Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
2. mar 2010

Zani hej.Ja si už teraz hovorím,že asi to bude ozaj nejaká závisť,lebo sme s majitelkou super kamošky,niesom odtialto a tak ma nikto vobec nepozná.No a kedže tieto kravy,čo ma ohovárali,pozná celé mesto,tak ich sralo,že oni nepoznaju mna 😠 🙂 a vizerám na svoj vek celkom k svetu (kolká skromnosť 😀 )
Ved napríklad dnes na mna pokukovali taký 25 roční chlapčekovia,že: hm...aká mamina....hm

cikyta
2. mar 2010

Musim to brať s humorom,inak by ma roztrhlo.Mna takéto veci dokážu strašne vytočiť a keby mi tá,čo mi ich "bonzla" nepovedala: Nechaj to tak.Nechaj si to pre seba.Nič im nevrav...tak ma maju v usmeve špiny!!!

krpcek
2. mar 2010

ahojte. . .ciky ser na to!

moj muz rano odviezol telku do servisu, tak mam v obyvacke telku zo spalne - no ledva na nu dovidim zo sedacky 😀 😀 na ordinaciu budem musiet sediet na zemi pod telkou asi 😀 😀

piatok ideme do tej BB na lyzovacku, uz sa neviem dockat. . . . sa tesim jak male decko, ze vypadnem konecne!

zanulienka
2. mar 2010

a ked ich stretnes nahod usmev od ucha k uchu-rozumela si 😠 😀

lenka1smejka
2. mar 2010

ciky-ja by som ta tiez ohovarala keby si tam mala kocik a ked si tam stale s malou

macikjm
2. mar 2010

ahojte...
ciky...fakt kasli na ne...ani sa nezapodievam takymi kravami...nezaluzia si to...a bud v tej cukrarni este castejsie... 😀
sandori...drzim palce...nezavidim vam to...ja ked si to len predstavim, tak mi trha srdce...ale vsetko zle je na nieco dobre...tak sa drzte..ninuske nech sa v jasliach paci....

skorvankova
2. mar 2010

ahoj...
ciky ser na ne....kravy su to 😉

macikjm
2. mar 2010

ciky...nezapodievaj...som chcela napisat... 😀

cikyta
2. mar 2010

Lenka1smejka-Aby bolo jasne:Idem tam o 14:00.Zoberiem kočík,dám tam malu a idem von do mrazu na 2 hodiny.Ked sa zobudí,idem naspäť,vrátim kočík a ked vidím,že su tam kamošky s deťmi v detskom kutiku,tak tam ešte tých 15-30 minut pobudnem,aby si Sisa zvykla aj na detičky a ludí,pretože sme celý den doma len ja a ona.Nemáme babky,dedkov,švagrov,sestry...nikoho,kto by k nám chodil. 😠 Tak nech nieje potom bojazlivá z cudzích ludí. 😠 O 17:00 ideme domov a papať.
A to s tým kočíkom? Uprimne ťa pozývam ku nám na návštevu...Máme výťah,kde sa vojdu max.2 ludia a nieto nejaký kočík! Na výťahu su aj z vnutornej strany dvierka...ale to som tu už dávnejšie rozoberala 😠 Ja ho tam nestrčím! Ešte ked bola vaničková časť,tak som kovovu konštrukciu zložila,strčila do výťahu.Vaničku s 5 mes.dieťaťom som držala zošikma v lufte a tak som sa dotrepala domov.Teraz by som musela Silviu s celou športovou časťou položiť do blata,aby som zložila konštrukciu...atd...Ale čo...Prečo to mám niekomu vysvetlovať? Nech sa každý stará sám o seba!!!

cikyta
2. mar 2010

Máte pravdu baby a Zanu,usmev od ucha k uchu aj tu 😀

lenka1smejka
2. mar 2010

tak na co to tu vysvetluje???Chod pesi s kocarom ja tak chodim

cikyta
2. mar 2010

A zato,že môžem mať ten kočík v cukrárni robí môj muž tej kamoške nákupy.Vozí jej tovar z metra,lebo máme velké auto a bol to môj nápad-lebo som nerada niekomu niečo dlžná............či už zlé veci,či dobre,všetko treba odplatiť 😉

lenka1smejka
2. mar 2010

Aj tak by som ta ohovarala

cikyta
2. mar 2010

Vysvetlujem to tu nato,aby to bolo jasne aj tým,ktorí sa do toho staraju a nemaju ani šajnu o tom,ako to je!
Je mi jasne,že by si ma ohovárala 😀

romanakatka
2. mar 2010

ciky, hlavu hore... ja nevidím dôvod na ohováranie... keď Ťa deň čo deň vidieť v cukrárni v tú istú hodinu, tak je jasné, že máte režim... a či je tam odparkovaný prázdny kočík, tak to by ma tiež trápilo najmenej... a vždy lepšie v cukrárni ako v krčme 😉 daj si zajtra nejaký koláčik aj za nás, tu u nás sa do žiadnej cukrárne s kočíkom nedostaneš 😠

a inak sa máme fajn a dnes sme sa náhodne stretli so Zuzikom na plávaní 🙂 Emmka je malé zlaté šidielko, ešte aj kukuč má taký šibalský 😵

Sabi, boli ste na poradni??? Čo máte nového?

cikyta
2. mar 2010

Katka ahoj.Ved keby nebolo tej cukrárne,som nahrata ☹ Velmi si vzájomne takto s kamoškou pomôžeme.Má to otvorene od leta a tiež široko daleko nič nieje pre deti,len toto.Ake je krásne,ked sa tam tak viac mamičiek stretneme? 🙂 Dokonca aj z modreho konika už 😉 Je to tam tak utulne,že tam dám možno Silvinke urobiť oslavu 1.rôčika.Tam to tak robia pre deti.
Tak ste si s Emmkou zaplávali? Fíha. 🙂 A ako sa mali krpčekovia k sebe? Páčila sa Emmka Timkovi?

macikjm
2. mar 2010

ciky...dakujem za super vysvetlenie... 😉 len nech sa nasa sestrickovie cukruskuje aj s maminkou kolko chce...a nevidim vobec dovod na nijake ohovaranie...ved je to trapne...prepanajana...ale to robia taki zavisltivi a zakomplexovani ludia...ktori radsej riesia osudy inych ludi, ako by mali riesit svoje...je lahsie vidiet ,,chyby,, inych ako svoje... 🙄

macikjm
2. mar 2010

ja by som to vobec neriesila, prečo tam mas kociarik a prečo si tam v tu istu hodinu kazdy den... 😎 😀

romanakatka
2. mar 2010

Ciky to je super, že tam máš niekoho kto Ti aspoň takto pomôže 🙂 aj to, že tam môžete s detičkami chodiť... aj tu sa dá, ale musíš mať kočík vonku, no a to neviem ako dlho by tam vydržal... a s kočíkom do cukrárne nesmieš, keby aspoň boli plné... ale nikoho tam nemajú... nemám slov niekedy...
Juj Timimu sa páčilo veľmi, od štvrtku začíname plávať, tak mám z toho veľkú radosť 😵 Emmka je rozkošná, taký smejko malý 😵 Timi len kukal 😀 sme chodili málo medzi detičky, tak je z nich taký vyčudovaný, ale už ideme do lepšieho obdobia, tak sa budeme stretávať na plávaní a vonku na dvore, tak už to bude super 😵 Čítam, že Sisi dáva riadne zabrať, ale je bohovská na fotkách, tie Vaše nikdy nezabudneme omrknúť 😀 Tim je tiež živeľ a patríme do skupiny papáme, nespíme a chodíme len popri nábytku... no tak ja letím, bo už sa zase budí... uff...
a užite si to zajtra v cukrárni 😉 dobrú nôcku

cikyta
2. mar 2010

Macik-ja som to nevysvetlovala tebe,lebo ty vieš o čo ide a ako to u nás funguje 😉 A verím tomu,že kebyže býva sestrička Ninka bližšie,tak by si tiež skočila šupnuť taký krémeš 😀s maminkou.A či s kočom,či bez koča,nám by to nevadilo 😀

cikyta
2. mar 2010

Dobru Katka a to plávanie vám závidím jáj.....................Tiež sme chceli začať,no kamoška,čo mala záujem sa už presťahovala späť na východ a samej sa mi moc nechce-ved MT ani nepoznám.Neviem kde by som busom pobludila s malou 😀 Musí to byť super 😉
Pápá

cikyta
2. mar 2010

Ozaj,vážne uvažujem o tom,že ostrihám malu sobotu.Nech jej to zhustne a prestane stáť 😖 ,aby mohla v lete nosiť nejaku tu pukačku 😀 Stačí podstrihnuť kusok,či musí byť dohola? Co myslíte ?
Dobru nôcku............................................................................................ 😔

zanulienka
3. mar 2010

ciky-ja som elaiu uz veklakrat ostrihlala zo strojcekom,ostrihaj teraz kym este nosi ciapku a nebude jej zima,ved nausnicky ma.
inak lutujem take zeny co miesto toho aby sa starali o svoje deti ohovaraju druhych,je to ubohe,hlavne,ked nedopraju inym detom spolocnost v cukrarni.asi zavidi tu cukraren 😀 -kolaciky.
inak nasa noc bola dost dobra-spala od 21.30-7.00 z dvoma prestavkami na papanie,takze ciky uvidime aj tuto noc ci pomohli homeo alebo ona bola unavena

skorvankova
3. mar 2010

ahojky....
ciky aj ja ho chcem v sobotu ostrihat... 😀

babule moj maly uz asi 1,5 mesiaca spaval v noci celkom dobre...3-4x hore ale uz tyzden je to hrozne je hore kazdych 45 minut a strasne place, cim to moze byt?

cikyta
3. mar 2010

Zani-teraz netrepem,ale prisahám,že tuto noc mi bola Sisa hore asi 3-4 krát!!!!Normálne sa mi snival aj sen,tak som normálne spala!!!Jéj 😅 Keby bola každá takáto noc,tak som dokonala najšťastnejší človek na svete 🙂
Skovi-daj potom vedieť,ako ste dopadli so strihanim.Moja sa bude asi strojčeka báť 😒 Neviem ešte.Lebo mixeru sa boji,fenu sa bojí,ale vysavač ju môže aj vcucnuť-z toho má radosť a pritom hučí najviac.
Skovi-no toť otazka-prečo sa v noci často budia? ☹ Dr.mi tvrdí už 6 mesiac,že to zubky...No máme jeden a meria 2mm,tak asi nie.Zubkami to nebude...Takže len vydržať ☹

zanulienka
3. mar 2010

ciky-tak vidim,ze homeo zabera na obidve deti,tak upokoj muza,ze naozaj robim co mozem 😀

cikyta
3. mar 2010

Zani-odkážem 😀 !
Nám zaberalo homeo na 1-2 dni,tak som zvedavá,čo spraví toto vaše s vami (teda tým pádom aj s nami) 😀

zanulienka
3. mar 2010

ciky-zevraj je silne,zabera na organizmus

skorvankova
3. mar 2010

ciky, ani ja neviem ci sa nam to podari, lebo aj on sa boji fenua podobnych veci... 😒 ,,,ale urcite dam vediet.

zanu, tak akoé pise ciky, aj nam homeo pomohlo na 2 dni...

zanulienka
3. mar 2010

tieto homeo mi povedala zena co pracuje zhomeo a ma dcerku,ktora ma rok a pol.nema vyvynute klby,vela operacii za sebou,ale telo jej neprijme ziadnu nahradu za kost ☹ .cize mala cele dni len sedi,nemoze chodit a je dost nekludna a zevraj tieto homeo uz pouziva vyse pol roka..tak uvidime ci to elaine telo sa nakoniec vzda 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre