Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
24. nov 2009

ahojte, tak my máme po kontrole - naďalej ATB, v piatok kontrolný výter, mucosolvan a všetky kvapky čo doteraz a odsávať a odsávať, ale vraj pekne odkašlieva.....

macikjm
24. nov 2009

ahojte...
ninka prave zalomila...ja som vas docitala...
dnes sme boli v pizzerke s kamoskami...ninka bola zlatucka...kricala na celu pizzerku...a dnes mame 7 mesiacikov...prvykrat papala spenat...kupila som jej od hami, ten so zemiacikom...zjedla vsetko....sice na dvakrat, ale zjedla...ninka zatial papa len obedik...a zje kedy ako...ale sto ml nema problem...
som zvedava ako bude papat ovocie...chcem ho davat ako olovrant...
no pozeram, ze sme sa rozkramovali poriadne...

macikjm
24. nov 2009

mia...tak nech je alexik uplne fit...ja dnes dojedam poslednu tbl. atb.... 🙄

miavin
24. nov 2009

macik - ďakujem, posnažíme sa - len to má vraj dlhší priebeh tie "koky" 😀

zuzik25
24. nov 2009

kde ste kto?

mala uz spinka a asi za chvilku zalomim aj ja, mna to plavanie hadam vystavuje viac ako ju. 😝

cikyta
24. nov 2009

No tak ja som si na stare kolená kupila kupila už 3 odsavačku.Tentokrát elektricku 😝

zanulienka
24. nov 2009

ciky-ty co?si sa dala za dojicku?

macikjm
24. nov 2009

ciky...dobra si...ja nemam ani jednu...ja ked odsvam, tak rucne strucne... 😀

cikyta
24. nov 2009

😀 Zanu-večer jej dám UM a tak musím odsať cecky,kedže su plne.Som zvedava,či bude z UM lepšie spať.A také mlieko sa vždycky hodí...teda hlavne nám,lebo pár ludí nám donieslo kašu,ktora sa robí z mlieka,nie vody,tak musím dojiť. 😅

cikyta
24. nov 2009

Macik-ty máš dobručku Ninušku.
Lenže ja musím odsať rýchlo,lebo už mi to mačiatko za pätami piští.

cikyta
24. nov 2009

Ale táto elektrická je dobra haluz.Bolí to a ťahá.....no sado praso 😝

macikjm
24. nov 2009

no...dobrucka je....ked spi.... 😀 😀 ale nie nie...to co pises ty o svojej silvinke...to zatial u nas neplati... 😅

cikyta
24. nov 2009

Teraz sedká na zemi a ťahá ockovi chlpy na nohách.Ona sa vie pekne hrať,ale ked ma zbadá-no koniec.Revyyyy....a prestane,len ked si ju vezmem na ruky a mojkám.Sakra,zrejme som ju rozmaznala.Je na mna naviazaná ako čert-hlavne večer a v noci.

macikjm
24. nov 2009

este nespi???drobunka???
ninus uz zarezava... 🤐
zdravime sisinku...nech uz ide spinkat.... 😉

cikyta
24. nov 2009

Tá? 😀

macikjm
24. nov 2009

ciky...ale vlasky ma super...nie je jej dedkom majster N.... 😅 😵 😀

cikyta
24. nov 2009

Pred chvílou vstala.nabrala druhý dych a hádam okolo 22:00 zaspí zas.(Počítam , že na pol hodinku a takto až do rána ☹ )
Dakujeme za pozdrav 😵 Zíde sa zdravíčko štvrtok,alebo piatok u ortopeda 🙂

cikyta
24. nov 2009

Že majster N ! Ja umrem 😀 😀 😀

No idem...zavetrilo ma to mačiatko ☹ a naťahuje ručky...............
Dobru nocku!!!!!!!!

macikjm
24. nov 2009

drzime palce u ortopeda...pfuj pfuj....nech su klbiky ok...

dobru nocku... 😉

elfi1
24. nov 2009

ahojte
ja niekedy rozmyslam, ze ci mu tie príkrmy stacia, ci dost papa, alebo ci uz by nemal aj nieco dalsie. lebo akosi to nestiham sledovat, ze tie tyzdne utekaju a ze aby som nejako nepozabudla na volaco a pod.
ale zeleninku papa krasne, rano ovocie ako kedy. a momentalne moc nechce vecer kasu. teraz mame krupicnu s medom - mliecnu a raz vypije krasne aj 120 ml a inokedy sa zbrnda s tym a nevypije ani 50ml. dnes som mu do MM zarobila slivkovu a dala este aj troska tej mliecnej krupicnej a tiez nic-moc

komisakpd
24. nov 2009

baby tie kase davate na flasu?

cikyta
24. nov 2009

Komi-my papáme príkrmy+kaše lyžičkou.

Takže 130 UM stihla+15 minut na cecku..............som zvedava na noc ☹ papa

jankaaa
25. nov 2009

ahojte ako sa tu mate?
babenky co nove ste uz pridali drobcom do stravy?ja nejak nemam teraz cas to odsledovat a este aj drzime dietu a teraz nemozme nic nove papat ale aby som vedela ked uz to bude ok....dakujem vam

beadz
25. nov 2009

dobre ranko.
komi, ja davam tiez prikrmy a kasu na lyzicku. len ked velmi vymysla, tak mu kasu zriedim a dam do flase aby som to zbytocne nevyhodila.
jani, my papame zeleninu, ryzu, zltok, masko - to na obed, na desiatu vyzivu s piskotou a niekedy s bananom, a na olovrant kasu.

beadz
25. nov 2009

inak kocky, poznate tuto stranku ? http://tahakdolekarne.ic.cz/index.html
tak ak nie, tak mozte postudovat 😉

beadz
25. nov 2009

tak maly je hore, ja padam. papa

beadz
25. nov 2009

ale dobre som si sama so sebou pokecala 😀

cikyta
25. nov 2009

Sabi,ako si to písala o tej chamomile??
Máme 9ch a ty dávaš 15,či 10ch?

zuul
25. nov 2009

ahojte maminky,

elfi neboj isto nič nezanedbáš. Dominik by mal papať 6x do tt mäsko a 1x žltok. my sme mali žĺtok včera v špenáte a dnes to bude zemiaková kaša s maslom a mliekom UM a kuracie mäsko a aj hrášok som tam pridala.

inak my papáme. ráno o 6,20 budíček to dostal didu. potom okolo 8,00 jogurt (bielu sladkú aktíviu) pekne z nej kaká s pečivkom, teraz spinká. keď sa zobudí tak výživu, zapijeme UM z obyčajného pohára 😀 , na obed uvarené, potom okolo 16,00 puding, a ak boh dá tak o 18,00 kašu z lyžičky - včera nechcel 😝 a na uspatie večer didu. a celú noc didu.

dnes sme boli hore len 4x. juchúúúúúúú 😀

ciky ja dávam 15ch.

bei super stránka, už ju mám v obľúbených

cikyta
25. nov 2009

Díky Zuul 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre