Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
24. feb 2010

Petka-chápem.Tiež máme pôžičku.Teraz budeme brať hypoteku na byt a ťahá to už len muž,čo je horšie,ako bolo.Nuž ale treba , aby som bola pri Sise.Babky dedkov nemáme a tak ja finančne nemám šancu pomáhať... 🙄 Fakt je to blbé a ani nepremýšlať radčej,lebo hned je nálada bod mrazu.
To je taká doba.Clovek sa može snažiť kolko chce...inak ako s pôžičkou nebude mať nikdy nič ☹

zanulienka
24. feb 2010

ciky-od 5.00 sme hore,aj my definitivne,teraz spi uz hodinku.bola som sa s nou prejst,mame 18 stupnov,takze super pocasie na dlhe prechadzky zo spiacim dietatom.isli sme na prechadzku kde len vtaciky bolo pocit,vsade ticho a pokoj.

cikyta
24. feb 2010

Tak mne teraz spala 2,5 hod.s 3 prestávkami,kde bolo počuť vrtajuceho suseda a raz zvoniaci mobil.Už musim ist........................ ☹

miavin
24. feb 2010

ciky - náš sa nepýta každý raz - to sa mu len raz za čas podarí, dnes sa tiež zobudil o 5.10 - vypil mliečko a začal mrnčať a už som len počula hmmmm - vedela som, že tlačí, ale potom bol ticho no a o 6 začal kričať na mňa - tak už som ho vzala z postieľky - prebalila, prezliekla - ale bol unavený tak šup s ním do postielky - a stal sa zázrak - spal do pol 8 😀 tak som nervačila sama pri telke.....
zanu oj ako vám závidím také počasíčko...... ja už by som tiež chcela nech je teplo - pretože Alex neznáša obliekanie....ma raz susedia udajú za týranie - hrozne vreští a to ho šupnem do kombinézy raz-dva... 😀

skorvankova
24. feb 2010

ahojky koceny...

Tak my ideme dnes na poradnu a budu nas aj pichat ☹
Zubkov mame 5 a šiesty je na prerezanie. 😉
Tak ja do prace nejdem, zatial nam to vychadza, sice len tak tak,ale da sa, tiez sme teraz zdedili dom, tak si budeme brat na rekonštrukciu uver, tak neviem ako to bude potom...

zanulienka
24. feb 2010

ja pracujem,ale len cez vikendy a tie peniazky nejdu do stravy,ani do najomneho su moje 😀 .minam si ich na seba,ale vacsinou na baby 😅 .hypoteku budeme riesit aj my,len neviem ci uz tento rok alebo az o 3 roky,ako je tu este kriza tak banka nedava hypoteku,co ma dost tesi,pretoze platit 10 mil eur,pfu 😒 .
elaianeplace pri obliekani,ked jej poviem ze ideme papa,tak uz ide buchat na dvere a caka namna,ze kedy sa vychystam 😅

petusko
autor
24. feb 2010

krasne poludnie prajem, slnecne konecne 😎
akurat som ulozila Marceliho spat a ja idem robit prievan v skriniach, male veci odlozit a uz asi aj nieco jarne popozeram v zasobach 🙂
mne spi maly tych 14-15 hodin denne, ako kedy.
vychadza mi to tak, ze menej spave deti rychlejsie chodia 😅 , potrebuju sa nejako zabavit. lebo Marcel teda stale nejako vrtulu nenakopol, na styri sa da zatial len na posteli alebo na makkej podlozke, inak sa mu smyka a plazi sa dozadu.
ja do prace isto nie. pred MD som bola dobrovolne nezamestnana, robila som s mm, ktory ma zivnost, takze sa nemam kam vratit 🙄 a najst pracu, kde zohladnia dve male deti, o tretej by som musela byt doma, aby som ich vybrala zo skolky. no tak si este vychutnam matersku a o taky rok zacnem mat vazne obavy 😅
moji chlapi dneska rano vsetci traja o siestej ako na povel vstali a pozerali telku. deti ako keby tomu rozumeli, pozerali ako puci na ten puk 😀
ale uz sa aj u mna zacina deformacia, vcera som namiesto serialu vecer pozerala Ligu majstrov 😀

miavin
24. feb 2010

peti - no veď my sme to s mm riešili - že čo po materskej, keďže tu nemám ani rodičov ani žiadnu rodinu - nemá mi kto malého vybrať zo škôlky, jedine mať prácu, kde o 3-4 budem končiť a to je tu v KK dosť obtiažne nájsť.... ☹ tak vôbec netuším, čo bude ďalej...a čas tak rýchlo beží

sabinazv
24. feb 2010

zanu, 10 mil eur? to co idete pre pana kupovat? 😅
mrakodrap?

no my tiez ideme stavat, hypo mame... aj druhe na plane... odvazne plany, uvidime ako to dopadne a mozno tiez pomasirujem do tej mojej "nemilej" roboty 😎

a moje dieta zjedlo cely obed ! nevidane u nas... spenat, zemiak, zltko, aktivia - no aka dobrota 😝

zanulienka
24. feb 2010

moja prva tehu svagrinka cakaju chlapceka 😵 ,som velmi rada a svokra mi to oznamila,ze nie som velmi prekvapena,nejak som to cakala,zeto bude chlapec,kyvla plecom a odisla z mojim diablom

zanulienka
24. feb 2010

sabi-u nas su take ceny bytov za 4 izby-kuchyna a 2 kupelky

petusko
autor
24. feb 2010

mia rovnako som na tom 😒 tiez tu nemam nikoho, kto by mi pomohol ☹
ale zatial sa tym nechcem trapit, aj tak teraz nic nevyriesim. nezijeme na vysokej nohe, uskromnujeme sa, ale nejako to zvladame, tak si budem este uzivat krpcov a verim, ze sa najde riesenie o dva roky.

petusko
autor
24. feb 2010

zanu a nie 10 mil sk? 😕

zanulienka
24. feb 2010

baby co stoja hugiesky na svk?

zanulienka
24. feb 2010

nie,eur,veru.bohuzial,svagrovy si kupili za 13 mil a to bez wc,vane,mali len kuchynu.budeme platit 35 r.po 1200 eur mesacne,viac menej

zanulienka
24. feb 2010

alebo este aj moje deti budu splacat moju hypoteku ☹

petusko
autor
24. feb 2010

zanu ja kupujem huggies classic a stoja od 8 do 12 €. ako kde, vacsinou vystriehnem v akcii 🙂 a je ich tam 50 kusov.

petusko
autor
24. feb 2010

no marnota. to su ine ceny teda 😲 a ja som mala stres, ked sme chceli brat uver, kde by sme platili mesacne cca 155 € 😒

sabinazv
24. feb 2010

zanu, to nevychadza... za 35 rokov zaplatite "len" nieco cez 500 tis. eur... takze asi v Sk si to myslela... ze 10 mil, ze? 😉

zanulienka
24. feb 2010

sabi-to som len tak pisala z brucha 😅 nie je to 10 mil eur,je to smutne,ale je to tak a raz to pride aj na svk.jedna posrata mala garaz stoji skoro 4 mil eur.
ty kokso u nas stoja hugiesky v akcii 20 eur

sabinazv
24. feb 2010

kebyze mate 10 mil. Eur hypo, tak platite cez 20 tis. mesacne splatky... a to bez uroku ! to asi neee

zanulienka
24. feb 2010

sabi-lenze na tieto platobne podmienky co tu maju ludia je to v norme

zanulienka
24. feb 2010

ti hovorim,ze tak sa tu pohybuju ceny bytov,svagrininy maju za 13 mil eur

zanulienka
24. feb 2010

moj svagor ma dve roboty,jednu je ako poziarnik co je slusne platena robota-od 3000 eur a druhu ma ako ucitel co ma tiez nejakych 2000 eur a jeho manzelka robi na sude,co tiez dobre zarobi...

sabinazv
24. feb 2010

no ja sa nechcem hadat, vsak netusim po kolko idu reality u vas... len tak som to hodila do stroja... kedze teraz okolo hypo tiez veci riesime 😉

ja len ze ak si zabudla prepnut menu, lebo to sa aj mne stava, ze uvazujem v Sk a pisem o Eur 😎

komisakpd
24. feb 2010

petkapo.no my a praca..hladam si pracu lebo predtym som nemala...nieco sa mozno aj crta...a ak ma vezmu tak manzo pojde na matersku a ja do prace..ide o to ze moj manzo ma minimalnu mzdu..a moja materska je o 4 € viac ako jeho mzda..tak ze tak..vsetko sa uvidi koncom marca..🙂

zanulienka
24. feb 2010

sabi-bohuzial je to v eur,ale mozno sa nam podari kupit tento v ktorom teraz byvame len za 8 mil eur,ak budeme mat stastie

petkapo
24. feb 2010

Komi - tak to ti drzim palce nech ti to vyjde!!! Inak vies o tom, ze mame spolocnu znamu? Jedna tvoja kamaratka je moja kolegynka 🙂 Barborka je to 😉

zanulienka
24. feb 2010

u nas ked sa riesila tema,ze robota,mala som prilezitost nastupit do prace na 3 smeny jeho reakcia bola,ze by to nezvladal.v noci byt hore z malou a rano ist do roboty,vobec neislo o mna,ze ja by som tiez nespala este by ma cakalo po robote upratovanie,varenie,hrat sa z malou....nie,dolezity bol on 😠

cikyta
24. feb 2010

Zani-fuha.Tak to by sme skončili bývať v Španielsku na pláži 😀

Ideme von,lebo šediviem.Je tam aj sem tam peroxidu,ale šedivých už asi viac po dnešku 😖 Pápá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre