Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
6. nov 2009

ja som sa tiez bala dat nepomixovane a tak opatrne som davala ale tak dufam ze mu to pojde aj dalej takto...

beadz
6. nov 2009

doo, na jednej strane je pravda ze kojenie je super, hlavne ziaden problem s pripravou... ale na druhej strane vidim ako svagrina oducala od cicky, musela na tyzden dat maleho k rodicom... ja som rada, ze simon sa celkom dobre preorientoval na flasku. ja som chcela tiez co najdlhsie kojit, ale on kuse ako dabel, tak to sa neda vydrzat. hoci mliecko este trochu mam. sice uz by sa teraz z toho nenapapal, ale predsa...

romanakatka
6. nov 2009

Náš krpec má problémy s tým trávením 😖 keď aj spapá väčšie kúsky, všetko nájdem v plienke ☹

dooscoby
6. nov 2009

janka ved to ...vravim si ze ten zaklad som jej dala a ked to bude do roka tak to bude krasne 🙂 ...mozno mu nie ze stacilo ale sam sa odstavil...vraj daktore deticky sa odstavia same aj v 4 mesiacoch..tazko povedat....len keby to nocne kojenie nebolo take unavne ☹ ☹

sabinazv
6. nov 2009

doos, no ved uvidim kolko od minula pribral... vsak ja sa neponahlam, ja chcem pekne pomaly prikrmovat, len uz nech sa na nieco chyti....

katka, nasla som na suchu nadchu, pocit upchateho nosa Sambucus 5CH, 5 granul 4x denne, pocit upchateho nosa, ktory nuti choreho dychat ustami, prudky dusivy kasel, dieta sa nadychuje, ale stazene vydychuje... (to asi nie je pre vas)

vodnata nadcha... na to mame doma Alium ceppa (to je cibula), ak ma riedke sopliky

jankaaa
6. nov 2009

romi ja som tiez dnes nasla v plienke to co vcera papal....

doo ja sa tym uz radsej nezaoberam lebo je mi to luto ale s tym uz nic nenarobim...

dooscoby
6. nov 2009

bea toho kusania sa obavam aj ja a odnaucania od cici...je to taky maly zavislacik 😝 ...kojenie je pohodlne ale neodsudzujem maminy co davaju UM....ani neratam kolko krat som s tym chcela prastit..hlavne na zaciatku ked cucala aj hodinu....laska neprechadza cez prsnik

anib
6. nov 2009

katka,aj my sme mali take problemy s kakou - od banana, aj tie kusky, teraz opat len kojim,tak je to uz ok
zuby nist, dnes sa raz pretocila, ale este sa jej nechce, ked si ju polozim na kolena - uz zacina pouzivat telicko a myka sa z 1 strany na druhu

dooscoby
6. nov 2009

my tiez mavame kusky v plienke a o farbe a smradecku nehovoriac 😀

sabi ty si daky expert na homeo 🙂

sabinazv
6. nov 2009

katka, takym stylom presne spi aj nas maly... ritku dviha, puci sa, stona, funi... 🙂

uz vas msuim opustit, lebo moja polovicka tu taka smutna na mna pozera, ze ho zanedbavam 🙂
pekny vecer prajem a krasnu noc, paaa 😎

dooscoby
6. nov 2009

sabi pekny vecer papa 🙂

sabinazv
6. nov 2009

doos, nie som... toto mam po ruke taku knizku pre laikov a tak vseobecne... sice ma to bavi, ale nerozumiem tomu tak, aby som radila nejake "vaznejsie" lieky 😉 uz bezim bru nocku

beadz
6. nov 2009

doo, je to fakt otras. ved len do ruky ked ma kusne, tak to stoji za to...
ale mozno barborka bude neznejsia 😉
anib, ja uz len spominam na tie stare dobre casy. dnes som bola v kuchyni a odbehla som do detskej ze preco je tak ticho a on nikde, nasla som ho v obyvacke, cize na druhej strane bytu. prekolenackoval celu chodbu ani som si nevsimla. hlavne ze sme kupili koberec aby som ho nemusela strazit, a je tam nula minut, najviac ho laka plavajuca podlaha a dlazdice 😕

beadz
6. nov 2009

sabi, dobru 🙂

dooscoby
6. nov 2009

bea nasa sa len toci dokola...plazenie a lozenie este nehrozi tak si uzivam kym mozem....som kupila tie penove puzzle a konecne si netrieska hlavinu o zem pri pretacani tak sa vytesujem

romanakatka
6. nov 2009

sabi no skúsime, ale sme mali podobný problém ako zuul, tak skúsim sa ešte jej spýtať čo im pomohlo...

tak s kakou to je aj u Vás tak??? No teda ... a to mi dokyna povedala, že kúsky keď vidno, že to je nem dobre... tak ste ma upokojili... 🙂

romanakatka
6. nov 2009

bea tak toto máme rovnaké 😀 náš krpec tiež neskutočne lezie a teda najzaújimavejšia je podlaha a hlavne keď o ňu môže niečo trieskať 😀

macikjm
6. nov 2009

aj my mame v plienocke rozne farby,,,teraz to bolo, ked papala cviklu...zaujimave...

najnovsie bude do zelena z brokolice... 😀

beadz
6. nov 2009

doo, simon sa dviha o vsetko co ho cestou stretne, a poviem ti, oci uz musim mat vsade. napr. nevie chudacik pochopit ze o hojdacie kreslo sa nemoze chytit ked sa chce postavit 😀

jankaaa
6. nov 2009

doo ako si spokojna s tymi puzzle?lebo ja to chcem kupit malemu...u nas tiez este nehrozi ani lozenie ani plazenie horko tazko hopkame troska

jankaaa
6. nov 2009

romi a preco je to nem dobre ked vidno kusky v kake?

lenka1smejka
6. nov 2009

Baby po vas sa to neda precotat tooolko vela tu pisete ,ze nestiham 🙂 Inak mne menstruacia dosla 4mesiace po porode a teraz som ju mala uz 3krat ale velmi nepravidelne.Inak yv ste boli na prehliadke po 6tyzdnoch?Ja som doteraz nebola 😒

aine04-mna po porode uz brucho pri menstruacii neboli ale pred tam ma veeeelmi bolel ale teraz ma bolievaju prsia

sabinazv-aku davas kasu od nestle?Mi kupujeme tu hotovu je to v takych skatulkach ako dzusiky.Tie co sa musia zarabat mne glockaju

petusko-tebe pri vysavaci spi?Mne place ako keby ju isiel zjest 🙂 mozno ju na to neskor budem strasit aby posluchala 😀

pikino-aj mne mala raz nekakala tyzden a vobec ani nevyzerala,ze sa jej chce az raz zacala tlacit a nemohla.Uplne sa jej to tam zapieklo a isli sme na pohotovost lebo bola nedela a dali jej cipok od vtedy davam bacha ked nekaka 3dni uz aj jej davam rektarnu rurku aj ked teraz mi aj 4x kaka za den

beadz
6. nov 2009

kati, my mame v chodbe vstavanu skrinu so zrkadlom,tak to je najsuper pre neho. klakne si pred neho a bucha hlavu o zrkadlo a rozmysla ako je to mozne 😀
macik, po brokolici je fakt hnusna kaka. bodkovana a hroooozne smrdi 😀

macikjm
6. nov 2009

bei...no tesim sa...ale vyzera to tak ze mi bude kakat obden,,,lebo dnes zase nic...

romanakatka
6. nov 2009

no to neviem, ale vyzisťím v utorok na poradni, lebo ja som jej 1x spomínala, že ako sme začali s príkrmami, tak viac kakošíme a ona na to, že to nevadí a je to ok, kým v kake nemá kúsky nestrávenej potravy... no a vtedy nemal, potom začali hnačky a kakošíme aj 7x za deň a tak sme tam zase boli, povedala, že podľa príznakov to vyzerá na zúbky, lebo infekcie sprevádza vždy teplota a tú nemáme... no ale teraz máme v každej kake aj nestrávenú potravu... tak to budem zase riešiť na poradni...

dooscoby
6. nov 2009

bea 😀 juj rozkosne dieta to mas...a zrkadlo je naj...barborka ho miluje a rada po nom tapka

janka som spokojna...a kup take s cislami lebo kamoske mala sa to snazi vyberat a tie obrazkove su zdrobnych kuskov nech to neprehltne omylom

lenka ja som mrchu este nedostala a ani na kontrole som nebola ☹

macikjm
6. nov 2009

ninka sa toci ako vrtulka aj sa pritiahne na ruckach k comu chce...sem-tam podskoci dopredu...ale na 4 este nie...len sa na mieste pohybuje hore dole...a ked sa jej uz nechce, tak dvihne naraz rucky a nozky a zlosti sa...nasmejeme sa z nej... 😀

beadz
6. nov 2009

lenka, pozor na rurky, deticky si na to velmi lahko zvyknu a a bude mat problem sa bez toho vykakat.

romanakatka
6. nov 2009

bea 😀 aj my máme v chodbe vstavanú skriňu zo zrkadlom, no našťastie ju ešte neobjavil... nedovolím mu zatiaľ odplaziť sa z obyvky, vždy keď je len trochu mimo vyhradenej plochy tak ho prenášam späť ako mača, lebo nemáme podlahové kúrenie a celkom ťahá na tej zemi... 😉 no ale neviem dokedy sa mi podarí ho takto pacifikovať 😅

beadz
6. nov 2009

macik, ani sa nenazdas a bude lietat po styroch. ja som si tiez pred par dnami hovorila ze este mame cas na kupovanie puzzle alebo koberca a dnes mu je aj to malo. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre