Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nikinka008
29. mar 2010

Ahojte 🙂
Ja som to tiez v telke pocula ze od jedneho roka sa ma chodit ale co ked niekto nemae ziadne zubky 😀 to sa mi zda skoro,myslim ze to uz prehanaju 😖
My mame dole 2 zubky vedla seba,a pred par dnami som si vsimla ze vedla jedneho aj druheho sa nam uz z pod dasienok tlacia zubky,jeden uz trosicku vidno a druhy len taku malu bodku,uvidime ako to zvladneme zatial nieje velmi zla a zvyknem jej to potierat citronom a ponom sa zvykne upokojit 🙂 myslim ze ten nurofen ani gel nam asi nezaberaju 😖 😖
Ocino dnes doniesol z prace malej vela novych hraciek od jedneho kolegu anglicana kedze uz maju vacsie dievcatko tak im to uz netreba tak ze bud to daju charite alebo sme si ich mohli vziat my,a su velmi pekne akoby nove tak som sa znich tesila viac nez Sara 😀 😀 ale je to tu ako v hrackarstve a bordeeeeeeeeeeel 🙄 😅

nikinka008
29. mar 2010

ninka,kebyze sme na svk nevaaaham 🙂 😉

ninnaricci
29. mar 2010

nikinka...to je super s tými hračkami...ja by som brala ešte jednu izbu...by som tam urobila herňu...musíme sa s hračkami krotiť...nemáme to kde dávať (a aj tak najlepšie hračky sú v kuchyni...hrnce...koreničky...flaštičky...) 😀

ninnaricci
29. mar 2010

noo škoda niki 😒 ...možno by sme mohli spraviť aj nejaké celoslovenské stretko 🙂
...aj tie odsťahované by si mohli spraviť dovolenku na Slovensku 😉

beadz
29. mar 2010

ninna, ja som za. kedy ?

baska19
29. mar 2010

ahojte tak nám vyšli dalšie zubky ale tentoraz horne dvojky takže mame v strede medzeru dufam že čoskoro vyjdu aj stredne lebo zatiaľ je to srandovne 😀 ale už je aspoň kľudná hoci teraz ked sa blíži spln tak sa v noci častejšie budí a to sme odpozorovali aj minule asi bude trošku citlivejšia na to
mirka uvidiš či Alexik tiež nie je senzitivnejší na spln ktory bude zajtra alebo idu zubale dalšie

a čo sa tyka zubárky tak neviem mne sa to zdá skoro už z tejto dr. ma strach tak ešte k jednej ked budeme chodiť tak neviem neviem..... ale asi budu mať lekári z toho body a provízie tak čoby nepozreli na dva zuby no nie 😎

ninnaricci
29. mar 2010

bei...noo ako sa dohodneme 😉 aby to väčšine vyhovovalo...možno niektorú sobotu po sviatkoch...kým sa nerozprší 😉

misha666
29. mar 2010

ahojte kocky... tak emmuska ma prve antibiotika... ma zapal hornych dychacich ciest... 😢 teraz spinka...este ze tak pekne pije lieciky , ze nevymysla...dufam ze jej to vydrzi...po velkej noci ideme na kontrolu...

nina, bea...no take stretko by som uvitala....ale az ked vyzdravieme 🙂 a neviete co je s veland? co bola s nami vtedy v delicatese 🙂

beadz
29. mar 2010

ninna, ja by som skor uvitala cez tyzden.
misha, skoro sa vyzdravte.
s veland si obcas zavolame, su v poriadku.

nany100
29. mar 2010

ahojte maminy, tak Adelka sa prestavila ako hodinky...ešte včera ráno vstala po starom, aj naobed tak išla spinkať, ale spala len hodinu, tak večer si to pekne posunula o pol hodinku a zaspinkala o trištvrte na osem...ráno bola o siedmej hore a teraz už zase hodinku spinká 🙂 ...takže hlásime časový posun bez nejakých problémov 😉

k zubárovi vraj podľa nového zákona treba ísť prvýkrát v tom roku, keď má dieťa rok, takže do konca tohto roka treba ísť, lebo keby sa bud.rok niečo stalo, tak bude treba drobcovi hradiť celé ošetrenie...je to len preventívna prehliadka, asi na zoznámenie so zubárom 😉 ...ja sa chystám so sebou, tak vezmem aj malú k mojej zubárke...robí aj dospelých aj deti a je veľmi zlatá, tak dúfam, že tam nebude mať Adel amok 😉

niki, aj moja švagrinka má doma väčšieho psíka- labradora...síce šteňa, ale skáče tiež ako pojašená, chce sa hrať...vždy ju zavrú, keď sme tam, lebo chce hrozne Adelku ochutnať, minule jej oblízala ruky, čo fakt nemám rada 😖

ninnaricci
29. mar 2010

ok...tak cez týždeň tam bude asi menej psíčkarov 😉
...skoré uzdravenie Emmke...a zajtra krásny narodeninový dník 🙂
...janka...tiež by si sa mohla pridať keď bude Jakubko ok..
...noo aj Veland treba zavolať...to bude super...už teraz sa tešíme aj s Maximkom 😀

ninnaricci
29. mar 2010

ináč...my máme režim ešte stále po starom....som sa snažila ho ráno dať spinkať...no nehrozilo...on sa nedá oklamať...

krpcek
29. mar 2010

ahojte! sabinka ma doma svoj prvy narodeninovy darcek. . .. . zivy! 😀 😀 😀

beadz
29. mar 2010

nany, a dokonca je to vraj tak ze 2x do roka preventivka do 18.rokov...
ninna, tak mne je to uplne jedno kedy, najblizsie nemame ani poradnu ani nic, takze navrhni termin a ja potom zavolam aj veland.
krpcek a ako sa tvarila ? ci ho este nevidela ?

krpcek
29. mar 2010

mala bola zlata - kricala na neho, ukazovala, aj si ho hladkala. len ked place, tak sa ho trosku boji.

beadz
29. mar 2010

kto koho sa boji ?

krpcek
29. mar 2010

mala psa, ked pes place. 😀

korelka
29. mar 2010

ahojte! no stretko by som brala aj ja, ale ako sa dostat do mesta s touto mojou macickou... 😀

krpy, no to je super, ze sa jej havo paci, len aby ju skoro neunudil... 😀 😀

my sme sa dufam nastavili celkom v poho na novy cas, urcite lepsie ako v zime, ale aj tak sme mali dnesnu noc dost zvlastnu, ale uz mi doslo, ze to bude urcite tym splnom - Alex je na to nejako haklivy od zaciatku...

miavin
29. mar 2010

no ja som tiež za megastretko, len neviem kedy a kde...ale bolo by to zaujímavé....
Baši - no ktovie, či aj kvôli tomu splnu - ale skôr asi tie zubale, no ale hrozné nervy toto..... Takže s Bašky je upírček?? 😀 😀

nikinka008
29. mar 2010

ninka,no my tiez s tymi hrackami nemame kam 😀 vsetko to ma v obyvacke takze cela obyvacke je plna hraciek a vecer to zakazdym upratovat 😔 😀 ...ale ju tie hracky nejako neberu neviem preco ona radsej vezme nejaky maly hrniec varesku a tak si bucha 😀 😀
No malu ta zmena casu asi zmenila,vcera mi spala do pol 10 a dnes do 9 😕 lenz potom mi pred obedom nechce ist spat dnes som ju horko tazko uspala a ked som ju polozila do postielky som spravila jeden krok a hned bola hore tak som ju znovu musela uspat ale spala mozno 30 min a odvtedy este nespala takze je aj trochu umrncana a ani vonku sa neda ist lebo prsi 🙄

nikinka008
29. mar 2010

kocky,preco mi neukazuje malej datum narodenia v pase? 😕

korelka
29. mar 2010

niki, to si musis sama ten datum tam napisat... 😉

nikinka008
29. mar 2010

korelka,no mam tam napisany jej datum narodenia v kolonke tehotenstvo a rodina 😕

ninnaricci
29. mar 2010

niki...korelka asi myslela, že si to máš napísať v kolonke pri mene (preto je to takej farby ako meno)...ináč ti to nebude ukazovať...iba počítať

jankaaa
29. mar 2010

ahojte babulky ako sa tu mate?ak mame nejakych oslavencov tak im prajeme vsetko najlepsie.....

my sme dnes boli na kontrole na usnom si predstavte ze jakubko ma este stale zapalene uska...ja nechapem uz tomu...proste nostek ma cisty ale nosohltan a vsetko co je poprepajane tak tam je problem....zatial mam davat len fenistil nurofen lebo teraz dobral atb.....tak ja dufam ze sa to uz zlepsi lebo je strasne nekludny a zaplakany...chudacik moj asi ho to boli....uz som z toho hotova odkedy sa narodil co sme to chytili v porodnici odvtedy sa to s nami vlecie....doktorka mi povedala zeby sme mali zvazit dovolenku pri mori...tak asi nad tym porozmyslam....

jankaaa
29. mar 2010

ninka tak dufam ze teraz ked sa dohodne stretko ze dorazime aj my.....len nech je jakubko v poriadku...velmi rada by som vas spoznala.....

miavin
29. mar 2010

janka - júúj tak to nie sú dobré správy - prajeme skoré uzdravenie a to more - to je asi dobrá myšlienka - zmena klímy zvykne pomôcť.... držkajte sa

sabinazv
29. mar 2010

krpceeeeeek, pridaj foto hafanaaaa, musi byt rozkosny...

a vsetkym chorym skore uzdravenie !

a my sme dnes oslavenci - danko ma 11 mesiacov 😅 ale bol mrzuty a urevcany ... som povedala, ze to je uz depka z veku asi 😝

beadz
29. mar 2010

jani, to je hrozne, ze sa z toho neviete dostat. ☹
sabi, danuskovi pusinku k sviatku.
ale ze depka z veku 😀 😀 😀
ze ja by som si uz mala len cierne obliekat, aby so mnou nemali vela roboty...

daanka85
29. mar 2010

Ahojte, tak ako si tu zijete? Co nove?
My hlasime dalsie 2 zubky hore, takze za ten cas co sme tu neboli nam vysli...- 21.3. oba naraz 😉 A k tomu v tento den sme urobili aj prve krociky... 🙂 Ale zato uz týžden soplikujeme, ja neviem ☹.. Ku Dr. sa mi velmi nechce, lebo stale ked tam ideme, mam dojem ze ideme s jedným a nachytáme dalsie 3 choroby!!! ☹ No dufam, ze do Velkej noci sme fit, lebo na velkonocnu nedelu oslavujeme 🙂))

Zajtra mame rocik 🙂)) blahozelame aj Emmke od mishy666 a ak je tu este niekto 30.3. tak vseeetko naj...

A vseeeetko len to naj aj uz rocným babatkam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre