Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

bambina
8. jún 2009

vdaka bei, dnes to vyskusam

ninnaricci
8. jún 2009

a prečo kočikujete vo vajíčku? nie je lepšia vanička?

bei...my sme už dávno prišli na to ako sa dá plakať aj s cumlom...preto dávam sab simplex...to je sladké...asi mu to pripomína mliečko....ale

ninnaricci
8. jún 2009

a niekedy je jeho rúčka najlepšia...to mlaska a mlaská 😀

bambina
8. jún 2009

ninna, vo vanicke mi stale place. v sobotu sme boli na nakup a cely cas spinkala vo vajicku

ninnaricci
8. jún 2009

my už aj vo vajíčku plačeme...to je asi od nálady...ale v aute, keď to s ním trasie pekne spinká...

bei...už dávnejšie som sa chcela opýtať...prečp cvičíte vojtovku?
...a kde budete chodiť na plavanie? nie je to až od pol roka?

beadz
8. jún 2009

ninna, ja preto vo vajci, lebo vraj treba polohovat a aj na brusko to je vraj dobre, ze trosku si ho tam potlaci. on mi nechce spinkat na boku viac ako 10 min., takze je vacsinou na chrbte, myslim ze mu to robi dobre ked je vo vajci.

ninnaricci
8. jún 2009

a náš drobec má asi úchylku na svietidla...keď s ním chodím po byte...tak musí skontrolovať každú lampu...samozrejme...že vypnutú...hoc aj večer by sa díval...noo to už nedovolím

zanulienka
8. jún 2009

moja dcera dneska prdi take veeelke 😀 akoby sme ju zato platili.chudatko ma uplne vystipany krk od tepla,tak jej tam vkuse sypem puder,aby mala suchy krk

beadz
8. jún 2009

ninna, cvicime, lebo podla neurologicky vraj nedrzi hlavku tak akoby mal. vobec nepozera na to ze mal zlomenu klucnu kost, ze skoro mesiac vobec nemohol lezat na tej strane, ze sa narodil 2 tt skor... ta rehabilitacna povedala ze robi vsetko tak ako ma. poznam viac ludi, ktori tiez mali cvicit a vykaslali sa na to a ked sli na kontrolu, tak ich pochvalili ze ako super sa zlepsili. to mas tak.. oni maju tabulku co ma dieta v akom veku robit a ak nie tak to riesia takto. na predporodke nam hovorili ze kazde babo ma svoj software a bude robit veci tak ako to ma naprogramovane a netreba sa nicim stresovat. ved niektore deti zacnu chodit rocne niektore ovela neskor... ja som chodila ako 10 mesacna a doteraz sa potkynam o svoje vlastne nohy 😀
a plavat budeme chodit az od 6 mesiaca (do via vitae, ale nerobia to oni, len si tam prenajimaju bazen, ak chces, dam ti kontakt), boli sme na prvej prednaske, kde nam povedali co musime dovtedy babo naucit, tak mame na to aspon dost casu, ale s rehabilitacnou sa chcem dohodnut ze pridem k nim, tam sa da uz aj teraz.

zanulienka
8. jún 2009

ninni-aj nasa,ked chcem trosku klud,zapnem lampu a kuka az jej oci idu vypadnut.mame heslo-lampa nas najlepsi priatel 😀

beadz
8. jún 2009

ninna, aj simon je zatazeny na lampy. ale to asi vela deticiek.

beadz
8. jún 2009

inak teraz ho mam pod hrazdou, tak sa smejem, lebo tolko naraba s ruckami, ze cakam kedy ju polame. skoda ze sa tu neda vlozit video 😀

ninnaricci
8. jún 2009

ináč náš drobčo ešte nedrží poriadne hlavičku keď je na brušku...drží...ale len chvílku...ale ked je na rukách tak nie je žiaden problém...skôr sme s dr. skonštatovali...že ma trošku gumené rúčky...tato je taký ohybný...dá nohy za krk 😀 ale tiež si myslím že každé dieťa je iné...už som tiež začala uvažovať...či nezačneme cvičiť...noo naša dr. zatial nič nespomínala...našťastie...

...naše lampy sú také smiešne...by ste nepovedali...a ja mu kupujem všelijaké hračky...a aj tak nalpepšia je lampa v obývačke 😀

bei..jasné pošli mi IP s kontaktom...tiež chcem chodiť plávať...

ninnaricci
8. jún 2009

idem sa pomaly chystať...ideme na 13tu k dr. ale asi aj vám tak dlho trvá kým sa obriadite...a som sama s drobcom...to je niekedy dosť na nervy...minule som sa na tri krát sprchovala...
...Maxim sa tak strháva zo sna...normálne stuhne...a má desivý výraz v očiach...dúfam, že to skoro prejde...až sa niekedy bojím...a potom pustí takýýý krik...to musí rýchlo na ruky a pomojkať
...a lubime kolotoč...hoc už sme z neho grckali...to sa vie vychechtávať na zvieratka
...tak pekný dník prajem všetkým..papaa

beadz
8. jún 2009

ninna, poslala som ti. papa

zuzik25
8. jún 2009

ahojte maminky a najkrajsie poklady na svete!
konecne pri PC, doteraz sa mi zle sedelo po tej operacii, aj malu som kojila v lahu. dnes som uz sama, mamina mi pomahala 4 dni a drahy je uz v praci, tak sa staram sama. uz ma brucho neboli, len mam take obavy, ze mi povolia stehy, ale to je len asi taky blbi pocit.
zajtra ideme do poradne, predpokladam ze vaha bude cez 5,5 kg.
Emmka sa uz smejka ked sa na nu usmejeme a strasne rozprava hrackam, najma hraciemu srdiecku, to ked prestane hrat tak sa dokaze strasne rozculovat. 😀 no podarena je vtedy.
zajtra ideme dat prepichnut aj uska, tak som zvedava ako to zvladneme.

A Emmka sa uz stala Bozim dietatkom, hodim par fotiek (ked najedem CD s fotkami) 😀 .

majka_dk
8. jún 2009

ahojte

tak pekne hlasim, ze sme sa po 7 dnoch vykakali 😀 sa tesim ako mala, to sa isto zlakol tych kompotov, co som sa chystala jest 😉

pikino
8. jún 2009

majka gratulujem. 😀 😀 😀

zuzik25
8. jún 2009

majak, super, my zas kakame o dusu, az za golier. 😀
pridala som foto.

pikino
8. jún 2009

zuzik mali ste len jedneho krstneho?

zuzik25
8. jún 2009

piki, ano len jedneho, lebo nik iny nemal vsteky sviatosti. nerobili s tym problem ze len jeden.

majka_dk
8. jún 2009

zuzik mala aka princezna 🙂

pikino
8. jún 2009

lebo mysme na tom rovnako, iba jedna jedinama birmovku. u nas suvsetci taki neznabohovia. 😝

hotelacka
8. jún 2009

Ahojte babenky..

Zuzik mala je kraasna.. a chvalim aj maminku s tatinkom /boli ste kraasne zladeny.. 😀 /

sali
8. jún 2009

Ahojte. Moji chalani sa usmievaju na lampu dokonca jej aj niečo rozpravaju tou svojou rečou. Minule sa zdalo že sa s lampou aj hadaju.Chalani si nepchali ručky do pusinky len tento tyzden tak neviem zeby nam isli už zubky ,ale to sa mi zda skoro.

pikino
8. jún 2009

sali asi nasli to caro, zuzlat si rucicky. asa ich smula az to mlaska.

zubky rastu od 6. mesiaca

zuul
8. jún 2009

je tu niekto?

luca33
8. jún 2009

bambina, tvoja mala je uplne ako moja. Nechce sa vozit v kociku. Akonahle ju vlozim do vanicky, spusti strasny rev. Sme vonku hodinu a ona z toho polovicu preplace. Ked jej dam cumel, tak ju akurat dobre rozculim 🙂 A tiez by najradsej bola cely den na rukach. Nechcela cez den vobec spavat. Az som nakoniec zistila, ze na nu funguje babyvak. Cez den v nom pekne zaspi a potom ju mozem aj prelozit do lehatka a mam chvilku klud. Vcera sme boli dlhsie vonku a mala nakoniec cely cas cucala vo vaku a manzel tlacil kocik 🙂 Tak to asi nakoniec vzdam a necham kocik doma. Vak nam zatial funguje. Velmi rychlo sa v nom vzdy ukludni. Vyskusaj 🙂

luca33
8. jún 2009

Inak, my sme tu asi najmensi. Dominika ma len 4100g. Pred troma tyzdnami mala 56 cm. Teraz neviem kolko, nemerali sme ju 🙂 Snad sa aj my konene rozbehneme a dobehneme vas 🙂

cikyta
8. jún 2009

Ahojte ☹ Sakra.Od 1 vnoci doteraz je moja malá hore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Spala na obed pol hodky vonku.To je všetko.
Oči cez celu hlavu a občasne ukrutné revy.To je celý den.Ešteže už prišiel ocko domov.Od rána som mala v umývadle riady,čo som ich nemala kedy umyť. 😠 Na nervy!!!!!!!!!!
Ráno idem na krv.Hádam niečo odsajem pre malu,kým mi ju bude muž strážiť.A na obed mám výsledky (či mám pichať ten fraxiparín ešte,či už nie.Ježiš,už nechcem!Nemám už ani kam!) A máme aj poradnu s malou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre