Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
26. okt 2009

sabi, ja mu robim klasicky detsky caj

sabinazv
26. okt 2009

krpcek http://www.docsimon.sk/tovar/hipp-caj-instantny...

... tento čaj obsahuje sacharidy, ktoré môžu vážne poškodiť zuby detí, ak vždy alebo príliš často sajú z fľaše. Preto dodržujte nasledujúce zásady: Nikdy nepoužívajte fľašu ako upokojujúci či uspávací prostriedok. Pri kŕmení držte fľašu sama, umožnite dieťaťu zahnať smäd, nenechávajte však fľašu vášmu dieťaťu veľmi dlho. Pravidelne sa starajte o zúbky vášho dieťaťa. 1 dóza vystačí až na 50 porcií.
😒

romanakatka
26. okt 2009

ja ho teraz riadne sledujem bo sa mi zdá, že aj menej ciká 😲

miavin
26. okt 2009

no náš spraská 200 príkrmu - ak je hladný....nemeriam to, lebo to mam narobené vo fľaštičkách, ale raz som mala príkrm 190 - a podľa misky to už viem odhadnúť.... a výživku nám babička urobila jablkovú tak papká - chutí mu aj studená hurááááá
no my zemiak moc nie často - ale asi začnem.... my sme doteraz hlavne kuracinku a zeleninku: mrkva, petržlen, kaleráb...lístok z kelu a tak.... a hrooooozne mu chutí varené čomu som rada. tak dobrú nocku ideme bojovať
😀

sabinazv
26. okt 2009

bea, taky sackovy, zalievany?

beadz
26. okt 2009

sabi, ako si to myslela ze pockas na inu otazku ? nejako mi nedopina...
kati, ja davam stale zemiak plus nejaku inu zeleninu. niekedy dam 3, ale to je max.

zuzik25
26. okt 2009

cafte.
sabi, nedovolala som sa 😠 a voda je v bazenoch od 30 do 32 stupnov, my malu kupeme v max 33 stupnoch.

beadz
26. okt 2009

mia, my este masko nepapame, ale uz pomalicky zacneme. ale chcem telacie, lebo kuracina neobsahuje vela zeleza a detickam chyba teraz hlavne to.
sabi, ano, klasicky sackovy

sabinazv
26. okt 2009

ze kolko zjedia deti prikrmu, bola otazka 😅

romanakatka
26. okt 2009

bei tak kázala aj dokyna, teda nie viac ako trojkombináciu 😉 a robíš mu to ako kašičky alebo je to skôr ako polievočka?

Skúšali ste už aj hrášok?

sabinazv
26. okt 2009

zuzik sevas... a co nezdvihla?

zuzik25
26. okt 2009

aj ja davam sackovy cajik, mame taky mix bylinkovy a ovocny s lesnou jahodou.

beadz
26. okt 2009

kati, ja mu to mixujem do kasicky. nie velmi hustej ale aby to mohol papat normalne lyzickou.
a hrasok som neskusala.

sabinazv
26. okt 2009

no ja neviem co tomu mojmu juncovi zachuti... vyskusam tiez nieco sackove ovocne... pojdem do DMky pozriet...

zuzik25
26. okt 2009

sabi, nezdvihla, som vyzvanala niekolkokrat a nic.

macikjm
26. okt 2009

ahojte...
tak my papame dnes len 3.den...takze tiez super info pre nas...zacali sme zemiacikom a zajtra pridavame mrkvicku...ale tiez my toho ninka vela nepopapa...ale to zatial neriesim, ved sme len zacali...a potom jej davam este cicu a pekne pije mliecko...

no aj ja som sa chcela pytat na cajiky...lebo zemiacik ju trosku dusil, aj ked som ho uvarila vo vode a popucila vidlickou...ze jej dam na lyzicku cajik...ale skusim dat MM do toho...super, ze vas mam...

romanakatka
26. okt 2009

tak čaj skúsime aj my taký nejaký ešte...

holky myslím, že na Sliači teraz v novembri začína nový kurz...

macikjm
26. okt 2009

a este k tomu kalendaru z Happyfoto...ze nam poslu novy v ramci reklamacie...tak som zvedava...potom dam vediet...
a objednala som kalendar aj z fotolabu...tesim sa...

beadz
26. okt 2009

macik, ja by som do prikrmu mm nedavala. predsa je to sladke a ak chces naucit ninku na chut zeleniny, tak by nemala byt sladka. aspon ja si tak myslim.

cikyta
26. okt 2009

Bea-rozmixovať cestoviny 😅
Katka-hej.Domáce je domáce,ale zase ked kupim urobený príkrm,tak preto,že nemám doma všetko-telacinku,špenátik,marhulky,karfiolik,zajačinku...
A v urobených prákrmoch to mám.Tu trošku,čo potrebujem len pre Sisu.
My pijeme čajíky granulovane na pokojný spánok,Pre celkovu pohodu a občas Feniklový,ovocný jablčkový,alebo bilinkový sáčkový.Silvinke čajíky chutia a hlavne v "terene" vonku.Doma moc nechce 😝 Ale vonku vypije kludne aj 100ml na 1 krát.

No ja idem dobruuuuuuuuuuuuuuu 😔

romanakatka
26. okt 2009

ciky ja viem, to ja aj preto som písala, že skúsim asi aj také či mu budú chutiť a či ho tiež preženie, bo mám obavy, že som mu ja dopomohla k tej hnačke... možno som mu ho spravila riedky... neviem ... 😖 no mne sa nezdalo a chutilo nám... aj mne...

macikjm
26. okt 2009

bei...aha...ja len aby to nebolo take suche...ako napr. zemiacik bol...trosku ju dusilo z neho...

a my sme zatial ziadne cajiky ani vodu nedavali...ale uz sa po niecom popozeram...

beadz
26. okt 2009

zienky, idem sa ja kurirovat. papaaaaa

petusko
autor
27. okt 2009

dobre ranko 🙂

najprv Sabinke vsetko najlepsie k prvym meninkam 🙂

a ak mame aj nevych polrocnikov, tak aj tym vela zdravicka 🙂

dneska sme spali celkom fajn, zobudili sme sa o 5.30 a po jedeni este zaspal do skoro siedmej. na veceru mal vcera kasu a este aj mliekom to zalial, tak asi to bolo sytejsie.

rozoberali ste nocniky, ja asi pouzivat nebudem, po skusenosti s petkom, ktory nocnik odmietal a pekne sa naucil rovno na zachod, sice to trvalo dlhsie, ale od dvoch rokov mal plienku iba na noc a od leta uz nema vobec. no ale uvidime, mozno Marceli bude iny...

k prikrmom, ja striedam ovocie, zeleninu, masko, ryzu, zemiaky, cestoviny, kasu. uz davam aj dvakrat denne nieco ine, napr. na obed zeleninu s maskom a vecer kasu, alebo vyzivku. a pomedzi to niekedy piskotik alebo kukuricnu chrumku. a pije len cistu vodu prevarenu.cajik sme este neskusali.

no dnes to vyzera na pekny den, vykuklo slniecko, tak dufam vydrzi aj do poobedia apojdeme konecne trosku von.

miavin
27. okt 2009

dobré ránko prajem, my pijeme čajík - zásadne hipp, ale babička urobila bylinkový a pohodička....najčastejšie však dávam feniklový alebo taký z byliniek, aj keď ten červený má veľmi rád - je fajnučký....

miavin
27. okt 2009

a Sabinkám a polročenkám všetko len to najlepšie... 😉

miavin
27. okt 2009

ozaj baby - chcem sa opýtať, myslíte, že 3 ročné dieťato by malo používať plienky na noc? a piť ešte nutrilon?

sabinazv
27. okt 2009

dobre ranko, aj ja aj ja som oslavenec, mam trochu viac ako polroka dnes 😅 😅 😅
Dve trojecky do zbierky 😉

Vsetko najlepsie Sabinke a aj ostatnym zelam 😵 😵 😵

miavin
27. okt 2009

ejha sabi - tak všetko najlepšie - kristove roky??? tak veľa zdravíčka, šťastia a rodinnej pohodičky a veľa veľa detičiek 😀 😀 😀

macikjm
27. okt 2009

ahojte....

aj ja sa pripajam k blahozelaniam...malej sabinke, ale aj velkej sabi vsetko naj k meninkam... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre