Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

adya01
27. jan 2010

Krpcek, mne sa zda najpodobnejsie chuti obycajnemu mlieku je SUNAR, nam tiez nesla beba, strasne z nej vracal. Tak skoro od zaciatku sunarujeme. Teraz mam este krabicu 6 premium ale tu obycajnu (nie bananovu) a nastupujeme na 10. Niekedy sa mi zda, ze maly ani nie je hladny ale aj ked dopije flasu tak taha 106 preto lebo mu to chuti.

cikyta
27. jan 2010

Zuzik-mám nejaký zápal,výtok-preto mi nebrali cytologiu.

Siska hrozne soplí.Nakazila som ju ☹

zuzik25
27. jan 2010

bei, aj eftaliu mame v merku, ta vysla o nieco lacnejsia, ale zas nam bolo hlavne pre malu odporucany ten saphir. no dufam, ze cestu prezije dobre, len vraj lety do Turecka su okolo 4 rano. 😅

cikyta
27. jan 2010

Až grcia zo soplíkov.A nedaju jej spať.No fasa 😢

krpcek
27. jan 2010

bei vyhladovat som skusala ked mi nejedla prikrmy, ale nepomohlo. skusim ju zajtra nekojit cely den a skusat jej to davat aj pocas dna. a pojdem niekde kupit ten sunar, lenu nas v DM ho nemali.

beadz
27. jan 2010

simonovi je to asi jedno co pije, uz sme mali z dm to ich mlieko, potom bebu a teraz ma hami a zda sa mi ze to mu chuti uplne najviac.
zuzik, a co take je v saphire omnoho lepsie ? ja este budem musiet ist s pasom, lebo mi plati len do oktobra a tam chcu aby bol platny 6 mesiacov od konca dovolenky.
ciky, chudinka moja, nech sa vyzdravi skoro.

zuzik25
27. jan 2010

bei, hlavne je tam viac zelene (aspon kusok tiena ked nebudeme na plazi a pri bazene) a je priamo pri plazi. kukni na:
www.saphirhotels.com.tr

ta eftalia sa mi zda taka betonova.

beadz
27. jan 2010

zuzik, pekne.
ja si idem lahnut, lebo tie dzuriska po zuboch a cela papula ma hrozne bolia.
papa

krpcek
27. jan 2010

baby a idete na all inclusive alebo polpenziu? lebo toto sa ja neviem rozhodnut kvoli malej. my chceme ist do grecka.

adya01
27. jan 2010

ja tiez pozeram grecko, ale polpenziu, malemu sa budem bat davat to ich jedlo, mozno len nieco, radsej sa prejdeme niekam do mesta.... no ved uvidime, ale mne sa o tom mori uz sniva, vlani to bol strasny abstak 🙂

krpcek
27. jan 2010

adya ja tiez rozmslam radsej o polpenzii, ze tiez sa radsej prejdeme do obchodu, a aj na vylety tak budeme moct chodit. zas nechcem s malou stravit cely den len v hoteli.

idem si aj ja lahnut, leboma boli to oko - som myslela, ze mi muz jednu v noci struhol, ale hovori, ze nie. 😀

adya01
27. jan 2010

dobru 🙂

cikyta
27. jan 2010

Dobru nocku bolave očká,ustočká atd... 😅

Ja mám už pri postielke vysávač,cez postielku mokru bilinkovu plienku a ideme bojovať zase do rána so soplíkami pre zmenu 😒

Juj ja hlupa.Včera a predvčerom,ked mi bolo najhoršie.Ked som kýchala,smrkala,kašlala,tak som velmi Sisku boskávala a už je to tu... 😢

beadz
28. jan 2010

dobre rano.
tak ako ciky ? ako ste zvladli noc ?

misha666
28. jan 2010

ahojte kocky...

mne normalne niekto vymenil dieta...normalne jak vecer okolo 22:00 zaspi sa zobudi az o 8:30 a to uz druhu noc... a este co robi v noci som ju 2 xpocula ako si sama hladal cumlik a dala si ho do pusy a spala dalej 😀 takze nemusim k nej vstavat...uz sa obsluzi sama 😀 a spi tak odvtedy co sme ocka vystahovali zo spalne... 🙂

teraz chodi okolo gaucovky a taha vsetky hracky z operadla 🙂

petkapo
28. jan 2010

ahojte!

aj mne niekto vymenil dieta ☹ uz x-tu noc nespi 😠 ale su to evidentne zubky, lebo cez den nic neje, len sem tam sa zmiluje nad mliekom a ked do niecoho hryzie, tak tam zostavaju krvave odtlacky. a aj hnacky ma take, ze kazdy den aspon raz sa preserie az tak, ze mu to cez cely chrbatik vyjde az vrchom - na vlasky 😠 😠 😠

misha! okamzite mi vrat moje dieta!!!!!!! 😝 😉

elfi1
28. jan 2010

jaj misi - zas "provokujes" 😀 . raz tu pises, ako sa Ti mala sama pekne zahra a Ty sa mozes ucit, potom zas, ze ju dokazete rano prehovorit a ona spi s vami az do 11 hod. a teraz zas, ze Ti prespi celu noc ....
no kde je spravodlivost??????

Ja maleho uspim a on sa mi potom este 2 krat zobodi, na podanie cumla a 3x uz definitivne, ze ho musim ist znova uspavat a spat s nim. celu noc je medzi nami, budi sa cca 3x a rano o 5-tej hore, zacne rozpravat a dospali sme ☹ ☹ ☹

beadz
28. jan 2010

misha, no jasne ze spinka tak dlho ked ide spat neskoro. simon chodi spavat okolo siedmej - pol osmej, tak sa nedivim ze o siestej max. je hore...
inak som ti pisala ze zumba je o piatej. videla si ?
petka 😀 😀 😀 ze vrat mi moje dieta... 😀

misha666
28. jan 2010

elfi...no aj teraz sa pekne hra a ja sa ucim 😀 momentalne sa snazi otvorit mraznicku... 😀 ale aj ona ma stavy ked vkuse cely den na mne vysi... 😒 a to su vecsinou tie dni ked mam jeden alebo dva dni do skusky a som nervozna jak pes 😖

patkapo...ked isli emmke zubky aj 6x za noc som bola pri nej a strkala jej cumel do ust...no uz sa to naucila sa ama a zubky vrchne su uz von tak spi lepsie 🙂

misha666
28. jan 2010

bea tha co s nou urobim ked nechce ist skor spat...aspon sa moze s nou muz pohrat... 🙂 hej videla som som ti odpisala 🙂

cikyta
28. jan 2010

Ahojte.Tak do 1 hod. bol horor. Plač,soplíky,jedy ☹ Potom spala 3 hodinky v kuse-to je zázrak!!!A potom tiež asi 2 hodinky v kuse.Takže moje hodnotenie "nádchovej" noci:
-Bola FAJN.
Ale to ráno... 🙄 Každých 15 minut odsavam soplíky,lebo jej hrozne teču,jeduje sa z nich a už aj grckala z nich. 🙄 Má ich tolko,čo dospelý človek pomaly!
Takže dávam kvapky,sirupček,vyvýšený matrac+vhku plienku namočenu v mat.duške cez postielku.
Horučku nemá,takže by bolo zbytočne chodiť k dr.Aj tam je kalamita a normálne sneží zospodu hore 😖 Tak sa kurírujeme doma a sledujeme.Hádam to prejde...
Má presne to,čo som mala ja.Kopec soplov a bolave hrdlo.Tak sa snažím,nech sa jej to velmi nedostane na priedušky a do kašla.
To nám dnes od 8-do 18:00 nejde voda.Ani teplá,ani studená,lebo ju opravuju a Sisa sa mi prekakala na cimpr campr 😀 Takže sme sa umývali skôr v studenej,ako v teplej 😀

elfi1
28. jan 2010

dievcata a co Vam predpisuju dr. ked su drobci chori? teda pokial nedaju antibiotika.

nam vzdy predpise Fenistil - 3x denne podla kg - kolko kg, tolko kvapiek. je to na skludnenie, utlmenie a ze sa deti lepsie vyspia.
a potom na kaslik a sopliky jednak nejake kvapky do nosteka a ak treba, tak odsavat (nam sa ale nikdy nic neda odsat - max. jeden susen volajaky) a Sinupret sirup - to je aj na hrdlo aj na sople - je to volnopredajne

misha666
28. jan 2010

elfi presne to iste ako ty...ale ja davam aj hedelix proti kaslu 🙂

elfi1
28. jan 2010

misha - tak dobre, som nevedela, ze ci ten Fenistil je taky bezny. lebo nam ho furt, ci bol ako novorodenec troska vysypany, alebo ci bol par krat nachladnuty a pod.

jankaaa
28. jan 2010

ahojte babenky ja uz vobec nemam cas prist sem k vam...u nas je to posledne dni katastrofa maly je strasne uplakany neviem ci to budu dalsie zubky...teraz nam vysiel jeden horny ale nie jednotka ale dvojka...no a neviem ci sa tlacia dalsie ale len na mne visi,je uplakany,v noci sa budi s placom....ja som nejaka nachladena a uz dva dni som taka nervozna ze nieco neskutocne...dnes mi je az normalne do placu z toho vsetkeho

ako sa tu mate a co tu je nove?

cikyta
28. jan 2010

Elfi-stoptusin na kašel a take čierne zarobene kvapky z lekárne na soplíky.Názov neviem.To tam zarábaju.
+vela piť,vlhčiť ovzdušie,cibulu s medom.
(Zatial sme boli len raz chorí a toto je druhý raz.)Našťastie bez horučky.
Večer som dala aj panadol z vlastnej vôle.DR.to nekázala.Je to na teplotu,tlmenie bolesti.

cikyta
28. jan 2010

Janka-ti verím. ☹
My sme nikdy fenistil nemali.Ani neviem,ako to vizerá.

jankaaa
28. jan 2010

ja fenistil davam dost casto aj ked idu zubky sa moze davat....dieta je kludnejsie a lepsie spi.....a nie je to navykove

cikyta
28. jan 2010

Janka a možno už Jakubka bolí hrdielko,ked si aj ty nachladnutá.Ktovie.Teda aspon u nás to tak je.Odomna to dostala: najprv bola mrzutá...furt ruky....plač a teraz vidím,že to preto,lebo už cítila chorôbku ☹

cikyta
28. jan 2010

Ja som začala dávať pred 2 týždnami čípky vyburcol na spinkanie,či nepokoj zo zubkou atd...take homeopaticke.
Ale nejaký rozdiel-no ako-kedy.Raz si myslím,že zaberaju a raz že prd makový 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre