Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
3. apr 2010

ahojte. co nove ?

beadz
3. apr 2010

jooj, skovi ☹ . simonkovi posielame pusu na bolacku.
my sme este velmi velky pad nemali, ale viem si predstavit, ked to bude u nas, tiez asi osediviem este viac...
krpcek, nemusela padnut, aj simon mal chvilu obdobie, ze len ruku chcel a teraz ani za svet zase.

petusko
autor
3. apr 2010

ahojte 🙂
dakujeme krasne za blahozelania 🙂 vcera som vobec nemala zapnuty notas, boli sme u nasich, prisli sme podvecer, potom sme este k babke isli 🙂 dnes tiez len tak sviatocne je u nas, len tak sa povalujeme, pojdeme poobede von, je krasne 😎
skorvi, nerpijemny zazitok ☹ ale dobre to dopadlo nastastie 🙂 😉
silvi, nas Marcel ma nieco cez 9,5 kg, tiez to nie je az tak vela, myslim, ze Majka je uuuplne v pohode s vahou 😉
pridavam nejake foto, nie su moc vydarene, ale fotit nase dieta s jedlom je nemozne 😀

cikyta
3. apr 2010

Skovi-bože až mi slzičky vyšli pri tom čitaní o Simonkovom páde.Držím velmi palčeky!!!

Aj Sisa padla vela krát.Skoro každý den si udrie hrozne hlávku...ale takto do zvracania ešte nie ☹ Bože môj.

Aj včera sa jej šmyklo na štipcoch a muž začal chaosiť,lietať,a riadne mi nadaval,že nedavam pozor a dávam jej na hranie štipce.(nechápe,že inak prádlo nezavesím 😠 )
To,že si už 2 krát skoro vykrutila krky na jeho umelých flašiach je OK 😠 Ja mu nenadavam zato nikdy,lebo viem,že to nerobí schválne,no on je v tomto..... 🙄 otrasny!!!

Peti-Marcelko mal super tortičku! Výborný nápad a je z nej evidentne moc šťastný 😉

giuli
3. apr 2010

Krásne sviatky....a oslávencom všetko najlepšie.. 😵

aprilovky2009
3. apr 2010

kuk nove prirastky 🙂

sabinazv
3. apr 2010

Aj ja vam zelam krasne sviatky 🙂

Dnes oslavencov nemame... az zajtra bude oslavenec u Skorvankov 😉 Nech sa bolacka zahoji do zajtra Simonkovi !

Ja idem nasmu mlademu prave upliest korbac, na prechadzke som obdriapala nejake haluze 😅 tak nech riadne vysibe, ked to vlani nestihol 😉

beadz
3. apr 2010

ahojte. prave som vstala 😝 . chlapi isli na zahradu a ja som zaspala ako mimino. 😕

beadz
3. apr 2010

tak vidim, ze dnes ste boli vsetky rozlezene niekde von. bolo nadherne, len ja tu hnijem doma ako taka krepa ☹

iku
3. apr 2010

Ahojte,prajem krásne sviatky tiež,
baby, ako vám ratolesti spávajú cez deň, u nás je to hrôza, ledva ju uspím okolo 13 tej na hoďku a potom len večer.V kočíku nechce sedieť, vyskakuje a vôbec tam nezaspí.Napíšte ako je to u vás...

cikyta
3. apr 2010

Iku-u nás doobeda tak pol hodku okolo 9-10 hod.a potom už len v kočiku vonku okolo 2-3 hod.tak na 2 hodiny.

cikyta
3. apr 2010

Ale uspím ju ceckom doobeda,inak nehrozí.

nany100
3. apr 2010

iku, Adel tiež spí len raz za deň...ide okolo pol dvanástej a spinká tak hodinu a pol až dve hoďky....to spí doma v postieľke a potom ide až večer okolo pol ôsmej a tiež zaspáva v postieľke...samozrejme protestuje niekedy aj 15 min, ale nakoniec zalomí...

skorvi, dúfam, že Šimonko sa už z úrazu spamätal a teší sa na zajtrajšie narodeninky 😉

katka.ott
3. apr 2010

ahojte,
no nase baby spavaju tiez len raz denne bud pred obedom - od 12 do 13, alebo hned po obede. a to max. 40 minut ☹ .
Danielka v pohode zaspi aj v postielke, ale Terezka len v kociku.
a vecer zalomia okolo pol8 a spia do rana 7 - pol8

macikjm
3. apr 2010

aj my prajeme marcelikovi vsetko naj k prvemu rociku...

ninka spinka rozne...raz dvakrat do dna po polhodke az 40 min...inokedy raz po hodke-2...no fakt, ako sa jej chce,,, 😅

a vazi cca 9700 g...tiez teraz pribera pomalicky...na to ze mala 4150g por. hm...ale je chutnucka... 😀

korelka
4. apr 2010

Ahojte! dnes je tu nejako sviatocne... 😀

marcelikovi vsetko naj, naj, naj prajeme a aj malemu Simonkovi... cmuky... 😵 😵 😵 😵

my mame dnes oslavu - dvojitu - aj draheho aj alexika,t ak dufam, ze vsetko v poho dopadne a tesim sa... 🙂

korelka
4. apr 2010

no a o vahe - my mame cez 12 kg, ale kde to na nom je... 😅

miavin
4. apr 2010

ahojte
chceme Vám popriať krásne Veľkonočné sviatky plné pohody a zdravíčka - užite si Veľkú noc
ozaj neviete z čoho môže mať malý teploty? je trošku nervoznejší, ale ináč pohoda, hrá sa, smeje, len stále má teplotu, už som mu dala aj paralen - čipku polovičku....nechápem to

anib
4. apr 2010

ahojte, tak my spime tak 2x cez den - doobeda hod a pol a poobede tiez 1hod a pol a vecer zaspavame o osmej-pol 9 do rana do 7-7.30 a budime sa v noci tak 3x,obcas aj 4. Od vcera som sa rozhodla,ze vyskusam obcas nedat v noci jest,zakazdym ked vstala,chce papat moje mliecko a to je vela, takze v noci chcem skusit zrusit,len ci to bude fungovat, mali sme ritual o osmej zaspat pri kojeni, nasledne vlozeni do postielky obcas zaspatu,obcas este nie, a po kazdom prebudeni v noci nakojit,ale ked do 6 mes vstala len 1x v noci a teraz tak vela, treba daco robit. 😒 tak asi tak, no a uz by som mala dostat ... a este nist nechodi, tak cakam a cakam... 😀

cikyta
4. apr 2010

Tak mi dnes spíme iba raz a to sme hore už od 12 obeda...teraz skáče,uteká po celom byte,piští,rehoce sa a ja som už spotená ako myš aj s mužom 🙄 😝 Nechce jesť,len vyvádzať!!! 😖

egyptanka
4. apr 2010

Ahojte, tak dalsia Velka noc o nicom ... teda ta minula bola o niecom, ale ziadne oslavy sa u nas nechystaju ... Naty sopluje, ale uz sa jej to lepsi, ja som tiez chora a tak chystanie Velkej noci nebolo.

Spanok u nas uz len jeden, za to vecer padne od unavy ... a spi celu noc. 🙂

nany100
4. apr 2010

ahojte...anib, tak držím palce, aby ste tie nočné odvykačky zvládli 😉 ...nám sa to ani po dvoch mesiacoch nočných bojov nepodarilo, tak som rezignovala a vstávam a kojím stokrát za noc ☹

egy, prajeme skoré vyzdravenie tebe aj naty 😉 ...my sme sa tiež špeciálne nechystali, dnes som hodila na stôl nejaké kraslice a kuriatka, malá si to chvíľku obzerala, ale nejaví záujem (iné by bolo, keby som ju k tomu pustila 😀 )

ciky, aj u nás dnes len spánok od pol dvanástej do štvrť na jednu a o štvrť na osem sa jej teda ešte veľmi nechcelo, bola veselá, spokojná...ale dali sme do postieľky a do 5 min. bola tvrdá 😀

cikyta
4. apr 2010

Nany.my sme dnes mali premiéru s tým 1 spánkom,tak som zvedava,aká bude noc.(raz sa už stalo,že spala 1 raz,no to dávno a noc rovnaká 🙄 )
Aj ked....Cez den mala taký ošial 2 krát,že revyyy a nič nechceeem,to znamenalo,že chce spať,ale potom to prešlo.

krpcek
4. apr 2010

ahojte. tak my mame prvu velku noc s malickou, teda druhu, ale minulu mala dva dni, takze to nebola ziadna sibacka.
dnes sme boli sibat u mojej mami - tak sa to malej pacilo, ze celu dobu chodila s korbacom. 😀 😀 😀

nany100
4. apr 2010

ozaj, egy v najnovšom čísle Mama a ja je článok o tehotenstve a pôrode jednej maminky a píše tam, že chodí aj do marcoviek 2009, tak predpokladám, že tu na MK...má synčeka Adamka a je z BA...a mala rizikové tehu...myslím, že Katarína bol podpis pod článkom 😉

krpcek
4. apr 2010

nie je to labutka? ona ma tusim Adamka

cikyta
4. apr 2010

Krpy-u vás šibu dievčence?

krpcek
4. apr 2010

ciky ano aj - lebo my sme boli vzdy ochudobnene o cokoladove vajicka a korunky, tak sme zacali aj my sibat, ale len babky a tradiciu prenasam aj malej. . . . babky bude chodit sibat aj ona. 🙂

krpcek
4. apr 2010

baby dnes mi isla karta - od rana ticha domacnost, poobede mi padla brana na auto, potom sa mi vypalila ziarovka v digestore . . . . no proste parada den! 😠

cikyta
4. apr 2010

Krpy ☹
Nechodila sem aj Zucha? Pozerám,že okrem skoro 3 ročnej dcerky a ročnej dcerky čaká 3 prírastok 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre