Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

majka_dk
17. nov 2009

28 😉

majka_dk
17. nov 2009

😀

elfi1
17. nov 2009

ahojte,
nestiham sem chodit. furt cosi ine robim.
ale teraz som konecne vysikovala manzela s malym von, tak som chvilu pri PC. ale zas tu maturujem nad domacim rozpoctom. neviem prist na to, kde sme dali 40 Eur. nesedi mi to. do kelu. Tabulku mam jak hrom, krizom krazom poprepajane, koloniek a stlpcekov - vsetko rozdelene a stale mi tam cosi nesedi 😠 😀

elfi1
17. nov 2009

aha, sak som ani nenapisala, ze ako sa mame
Domko je v poriadku, ale stale ho tie zubky dost trapia. hore mu uz vidno aj 4-ty zub, ale este ho na dotyk necitim. je to take smiesne, ked su to dvojky 😀
lozi, stavia sa, nezbednik je to velky
zaspavanie v postielke stale v nedohladne.
a ja som nejaka unavena, kazda blbost ma dokaze vynervacit. neviem, ci je to takym dlhodobym nedostatocnym spankom a odpocinkom. ale aj tak som na tom este omnoho lepsie ako mnohe z vas, ked vam ani nema kto drobcekov postrazit. mne nasi velmi pomahaju. tak neviem preco ma dokaze domco tak vytocit, ked je nervozny, alebo sa nechce dat obliec, uspat, prebalit ....

zanulienka
17. nov 2009

elfi-vy normalne vediete tabulku kolko minate?

elfi1
17. nov 2009

zanu - ano. inak nebol vobec prehlad. takto tam mam vsetky prijmy, vsetky vydaje na domacnost. kazdy blocek nahodim do prislusneho stlpceka - potraviny, drogeria, Dominko, pes, oblecenie, ostatne .... 😀 no a aj tak niekedy chyba a neviem, co sme kupovali. bud to bolo bez bloku, alebo nastava chaos aj vtedy,ked si manzel zoberie bez mojho vedomia a zabudne povedat.

a ked si berie on, tak ked to neminie, tak mi to da o tyzden aj s dalsim zarobkom a potom je to trosilinku skreslene, ale to uz je taky detail 🙂

krpcek
17. nov 2009

ahojte.

elfi a ked nesedi tak potom co? hadka?

elfi1
17. nov 2009

krpy - nie, potom mam nervy 😀 . ale vacsinou na to prideme, alebo aj tak vieme,ze to nikto cudzi nezobral, ze len sme zabudli, ze na co sa to minulo, alebo ze si to manzel zobral. tak co uz. nerobim z toho vedu, ale stve ma to.
ide o to, aby sme priblizne vedeli, kolko na co miname.
alebo mam zvlast prachy zo svadby a viem,co sme si za ne kupili a kolko nam este zostalo

elfi1
17. nov 2009

idem sa hrat s malym, lebo manzel ide varit. a drobec sa furt niekde buchne a potom je rev. tak idem davat pozor 😀
snad este vecer nakuknem. ved uz mam abstak

zanulienka
17. nov 2009

to by som nevedela robit,ja minam kade chodim

elfi1
17. nov 2009

az raz budeme zarabat tazke prachy, tak to ani ja nebudem sledovat 😀

zanulienka
17. nov 2009

je smutna tato situacia na celom svete ☹

ni.kolet
17. nov 2009

Ahojte. Dneska mal malý k 7 mesiačikom prvý krát rybku. Udusenú mrkvičku, zemiačiky a pangasa. Ja mu to mixujem s ponorným a chutilo mu veľmi. A potom sme boli na výlete v Nitre. Cestu tam a naspäť prespal a tam bol ako med. Plno ľudí a svetlá to je jeho. Boli sme si pozerať sedačku a pri tom sme skončili. A pridala som foto.

sabinazv
17. nov 2009

dobry vecer,

moje dieta uz zalomilo, od 13.30 nespal a tak teraz ho odpalilo skor... no nevadi...

nikolet, fuha... uz ryby? to ti odporucila dokyna? lebo ja vsade citam, ze az po roku ryby... a zvlast morske... inac raz som citala taky dost desivy clanok o pangasiusoch, sme to preberali ked sme boli tehotne... ze ake su v konecnom dosledku nezdrave, lebo ziju v takej oblasti, ktora je znecistena... Tak aj ja som odvtedy velmi striedma pri ich konzumacii... aj ked sa mi paci, ze su bez kosti, o tom potom...

nany, robila som vyzivu bez cukru... jablka boli dost sladke, ak by to bolo kysle, tak mam nachystany hroznovy cukor (to pripadne mozem prisladit neskor, alebo piskotami)

romanakatka, blahozelam k zubom 😉 A teda ta tvoja svokra ako vidim si neda povedat a nerespektuje ta... to by chcelo dako raznejsie sa vyjadrit...
A ako dopadol rozbor stolice u dr.? Ja som volala kvoli mocu, a ze je OK...

ni.kolet
17. nov 2009

Vieš čo Sabi, ja som to nedávno niekde čítala, že je dobré začať s rybkami, hocijakými, tak v siedmom mesiaci. Inak ma napadá, že nás voľakedy kŕmili nejakým rybacím olejom, či to to bolo.

sabinazv
17. nov 2009

hej? lebo ja som sa s takmy nestretla... ale nehadam sa, len som to videla take zdoraznene, ze hlavne morske ryby nie tak skoro...

ten rybi olej teraz nahradil vigantol... daval sa ako doplnok vitaminu D

jankaaa
17. nov 2009

ahojte babulky co je tu nove?
nemala som v poslednej dobe cas prist tu medzi vas maly bol chory behali sme po vysetreniach ...uz je to hadam v poriadku a snad uz sme prisli aj nato preco tak placka co ma tych bacilov v brusku tak zrejme oni mu spôsobuju bolest a tiez nam asi idu dalsie zubky....

a vcera sme oslavili 7mesiacikov 🙂

ni.kolet
17. nov 2009

Ten môj spí už 2 hodiny. 😕 Obyčajne toľko spí za celý deň dokopy. Tuším ho to shopingovanie nejako zmohlo.

Ryby v jedálnom lístku môžu znížiť riziko ekzémov - ochorení kože o 25 %. V článku sa spomína začať s konzumáciou do deviateho mesiaca. Ja predpokladám, že nabudúce ju bude mať o dva týždne. Čiže občas.

miavin
17. nov 2009

ahojte babule. Tak čo tu nové? nebola som tu lebo nestíham, malý je chorý hrozne kašle, zajtra ideme na kontrolu, tak uvidím, čo nám dokyna povie....
zanu - už máte zúbky? lebo my asi čoskoro budeme niečo mať...aspoň to tak vyzerá....

zanulienka
17. nov 2009

ja velmi neverim tym dovazanym rybam co vam dovezu od nas.my ich mame cerstve,kazdy den su v obchode cerstve a aj to predavaju len do 11.00,aby sa nepokazili

cikyta
17. nov 2009

Majka,všetko najlepšie k narodeninkám!!!!!!! 😵 (Panšušky-hm...Len mám pár super teplákov+overalov,čo su hrube frote a nemaju celu pätu a su to pižamká....tak hlavne preto tie ponožky 😒 )
Elfi-fuha.Ja že tabulky existuju len u Engie v paneláku.Ale proti gustu žiaden dišputát.
My míname zo spoločnej kopy a občas si urobíme radosť a kupime nie moc potrebné veci.Ale o tom je život.Treba aj žiť.

cikyta
17. nov 2009

Jankaa všetko najlepšie k 7.mes. 🙂

zanulienka
17. nov 2009

sabi-aka je ta adresa na tie fotky,co si sama urobis.zabudla som-nieco www.photo.

sabinazv
17. nov 2009

a moj maly je uz aj hore... zobudil sa s velkym placom a pokakal sa... brusko ho bolelo zrejme... hm a vobec nemalo z coho, uplne jednoduchy jedalny listok som dnes mala, on nic ine nejedol, kedze sme boli mimo domu... 😒

zanu, tym rybam neverim ani ja... ale co mame robit, kupit si rybnik a pestovat ich tam? 😅
Inac ja ked som bola liecena na alergiu koznu, tak mi dokyna kazala na urcitu dobu vylucit ryby, paradajky a jahody - ze su to najviac alergizujuce potraviny...

a taktiez blahozelam vsetkym oslavencom, detickam a aj velkej Majke 😉

sabinazv
17. nov 2009

tie co mam v albume? photofunia.com

sabinazv
17. nov 2009

aj na imikimi.com je kopec motivov, aj takych vianocnych...

zanulienka
17. nov 2009

sabi-a vo ti brani nemat rybnik 😀

jankaaa
17. nov 2009

ciky dakujeme 🙂

no moj drobec teraz velmi nepapa lebo ma dietu takze musim robit len take dietne a moc mu nechuti uz

zuzik25
17. nov 2009

cafte,
nasa mala spi od 18:30, no a teraz neviem ci ju nechat spat alebo zobudit na kupanie.

sabi, sak skoro za domom mas rybnik
😉

sabinazv
17. nov 2009

ciky, to s tymi ponozkami robi aj nas maly furt... aj v noci v polospanku ked papa, ale ruky musia drzat chodidla... inak to nejde.. na noc to riesim overalom a cez den pancuchami... alebo ked ma teplaky, tak natahovat ponozky stale nazad... 🙂

jaj a moje dieta sa cez vikend tak rozrecnilo... riadne zvatla... tetete, pepe, mam, dada, dede, bebe atd., je to straaaasne milene 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre