Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
25. feb 2010

ahojte,
v utorom sme mali stretko s babami z porodnice, co sme spolu lezali a jedna co je po umelom a ma dvojicky tak je zas tehu. 😵 😵 a to jej lekar povedal, ze nemusi ani antinu brat lebo je neplodna. 😀 ciky 😉

misha666
25. feb 2010

ahojte kocky.... tak moja Emmusa ma zajtra premieru v jasliach sice len na dva hodky ale v pondelok uz ide na cely den... mam z toho trochu obavu ale tak musime to nejak zvladnut 😕

dnes manzel jedol fasirku a rezal si k nej cesnak a si nevsimol a spadol mu kusok cesnaku na zem a ked som zobrala malu na ruky tak smrdelo jej z pusy za cesnakom...ale len si do neho uhryzla a zahodila ho, lebo potom som ho nasla aj so stopami zubkov 😀 😀

macikjm
25. feb 2010

my patrime do skupiny: papame-spime-stvornozkujeme.... 😀 a uz sa zaciname stavat na nozicky...dnes cely den...pri sedacke, v postielke, no pri vsetkom co ju ako tak udrzi... 😒

macikjm
25. feb 2010

misha...drzim palce...nech sa emmke v jasliach paci a aj ty to zmaknes v pohode bez emmky... 😵

solen
25. feb 2010

macikjm taka skupina ako uvadzas neexistuje 😀

misha som si ista ze si emmka v jaslickach rychlo zvykne. Ja ti skor prajem, aby bola zdrava. Petusko vie, o com hovorim. My sme si teda na zaciatku jasli uzili 😒

ciky a kam sa stahujete?

cikyta
25. feb 2010

Iku-juj nech vám to rýchlo prejde.Jednej kamoške sa tak malé stavalo na nôžky,išlo bežkať...prišla chrípka a už zase len štvornožkuje a to má už cez rok.A chodilo v 10 mesiaci. ☹ Choroba oslabí teličko.Alebo injekcia ☹

Krpcek-no fasa! Veru zázraky sa deju 😀

Mischa-tak držím palčeky na zajtra 🙂

Macik-aj vy spíte? Hm......Sa máš 😢 Len nech vám to pekne vydrží.

Solen-To len tu v MT z menšieho do väčšieho 😉 Ak nám to sobotu "klapne",tak sa sťahujeme len cez cestu 😀To by bolo suuuuuuuuper

petusko
autor
25. feb 2010

ja si to uzivam stale 🙄 mesiac o.k., potom choroba, raz lahsia, raz horsia. 🙄
ale drzim palec, nech je Emmka odolnejsia 😉 a isto to obe zvladnete, ja som prve petkove dni v skolke preplakala 😅 a teraz je to ako dobre, ked je tam pol dna 😀
ciky, aj vam vela stastia pri rieseni byvanicka 😉
krpy, ked si pri tom tehu, tak moje dve zname, su susedy, cakaju obidve dvojicky v priblizne rovnakom termine 😀 asi tam mali bociany nejake sustredenie 😀

solen
25. feb 2010

ciky tak potom pozyvas na kolaudaciu hej? 😉

petus a k vam neodbocil daky bocianik? 😉 Aj moja kamoska caka dvojky 🙂 Uz sa na ne tesim, budem chodit obzerat.

petusko
autor
25. feb 2010

no nastastie nemal cestu okolo 😀 ja si ho stopnem, ak by naaaahodou este niekedy sa mi zaziadalo 😀
no idem chrniet, deti spia ako drevka uz davno 😔
dobru noc vsetkym 😉

misha666
25. feb 2010

dakujem kocky za povzbudenia... 🙂

solen no uz som jej dnes tahala sopel a to nebola ani v jasliach ale to ma z toho ze jej idu zuby ...to ma taky priebeh u nas ze ,najprv sa chyta asi 4 dni za uska potom jej 3dni idu sople a potom jej najdem zub 🙂

cikyta
25. feb 2010

Solen-jasne-pozývam!!!.Umyjeme okná a otvoríme nejaké fajne vinko. 😀 Dobruuuuuuuu

nikinka008
25. feb 2010

ciky,ano viem ze si reagovala na papanie 🙂 a dakujem ja som iba o tom vcerajsom prispevku 😅
Inac babulky dufam ze si nemyslite ze som to myslela nejako v zlom to urcite nie 😕 😉 tak dufam ze zapadnem k vam budem rada 🙂 😀
sabi, 😀 dakujem ale radsej by som nebola v takom klube kde sa nepapa 😀 😀 ja som z toho zufala,ale ked kazdy vravi ze je to v pohode ze ma len take obdobie tak potom je to asi pravda 😖
Inac ja som malej prestala davat umele mlieko lebo dost casto ju vecer po papani bolelo brusko v postielke 😖 asi jej uz dobre nerobi,tak jej davam uz len obycajne trvanlive mlieko rano aj na vecer 🙂 inak cez den len vyzivka a jogurt,sem tam neja piskotka ci chrumka,a pije dzusik 🙂
skovi,aj ja chcem malej na jar kupit taky bicykel alebo co to je co sa tlaci za tu rucku ale najprv to otestujem v obchode ci sa jej to bude pacit 😀 😀 ale asi tam nebude moct zaspat 😀 😀 😀 asi by to trebalo nejake sklapacie 😀 😀 😀

bambina
26. feb 2010

dobre ranko, ahojte. este asi vyspavate.

ciky, preco sa vlastne stahujete?
misha, drzim palceky, juj ako to leti, vy ste uz v jaslickach 🙂
petusko nech ste zdravi

a pridavam kategoriu: nepapame, nelozime, nespime (celu noc) a nemame radi kociar (lepsie je na rukach).
preboha co to mam za dietaaaaaaaaaaa

cikyta
26. feb 2010

Uf.Už spí! ☹
Mokre prádlo po kuchyni po zemi...ponožky v koši,zaseknutá hlavička pod stoličkou,zoškrabaný wc gel z WC misy,mokre papučky,dotrhaný toaleťák..... 😖 Od 6 bojujeme,robíme výtržnosti,jedujeme sa..... 😝 😅

cikyta
26. feb 2010

Bambi-sme v 1-zbovom.A ideme do 3-izboveho.Nám dvom 1-izbový stačil,ale kedže už máme Sisu,tak chceme pre nu izbyčku a aj pre nás spálnu a normálnu obývačku.Tak chceme 3-izbový. 😉

bambina
26. feb 2010

ahoj ciky, teda vy mate rano. aj nasa bojovala od 6.00h. poslednu dobu je toto jej cas budenia. ale Sisa je neprekonatelna. to uz sama takto beha po celom byte?

chapem, nejako som nepostrehla, ze ste v 1-izbovom. tak nech vam to vyjde.

pikino
26. feb 2010

ahojte micky. 🙂

my sme kategoria zereme, spime, stvornozkujeme. 😀

vcera som jej zavarala kralika so zemiakmi a cestovinou. mam otazku. davala som to do flasiek na zavity a dnes ked som ich kontrolovala tak polovica bola otvorena co som spravila zle? 😒

cikyta
26. feb 2010

bambi ahoj.No behá,ale aj si stihne sem tam udrieť makovičku,ked zle vyberie zákrutu,alebo stupne na hračku a nôžka sa jej zvrtne 😝 Takže šoky.Zlate 4 nôžkovanie ☹

No sobotu uvidime,ako pochodíme s tým bytom.Chcela by som,aby sme sa dohodli v sobotu s tým pánom,lebo on chce 1-izb.my 3-izb.a s ním by sme to len vymenili a sťahovanie len 200m od nás....Len ešte nevieme,či sa mu nás bude páčiť,ci sa nám bude jeho páčiť a hlavne cena ☹

Ak to nevýjde s nim,tak na pondelok sa nám hlási včerajší záujemca,ktoremu sa strašne náš byt páčil....len to musime potom hladať rýchlo nejaký byt pre nás a aj dalej,ako chceme,lebo to už bude ponáhlať,ked máme kupcu 😒

zanulienka
26. feb 2010

ciky-dala som foto topaniek

cikyta
26. feb 2010

Piki-neporadím.Ja niesom taká šikovná gazdinka.To Sabi by vedela 😉

nikinka008
26. feb 2010

Dobre ranko,
ciky,tebe chodi mala takto rano spinkat?kolko krat do dna spite? 😕

cikyta
26. feb 2010

Zani-bože aké milunke! Krásne su velmi. Aspon viem,čo sa nosí tuto jar a čo bude in.Díky!!! 😅

zanulienka
26. feb 2010

mali aj biele,via z kvetinkami,ale bolo by mi ich luto dat jej na nohu a zosuchat cely predok

nikinka008
26. feb 2010

zanu,krasne topanocky 🙂 😉

zanulienka
26. feb 2010

aj v nich super chodi.krasne nam svieti slniecko,takze nahodime satocky a vyrazame do ulic.
niki-nam sa z ciky rovnako budia a zaspavaju deti.ak aj mne sa zobudi elaia rano o 6.00-co je ten lepsi cas,tak uz okolo 9.00 ide spat na taku hodinku

bambina
26. feb 2010

zanu, super topky. to uz ozaj topanocky kupujeme?

niki, aj u nas je to tak. budice o 6.00h a o 9.00 uz zalomi. pred chvilou sa zobudila. niekedy spi len 20 minut

cikyta
26. feb 2010

No začala sa mi budiť o 6 takže o 9 už spinká.Volakedy bolo tak,že spinkala do 8 a o 10 išla spinkať.

cikyta
26. feb 2010

No moja má na von ešte zimne s kožušinkou,tak musim za chvilku kupiť menej teple topky 😅

pikino
26. feb 2010

zanu ani nehovor nasa ich ma par tyzdnov a uz ma spicky uplne cierne a zosuchane. 😒

misha666
26. feb 2010

ahojte kocky...

tak a sme doma z jasli...ze vraj bola dobrucka a pekne sa hrala...len ked som odisla trosku plackala 🙂

piki a zatahovala si tie flase aj s takym zatvarakom na pevno??? lebo ked to zatvoris len rukou sa ti to pod tlakom otvori...

mame sopel tak ideme vytiahnut ach tie zuby 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre