaa
20. okt 2009

moj maly teraz spi uz asi hodinku...ale mna dnes tak boli hlava ze nieco hrozne

zanulienka
20. okt 2009

mia-no vidis,tlaci sa jej uz von,bude zubana

miavin
20. okt 2009

zanu - to Ti Elaia vôbec nespí cez deň?????

nany100
20. okt 2009

ahojte, sme domka z poradne...hlásim 7650g, pani doktorka pochválila, že krásne bábo, také akurát 😉 ...a máme začať papať, teším sa...už sme skoro poslední...ešte macik a piki tuším...tak zajtra ideme na to 😉

konečne som sa aj ja najedla, malá zaspala, tak som zdlabala bryndzáky...ledva fučíím 😒

pikino
20. okt 2009

cafteeee.

vie mi dat niekto prvu pomoc odrezala som si kus prsta. 😝 😅 uaaaaaaaaaa

ano mi este nepapame. zajtra sa ideme ockovat potom sa uvidi.
my sme dnes vstavali o desiatej a terez potom este zachrnela na hodinku o pol jednej. teraz sa snazi zjest podbradnik. 😀

zanulienka
20. okt 2009

mia-dneska to tak vyzera,ze ani nebude ☹

miavin
20. okt 2009

ty brďo - ja by som o nervy prišla, náš zatiaľ ešte bubá tak 3 - 4 krát, podľa toho či niekam ideme alebo nie

zanulienka
20. okt 2009

mia.ani mne nechyba vela.chcela som idt tancit brusne,ale asi nie,zaspala by som tam

cikyta
20. okt 2009

Dievčatá-zajtra ideme k ortopedovi na kontrolu.Pred 3 dnami sa nám rozpadla tá trakova frajkova perinka,tak dufam,že už bude dobrý ten klbik,lebo sa zajtra bud:
-od žialu obesím na prvej slivke,alebo
-z radosti opijem!!! 😅

krpcek
20. okt 2009

ciky tak radsej to druhe. 😉

drzim palce, aby vam to dobre dopadlo.

miavin
20. okt 2009

ciky , my po 3 mesiacoch ideme na kontrolu - silno budem na vás myslieť a držať palčeky.....

korelka
20. okt 2009

ahojte!

ciky - drzim palce, aby to uz bolo konecne v poho a aby ste mali pokoj!!!!!

baby, dnes sme objednali z babetkovo ten Concord Trimax - je tam skvela cena, tak som zvedava...

miavin
20. okt 2009

korelka -tak to je fakt super cena, no my sme chceli od 0-18 - takže sme brali ultimax, ale celkovo si myslím, že sme dobre vybrali - potom napíš ako sa Alexíkovi sedká v novej sedačke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre