Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
10. jan 2010

ahojte - ďakujeme za gratulácie - potešilo to, aj keď náš drobec bude oslavovať až 27.2 - ale nevadí...je to super, že ste si spomenuli.
no my sme od včera u našich - u nás nebol vôbec prúd celú noc a až poobede zapli - som normálne nemala ako urobiť malému jesť, ešte že na polhodky zapli - aby som prevarila vodu na mliečko - ráno o 5 som ho ohrievala vlastným telom ..... lebo ináč sa nedalo...... no hrozné, tak som sa rozhodla ísť k našim, tu prší a prši...už mi to ide na nervy.
no prajem vám krásnu nedeľu 😉

ni.kolet
10. jan 2010

Miavin to akože čo? 27.2. je predsa Bohuša.

petusko
autor
10. jan 2010

ahojte 🙂
prisla som vas pozdravit a dodatocne zablahozelat oslavencom 🙂 😉
miavinkin maly je tusim Alexander a ten oslavuje 27.2. 😉
my sa mame fajn, nastastie sme zdravi, papat chuti, aj spanie je vcelku o.k. 🙂
pridala som aj par vianocnych a zasnezenych foto 😉
prajem peknu, aj ked uprsanu nedelu 🙂

ninnaricci
10. jan 2010

ahojte...
...my sme sa včera vrátili z výletu v Tatrách...joooj super bolo...len ja som si moc neodýchla...drobec si vyžadoval maximálnu pozornosť...noo ten jeho úsmev stál za to...sem tam bojové podmienky...ale dalo sa...
...pridala som aj pár foto...

...ináč rastieme ako z vody...zúbky máme 2spodné...papáme zatial v pohode...
...a ináč mám pociť, že o chvílu budem musieť zájsť na rehabku...lebo ma taaak bolí chrbát...uspávame stále na rukách...ale už asi budeme musieť začať výcvik uspávania v postielke...noo neviem...dúfam, že sa nám ho skoro naučí zaspávať v postielke...

ni.kolet
10. jan 2010

Jaj, ja som kukla január a fakt 27.2. je Alexander. 😅

elfi1
10. jan 2010

nasa autosedacka, takze je to Recaro Startilght a nie Young sport
http://autosedacky.heureka.sk/storchenmuhle-sta...

ninnaricci
10. jan 2010

...k autosedačkám...

...please...ak máte niekto skúsenosť s romer king...tak napíšte či sú drobci spokojní...myslím že Krpy spomínala, že ju bude mať požičanú...
...velmi mi tým pomôžete...

krpcek
10. jan 2010

ahojte.
nina ja som mala pozicanu maxi cosi priori. . . romer sme mali vajicko, ale moc spokojna som s nim nebola.
teraz som vybrala pre malu maxi cosi tobi. . tak uvidime.
inak aj ta priori bola dobra. . . ak sa tobi neosvedci potom si kupim priori. 🙂

ninnaricci
10. jan 2010

ahaaa...lebo tiež zvažujem MC tobi...alebo Romer king...zatial vyhráva king...už mi z tých autosedačiek hrabe...

skorvankova
10. jan 2010

ninna krasnucky je tvoj ,,bubuštek,,

Tak dnes som maleho zobudila rano o 8,00, prvy krat zaspal o 11,30 na 1,5 hod, potom zaspal o 16,00 na 40 minut a potom az o 20,00, som myslela ze uz ako na noc a on tu teraz beha v postielke a keca si tie svoje,,slovicka,, ☹

zanulienka
11. jan 2010

cafte,baby moja elaia ma uz vyse tyzdna hnacky,nie vela,ale pretecie jej to cez plienku,cize musim prezliekat aj v noci.moze to byt zo zubkov,ma napuchnute horne dasienka,brusko ju neboli a apetit ma tiez dobry.len sa mi nezda,ze uz tiehnacky trvaju dlho,aj ked kazdy hovori,ze je to normalne pri raste zubov

pikino
11. jan 2010

cafteeeeee.

my sme boli vcera sa konecne vyvencit a malu strazili svokrovci.
to decko uz je take zahuhnane ze uz nema vobec hlas. chuda male. a ked vidi odsavacku reve ako sialena.

dnes bola sikovna a prevrha psom misku na vodu. spokojne si v tom zaplavala a ja som cela nervna ju prezliekala. 😠 opica krpata. teraz mi uz skoro dve hodiny spi. ona spinkava cez den 2x hodinku az dve. davam pozor aby bola najneskor o 18:00 hore aby neponocovala.

baska19
11. jan 2010

ahojte tak to na všetkych uradoch maju tlačiva len tu su take trubky že nevedia ake tlačivo maju dať ľudom, bola som tam s mojou žiadosťou a ta pani že nebojte sa o nič nepridete len sa zastavte až na začiatku februara lebo zatiaľ nevieme ako to budeme vybavovať lebo rozhodnutia budu pisať na každu žiadosť. Tak to je sila čiže dostanem zvyšeny rodičak až v marci aj s doplatkom od januara lebo skôr to nestihnu.

zaujimave že všade inde vedia ake tlačivo použiť 😠

miavin
11. jan 2010

áááááááááááhojte
nikolet - 27.2 má meniny Alexander - viem to, lebo mm oslavuje a teda aj náš synátor....
no a dievčence - idem sa pochváliť - náš drobec robí prvé kroky sám - už sa mu 4 podarili a potom sa od stola sám otočil a pustil sa do chodby čo je asi meter aj niečo - a prešiel úplne sám je to úžasný pocit...len oveľa viac starostí - aby sa niekde nebuchol....lebo ešte to nie je na 100% ale tešíme sa.... 😀

ni.kolet
11. jan 2010

Miavin, ja som zle pozrela v kalendári, namiesto februára som pozerala január.

korelka
11. jan 2010

ahojte!!!

mia - to je supeeeeeeeeer!!! Alexik je uzasny!!! 😀

miavin
12. jan 2010

korelka - ďakujeme - je to fakt bohovský pohľad tie prvé krôčiky - také zlaté..... 😀

nany100
12. jan 2010

ahojte, mia gratulujeme k prvým krôčikom 😉

piki, rýchlo sa vyzdravte, hnusné choroby ☹ ...my sme už našťastie zdavučkí, klop-klop 😉

a včera śom zaniesla už vyplnené tlačivo o zvýšenie RP na UPSVaR, tak už len aby posielali prachy 😀

krpcek
12. jan 2010

ahojte.

mia gratulujeme k prvym krocikom. . . a to si tu nedavno stresovala, ze sa neotaca. 😀 😀 😀 😉

zanulienka
12. jan 2010

caf,mia-posielame pusinku Alexikovy 😉

miavin
12. jan 2010

ahojte - ďakujeme za gratulácie - veľmi sa tešíme z toho je to fakt bomba
krpy - no vidíš - to ja streswomen 😀
ááá zanu - našim drobcom všetko najlepšie - vybozkaj Elaiu - 9 krát - keďže 9 mesiačikov dnes 🙂 😉

macikjm
12. jan 2010

ahojte babulky...
mia...aj my gratulujeme...aj k 9. mes....aj zanu...
ninka sa uz da na kolienka v postielke a uz pomaly skusa vstavat aj na nozicky...ale chodza este nehrozi....aj dobre...lozi a to uz ma clovek co robit,aby ustriehol,kam sa vyberie a za cim... 😀 no,ale tesime sa...

giuli
12. jan 2010

gratulujeme k deviatim mesiačikom ... 😵

korelka
12. jan 2010

vsetko najlepsie k 9 mesiacikom!!! 🙂

sabinazv
12. jan 2010

helou helou, co to citam, mia alex uz takto chodi? wow, gratulujem, parada aky je sikovny 😵 aj k 9.mesiacom blahozelam ! teda, ked sa vam so Zanu narodili dietky, bola nejaka dobra konstalacia hviezd a dietky su taketo sikovne 😉

u nas sa len lozi, ale uf, pekne rychlo sa drobec presuva... sam sa postavi len na mne, ked sa po mne stvera... ale ked ho drzime, tak vykracuje jedna radost... uz som si pre istotu objednala take tie popruhy - pre prve krocky,aby som o krize neprisla 🙂

skorvi, asi ty si spominala ten spanok... tak my sme to v novom roku mali to iste... maleho som ulozila okolo 20.h spat a o pol hodinu, az hodinu sa mlady pan zobudil s usmevom, ze akoze vyspaty a do 23. - 24.h veselo lozil a dzavotal s nami... ale som povedala v nedelu, ze koncime s takymto rezimom kamarade... a vcera si to vzal k srdcu a spal pekne od 20.h do 8.30 rano... samozrejme s prestavkami asi 3-4 mi, ale to je pohoda... dufam, ze to tak bude pokracovat aj nadalej... Teda skus mu aj ty dohovorit, mozno tiez zaberie 😉 😅

zanulienka
12. jan 2010

sabi-my vieme kedy priniest na svet deti 😉

pikino
12. jan 2010

cafte,

gratulace oslavencom 9mesiacikovym. 😀 a jednemu prvochodunovy. 😀

my sme sa akurat zasa vratili od lekarky spravila jej vytery z hrdla a nosa a uvidime v piatok. uz ma tie sople za usami vyse tyzdna. 😒
teraz spinka v autosedacke, chrape ako tatino 😀 bude uplne mokra ked sa zobudi lebo ma na sebe overal,
ale nescem ju budit. 🙂

cikyta
12. jan 2010

Ahojte.Co je dobre,aby bola tvrdšia stolica? Viete niekto? Dajte typ. Malá mi furt hnačkuje.Už ani nepamätám,ako vizerá normálne hovienko 😅

zanulienka
12. jan 2010

ciky-mne elaia hnackovala vyse tyzdna,kupila som jej nieco ako smectu

miavin
12. jan 2010

ešte raz ďakujeme za gratulácie dievky
sabi - uvidíš ako rýchlo to zbehne - naraz sa postaví pri stolíku, ku skrinke a čo chvíľa bude chodiť Danko. ide to fakt rýchlo.....a teraz je to ešte ťažšie, lebo sa sám pustí - spadne ak ho nestihnem chytiť....a to je plaču...to len bude pádov.... ale radosti sú to aj starosti krásne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre