Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
27. okt 2009

komis, vo fotolabe je teraz na to lepsia akcia...

bea, veru som vcera pozerala fotodarceky, tak koopec zaujimavych veci sa da veru vybrat... mne sa pacila aj klucenka... lebo moj stary ma narodky cez vianoce, tak mu mozno nieco take vymyslim... 🙂

sabinazv
27. okt 2009

a viete co som si zelala nakoniec na narodky? odpadnete 😅

miavin
27. okt 2009

sabi - akurát si sťahujem z fotolab ten program - veď sa to dá urobiť aj doma.... to je super, pôjdem u nás zistiť cenu. my sme už raz dávali takéto kalendáre...asi pred 3 rokmi..... len nám debily urobily kalendár z novým rokom - ale mesiace boli zo starého,takže to nesedelo, ale svokrovci aspoň fotky mali 😀

beadz
27. okt 2009

sabi, ja som mojmu dala urobit nadhernu magnetku ze ocinko lubim ta. on zbiera magnetky, tak bude vyteseny jak male decko

beadz
27. okt 2009

no daj, sabi

sabinazv
27. okt 2009

mia veru, mozes sa s tym vyhrat doma... fotolab ma ovela lepsi softver na to ako happy...

beadz
27. okt 2009

permanentku do fitka ? 😀

miavin
27. okt 2009

sabi no čo si si želala?

sabinazv
27. okt 2009

bea, tak dam... pamat do notebooku 😅
operacnu... tak mam teraz pc rychly ako blesk 😵

sabinazv
27. okt 2009

daj pokoj.. ze permanentku... ma nici dieta aj bez toho dost 🙂

ale dnes ideme do welnesu... a tam ma oslavenec welnes aj fitko v den svojich menin alebo narodenim zdarma 😀 😎 no tak tam asi ostanem az do rana 😎

miavin
27. okt 2009

no ty kokso - tak to by mňa určite nenapadlo 😀 ale mm by to určite potešilo 😀

bambina
27. okt 2009

dobre ranko.
sabinke vsetko naj k dnesnym meninkam 🙂

sabinazv
27. okt 2009

mia.. mala som 512 a teraz mam 1300... viak ako moj chlop... asi mi bude zavidiet 😅

bambina
27. okt 2009

zabudla som dodat, samozrejme malej aj velkej co konikuju 🙂

beadz
27. okt 2009

sabi, tak toto by ma vobec ale vobec nikdy nenapadlo.
ty v podstate vies este skor co pisem ako to viem ja, nie ? 😀

krpcek
27. okt 2009

sabi ja ze nejaky diamant . . 😀 😀 😀 tak u nas vsetky veci co sa PC tyka ma pod palcom moj muz . . . ked sa mi nieco pokazi , tak len kricim.

bambi dakujeme. 🙂

sabinazv
27. okt 2009

bambi, dakujeeem 😉

krpcek
27. okt 2009

oibhifužtythhyjužfnbvbhnjm g hgň


to bolo dakujem od malej. 🙂

zuul
27. okt 2009

dobré ránko,

blahoželáme a prajeme veľa zdravíčka a šťastíčka. 😀
sabi tvoj darček by ma nenapadol. 😵

o vianočných sa radšej nebudem baviť lebo budem mať depku 😖 že nemám žiadny nápad

chcem sa opýtať už ste kupovali sedačku do auta namiesto vajca? akú? toľko ich je. 😝

sabinazv
27. okt 2009

no vsak aj u nas to ma na starosti muz... som reklamovala, ze mam pomaly notas... tak ze by sa mi zisla pamat... no tak som si ju zelala... lebo nejak ma ine nenapadlo chciet 😅

beadz
27. okt 2009

idem do sprchy, lebo o chvilu je krpec hore. dnes ho asi vezmem vyvencit niekde do obchodneho centra. ma 7 mesiacov, tak nech si vyberie nejaku hracku a ja mu aj tak kupim co budem chciet ja 😀 😀 😀

miavin
27. okt 2009

no ja to tak vidím, že naozaj urobíme kalendáre a nejaké hrnčeky, k tomu nejaký šampus a máme rodiny vybavené 😀

sabinazv
27. okt 2009

zuul, my sme tiez vo faze vyberania... ale chcem skocit aj s malym do nejake obchodu a vyskusat to s nim... a potom obzriem kde ju kupime... zatial sa mi pacia najviac concordacke sedacky..

bambina
27. okt 2009

krpy, Sabinka je uz riadne zdatna na PC. este chvilu a budem aj rozumiet co pise 😎

sabinazv
27. okt 2009

jej bea, tak aj simonko gratulace od nas... teda, ze 7 mesiacov... Danko nema ani 6 este 😅

miavin
27. okt 2009

jéééj bei - Šimonko má 7 mesiačikov - tak gratulujeme

adya01
27. okt 2009

bea: simonka si pamatam najviac z konika... precitala som si, ze sa narodil a odfrcala som do porodnice 🙂

misha666
27. okt 2009

ahojte kocky...tak my sme dnes o 9tej vyliezli z postele...emmka sa hrala a ja som spala 😀

bea...daj pusu simonkovi za nas k 7mim mesiacikom 😉

je neuveritelne sledovat ako tie deticky krasne rastu a co uz dokazu,,,,emmka uz krasne sama hopka...uz sa jej sem tam po mne podari zopakovat mama 😀 a dzavoce tak ze dakedy to znie ako odborne cudzie slova 😀 a moja mama ju naucila robit indiana ze si da ruku pred usta a robi vavava 😀

zuul...my ideme aj na sedacku aj na ohradku aj na par ostatnych veci do polska asi...ale aku kupime to neviem...ale urcite taku co tu stoji 200eur a v polsku 100eur 😖

miavin
27. okt 2009

misha - a kam do polska idete? určite sú tam sedačky lacnejšie - veď sme teraz aj my kupovali, keď som videla koľko stojí na svk skoro som odpadla 😲

komisakpd
27. okt 2009

beadz daj mi kontakt na tu babu z mimibarazu..vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre