Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
6. apr 2010

Krpy-zlatučká!
Barborke cmuk k 1.ročku a vela zdravíčka.

(Dnes má aj Silvinkin otec narodeniny!!! 31.rokov 😀 )

zanulienka
6. apr 2010

blahozelame,velku pusinku posielame 😵 aj silvinkinmu ockovi prajeme vsetko naj 😉

cikyta
6. apr 2010

Zanu dík.Super to vychádza.Jak pre debilov..........
Sisa rok,ocko 31.,Sisa dva,ocko 32....atd...super vec pre skleroticku mamu 😅

jankaaa
6. apr 2010

ahojte babulky ako sa tu mate co je tu nove?

barborke prajeme vsetko naj naj naj k prvemu rôciku....

my sme dnes boli na kardio no to bola katastrofa ani nas nevysetrili lebo jakubko straaaaasne vystrajal...babenky ja som s nim nikdy nemala problem od posledneho ockovania to je cista katastrofa este len vojdeme k lekarke do dveri a uz spusti strasny rev ani sa ma nepusti drzi sa ako kliest ...ja neviem co mam robit...normalne som sa dnes hanbila no ale ako mu to mam vysvetlit....

sabinazv
6. apr 2010

aaaaahojte 😎

blahozelame detickam k rocku a aj niektorym oteckom k narodkam, Mii k meninam - nech ste zdravi, stastni a posluchate ! 😵

Krpy, jejda Sabinka je aka rozkosna... ja sa tak tesim, ked sa aj Danko takto pusti, on len popri opore zatial... alebo sa pusti a stoji sam... ale na kroky sa este sam neodvazi... aj ked v piatok na navsteve vraj spravil sam 4 kroky, ale som nevidela 🙄

Korelka, jej ake pekne torty... no sikovnica si... aj ja sa chystam potahovat, ale kedy to bude, to netusim... z coho potahujes?

Nam dnes doobeda nesla elektrika...t eda ani vytah, som musela trepat kocik po schodoch... vrrr, nastastie potom ked sme sli domov uz isla, tak fajn... mlady chrape v kociku, ja mam pauzicku... aj ked som si dala zavazok, ze kazdy den idem vyriadit a zredukovat veci v jednej skrini,komode a tak... ale asi dnes to este nejdem prehanat 😅

cikyta
6. apr 2010

Janka-juj ti verím,ako ťa to trápi toto vystrájanie u dr. ☹
(my sme našťastie OK u dr.,no neviem si predstaviť opak)
Tiež sme boli na EKG minule trošku som mala pochybnosti,no dopadlo to fajn,čo sa Sisi týka a toho,žeby plakala.
Každe dieťatko je iné a verím,že sa čoskoro Jakubko z toho dostane.Detičky sa menia z týždna na týžden,tak hádam za pár dní , či týždnov už bude zase iný a prejde ho to. Moc vám držím palčeky.Juj chudiatko maličké ☹

jankaaa
6. apr 2010

ciky dakujeme uz ho to drzi od zaciatku marca tak dufam ze ho to casom prejde.....

cikyta
6. apr 2010

Ozaj Mii všetko najlepšie! Ja hlava deravá stará! 😀

sabinazv
6. apr 2010

janka, to vela deti takto u dr. place... aj nas maly prehuci celu poradnu vzdy... ked vidi doktorku, tak place o raty... toto mame od nasho ockovania tiez... 😠

cikyta
6. apr 2010

Janka-výjde slniečko,bude viac aktívny,lobzovať po vonku...a zabudne,že doktory boli zlý 😉 Bude odvážnejší a prejde ho to 😉

jankaaa
6. apr 2010

sabi ved viem ze to väcsina deticiek ale fakt po posledne ockovanie nebol problem az po tom poslednom

no a babenky ja stara koza som sa rozhodla nakolko nemam vodicak ze v najblizsej dobe si urobim tak mi drzte palce nech naberiem odvahu a nech to zvladnem

jankaaa
6. apr 2010

boze babenky za desat dni uz aj ja budem piect jakubkovi tortu....straaaasne rychlo to zbehlo....ten prvy rôcik...

cikyta
6. apr 2010

Ja chodím k dr.ZATIAL v pohode.Keca si tam,smeje,vyvádza-v dobrom a som spokojná..............
No na druhej strane máme zase neskutočne OTRASNE noci,čo závidím ja druhým maminkám a drobčekom 😢

jankaaa
6. apr 2010

ved to ciky ze nemozeme mat vsetko tip top no nieeeee....u niekoho je dobre toto u druheho toto....no co narobime...hlavne len nech su zdrave tie nase deturence

cikyta
6. apr 2010

Držím palce k vodičáku.Máš môj obdiv.
No a za 19.pôjdem aj ja pre tortu-objednanu našťastie.To by bol iný risk,keby som ju piekla.Som lava na takéto veci 😀

cikyta
6. apr 2010

Opravujem: Za 19 dní...
Janka-Pravdu máš.Nemože byť všetko tip top.Ved nakoniec-to by bola potom aj pekná nuda 😅

jankaaa
6. apr 2010

ciky dik...ty mas vodicak? vies co veeeelmi velmi vaham ale proste ho potrebujem tak budem ten strach musiet nejak prekonat a zvladnut to...

ciky ja tiez asi nebudem piect lebo v takych veciach som tiez lava takze asi dame upiect torticku

jankaaa
6. apr 2010

no jasneee ciky to by sme sa na tej materskej nudili keby vsetko bolo tip top musia nam to obcas spestrist 😀

jankaaa
6. apr 2010

spestrit tam malo byt...boze uz pisem jak hotentot

sabinazv
6. apr 2010

nas danko dostane taku profi tortu na velkej oslave, ale presne na jeho narodky mu spravim taku pre neho, z piskot, ovocia a milovanej aktivie 😅 , nech si da aj on z nej... urobim nejaku vyzdobu v byte... a zaroven aj rozluckovu party a stahujemeeeee sa ako bociany inam... na druhy den po oslave...nostalgia ma uz aj chyta... 😒

macikjm
6. apr 2010

ahojte...
janka...vobec sa nemas za co hanbit...jakubko sa sprava instinktivne...citi, ze je ohrozeny, a pri tebe je v bezpeci...tak starsne place a drzi sa ta ako kliestik...aj moja ninka toto robi...ja si z toho nic nerobim...prihovaram sa jej milo...a snazim sa ju uppokojit...oni z toho vyrastu...
a normalny clovek, aj doktor, ci sestra si z toho tiez nebudu nic robit... 😉

a drzim palce k vodicaku... 😉 a ze stara koza... 😀 😀 no nevyzeras,,, 😀 😀 😝

macikjm
6. apr 2010

sabi...a kde sa stahujete???uz mate domcek???

sabinazv
6. apr 2010

macik... ideme k rodicom na vidiek 😎 kym sa domek postavi... teda postavime...

macikjm
6. apr 2010

jaj...juj.,,,,tesim sa s vami...domcek bude super... 😵 😵

sabinazv
6. apr 2010

macik diky... dufam, ze bude... uz keby bol 🙂

jankaaa
6. apr 2010

jeeej sabi tak drzime palce k domceku....my asi tiez buduci rok zacneme stavat...som zvedava

macik no stara koza toho roku uz 29oslavim

cikyta
6. apr 2010

Nemám vodičák.Veru...tiež mám z toho sťahovania žaludok "na vode" 😢 😖

cikyta
6. apr 2010

Nebála by som sa ho urobiť,no mám strach z druhých vodičov ☹

jankaaa
6. apr 2010

ciky presne to iste mna tiez odradza ta dnesna premavka a tolko vela aut aj neohladuplnych plno vodicov

jankaaa
6. apr 2010

ciky a vy sa kedy stahujete do noveho bytiku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre