Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
14. jún 2010

@nany100 No veru,teraz mi tak na obed spí............a to som čakala,že bude dohánať cez den noc...........no prd makový 😠

zuzik25
14. jún 2010

tak tu je slubena torta, este som sa nikdy tak nenatrapila

cikyta
14. jún 2010

@zuzik25 No Zuzik je super! Krásna tortička. Ty máš proste v kuchyni raz zlate ručky....Mužík musí byť riadne pyšný 😉

miavin
14. jún 2010

ahojte baby
ako sa máte, ? a čo tu nového? absolútne nestíham čítať ani prispievať nejako - malýn mi dáva zabrať

@macikjm náááádherné fotečky - Ninka si to užíva 🙂
@nany100 no krááása - tie vaše princezničky sú na spapanie

miavin
14. jún 2010

@zuzik25 no to je fantázia - to si robila ty?????????????, 😲 úžasná torta

miavin
14. jún 2010

@sabinazv no krásne fotky - to kde ste boli?

macikjm
14. jún 2010

@zuzik25 kraaaaasa...jej....

@miavin 😉

nany... 😉 no proste nase princeznicky a princovia aprilovi su naj...

zanulienka
14. jún 2010
petusko
autor
14. jún 2010

zanu jaaaaa 😀

cikyta
14. jún 2010

@zanulienka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 príd mi utrieť obrazovku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sabinazv
14. jún 2010

cafte 😎

dakujeme za pochvaly 😉 mia, to sme boli na donovaloch - je take detske rozpravkove mestecko habakuky, ale nasi drobci su na to este mali... to sme boli na MDD z tatinkovej roboty, nas maly bol najmladsi ucastnik 😵

zanulienka
14. jún 2010

super,aj moje meno tam spivajuuuuu

cikyta
14. jún 2010

@zanulienka Fuha ako slintám...už aj podprdu hádžem 😀 😀 😀 😀

zanulienka
14. jún 2010

vsak,tie sexy tanec,pohyby no brut

petusko
autor
14. jún 2010

sabi, my sme tam boli minule leto a este aj Petik bol na to maly. Podla mna je to pre takych vacich skolkarov, az skolakov... ale je to tam naozaj rozpravkove 🙂

sabinazv
14. jún 2010

@petusko
no ved to, este to nie je ani o rok... tak najskor 4 rocne pocitam... take male asi 3 rocne dievcatko s takym revoooom odnasali z rozpravky, chuda male ... neviem coho sa zlaklo, my sme na rozpravky ani nesli... sme chladok vyhladavali a klud trochu 😎

petusko
autor
14. jún 2010

aj petko plakal, lebo ti herci tam skakali a hlasno rozpravali, tak sa bal. a to sme boli na rozpravke Nebojsa 😅 😀

sabinazv
14. jún 2010

@petusko
ze nebojsa 😀

cikyta
14. jún 2010

@zanulienka 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 To bolo...
fňuk....užastné..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

cikyta
14. jún 2010

Aj ja sa tak budem vydávať 😀 len s ešte jednou tanečníčkou pod nohami 😀

elfi1
15. jún 2010

ahojte zienky a drobcekovia
ja sem uz skoro vobec nechodim. cez den sme u nasich v zahrade a vecer vacsinou zadriemem s malym pri uspavani a mam co robit, aby som sa este pozbierala a cosi este spravila.
ale inak sa mame fajn. Domko je strasny sibal a nezbednik a nase slniecko. ked sa mi podari, tak coskoro pridam nejake foto

nany100
15. jún 2010

@zuzik25 nádherná torta...mohla by si sa tým živiť 🙂

dnes je vonku fajne, boli sme na ihrisku...toľko drobizgu tam bolo...všetko takýto krpčekovia, Adel už má aj partiu...samozrejme, všetko chalanov 😀

zuzik25
15. jún 2010

Cafte baby, dakujem za krasne pozitivne ohlasy na tortu, veru som ju piekla ja sama osobne, ale ved nas tu je vela takychto sikuliek co to dokazeme. 😉 😎

@nany100 no keby som sa tym mala zivit, tak neviem ci by ma to tak bavilo. ale uz sa zivim niecim inym a to ma bavi ovela viac. 😎

inac to bola torta pre "svokru", zeby sa tak vydarila, lebo som ju robila z lasky? 😀

a este jedna pikoska, zajtra mame uvitanie do zivota, vsetky deti za rok 2009. 😀

petusko
autor
15. jún 2010

ahojte 😎
tak som s Marcelim nebola u dr., zda sa mi, ze mu to pomaly ustupuje. trochu sa ochladilo,tak je to asi aj preto lepsie.

@zuzik25 krasna torta 🙂 ja tiez trochu skusam piect. z coho si robila ozdobky?

zuzik25
15. jún 2010

@petusko potah K2, tmavoruzove a zlte su tiez K2 (ale sa mi to topilo pod rukami) a tie svetlo ruzove su MMF(to sa robilo uz lepsie). ty robievas z coho?

petusko
autor
15. jún 2010

ja robievam aj potahy aj ozdoby z MMF 🙂 v albume mam foto poslednej torty, to som piekla na svadbu. ale tak ja som toho zatial vela nenapiekla, este len skusam 😅

baska19
15. jún 2010

petusko aj tvoja je krásna ja som zatiaľ robila z marcipanu varna no a to sa mi dotrhalo takže už ho robiť nebudem našťastie to bolo pre bašku na 1. narodeniny a to si pamätať nebude 😀 ale na okruhlej bola ta hmota fajn ale najbližšie tiež vyskušam MMF 😉

cikyta
15. jún 2010

Baby-Od 5 mi malá spí.Je to náš životný rekord.Asi ju zložila trampolína dneska ☹
To bude noc.
Pomooooooooooooc 😅

petusko
autor
15. jún 2010

ciky, mozno ta prekvapi a bude spat az do rana bieleho 😅
ale kazdopadne by to teda chcelo trampolinu do obyvacky 😀 😀
Baska, dakujem, zacalo ma to bavit, len je zatial malo prilezitosti skusat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre